logo xwin.pl

Bonusy cashback – zakłady bez ryzyka

Dodano: 15 lutego 2018

|| Aktualizacja: 28 stycznia 2019

Brak komentarzy

Bonus cashback to jedna z najpopularniejszych promocji bukmacherskich, która pozwala graczowi na postawienie zakładu bez ryzyka, ponieważ jeśli przegra, otrzyma zwrot utraconej stawki.

Szukasz najlepszego zakładu bez ryzyka? Fortuna dla nowych graczy oferuje cashback 115 zł!

Bonusy powitalne dla nowo rejestrujących się graczy w zakładach bukmacherskich zawsze były bardzo atrakcyjnym kąskiem. Rozróżnić możemy pośród nich trzy rodzaje bonusów, a więc:

 • Bonus od depozytu
 • Bonus freebet (darmowy zakład)
 • Bonus cashback (zakład bez ryzyka)

Cashback to bardzo popularny bonus przede wszystkim wśród początkujących graczy, ponieważ jest prosty do odebrania, bez dodatkowych trudności związanych z regulaminem.

Zakłady bez ryzyka występują jako bonusy powitalne dla nowych graczy, ale także funkcjonują jako oferty specjalne dla stałych klientów u konkretnych bukmacherów na wybrane wydarzenia sportowe.

Czym jest cashback?

Najłatwiej jako cashback (ang. cash – pieniądze, back – wracać) określić byłoby zakład, w którym nie ryzykujemy swoich pieniędzy, bo w zależności od wysokości bonusu całość pierwszego zakładu lub przynajmniej jego część, oczywiście w przypadku przegranej, zostanie nam zwrócona. Nic więc dziwnego, że często zakład ten nazywany jest zakładem bez ryzyka. Jeśli natomiast się nam powiodło, pieniądze automatycznie trafiają na nasze konto.

Jest to w związku z tym bardzo atrakcyjny bonus, gdyż nawet w przypadku porażki zawsze na naszym koncie pozostaną środki na dalszą grę. Dodajmy jeszcze, że w zależności od regulaminu bukmachera cashbackiem, który trafi na nasze konto w razie pierwszej porażki, będziemy musieli obrócić bądź też nie. W drugim przypadku pieniądze od razu mogą zostać automatycznie wypłacone z konta.

Regulamin bonusu cashback

Większość tego typu bonusów ma bardzo prosty regulamin. Jednakże i tak przed wykonaniem depozytu powinniśmy się z nim dokładnie zapoznać i rozwiać wszelkie niejasności. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na:

 • Procent bezpiecznego zakładu – nie każdy bukmacher zwraca graczowi całość stawki przegranego zakładu; niektóre firmy oferują tylko jej 50 czy nawet 25%
 • Czas na dokonanie depozytu – aby skorzystać z bonusu, pierwszego depozytu należy dokonać w określonym w regulaminie terminie
 • Czas ważności bonusu – czas, jakim dysponuje gracz na zagranie zakładu
 • Minimalny kurs – minimalny kurs pojedynczego zdarzenia lub jednego ze zdarzeń na kuponie AKO
 • Ilość zdarzeń – minimalna ilość zdarzeń na kuponie
 • Zakłady niepodlegające promocji – rynki i zdarzenia z oferty, które nie wliczają się do promocji
 • Sposoby wpłat niepodlegające bonusowi – sposoby wpłat, które nie wliczają się na poczet bonusu

Wady i zalety bonusu cashback

Cashback to przede wszystkim zalety. Jednakże jedną pozycję umieściliśmy nie tylko po stronie zalet, ale również wad. Mowa o obrocie. To, po jakiej stronie umieścimy w tym wypadku nasz bonus, zależne jest od regulaminu danego bukmachera.

Zalety bonusu cashback:

 • Brak obrotu bonusem – nie musimy spełniać warunków obrotu bonusem po tym, jak otrzymamy cashback,
 • Wysoka kwota bonusu – wysokie kwoty pierwszego darmowego zakładu sięgające minimum 100 PLN
 • Niewielkie ryzyko utraty pieniędzy – nawet w przypadku przegranej otrzymamy zwrot minimum 50% stawki na pierwszy zakład
 • Szansa na wysoką wygraną – jako że nie ryzykujemy przegranej, możemy dać się ponieść emocjom i spróbować wygrać większe pieniądze
 • Doskonały dla nowych graczy – znakomita promocja dla nowych graczy, którzy niewiele ryzykując, mogą zyskać duży kapitał na grę i poznać bukmachera „od środka”

Wady bonusu cashback:

 • Konieczność obrotu – rzadko, ale jednak pieniądze ze zwrotu musimy obrócić wedle regulaminu
 • Brak rozbicia stawki – nie ma możliwości, aby stawkę zakładu rozbić na kilka kuponów, bo liczy się tylko pierwszy przegrany zakład ze zwrotem maksymalnie do kwoty, którą cashback określa

Cashback a freebet

Jako że cashback bardzo często mylony jest z freebetem, warto rozróżnić obie promocje. Otóż freebet to zakład darmowy, w którym stawka nie wlicza się do wygranej. Najlepiej zobrazuje to przykład:

Freebet: 100 PLN (stawka, freebet) * 2,00 (kurs) = 200 PLN (wygrana) – 100 PLN (stawka) = 100 PLN (zwrot)
Cashback: 100 PLN (stawka) * 2,00 (kurs) = 200 PLN (wygrana, zwrot)

Bukmacherzy z ofertą cashback

 • Fortuna bonus – zakład bez ryzyka 100 PLN + bonus 100% do 400 PLN

 

Podsumowanie

Bez wątpienia cashback to bardzo ciekawa oferta dla wszystkich graczy, choć w pierwszej kolejności zainteresować się nią powinni gracze nowi i niedoświadczeni, którzy zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, gdyż ci bardziej doświadczeni na ogół grają za znacznie większe stawki. Jest to doskonała okazja do tego, aby poznać rynek zakładów bukmacherskich i ich promocji, jednocześnie niczym przy tym nie ryzykując, bo przecież w razie przegranej i tak środki wrócą na nasze konto.

(2 opinii, 4.5 średnia)

Dowiedz się więcej o bonusach bukmacherskich!

scroll top