logo xwin.pl

Totolotek – Ekupon, czyli granie online w punkcie stacjonarnym

Dodano: 15 października 2018

|| Aktualizacja: 15 października 2018

Brak komentarzy

Ekupon to narzędzie, które łączy obstawianie zakładów przez Internet i w punkcie stacjonarnym. Funkcja ta dostępna jest u bukmachera Totolotek. Jak korzystać z opcji Ekupon?

Totolotek to bukmacher, który w Polsce działa za pośrednictwem Internetu i punktów stacjonarnych. Oferta Totolotka dostępna jest na stronie internetowej, w mobilnej aplikacji i jednym z 350 lokali rozmieszczonych po całym kraju. Funkcja ekuponu pozwala zawierać zakłady przez Internet, za które zapłacić można w placówce bukmachera.

Ekupon w Totolotku – zakład „stworzony” na stronie internetowej Totolotka, który należy opłacić w stacjonarnym punkcie bukmachera. Taki kupon staje się aktywny dopiero wtedy, gdy zostanie zrealizowany w kasie Totolotka.

Słowem, Ekupon to dowód zawarcia zakładu na stronie internetowej opłacony w punkcie stacjonarnym. To idealne rozwiązanie dla graczy, którzy dysponują tylko gotówką i zamiast obstawiać online, wolą grać w naziemnych placówkach.

Ekupon w czterech krokach

  1. Tworzysz kupon na stronie totolotek.pl zaznaczając typy
  2. Ustalasz stawkę i akceptujesz kupon
  3. Drukujesz kupon lub zapamiętujesz jego numer
  4. W punkcie Totolotka realizujesz kupon tj. płacisz jego stawkę – podając wydruk kuponu lub numer

Jak obstawić Ekupon – wyjaśnienie

Tworzenie Ekuponu bliźniaczo przypomina obstawianie zakładów przez Internet. W skrócie: wybiera się zdarzenia, ustala rodzaj kuponu i stawkę…a na samym końcu potwierdza się zawarcie kuponu.

Poniżej na konkretnym przykładzie ukazujemy schemat tworzenie Ekuponu w Totolotku:

  • Z oferty kursowej Totolotka wybierasz interesujące cię mecze i typy poprzez najechanie i kliknięcie kursorem w dane wydarzenie
Ekupon - mecze

Ekupon – mecze

  • Dodajesz swoje typy do kuponu, który widnieje w prawym rogu strony
Ekupon - typy

Ekupon – typy

  • Po tym jak zakończysz typowanie przechodzisz w zakładkę „dalej” na Ekuponie, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące zakładów i stawki. Tam ustalasz stawkę i rodzaj kuponu
Ekupon - szczegóły

Ekupon – szczegóły

  • W wersji finalnej Ekupon jest gotowy do wydruku i można go przedstawić w lokalu Totolotka
Ekupon - gotowy

Ekupon – gotowy

Co najważniejsze Ekupon nabiera ważności, gdy zostanie opłacony w punkcie Totolotka. Inaczej nie stanowi on dowodu wygranej! Co więcej, przy tworzeniu Ekuponu należy mieć na uwadze termin rozgrywania obstawionych meczów – tak, by przy wizycie w lokalu Totolotka nie okazało się, że mecze są w trakcie rozgrywania i kuponu nie można zrealizować.

Ekupon – opinia

Obstawianie zakładów w Totolotku za pośrednictwem Ekuponu to podwójna praca. Raz – gracz musi obstawić kupon przez Internet, dwa – wydrukować go i udać się do lokalu Totolotka, aby go zrealizować. Typowanie internetowych zakładów jest znacznie mniej czasochłonne, ponieważ gracz w jednym miejscu wybiera zakłady i stawia kupon, który przyjmuje bukmacher. Dlatego znacznie większą popularnością w Totolotku cieszą się zakłady online, a nie typowanie przy użyciu Ekuponu lub w punktach stacjonarnych.

Ocena wpisu
(1 opinii, 4 średnia)

scroll top