logo xwin.pl

Transmisje live w Fortunie – jak oglądać mecze „na żywo”?

Dodano: 17 kwietnia 2018

|| Aktualizacja: 22 listopada 2018

1 komentarz
Fortuna tv

Fortuna na swoich stronach oferuje transmisje live z wydarzeń sportowych. Sprawdź jak oglądać mecze u bukmachera bez konieczności odpalania telewizora lub internetowego streama.

Legalny bukmacher Fortuna standardami coraz częściej nawiązuje do światowych potentatów. Ilość oferowanych zakładów, wysokość kursów, promocje czy mobilna aplikacja to aspekty, które wyróżniają Fortunę na tle polskiej konkurencji. Transmisje live to kolejny krok do przodu tego bukmachera.

Bukmacherzy stawiając na rozwój oferują kompleksową ofertę dla graczy i kibiców sportowych. Co za tym idzie? Strona internetowa bukmachera nie służy już tylko obstawianiu meczów, ale również ma inne funkcje, które przyciągają użytkowników. M.in. są to statystyki (tabele, bilans spotkań itp.), programy sportowe (opinie dziennikarzy) oraz transmisje „na żywo” ze świata sportu.

Fortuna zarejestrowanym graczom oferuje darmowy dostęp do relacji live z wielu wydarzeń sportowych odbywających się każdego dnia. Mecze w Fortunie oglądać można za pośrednictwem komputera lub mobilnej aplikacji.

Jak oglądać mecze w Fortunie?

  1. Dostęp do transmisji live mają gracze, którzy posiadają konto w Fortunie
  2. Mecze „na żywo” prezentowane są w zakładce „Zakłady LIVE” na stronie Fortuny
  3. Wybierz wydarzenie, którego szukasz i włącz transmisje poprzez kliknięcie w spotkanie

Transmisje z meczów prezentowane są obok zakładów live w małym oknie, które można powiększyć. Jak to bywa w przypadku transmisji u bukmacherów – nie ma opcji full screen. Prezentowane mecze są bez udziału komentatora.

Co można oglądać w Fortunie?

Bukmacher od kilku miesięcy regularnie poszerza ofertę transmisji live. Dość powiedzieć, że w tym roku posiadał prawa do relacjonowania wszystkich spotkań tenisowego turnieju Australian Open 2018.

Fortuna transmisje live

W Fortuna TV prezentowane są mecze piłki nożnej, tenisa, hokeja, piłki ręcznej i koszykówki. Dla graczy zakładów live to spore ułatwienie, ponieważ typując „na żywo” mają podgląd na wydarzenie, które grają.

Największą atrakcją dla kibiców piłkarskich są transmisje z meczów ligi hiszpańskiej, włoskiej i holenderskiej. Fani tenisa mogą oglądać liczne turnieje rangi ITF, ATP, WTA i Masters.

Oferta transmisji live:

  • Primera Division
  • Serie A
  • Eredivisie
  • Tenis – turnieje ITF, ATP, WTA
  • NHL
  • Piłka ręczna

Co ciekawe, transmisje u bukmacherów bywają szybsze o kilka sekund niż te prezentowane na ekranach telewizorów. Aspekt ten może odgrywać kluczową rolę w skutecznym obstawianie zakładów live. Dlatego jeśli typujesz zakłady „na żywo” radzimy korzystać z transmisji bukmacherów.

(3 opinii, 4.7 średnia)

scroll top