logo xwin.pl

LVBET zakłady – oferta, kursy, funkcje. Przegląd bukmachera

Dodano: 11 kwietnia 2018

|| Aktualizacja: 6 sierpnia 2018

1 komentarz
LVBET logo

Zakłady bukmacherskie LVBET funkcjonują przede wszystkim za pośrednictwem Internetu. Kanał online generuje najwięcej klientów w LVBET. W poniższym artykule poznasz ofertę zakładów, kursy i sporty, jakie oferuje LVBET.

Nie masz konta w LVBET? Zarejestruj się i odbierz darmowy bonus bez depozytu 20 zł.

LVBET Zakłady Bukmacherskie sp. Z.O.O. to kolejny legalny bukmacher na polskim rynku. LVBET stawia przede wszystkim na obstawianie przez internet. Firma posiada też 37 punktów stacjonarnych rozsianych po całym kraju, większość zakładów zawierana jest jednak przez stronę internetową. LVBET oferuje swoje zakłady na ponad 50 dyscyplin sportowych. Gratką dla fanów jest przede wszystkim bogata oferta rynków azjatyckich, czym wyróżnia się ten bukmacher. W LVBET możesz obstawiać zakłady przedmeczowe (przed startem wydarzenia), do tego masz możliwość też obstawiania zakładów „na żywo” (zakłady typu LIVE).

LVBET jest dość tajemniczą spółką. Bukmacher wszedł na polski rynek ledwie dwa lata temu. LVBET jest w pełni polskim bukmacherem. Spółka zarejestrowana jest w Katowicach i działa tylko na terenie Polski. Na początku LVBET wystartował tylko w internecie, teraz rozwija też punkty stacjonarne w całym kraju.

LVBET od wejścia na polski rynek bukmacherski zaangażował się w wspieranie sportu. Firma jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Lechii Gdańsk i Garbarni Kraków. Ponadto wpiera: Widzewa Łódź, Arkę Gdynia, Wisłę Płock, Piasta Gliwice i Zagłębie Sosnowiec.

Zakłady LVBET oferują szeroki wachlarz zdarzeń, począwszy od wydarzeń sportowych, kulturalnych, społecznych, po zakłady polityczne i sporty wirtualne. LVBET ma bardzo szeroką ofertę. Bukmacher codziennie dodaje kilkaset wydarzeń do obstawiania.

Według międzynarodowej firmy badawczej Gemius strona LVBET.pl już w 2017 roku osiągnęła pozycję numer jeden na rynku legalnych polskich bukmacherów online. Wszystko za sprawą najwyższego bonusu powitalnego, otwarciu się na inne, często egzotyczne rynki, wysokich kursów i przewidywań potrzeb użytkowników. Klienci w Polsce bardzo szybko zaufali LVBET, często odwiedzając jego stronę.

LVBET stawia przede wszystkim na zakłady internetowe. Na samym początku działalności tylko takie zawieranie zakładów było możliwe. Dziś są już punkty stacjonarne, ciągle jednak największy ruch robią internauci. Zakłady przez internet można zawierać na dwa sposoby:

 • na komputerze za pomocą strony internetowej
 • za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na telefony z systemem Android

Żeby móc korzystać z bogatej oferty zakładów, musisz się zarejestrować się na stronie lvbet.pl i podać podstawowe dane. Oczywiście musisz mieć ukończone 18 lat. LV Bet wymaga imienia, nazwiska, zdjęć dwóch stron dowodu osobistego, adresu zamieszkania, numeru konta bankowego.

Bukmacher oferuje zakłady na wiele dyscyplin sportowych. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 50 różnych kategorii. Najpopularniejsze są zakłady zawierane na piłkę nożną. Ponadto bardzo popularne są: tenis, siatkówka, koszykówka, formuła 1, żużel, MMA.

Każde wydarzenie możesz obstawiać zarówno przed startem wydarzenia (pre-match), jak i w trakcie jego trwania (w LV Bet nazywa się to „Na żywo”). By zacząć obstawiać w LVBET, musisz wpłacić na swoje konto co najmniej 10 zł. Minimalna stawka na zakład, którą musisz postawić to 1 zł.

Zakłady przedmeczowe

LVBET swoje obroty opiera głównie na zakładach przedmeczowych. Jest to najpopularniejsza wśród graczy forma zakładów.

LVBET, jak niemal każdy bukmacher, największy nacisk kładzie na rozwój zakładów piłki nożnej. Dzięki bogatej ofercie będziesz mógł obstawiać zarówno mecze Ligi Mistrzów UEFA, jak i Natonial League w Anglii (piąty poziom rozgrywkowy). W najniższych klasach LVBET oferuje po 10-15 możliwych zakładów na dane wydarzenie (oznacza to tyle, że masz co najmniej 10 różnych możliwości zakładu na mecz). Na spotkania najwyższych lig LVBET oferuje ponad 250 różnych kombinacji (tzw.: „rynków”) na jedno wydarzenie. Na przykład: w meczu pomiędzy Legią Warszawa, a Lechią Gdańsk masz do wyboru 263 możliwości dokonania zakładu. Możesz obstawić tylko zwycięzcę spotkania, ale LVBET daje tobie też możliwość, byś mógł postawić, że gol dla Legii padnie między 61. a 75. minutą meczu, lub, że Lechia dostanie więcej żółtych kartek niż warszawianie.

By zawrzeć zakład przedmeczowy, trzeba go postawić przed rozpoczęciem wydarzenia. By tego dokonać, musisz zrobić po kolei kilka rzeczy:

 • Kliknij na „SPORTY” i wybierz dyscyplinę, która ciebie interesuje
 • Wybierz region i ligę, w jakiej chcesz postawić i wyszukaj wydarzenie
 • Jeśli chcesz postawić na zwycięzcę spotkania, zakład będzie dostępny od razu, jeśli chcesz inny typ zakładu, musisz rozwinąć menu, klikając „+” przy wydarzeniu
 • Dodaj zakład do kuponu, klikając na rezultat/kurs
 • Postaw stawkę (od razu zostanie tobie przeliczona możliwa wygrana)
 • Następnie kliknij przycisk „Postaw Zakład” i po chwili twój pierwszy kupon zostanie zatwierdzony.

Zakłady typu LIVE

Ten typ zakładów nieco różni się od obstawiania przedmeczowego. Polega on na tym, by postawić zakład w czasie trwania wydarzenia. LVBET oferuje tego typu zakłady w zakładce „LIVE BETTING„, już po starcie spotkania. Kursy tam zmieniają się na bieżąco, niemal z minuty na minutę.

LVBET oferuje do każdego wydarzenia po co najmniej kilkadziesiąt rynków. Możesz wytypować tylko, kto wygra rozpoczęty już mecz, ale będziesz w stanie też postawić, która drużyna jako następna będzie miała rzut rożny, który tenisista wygra kolejnego gema, czy ile punktów padnie w kolejnej kwarcie meczu NBA.

Zakłady na piłkę nożną

Najpopularniejszy typ zakładów w LVBET. Każdego dnia do wyboru masz setki wydarzeń. W weekend liczba możliwych zakładów przekracza 1000. Możesz obstawiać kupony długotrwałe, jak na przykład: kto wygra w przyszłym roku Ligę Mistrzów, czy pojedynki Ligi Narodów. Dodatkowo już dziś możesz założyć się, kto będzie najlepszy na Mundialu w Katarze.

Jeśli chodzi o ligi, LVBET najbogatszą ofertę ma z Anglii i Niemiec. Poza meczami Premier League i Bundesligi, możesz obstawiać aż czwarty poziom rozgrywek u naszych zachodnich sąsiadów i aż piąty szczebel na wyspach.

W Polskich rozgrywkach również możesz obstawiać aż do 4. poziomu, ale oferta nie jest aż tak bogata w rynki.

LVBET ma najlepszy pakiet w naszym kraju rynków egzotycznych. Szeroki zakres wyboru z lig azjatyckich, czy futbolu australijskiego to gratka dla poszukiwaczy niecodziennych wydarzeń i nieco lepszych kursów.

Tenis w LVBET

Bukmacher duży nacisk kładzie też na tenis. Masz możliwość obstawiania Wielkich Szlemów, ale możesz też znaleźć dla siebie wydarzenia rangi ITF. Na przykład: możesz obstawiać turniej tej rangi w tajlandzkim Nonthaburi. Na takie wydarzenia stawki są bardzo atrakcyjne. Jeśli tylko znasz dogłębnie rynek tenisa azjatyckiego, możesz nieźle zarobić.

Bonusy na zakłady

LVBET zdobył dużą popularność na rynku online głównie za prawą bonusów.

Pakiet powitalny do 1520 zł

 • Darmowe 20 zł
Na dobry początek LVBET nowym graczom oferuje bonus w formie darmowego zakładu 20 zł. Aby skorzystać z promocji należy tylko zarejestrować konto, a bukmacher przyzna bonus 20 zł.

 • Bonus do 1500 zł

LVBET oferuje powitalny bonus, dzięki któremu możesz zgarnąć nawet 1500 zł. By powalczyć o takie pieniądze, musisz dokonać depozytu za minimum 50 zł. Następnie otrzymasz bonus w wysokości 1% od wpłaconej kwoty (np.:jeśli wpłacisz depozyt 100 zł, bonus będzie wynosił złotówkę), który dostanie mnożnik kursu całkowitego „x100”. Następnie musisz przygotować swój kupon kombi, na którym znajdą się minimum 3 zdarzenia, każdy z minimalną stawką 1,25 i łączną stawką minimalną kuponu 2,50. Jeśli postawisz swój zakład z bonusem, jego kurs całkowity zostanie przemnożony przez 100. Maksymalnie możesz wygrać 1000 zł.

Jeśli wpłacisz mniej niż 50 zł (od 10 do 49 zł), poinformuj LV Bet o tym, a dadzą tobie taki sam bonus, tylko, że z mnożnikiem „x10”.

Powiększamy 500+

LVBET nie poprzestaje tylko na tym. Od drugiego depozytu minimum 50 zł, otrzymasz ten sam bonus 1% z mnożnikiem „x50”. Reszta zasad pozostaje bez zmian. Maksymalnie możesz odebrać do 500 zł bonusu.

Bezpieczny kupon 5+

Jeżeli postawisz kupon Kombi z liczbą wydarzeń równą pięć lub większą, raz w tygodniu możesz odebrać zwrot postawionych pieniędzy, jeśli jedno ze zdarzeń nie wejdzie. LVBET zwraca do 50 zł na konto w postaci bonusu.

Multikozak

Jeśli postawisz kupon Kombi ze zdarzeniami z jednego tygodnia, LV Bet da tobie bonusowe procenty od wygranej. Kupon musi się składać z minimum 4 zdarzeń, jego stawka minimalna musi wynosić 10 zł, a minimalny kurs kuponu to 3,00. Jeśli więc spełnisz te wymagania:
– za kupon z 4 wydarzeniami LV doda do twojej wygranej 7,5 %
– za kupon z 5 wydarzeniami LV doda do twojej wygranej 10%
– za kupon z 6 wydarzeniami LV doda do twojej wygranej 15%
– za kupon z 7 wydarzeniami LV doda do twojej wygranej 20%
– za kupon z 8, lub więcej wydarzeniami LV doda do twojej wygranej 25%.

Gruby kupon

LVBET sam przygotowuje kupon, który możesz postawić. Specjalnie przygotowane wydarzenia mają podwyższony kurs całkowity.

VARyfikacja LV Bet w Ekstraklasie

Bukmacher przygotował też nie lada gratkę dla fanów rodzimej ligi. Jeśli padnie bramka, która dałaby zwycięstwo twojej drużynie, ale sędzia przy użyciu systemu VAR ją cofnie, LV odda tobie postawione pieniądze. Musisz tylko wysłać e-maila do administratorów z numerem kuponu i bukmacher zwróci twoje fundusze.

Mniejsze podatki od kursów na aplikacji

LVBET często oferuje ulgi podatkowe na poszczególne kolejki danych lig dla użytkowników aplikacji. Podstawowy podatek wynosi 12%, ale np.: na trzecią kolejkę Ekstraklasy bukmacher oferował tylko 6% podatku dla użytkowników mobilnych.

Bonusy powitalne dla posiadaczy karnetów

Każdy posiadacz karnetu sezonowego na jedną z drużyn sponsorowanych przez LVBET (Wisła Kraków, Widzew Łódź, Wisła Płock, Piast Gliwice, Arka Gdynia) może dostać bonus 50 zł na grę w LVBET. Wystarczy przesłać zdjęcie swojego aktualnego karnetu.

LV punkty

Za każde zagrane 25 zł LVBET przyznaje swoim użytkownikom 1 punkt. Punkty później można wymieniać na atrakcyjne nagrody, albo na gotówkę. Po zebraniu 100 punktów możesz zamienić je na 5 zł. Nie musisz nic robić, a punkty same będą się kumulowały na twoim koncie.

Rodzaje zakładów w LVBET

Swoim Klientom firma LVBET oferuje wiele rodzajów zakładów. Są to:

 • zakłady 2-drogowe – wydarzenia z rozstrzygnięciami dwudrogowymi „1” lub „2”
 • zakłady 3-drogowe – wydarzenia z rozstrzygnięciami trzydrogowymi „1” „2”, „X”, „1X”, „X2”, lub „12”
 • zakłady typu „Outright” – zakłady specjalne na zwycięstwo zawodników, zespołów, kandydatów na funkcje polityczne itp.
 • zakłady na miejsca zawodników – zakłady specjalne na dokładne rozstrzygnięcia danych zawodników, drużyn czy innych wydarzeń sportowych i pozasportowych
 • zakłady na zdarzenia wirtualne – zakłady związane ze sportami wirtualnymi, które nie mają nic wspólnego z realnymi i rzeczywistymi wydarzeniami sportowymi; na tej płaszczyźnie Klienci zakłady zawierać mogą na wyścigi koni i wyścigi psów, a także na żużel, kolarstwo, kłusaki, tenis i wirtualne mecze piłki nożnej
 • zakłady bezpośrednio związane z postacią wyników sportowych lub innymi przedsięwzięciami scharakteryzowanymi – zakłady na dokładne wyniki czy różnice zwycięstwa poszczególnych zawodników lub drużyn
 • zakłady LIVE – zakłady na żywo

Na zdarzeniach przedmeczowych i zakładach na żywo możesz też skorzystać z Early Cash-out. Jeśli tylko rynek danego wydarzenia nie będzie zamknięty, a na twoim kuponie nie będzie jeszcze żadnego przegranego zdarzenia, będziesz mógł wycofać kupon. Na twoje konto zostanie zwrócona kwota zaproponowana przez bukmachera.

Formy zakładów w LVBET

W LVBET zakłady zawierać można w trzech formach. Są to:

 • Singiel — kupon pojedynczy, który zawiera w sobie tylko jedno zdarzenie
 • Kombi — kupon akumulowany, który zawiera co najmniej dwa niezależne od siebie zdarzenia, np. dwa różne mecze piłki nożnej
 • System — zakłady systemowe zawierające różne kombinacje zakładów Singiel i Kombi połączonych w system

Stawka zakładów i wygrane w LVBET

Zakłady w LVBET zawierać można za minimalne stawki, które w przypadku tego bukmachera sprowadzają się zaledwie do 1 zł. To najniższa akceptowalna stawka na rynku wśród legalnych bukmacherów. Nie ma natomiast stawki maksymalnej, która zależna jest od rodzaju zdarzenia i samego gracza. Zauważyć trzeba bowiem, że bukmacher LVBET na użytkowników nakłada niskie limity stawek, co jest problemem dla graczy zawodowych, którzy nie mają możliwości grania zakładów za wysokie stawki sięgające kilku tys. zł.

Maksymalna wygrana na pojedynczym kuponie w LVBET wynosi 300 tys. zł. U konkurencyjnego bukmachera Fortuna kwota ta jest wyższa i sięga 600 tysięcy zł.

Nasza ocena zakładów LVBET

Oferta zakładów przedmeczowych i live stoi na przyzwoitym poziomie. Każdy z graczy bez problemu znajdzie interesujące go wydarzenia do obstawiania. Utrudnieniem typowania w LVBET jest strona internetowa bukmachera, która wolno się ładuje i działa z dużym opóźnieniem. Przy regularnej grze bywa to bardzo uciążliwe. Skontaktowaliśmy się z LVBET w tej sprawie i bukmacher zaręcza, że dział IT już pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Czekamy na efekty 😉

Opinie o LVBET

Klienci chwalą LVBET, że weszło na rynek i nim wstrząsnęło. Gracze są zadowoleni z wysokich stawek i mnogości rynków dla kursów. Ponadto bukmacher ten oferuje najwyższy możliwy bonus na start i stara się wczytywać w sugestie swoich użytkowników.

Oczywiście bukmacherowi obrywa się też za opieszałość z wynikami e-sportów, czy z wolno chodzącą stroną.

Zebraliśmy kilka losowych opinii użytkowników na portalach bukmacherskich, którzy komentowali zakłady LVBET:

„Fajny bonus powitalny i spoko oryginalne oferty zakładów w LV Bet” – pisze Wac Toja na portalu xwin.pl

„Dużo bonusów – lv bet to dla mnie taki następca expekt i betclick”witexxx napisał na tej samej stronie.

„Ich strona to koszmar w czystej postaci. Paskudna, nieczytelna, nieustannie się zawieszająca, mrożąca cały komputer, w dodatku kursy się nie odświeżają, w zakładach na żywo, wejście w live tracker trwa godzinę, w słupku z lewej strony każdy zakład trzeba podświetlić bo inaczej czytelny jest tylko pierwszy zespół, nie wiadomo która minuta ani kompletnie do jasnej ch>>> nic. Bez wspomagania się stroną innego bukmachera nie da sie tam grac a nawet to wspomaganie jest utrudnione bo lvbet zawiesza przeglądarkę” -skarży się xyz na forum spryciarz.com

Użytkownik Rulloni na forum.bukmacherskie.com napisał: – „oferta jak na polski buk bardzo ale to bardzo bogata i każdego wybrednego powinna zadowolić . Kursy atrakcyjne a niekiedy wyższe niż np. w śmiesznym STSie, przejrzysta strona, czytelna, teraz pojawił się jeszcze najwyższy bonus jeśli chodzi o legalnych”.

„moja opinia:
– Szeroka oferta na ważniejsze mecze piłko nożnej oraz na tenis
– Azjany, typu over 2, over 1, można tez grać over 1 na zespół
– wpłaty/wypłaty bez problemu przez Skrilla
– dobry kontakt z supportem
– dość ciekawa oferta live chociaż czasami nie ma ważniejszych meczy piłki nożnej, może jeszcze nie dopracowana, i mało przejrzysta
– przez telefon da się obstawiać ale ciężko nacisnąć „postaw zakład”, plus że można na live szukać po flagach meczów” – napisał roch na tym samym forum.

Czy artykuł okazał się pomocny?
(3 opinii, 4.3 średnia)

scroll top