logo xwin.pl

LVBET kod promocyjny

Dodano: 29 stycznia 2018 || Aktualizacja: 12 marca 2019

Jak odebrać kod promocyjny LVBET? W formularzu rejestracyjnym w polu „kod promocji” wprowadź PROMO2019. Kontynuując rejestrację z naszym kodem – masz pewność, że będziesz mógł skorzystać ze specjalnej oferty dla nowych graczy, co daje bonus o łącznej wartości 1520 zł!

🕛Bonusowy kod LVBET ważny jest do 30 Kwietnia 2019.

Kod promocyjny LVBET 2019 - na skróty

Bonus Szczegóły oferty
Kod promocyjny: PROMO2019 Użyj podczas rejestracji na lvbet.pl
Ekskluzywna oferta na 2019 rok
Bonus bez depozytu 20 zł Mnożnik kursu x20
Bonus 1000 zł Mnożnik kursu x100
Bonus 500 zł Mnożnik kursu x50
Pozostałe promocje 50 zł dla posiadaczy karnetów
VARyfikacja w Ekstraklasie
Bezpieczny kupon 5+
Multikozak
NBA NHL Night Live
Dwie dych na sporty wirtualne
Gruby kupon - doładowanie 20%

Kod promocyjny – bonusy 1520 zł

Bonusy w LVBET stanowią główny atut tego bukmachera, który słynie z atrakcyjnych promocji. Nowi gracze wpisując unikalny kod promocyjny mogą zyskać bonus bez depozytu 20 zł i bonus z mnożnikiem do 1500 zł. Stali klienci LVBET mogą liczyć na cykliczne promocje związane z wybranymi meczami piłki nożnej i innymi wydarzeniami sportowymi.

Znajdujesz się na stronie, gdzie zebraliśmy w całość bonusy powitalne LVBET i promocje dla stałych klientów. Poniżej dowiesz się jak wykorzystać kod promocyjny, który zapewni ci udział w powitalnej promocji oraz metody odbioru bonusów od LVBET.

Rejestracja – kod promocyjny LVBET

Jeśli chcesz założyć konto w LVBET, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Specjalnie dla klientów portalu xwin.pl bukmacher oferuje kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz trzy bonusy na start:

 • Bonus bez depozytu 20 zł
 • Bonus z mnożnikiem do 1000 zł
 • Bonus z mnożnikiem do 500 zł

Rejestracja konta w LVBET z kodem promocyjny PROMO2019 przypisuje cię do grupy graczy poleconych z portalu xwin.pl. Co to oznacza? To że będziesz mógł skorzystać z oferty przygotowanej dla klientów xwin.pl. Najpierw otrzymasz od bukmachera bonus bez depozytu (darmowe 20 zł), następnie po dokonaniu wpłaty na konto bonus z mnożnikiem kursu x100 do 1500 zł.

Jak użyć LVBET kod?

Kod promocyjny LVBET należy wprowadzić już na początkowym etapie rejestracji konta na stronie lvbet.pl. W formularzu musisz podać imię, nazwisko, adres, PESEL, numer konta bankowego oraz załączyć zdjęcia dokumentu tożsamości. Wtedy także wprowadź kod promocji PROMO2019.

Poniżej prezentujemy formularz rejestracyjny LVBET, w którym należy wpisać kod promocji:

LVBET Kod promocji

Kod promocji

Po zarejestrowaniu konta otrzymasz wiadomość e-mail od LVBET o takiej treści:

Drogi Graczu,

Twoje konto zostało pozytywnie zweryfikowane!
Już teraz możesz zacząć obstawiać zakłady online w LV BET!
Wystarczy się tylko zalogować na www.lvbet.pl, dokonać wpłaty i dać się ponieść sportowym emocjom.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania porozmawiaj z nami na czacie, codziennie w godzinach od 09:00 do 22:00 lub wyślij do nas e-mail na adres pomoc@lvbet.pl.

Trzymamy kciuki i powodzenia!

Zespół LVBET

Po zakończeniu rejestracji z kodem PROMO2019 wyślij na adres promocje@lvbet.pl wiadomość wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”. W przeciągu 48 godzin otrzymasz od bukmachera darmowe 20 zł – zgodnie z warunkami oferty.

Porównanie kodów promocyjnych

LVBET to nie jedyny bukmacher, który oferuje bonus powitalny i kod promocyjny. Inni czołowi bukmacherzy tacy jak Fortuna i Totolotek również w swojej ofercie posiadają kod bonusowy, co uprawnia do odebrania wyższych bonusów na start.

Sprawdź, co możesz zyskać wpisując inne kody promocyjne!

Bukmacher Rodzaj bonusu Łączna kwota bonusu Moment przyznania bonusu Kod promocyjny
Fortuna Zakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
Bonus bez depozytu
1135 zł zł Po pierwszej wpłacie XWIN
Totolotek Darmowy zakład
Bonus od depozytu
1020 zł Po rejestracji BONUSOWO
LVBET Bonus bez depozytu
Bonus od depozytu
1520 zł Po rejestracji PROMO2018
STS Darmowy zakład
Bonus od depozytu
1027 zł Po pierwszej wpłacie BONUSVIP
forBET Bonus od depozytu 1200 zł Po pierwszej wpłacie KASAVIP
Milenium Bonus od depozytu 760 zł Po pierwszej wpłacie brak
Etoto Zakład bez ryzyka 50 zł Po pierwszej wpłacie brak
TOTALbet Freebet
Bonus od depozytu
525 zł Po pierwszej wpłacie brak

Bonusy powitalne od bukmacherów

LVBET bonus bez depozytu 20 zł

LVBET bonus bez depozytu to inaczej darmowy zakład o wartości 20 złotych. Co to oznacza? W skrócie – za rejestrację konta u tego bukmachera otrzymasz za darmo 20 zł. Sprawdź jak skorzystać z tej promocji!

Jak odebrać bonus 20 zł?

 1. Przejdź na stronę LVBET tutaj i wypełnij formularz rejestracyjny
 2. Wyślij na adres promocje@lvbet.pl wiadomość wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”
 3. Otrzymasz na swoje konto bonus 1 zł i mnożnik kursu całkowitego x20 (maksymalny czas oczekiwania na bonus to 48 h, ale z reguły pojawia się on na koncie po kilku minutach)

Na twoim koncie pojawiło się 1 zł i możliwość pomnożenia kursu kuponu x20. Teraz należy wykorzystać bonus, czyli postawić pierwszy zakład przy użyciu mnożnika x20.

Oferta bonusu bez depozytu 20 zł dostępna jest tylko dla nowych graczy LVBET (pełnoletnich), którzy nie posiadają konta u tego bukmachera. To pierwszy podstawowy warunek promocji.

Bonus bez depozytu – to pieniądze, które można zyskać od bukmachera bez konieczności realizowania wpłaty (depozytu). Słowem, nie musisz nic wpłacać, by odebrać bonus (pieniądze).

Tego typu promocja, jak bonus bez depozytu, dostępna jest u legalnego bukmachera w Polsce LVBET. To atrakcyjna i popularna oferta wśród początkujących graczy, ponieważ otrzymujemy możliwość postawienia darmowego zakładu (w tym przypadku za 20 zł). Czyniąc długą historię krótką – LVBET daje na start 20 zł, które możesz wykorzystać w jego zakładach.

Bonusy bez depozytu to skuteczny atrybut bukmacherów w pozyskiwaniu nowych klientów. Taki cel ma LVBET, który oferuje darmowe 20 zł licząc, że w ten sposób powiększy grono swoich graczy. Korzystając z każdej promocji bukmacherskiej pamiętaj o stosowaniu się do regulaminu oferty. Z reguły bukmacher uwypukla kwotę, która ma oddziaływać na świadomość gracza, a w poniższych punktach regulaminu zawiera zapisy działające na niekorzyść uczestnika promocji.

Co warto wiedzieć o bonusie bez depozytu 20 zł?

LVBET wypłaca bonus w formie mnożnika kursu całkowitego x20. Jak to wygląda? Po rejestracji konta otrzymasz od bukmachera 1 zł oraz możliwość pomnożenia kursu całkowitego wytypowanego kuponu x20. To łącznie daje 20 zł, bo 1 * 20 = 20.

Zatem jeśli zakładałeś, że otrzymasz od bukmachera 20 zł widoczne na koncie, to tak nie jest. Bonus zostanie przyznany jako 1 zł na konto i mnożnik x20. W gruncie rzeczy będzie to 20 zł, ale w innej formie.

Co istotne, bonus bez depozytu 20 zł LVBET dostępny jest tylko dla użytkowników portalu xwin.pl. Wchodząc na stronę bukmachera z innego miejsca niż nasza strona – bonus 20 zł nie obowiązuje.

Jak wykorzystać bonus 20 zł?

LVBET określił w regulaminie na jakie zakłady można wykorzystać bonus 20 zł:

Aby postawić zakład z mnożnikiem x20 (czyli wykorzystać bonus) należy wytypować kupon kombinacyjny złożony z minimum 3 zdarzeń po łącznym kursie minimalnym 2,50. 

Co istotne, bonus należy wykorzystać w przeciągu 30 dni od momentu jego przyznania. Jeśli w tym czasie nie postawisz kuponu, zgodnego z warunkami oferty, utracisz bonus z mnożnikiem x20.

Wygrałeś kupon przy użyciu bonusu? Czeka cię obrót

Jeśli kupon przy użyciu bonusu 20 zł okaże się zwycięski – będziesz musiał spełnić warunki obrotu wygraną. W tym przypadku kwota wygranej podlega dwukrotnemu obrotowi w zakładach z kursem minimalnym 2,00.

W zależności od wygranej kwoty będziesz musiał postawić zakłady na łączną sumę stawek równą: wygrana x2.

Przykład obrotu wygranej

Jeśli wygrasz 100 zł przy użyciu bonusu bez depozytu, to będziesz musiał postawić zakłady na łącznie 200 zł, aby spełnić warunki obrotu. Wynika to z działania 100 zł (wygrana) * 2 (obrót) = 200 zł.

Przy realizacji obrotu wygraną należy pamiętać, że kwalifikujący kupon to ten po minimalnym kursie 2,00.

Gracz, który przegrał pierwszy zakład za bonusowe pieniądze nie podlega dodatkowym warunkom. Oznacza to, że może dowolnie korzystać z oferty bukmachera, bez konieczności oglądania się na regulamin, który przestaje obowiązywać.

Czy bonus 20 zł od LVBET się opłaca?

LVBET oferuje darmowe 20 zł – to fakt. Schody zaczynają się wtedy, jeśli przy użyciu bonusu wygramy kupon – wówczas kwotę wygranej musimy obrócić 2 razy. To jest ten element regulaminu promocji, który jest korzystny dla bukmachera, a który dla gracza oznacza konieczność dalszej gry i ryzyko utraty pieniędzy. Co pozytywne – pieniądze nigdy nie były nasze, bo otrzymaliśmy je od LVBET za darmo (prawie za darmo, bo konieczna była rejestracja). Mechanizm ten jednak pokazuje, że bukmacher, w tym przypadku LVBET, dając bonus zawsze oczekuje czegoś w zamian 😉

Oferta dla początkujących graczy jest dobra, bo pozwala bez inwestowania własnych środków poznać zakłady LVBET.

LVBET Bonus 1000 zł + 500 zł | mnożnik kursu x100

Po odebraniu bonusu bez depozytu, możesz odebrać kolejny bonus – mnożnik kursu x100, dzięki któremu  można zyskać nawet 1000 zł. Następnie można sięgnąć po kolejny bonus od depozytu – 500 zł, co łącznie daje 1500 zł!

LVBET bonusy

LVBET bonusy

LVBET oferuje nowym graczom bonus z mnożnikiem kursu całkowitego x100, który pozwala na zyskanie od bukmachera maksymalnie 1000 zł ekstra. Jak skorzystać z promocji? O tym poniższy artykuł.

Bonus z mnożnikiem to pionierska oferta LVBET niespotykana u innych bukmacherów. Na starcie musimy zaznaczyć, że to dość skomplikowana promocja, która może sprawić kłopoty początkującym graczom. Bonusowe środki stanowi 1% od depozytu oraz mnożnik kursu x100. Chcąc odebrać maksymalny bonus należy wpłacić na konto w LVBET 1000 zł.

Odbiór bonusu i realizacja regulaminowych postanowień to złożony proces, który zajmuje kilka kroków. Poniżej prezentujemy instrukcję, dzięki której będziesz wiedział jak skutecznie skorzystać z promocji.

Co to jest bonus z mnożnikiem?

Na początek warto wyjaśnić, co to znaczy bonus z mnożnikiem. Na ten termin składają się dwa pojęcia: bonus i mnożnik kursu:

 • bonus – pieniądze od bukmachera
 • mnożnik kursu – powiększona wartość kursu całkowitego kuponu, która pozwala na wyższe wygrane

Jeśli LVBET oferuje bonus z mnożnikiem kursu x100, to można to czytać tak: bukmacher daje pieniądze oraz możliwość powiększenia kursu całkowitego kuponu. Tak w istocie jest.

Np. Postawisz zakład za bonus z kursem łącznym 3,75. Dzięki mnożnikowi kursu x100 powiększysz kurs do 375,00. To wpłynie na znacznie większą wygraną!

W tym konkretnym przypadku LVBET oferuje bonus stanowiący 1% od pierwszej wpłaty i mnożnik kursu x100. Co to oznacza? Gracz, który wpłaci 100 zł otrzyma bonus o wartości 1 zł i możliwość pomnożenia kursu x100, co w łącznym rachunku daje 100 zł (1 * 100 = 100). Stawiając kupon za bonus, czyli 1 zł wykorzystując mnożnik x100 w rzeczywistości obstawi za 100 zł.

Już wiesz jak działa bonus z mnożnikiem? Jeśli tak, to możesz przejść do dalszej części artykułu.

Bonus z mnożnikiem x100, czyli 1000 zł do zyskania

Dzięki bonusowi z mnożnikiem maksymalnie można odebrać 1000 zł od LVBET. Aby tak się stało należy wpłacić na konto 1000 zł, ponieważ:

 • 1% z 1000 zł = 10 zł
 • 10 zł * 100 (mnożnik) = 1000 zł
Jeśli chcesz skorzystać z bonusu z mnożnikiem x100 musisz wpłacić na konto minimum 50 zł. Wówczas otrzymasz bonus 1% od wpłaty oraz mnożnik kursu x100. Nie posiadasz takich środków na grę? Dla „biedniejszych graczy” LVBET oferuje bonus z mnożnikiem kursu x10 dla wpłat poniżej 50 zł (wykorzystanie bonusu jest identyczne, co z mnożnikiem x100)

Oferta LVBET dostępna jest tylko dla nowych graczy. Aby odebrać bonus należy zarejestrować konto u bukmachera – to mogą uczynić tylko pełnoletni użytkownicy.

Sprawdź poniższy film tłumaczący: jak odebrać LVBET bonus 1000 zł:


Poniżej prezentujemy wykorzystanie bonusu na przykładzie wpłaty o wartości 1000 zł. W takim przypadku gracz otrzyma 10 zł bonusu i mnożnik kursu x100, co łącznie da 1000 zł na grę.

Jak odebrać bonus z mnożnikiem x100?

 1. Przejdź na stronę LVBET i zarejestruj się wpisując kod promocji: PROMO2019
 2. Wpłać 1000 zł na konto wybierając pole „bonus z mnożnikiem”
 3. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie pojawi się 1000 zł oraz bonus stanowiący 1% od wpłaty, czyli 10 zł z mnożnikiem kursu x100

Gracze po tym, jak wykorzystają pierwszy bonus od depozytu (bonus z mnożnikiem x100) mogą skorzystać z powiększonego bonusu LVBET, czyli mnożnika kursu x50 do 500 zł. Analogicznie, co przy bonusie 1000 zł należy dokonać depozyt na kwotę 500 zł, a na konto zostanie przyznany bonus 1% od depozytu i mnożnik kursu całkowitego x50. Bonus należy wykorzystać w zakładach „kombi” złożonych z minimum 3 zdarzeń po kursie minimalnym 2,50. (Identycznie jak w bonusie 1000 zł).[/color-box]

Po tym jak na koncie pojawi się kwota pierwszej wpłaty, bonus oraz mnożnik kursu x100 należy użyć bonus z mnożnikiem. Co to oznacza? W tym przypadku postawienie zakładu zgodnego z warunkami promocji w przeciągu 30 dni.

Jak wykorzystać bonus z mnożnikiem?

Wpłaciłeś 1000 zł? Jeśli tak, to na twoim koncie znajduje się: 1000 zł (wpłata) oraz bonus 10 zł z możliwością mnożnika x100. Kolejnym etapem realizacji oferty LVBET jest wykorzystanie bonusu, czyli postawienie zakładu za kwotę bonusu i użycie mnożnika kursu x100. Jak tego dokonać?

Aby zagrać za bonus z mnożnikiem należy przygotować kupon kombinacyjny złożony z minimum 3 zdarzeń (meczów):

 • minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,25
 • minimalny kurs łączny kuponu to 2,50

W celu zatwierdzenia kuponu należy aktywować na kuponie mnożnik kursu x100. W ten sposób kurs całkowity kuponu zostanie pomnożony x100, co da znacznie wyższe wygrane.

Przykład wykorzystania bonusu

Wykorzystując bonus LVBET zdecydowaliśmy się obstawić mecze piłki nożnej podczas najbliższego weekendu. Zakładając, że zgodnie z regulaminem minimalny kurs zdarzeń musi wynieść 1,25 obstawiliśmy mecze:

 • Sevilla – Barcelona typ: 2 | kurs: 1,70
 • Crystal Palace – Liverpool typ: 2 | kurs: 1,45
 • Arka Gdynia – Legia Warszawa typ: 2 | kurs: 2,20

Każde zdarzenie spełnia warunek regulaminu i jest po wyższym kursie niż 1,25. Kurs łączny naszego kuponu wynosi 1,70 * 1,45 * 2,20 = 5,42.

Stawiając zakład za bonus, czyli 10 zł aktywujemy mnożnik kursu x100 i otrzymujemy kurs łączny naszego kuponu nie 5,42 tylko 542,00. Obstawiając zakład za 10 zł (8,80 – 12% podatek od stawki) możemy otrzymać wygraną 4769,6 zł.

Normalnie bez mnożnika x100 wygrana wyniosłaby tylko 47,69 zł.

Jeśli twój kupon przy użyciu mnożnika x100 okaże się zwycięski – wygrana kwota trafi na twoje konto. Jeśli przegrasz – utracisz bonus. Bez względu na rozstrzygnięcie zakładów będziesz musiał spełnić ostatni warunek regulaminu oferty, czyli dokonać obrotu depozytem (wpłatą).

Obrót wpłatą

Po tym jak gracz wykorzysta bonus – będzie musiał spełnić ostatni punkt regulaminu, czyli dokonać obrotu wpłatą. W tym przypadku: aby spełnić obrót należy zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty w zakładach z kursem minimalnym 2,00.

Jeśli wpłaciłeś 1000 zł, aby odebrać maksymalny bonus będziesz musiał łącznie zagrać za 4000 zł kupony z kursem min. 2,00 – żeby wypełnić postanowienia obrotu. Wynika to z działania: 1000 zł (wpłata) * 4 (obrót) = 4000 zł.

Na czas realizacji obrotu wpłatą wygrane pieniądze pochodzące z bonusu zostaną „zamrożone” i będą mogły zostać użyte dopiero po spełnieniu obrotu.

Kiedy zostanie spełniony warunek obrotu wpłatą?

W dwóch przypadkach:

 • Jeśli dokonasz zakładów na łączną kwotę 4000 zł – w przypadku wpłaty 1000 zł
 • Jeśli przegrasz kwotę wpłaty (depozytu)

Wtedy wywiążesz się z postanowień regulaminu i będziesz mógł dowolnie zarządzać swoim kontem i wygraną pochodzącą z bonusu.

Bonus z mnożnikiem – plusy i minusy

Zaletą oferty LVBET bonus z mnożnikiem kursu jest wysoka bonifikata sięgająca 1000 zł (a przy kolejnej wpłacie 500 zł) i stosunkowo nietrudne warunki dotyczące wykorzystania kuponu z mnożnikiem kursu x100 (minimalny kurs 1,25). To rodzi duże szanse powodzenia kuponu i zyskania znacznie wyższej wygranej.

Niestety, aby nie było tak kolorowo, bukmacher wymaga obrotu kwotą pierwszej wpłaty, co może spowodować utratę depozytu. Jak zawsze w promocjach bukmacherskich mamy coś za coś 😉

Bonusy dla stałych graczy

Zarejestrowani gracze po tym jak odbiorą bonus powitalny w dalszym etapie gry mogą liczyć na inne liczne promocje. Bukmacher oferuje bonusy na cykliczne wydarzenia sportowe takie jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Wimbledon czy Tour de France. Każde większe wydarzenia sportowe wyróżnione jest przez LVBET specjalną promocją, podobnie jak każdy mecz piłkarskiej reprezentacji Polski. To czyni z LVbet lidera na polskim rynku pod względem oferowanych bonusów i promocji.

LVBET bonusy dla stałych graczy

LVBET bonusy

Dla aktywnych graczy ciekawą ofertą są tzw. punkty LVBET. Każdy gracz za postawione minimum 25 zł otrzymuje 1 punkt do promocji, w której to punkty wymienia się na pieniądze. 100 punktów = bonus 5 zł. Gracz automatycznie kwalifikuje się do konkursu, a punkty wymienia na bonusy kiedy tylko chce.

Zgromadzone punkty nigdy nie wygasają, a bonusy nie podlegają warunkom obrotu.

Bezpieczny kupon 50 zł

Postaw zakład kombinacyjny złożony z minimum 5 zdarzeń na kuponie z kursem minimalnym 3,00 (minimalna stawka 20 zł). Jeśli jedno zdarzenie okaże się przegrane, otrzymasz bonus w formie zwrotu stawki do 50 zł. Co tydzień można odebrać jeden bonus.

Multikozak 1000 zł

Co tydzień (od poniedziałku do niedzieli) obstawiaj zakłady kombinacyjne złożone z dowolnych wydarzeń sportowych za minimum 10 zł i po minimalnym kursie 3,00.

jeśli trafisz kupon z 4 zakładami otrzymasz dodatkowo 7,5%
jeśli trafisz kupon z 5 zakładami otrzymasz dodatkowo 10%
jeśli trafisz kupon z 6 zakładami otrzymasz dodatkowo 15%
jeśli trafisz kupon z 7 zakładami otrzymasz dodatkowo 20%
jeśli trafisz kupon z 8 zakładami lub więcej otrzymasz dodatkowo 25%

Maksymalnie można zyskać 1000 zł bonusu w każdym tygodniu trwania promocji.

Bonus 50 zł za karnet

Promocja dla kibiców: Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Widzewa Łódź i Piasta Gliwice.

Kibice wymienionych wyżej klubów, jeśli posiadają karnety na sezon 2018/19 mogą odebrać od bukmachera bonusy po 50 zł.

LVBET – legalny bukmacher w Polsce

LVBET oficjalnie wystartował we wrześniu 2016 roku, ale licencję od Ministra Finansów otrzymał kilka miesięcy wcześniej. Bukmacher swoje usługi oferuje w Internecie oraz w punktach stacjonarnych. Trzeba jednak zaznaczyć, że LVBET działa przede wszystkim online. Na terenie Polski rozmieszczonych jest kilkadziesiąt punktów przyjmowania zakładów, co porównując m.in. do 600 lokali Fortuny, jest mało imponującym wynikiem.

Siedziba LVBET znajduje się w Katowicach, a bukmacher wchodzi w skład spółki napoju energetycznego Las Vegas, która jest jedną ze sponsorów polskiej reprezentacji piłkarskiej. Bukmacher jest także właścicielem portalu sportowego laczynaspasja.pl.

W celu propagowania swojej marki LVBET mocno inwestuje w marketing. Jest oficjalnym sponsorem Wisły Kraków, Arki Gdynia, Piasta Gliwice, Widzewa Łódź i Wisły Płock. Co więcej, od listopada 2017 roku LVBET stał się partnerem siatkarskiej Plus Ligi i kobiecej ligi siatkarskiej. To pozytywne, kiedy bukmacher inwestuje swoje pieniądze w krajowy sport.

Zakłady bukmacherskie – oferta, funkcje, kursy

LVBET oferuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live na te najbardziej popularne sporty (piłka nożna, tenis, hokej) oraz te bardziej niszowe (baseball, badminton, krykiet czy nawet szachy). W ofercie LVBET znajdują się także wydarzenia polityczne i e-sporty. Z miesiąca na miesiąc bukmacher poprawia swoją ofertę, która już w tym momencie jest wysokiej klasy. Dość powiedzieć, że na mecze piłkarskiej oferuje ponad sto różnych rynków.

Co ciekawe, LVBET jako jedyny bukmacher w Polsce oferuje rozbudowane rynki na handicapy azjatyckie i azjatycką sumę goli w meczach piłki nożnej.

Co istotne dla gracza? Na pewno wysokość kursów, które pozwalają osiągać wygrane. Kursy w LVBET plasują się w czołówce polskich bukmacherów. Porównaliśmy je z innymi bukmacherami na przykładzie meczu piłki nożnej.

Mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań:

LVbet – 3,10 | 3,30 | 2,25
Fortuna – 2,85 | 3,20 | 2,62
Totolotek – 2,90 | 3,10 | 2,50
forBET – 3,10| 3,10 | 2,20

Minimalna stawka zakładu w LVBET to 1 zł. Co pomocne dla gracza, to możliwość sprawdzenia limitu, czyli maksymalnej kwoty, jaką można postawić na konkretny zakład w oknie składania kuponu.

Minusy oferty LVBET

Sporym utrudnieniem jest wolno ładująca się strona internetowa LVBET i układ zakładów, co bywa mało czytelne. Bukmacher powinien usprawnić stronę, tak aby była łatwiejsza w nawigacji i tworzeniu kuponów. Co więcej? W oczy rzuca się brak transmisji z meczów. W dzisiejszych czasach czołowi bukmacherzy oferuję streamy wideo – w ten sposób gracz w jednym miejscu ma zakłady i transmisje z wydarzeń sportowych.

Mobilna aplikacja

W maju 2018 roku LVBET po długich oczekiwaniach wprowadził mobilną aplikację. Na chwilę obecną specjalne oprogramowanie dostępne jest tylko na urządzenia z systemem Android. Posiadacze iPhone’a na aplikacje od LVBET muszą jeszcze poczekać.

Aplikacja LVBET na Android pozwala na korzystanie z usług bukmachera przy użyciu telefonu. Gracz zyskuje pełny dostęp do swojego konta i oferty zakładów.

Co oferuje aplikacja?

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i live
 • Match tracker
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Dostęp do bonusów i promocji

Jak zainstalować aplikacje?

Z powodu prawnych ograniczeń aplikacja nie jest dostępna w Google Play. To powoduje, że przed instalacją aplikacji należy w ustawieniach telefonu zezwolić na instalacje oprogramowania z innych źródeł niż Google Play.

Aplikacje można pobrać ze strony bukmachera: lvbet.pl.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze w LVBET?

Bukmacher obsługuje dwa portfele elektroniczne Skrill i Paymenticon. W pierwszym przypadku minimalna wpłata wynosi 40 zł, zaś w drugim 10 zł i jest pozbawiona dodatkowych opłat. Podobnie wygląda sytuacja z wpłatami przez bankowość elektroniczną (Przelewy24, Dotpay, Tpay) każdy z tych pośredników obsługuje ponad 30 banków.

Jeśli posiadasz rachunek bankowy nie powinieneś mieć kłopotów z doładowaniem konta.

Wpłaty w LVBET:

 • Dotpay
 • Tpay
 • Przelewy24
 • Skrill
 • Paymenticon

Wypłaty realizować można tylko przez przelew bankowy, gdzie minimalną kwotą jest 25 zł. Co ciekawe, dzięki błyskawicznym wypłatą Rapid Pay pieniądze na twoim koncie mogą pojawić się w przeciągu kilku minut. Rapid pay obsługuje takie banki jak iPKO, Inteligo, mBank, Credit Agricole, Alior Bank, Nest Bank, Volkswagen Bank oraz Idea Bank.

Kontakt z bukmacherem

LVBET swoją siedzibę posiada w Katowicach pod adresem ul. Wańkowicza 3. Dodatkowo z bukmacherem można skontaktować się poprzez adres e-mail, formularz kontaktowy lub czat „na żywo”. Support dostępny jest codziennie w godzinach w godzinach 9:00-22:00.

 • live czat
 • e-mail: pomoc@lvbet.pl
 • formularz kontaktowy na stronie lvbet.pl

Social Media

Bukmacherzy w Polsce inwestują w kanały przekazu przede wszystkim w mediach społecznościowych. LVBET działa na twitterze, facebooku i kanale youtube.

Za pośrednictwem twittera i facebooka bukmacher informuje o ciekawych zakładach, kuponach oraz wygranych. Co więcej, regularnie organizuje tam konkursy, w których są do wygrania bonusy oraz wejściówki m.in. na mecze siatkarskiej Plus Ligi. Udział w tego typu ofertach jest darmowy i bywa po prostu dobrą zabawą.

Na kanale youtube LVBET wraz z redaktorami portalu Łączy Nas Pasja prezentują rozmowy z osobami ze świata sportu. Przede wszystkim aktywnie udzielają się w sportach walki. Na stałe z bukmacherem współpracuje m.in. popularny Łukasz „Juras” Jurkowski, zawodnik MMA oraz komentator, który prowadzi stały Vlog pt. #JurasMusisz:

 

LVBET lokale

Na chwilę obecną LVBET posiada około 30 lokali, w których można obstawiać zakłady sportowe. Najwięcej punktów stacjonarnych znajduje się w Warszawie i Wrocławiu. W porównaniu do największych polskich firm, czyli STS, Fortuny czy Totolotka liczba 30 placówek jest mało znacząca w skali całego kraju. Być może w przyszłości LVBET skuteczniej rozwinie sieć punktów stacjonarnych. Na razie widać, że przede wszystkim stawia na zakłady online.

Lokale LVBET otwarte są codziennie w godzinach 9:00 – 21:00.

LVBET – odpowiedzi na 10 najczęstszych pytań

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie bukmachera LVBET. Czegoś nie wiesz? Sprawdź nasze FAQ o LVBET.

 • Czy LVBET jest legalnym w Polsce bukmacherem?

LVBET od 2016 roku posiada licencję polskiego Ministra Finansów, co czyni go legalnym bukmacherem w naszym kraju.

 • Jak założyć konto w LVBET?

Proces rejestracji konta w LVBET składa się przede wszystkim z wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie bukmachera. Przy zakładaniu konta trzeba podać prawdziwe dane, czyli imię, nazwisko, adres, datę urodzenia itp. Następnie postępować z wytycznymi bukmachera m.in. przesłać skan dowodu osobistego, paszportu, lub prawa jazdy.

 • Czy LVBET oferuje promocje dla nowych graczy?

Jeśli nie posiadasz konta LVBET, a chcesz je założyć, to możesz skorzystać z oferty powitalnej bukmachera i zyskać dwa bonusy: 20 zł i 1500 zł.

 • Jaki jest kod promocyjny LVBET?

Rejestrując się w LVBET z naszej strony kod promocyjny to PROMO2019.

 • Czy LVBET posiada mobilną aplikację?

Jak do tej pory bukmacher nie wprowadził mobilnej aplikacji. Jeśli chcesz korzystać z LVBET przez telefon, to możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej.

 • Czy w LVBET są zakłady „na żywo”?

Bukmacher oferuje zakłady przedmeczowe i „na żywo”.

 • Ile pieniędzy potrzebuję, by obstawić w LVBET?

Minimalna stawka na zakład wynosi 1 zł.

 • Kiedy mogę wypłacić wygraną od LVBET?

Decydujesz się na wypłatę pieniędzy od LVBET? Pamiętaj, że wypłatę możesz zrealizować tylko na rachunek bankowy. Minimalna kwota to 25 złotych.

 • LVBET czy Fortuna?

Naszym zdaniem zdecydowanie lepszym bukmacherem jest Fortuna.

LVBET w 50 słowach

To nowy bukmacher, który ma swoje braki w działaniu strony internetowej, czy mobilnej aplikacji. Przede wszystkim LVBET próbuje promować swoją markę za pośrednictwem licznych konkursów i bonusów, które co chwilę oferuje na wydarzenia sportowe. To się chwali, ale podstawą powinna być dobrze skonstruowana oferta zakładów, czyli możliwość szybkiego przeglądania strony, tworzenia kuponów i prosta w obsłudze aplikacja na telefon. W tym aspekcie LVBET ma sporo do poprawy, by powalczyć o miano czołowego bukmachera w Polsce.

Kod promocyjny LVBET daje dostęp do największego bonusu powitalnego wśród legalnych bukmacherów. W tym aspekcie bukmacher LVBET wyprzedza konkurencje o kilkaset złotych!

Grałeś w LVBET? Masz swoje uwagi odnośnie tego bukmachera? Podziel się z nami oraz innymi graczami swoją opinią na jego temat!

Dowiedz się więcej o LVBET!

Poniżej prezentujemy cykl artykułów, które pozwolą ci lepiej poznać tego bukmachera:

scroll top