logo xwin.pl

Totolotek bonus: 1020 zł | Aktualny kod promocyjny Grudzień 2018!

Dodano: 21 marca 2018

|| Aktualizacja: 1 grudnia 2018

1 komentarz
Totolotek logo

Totolotek nowych graczy zachęca do siebie podwójnym bonusem powitalnym: darmowym zakładem 20 zł i bonusem od depozytu do 1000 zł. Bukmacher nie zapomina również o stałych klientach, dla których ma specjalne promocje na różne wydarzenia sportowe.

Znajdujesz się na stronie, gdzie zebraliśmy w całość bonusy powitalne bukmachera Totolotek i specjalne oferty dla stałych klientów. Poniżej znajdziesz sposób wykorzystania kodu promocyjnego, który zapewni ci udział w powitalnej promocji oraz metody odbioru bonusów od Totolotek.

Kod promocyjny

Promocja Totolotek bonus: freebet 20 zł + 100% od depozytu 1000 zł dostępna jest dla graczy, którzy zarejestrują konto wprowadzając unikalny kod promocyjny. Łącznie klienci naszego serwisu korzystający z kodu bonusowego mogą zyskać 1020 zł.

BONUSOWO – to kod promocyjny, dzięki któremu nowy gracz Totolotka może ubiegać się o bonus 1020 zł. Unikalny kod należy wprowadzić w formularzu rejestracyjnym bukmachera. Totolotek kod ważny jest do 31 grudnia 2018!

Wprowadzając kod promocyjny BONUSOWO bukmacher wie, że jesteś poleconym graczem z serwisu xwin.pl. To pozwoli ci na skorzystanie z promocji dla nowych klientów.

Totolotek oferuje dwa bonusy dla nowych graczy, którymi są:

 • darmowy zakład 20 zł
 • bonus 100% od wpłaty do 1000 zł

Totolotek bonus powitalny dostępny jest tylko dla nowych graczy, którzy do tej pory nie posiadali konta u tego bukmachera. Poniżej przedstawimy wykorzystanie kodu promocyjnego i korzyści płynące dzięki niemu, czyli podwójny bonus powitalny.

Kod promocyjny to unikalna oferta dla użytkowników portalu xwin.pl. Rejestrując się z kodem BONUSOWO otrzymasz darmowy zakład 20 zł oraz bonus od wpłaty do 1000 zł. Dla każdego nowego gracza to dodatkowe pieniądze na grę. Jeśli można coś zyskać od bukmachera – warto z tego typu ofert korzystać.

Jak wykorzystać kod?

Totolotek kod należy wprowadzić już na etapie rejestracji konta na stronie totolotek.pl. Jeśli chcesz zostać klientem bukmachera musisz założyć u niego konto. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny z danymi osobowymi. Tam również należy podać kod promocyjny BONUSOWO.

Oto formularz rejestracyjny Totolotka, gdzie oznaczyliśmy miejsce wprowadzenia kodu promocyjnego:

Totolotek bonus: kod promocyjny

Totolotek bonus: kod promocyjny

Po wprowadzeniu kodu promocyjnego uzupełnij pozostałe dane i dokończ proces rejestracji. Wówczas staniesz się graczem Totolotka z prawem do skorzystania z bonusów powitalnych.

Bonusy i kody promocyjne pozostałych bukmacherów

BukmacherRodzaj bonusuŁączna kwota bonusuMoment przyznania bonusuKod promocyjny
FortunaZakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
515 złPo pierwszej wpłacieXWIN
TotolotekDarmowy zakład
Bonus od depozytu
1020 złPo rejestracjiBONUSOWO
LVBETBonus bez depozytu
Bonus od depozytu
1020 złPo rejestracjiPROMO2018
STSBonus od depozytu1000 złPo pierwszej wpłaciebrak
forBETBonus od depozytu1200 złPo pierwszej wpłaciebrak
MileniumBonus od depozytu760 złPo pierwszej wpłaciebrak
EtotoZakład bez ryzyka50 złPo pierwszej wpłaciebrak
TOTALbetFreebet
Bonus od depozytu
525 złPo pierwszej wpłaciebrak
Bonusy powitalne od bukmacherów

Totolotek bonus freebet 20 zł

Każdy nowy gracz Totolotek, który zarejestruje konto wpisując kod promocyjny BONUSOWO na start gry otrzyma bonus freebet, czyli darmowy zakład 20 złotych. Co to oznacza? To że nie musisz wpłacać swoich pieniędzy, by postawić pierwszy zakład w Totolotku!

Sprawdź na filmie, jak zarejestrować darmowe konto w Totolotek i gdzie wpisać kod promocyjny:

 

Jak wykorzystać bonus freebet 20 zł?

 1. Przejdź na stronę Totolotka i zarejestruj się wprowadzając bonusowy kod BONUSOWO
 2. Aktywuj konto i dokończ proces rejestracji
 3. Otrzymasz od bukmachera za darmo bonus 20 zł
 4. Znajdź zakład z oferty Totolotka, którego kurs wynosić będzie minimum 2,00
 5. Postaw kupon wykorzystując darmowy zakład 20 zł i czekaj na rozstrzygnięcie obstawionego zakładu!

Jeśli twój kupon przy użyciu darmowego zakładu przegra, to nie musisz się martwić, bo grałeś nie za swoje pieniądze 😉 Natomiast, jeśli wygrasz będziesz musiał spełnić dodatkowy warunek wynikający z regulaminu oferty.

Regulamin bonusu freebet

Zgodnie z regulaminem promocji, jeśli kupon postawiony za darmowe 20 zł okaże się zwycięski, kwota bonusu (darmowego zakładu) podlega pod warunki obrotu. Jakie to warunki? Bonus (20 zł) należy obrócić 3 razy w zakładach po kursie min. 2,00.

W praktyce oznacza to konieczność postawienia kuponów na łączną kwotę 60 zł:

20 zł (bonus) * 3 (obrót) = 60 zł

Z darmowego zakładu 20 zł można skorzystać przy użyciu komputera lub mobilnej aplikacji Totolotek.

Bonus 100% od depozytu do 1000 zł

Druga promocja, jaka przysługuje nowym graczom Totolotka, to bonus 100% od depozytu do 1000 zł. Co to oznacza? Bukmacher podwoi kwotę pierwszej wpłaty do maksymalnie 1000 zł. Wpłacając na początku 1000 zł, otrzymasz od Totolotka kolejne 1000 zł w bonusie.

Aby odebrać Totolotek bonus od depozytu musisz dokonać pierwszej wpłaty na konto (która nie jest wymagana w promocji bonus freebet 20 zł). Minimalna wpłata, by otrzymać bonus to 20 zł. Maksymalna 1000 zł (wówczas otrzymasz od Totolotka 1000 zł).

Poniżej prezentujemy wykorzystanie bonusu od depozytu.

Jak wykorzystać bonus 100% od depozytu do 1000 zł?

 1. Zaloguj się na konto, które zarejestrowałeś, aby odebrać bonus freebet
 2. Dokonaj pierwszego depozytu na konto (chcąc zyskać maksymalny bonus – wpłać 1000 zł)
 3. Po zaksięgowaniu wpłaty przez bukmachera na twoim koncie pojawi się łącznie 2000 zł (po 1000 zł na saldzie indywidualnym i bonusowym)

Jeśli nie posiadasz 1000 zł na grę, to możesz odebrać niższy bonus. Minimalna kwota wpłaty uprawniająca do bonusu, to 20 zł.

Po tym jak otrzymałeś bonus od pierwszej wpłaty musisz spełnić warunki obrotu, by móc wypłacić pieniądze z konta. To główny punkt w regulaminie oferty.

Regulamin bonusu od depozytu

Przed zleceniem wypłaty pieniędzy z konta kwotę wpłaty i bonusu należy obrócić 3 razy przy użyciu kuponów z minimum 3 zdarzeniami. Na spełnienie warunków obrotu gracz ma 180 dni.

Termin „warunki obrotu” to nieodzowny element bonusów od wpłaty. Każda tego typu promocja posiada taki zapis w regulaminie. Podobnie jest u innych bukmacherów.

„Obrócić 3 razy”, czyli zagrać 3 razy za łączną wartość wpłaty i bonusu. Przy maksymalnej wpłacie 1000 zł, spełnienie warunków obrotu będzie wiązać się z grą za kwotę 6000 zł.

1000 zł (wpłata) + 1000 zł (bonus) = 2000 zł * 3 (wymagany obrót) = 6000 złotych.

Kupony kwalifikujące się do obrotu:

 • muszą zawierać minimum 3 zdarzenia
 • przynajmniej jedno zdarzenie musi być po kursie minimalnym 2,00

Czas na spełnienie warunków obrotu to 180 dni. To spory okres, w którym można bez pośpiechu realizować kolejne kupony spełniające warunki obrotu. Jeśli nie uda ci się wyrobić w tym czasie, to możesz utracić bonus. Ewentualne reklamacje należy składać pod adresem reklamacje@totolotek.pl lub w dziale pomocy bukmachera.

Co jeśli wszystko przegram?

Jeśli w trakcie obrotu przegrasz kwotę wpłaty i bonusu, to zostaniesz zwolniony z warunków obrotu. To oznacza, że kolejne wpłaty nie będą podlegać pod obrót i będziesz mógł dowolnie zarządzać swoim budżetem.

Ocena bonusów powitalnych Totolotka

Dla każdego nowego gracza jedną z najważniejszych kwestii jest bonus na start. Jeśli już zdecydowaliśmy się założyć konto u bukmachera, to normalne, że szukamy oferty, gdzie zyskamy coś w zamian. Zyski za rejestracje zapewniają bonusy.

Totolotek w obu przypadkach bonusów „zabezpieczył swój interes”:

 • Jeśli wygrasz kupon przy użyciu darmowego zakładu 20 zł, to bonus będziesz musiał obrócić 3 razy
 • W kolejnym bonusie od wpłaty – kwotę depozytu i bonusu także należy obrócić 3 razy

Na rynku bukmacherskim to standard, że bukmacherzy oferując bonusy dbają o swój interes, umiejętnie konstruując regulamin oferty. Totolotek nie jest wyjątkiem na tle konkurencji. Co więcej, jako jeden z nielicznych bukmacherów oferuje aż dwa bonusy na start. Pomimo pewnych zapisów w regulaminie, to jedna z najlepszych promocji dla nowych graczy.

Bonusy dla stałych graczy

Totolotek daje szanse na bonusy nie tylko nowym graczom, ale też stałym klientom, którzy aktywnie korzystają z usług bukmachera. Jesteś zarejestrowany w Totolotku i regularnie obstawiasz zakłady? Sprawdź, na co możesz liczyć!

Gram Grubo

Totolotek wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy i utworzył nową promocję. “Gram Grubo” to oferta dla wszystkich, którzy nie boją się postawić większej kwoty. W nowej promocji możesz zwiększyć swoją wygraną na zakłady o 14%.

Promocja Totolotka Gram Grubo

Bonus Gram Grubo

Bukmacher oferuje trzy różne opcje promocji. Jest Gram Grubo, Gram Grubo Europejskie Puchary i Gram Grubo Reprezentacja.

Gram Grubo to oferta obejmująca wszystkie dyscypliny sportu. Aby móc zwiększyć swoją wygraną o 14%, kupon musi być postawiony w piątek. Tylko wtedy promocja jest ważna. Minimalna stawka, jaką należy postawić to 100 zł, kurs minimalny całego kuponu to 2,00, a kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1,06. Na kuponie musi znajdować się też co najmniej jeden zakład z oferty Toto-Mix, lub Live.

Gram Grubo Europejskie Puchary to oferta dla fanów najlepszych rozgrywek klubowych w Europie. Zasady promocji są niemal takie same, jak w Gram Grubo. Zmienia się stawka minimalna, jaką należy postawić. Wynosi ona 20 zł. Na kuponie musi być co najmniej jeden mecz z oferty Toto-Mix na Ligę Mistrzów/Ligę Europy. Oferta jest ważna w dniu europejskich rozgrywek.

Gram Grubo Reprezentacja to oferta okazjonalna. Bukmacher w czasie gry reprezentacji Polski uruchamia tę promocję. Opiera się ona na tych samych zasadach, co Gram Grubo Europejskie Puchary.

Jak zagrać grubo w Totolotku?

 1. Zarejestruj się w Totolotku
 2. Postaw kupon prosty w piątek za minimum 100 zł na zdarzenia z oferty Toto-Mix lub live z minimalną stawką 2,00
 3. Jeśli spełnisz wszystkie warunki, w momencie zawarcia zakładu twój kupon zostanie powiększony o 14%
 4. Ewentualna wygrana zostanie dopisana do twojego konta od razu po zakończeniu wydarzenia

Oferta ważna jest aż do odwołania. Promocje nie łączą się, a na kuponie mogą znajdować się tylko zakłady proste (nie obejmuje ona zakładów systemowych).

Bet Club

Totolotek ma kolejną ofertę z programu lojalnościowego dla swoich użytkowników. Bet Club to nowy klub gracza, w którym można wygrać nagrody.

Bet Club Totolotek

Bet Club

Bukmacher oferuje zbieranie punktów za każde postawione zakłady. Punkty naliczają się same, po każdej postawionej złotówce. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów.

Dla postawionego 1 zł, tak wygląda zdobywanie punktów:

 • Toto-Mix 1 zł x 1 pkt
 • Toto-Mix LIVE 1 zł x 2 pkt
 • Toto-Liga i Toto-Gol 1 zł x 3 pkt
 • Toto-Racing i GBI Racing 1 zł x 3 pkt
 • Virtual 1 zł x 3 pkt

Punkty można zdobywać też poprzez zakup doładowań telefonów komórkowych.

Zgromadzone punkty można wymieniać na nagrody w sklepie z nagrodami, lub na kolejne bonusy do zakładów.

Jak wejść do gry?

 1. Zarejestruj się w Totolotku
 2. Zacznij obstawiać kupony
 3. Punkty będą dopisywane do twojego konta za każdy postawiony zakład
 4. Odbieraj nagrody

Do wygrania jest wiele gadżetów i upominków. Największą nagrodą jest wyjazd do Meksyku. Bukmacher tworzy ranking gracza, w którym każdy może zdobywać punkty. 12 najlepszych na koniec roku dostanie w nagrodę ekskluzywną wycieczkę do Meksyku.

Ponadto, bukmacher oferuje kilka premii punktowych.

Premia piłkarska, za którą gracz może dostać +400 pkt do rankingu. Żeby załapać się na tę premię, trzeba przez co najmniej 3 dni z rzędu postawić na kuponie zakłady z oferty Toto-Liga lub Toto-Gol. W miesiącu można maksymalnie 5 razy odebrać tę premię.

Premia Makler obowiązuje jedynie w wyznaczone przez totalizatora dni. Gracz zobowiązuje się do zagrania kwotą równą, lub wyższą od sumy wypłaconych kuponów w danym dniu. Spełnienie warunków skutkuje wypłaceniem punktów z 10% łącznej kwoty wypłaconych wygranych. Oferta obejmuje jedynie zakłady Toto-Mix.

Premia System to oferta dla graczy stawiających systemy na swoich kuponach. Każdy użytkownik może 5 razy w miesiącu zgarnąć +300 pkt do rankingu, jeśli przez co najmniej 3 dni postawi co najmniej jeden kupon systemowy w Toto-Mix.

Program nie ma ograniczeń czasowych.

VIP Club

Totolotek dla swoich najwierniejszych i najbardziej aktywnych graczy oferuje strefę VIP Club.

Vip Club Totolotek

VIP Club

Bukmacher oferuje szereg korzyści dla swoich VIP-ów. Każdy, kto znajdzie się w klubie, może otrzymać free bety i dedykowane promocje. Ponadto, Totolotek VIP-om oferuje bonus urodzinowy, specjalne konkursy, wycieczki zagraniczne i indywidualną obsługę.

Jak dołączyć do klubu?

Do klubu można dostać się jedynie na zaproszenie. Pod uwagę przy wyborze brane są:

 • staż w serwisie Totolotek.pl
 • częstotliwość grania
 • ilość postawionych pieniędzy
 • regularność wpłat
 • wygrane

Będąc już członkiem VIP Clubu, uczestnik może zwiększać swoją pozycję i odbierać kolejne rabaty, nagrody i promocje.Oferta nie ma ograniczeń czasowych.

(3 opinii, 4.7 średnia)

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top