logo xwin.pl

STS TV – transmisje „na żywo” z wydarzeń sportowych

Dodano: 3 maja 2018

|| Aktualizacja: 4 marca 2019

Brak komentarzy
STS TV - transmisje live

STS to lider na polskim rynku pod względem transmisji live z wydarzeń sportowych. Bukmacher w swojej ofercie posiada najbardziej prestiżowe mecze. Co ważne – dostęp do nich jest w pełni darmowy!

STS TV dostępna jest na stronie internetowej oraz za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Co miesiąc bukmacher transmituje „na żywo” ponad 1800 zdarzeń! Część relacji śledzić można także w punktach stacjonarnych STS na ekranach telewizorów.

Szeroki wachlarz transmisji live w STS możliwy jest dzięki współpracy bukmachera z największymi dystrybutorami rozrywkowymi w Europie. STS współpracuje z IMG, Sportsman i Perform. W 2017 roku na mocy umowy z IMG STS zyskał dostęp do 20 tysięcy transmisji w okresie dwóch lat.

– Nieprzerwanie rozwijamy dodatkowe funkcjonalności naszych serwisów, wyprzedzając konkurencję. Chcemy, aby nasi klienci mieli prosty i szeroki dostęp do najważniejszych rozgrywek sportowych z całego świata. Umowy z partnerami pozwalają nam udostępniać tysiące wydarzeń sportowych bez reklam, a do tego w wysokiej rozdzielczości – komentuje rozwój STS TV prezes bukmachera, Mateusz Juroszek.

Jak oglądać mecze w STS TV?

Dostęp do transmisji STS jest darmowy. Co to oznacza? To że nie musisz być aktywnym graczem STS, ani posiadać na koncie środków finansowych, by móc odpalić sobie „na żywo” mecz w STS TV. Wszystko czego potrzebujesz to konto na stronie sts.pl.

Aktualne transmisje oraz kalendarz nadchodzących wydarzeń dostępne są w zakładce LIVE na stronie STS lub w mobilnej aplikacji. Wydarzenie oznaczone znakiem „TV” będzie transmitowane w STS TV.

Co można oglądać w STS TV?

Łatwiej napisać to czego nie można oglądać w STS, ponieważ to zajmie zdecydowanie mniej miejsca. Bukmacher nie oferuje transmisji z Premier League, polskiej Ekstraklasy oraz europejskich pucharów, czyli Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

W ofercie STS znajdują się tak prestiżowe ligi piłkarskie jak Primera Division, Bundesliga czy Serie A. Szukasz transmisji z El Clasico pomiędzy Realem Madryt a FC Barceloną? W STS nawet tak wielkie wydarzenie dostępne jest za darmo. Dodatkowo bukmacher oferuje transmisje z NBA, NHL i wielkoszlemowych turniejów tenisowych.

Wykaz transmisji w STS:

Transmisje na mocy umowy z IMG

Transmisje na mocy umowy z Perform i Sportsman

STS współpracuje również z telewizją Eleven Sports. Bukmacher w punktach stacjonarnych oferuje dostęp do transmisji wydarzeń prezentowanych przez kanały Eleven.

Oceń artykuł
(4 opinii, 3.5 średnia)

scroll top