logo xwin.pl

STS płatności – wpłaty i wypłaty

Dodano: 26 października 2018

|| Aktualizacja: 26 października 2018

Brak komentarzy
STS logo

STS obsługuje najpopularniejsze metody wpłat i wypłat środków finansowych. Płatności u tego bukmachera to bezpieczny i błyskawiczny proces. Kilka minut, a pieniądze znajdą się na twoim koncie STS lub prywatnym rachunku bankowym.

W tym artykule dowiesz się:

Jak wpłacić pieniądze na konto STS? | Jak wypłacić wygrane z konta STS?

Granie w STS wiąże się z transferowaniem środków finansowych pomiędzy graczem a bukmacherem. Do STS pieniądze wpłacić trzeba nie tylko wtedy, gdy chce się postawić zakład, ale także po to, by odebrać bonus powitalny. W razie powodzenia i trafionych kuponów gracz w dowolnym momencie może wypłacić swoje wygrane.

STS to licencjonowany bukmacher, który współpracuje tylko z wiarygodnymi pośrednikami płatności. To daje gwarancje bezpieczeństwa, że pieniądze zawsze trafią na nasze konto.

Wpłaty

Istnieje kilka metod wpłat pieniędzy na konto w STS od przelewów elektronicznych przez portfele internetowe aż po karty kredytowe. Słowem, gracz, który posiada rachunek bankowy lub kartę kredytową/debetową – nie będzie miał żadnych kłopotów z dokonaniem płatności. Klienci dysponujący tylko gotówką mogą doładować swoje konto w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera.

Minimalna kwota wpłaty w STS to 1 zł, a wszystkie przelewy realizowane są błyskawicznie 24/7. Co ważne, bukmacher i pośrednik nie pobierają prowizji. To oznacza, że wpłacając np. 100 zł – taka sama kwota trafi na twoje konto, bez dodatkowych potrąceń.

Poniżej przedstawiamy wykaz wpłat w STS ze szczegółowymi informacjami minimalnej kwoty i czasu realizacji przelewu.

STS wpłaty

STS wpłaty

STS obsługuje aż 30 banków.

Jak wpłacić pieniądze w STS?

  1. Jeśli jesteś zalogowany na koncie STS z menu „użytkownik” przejdź do zakładki „wpłaty”
  2. Wybierz metodę wpłaty
  3. Określ kwotę wpłaty
  4. Potwierdź wpłatę – zostaniesz przekierowany do formularza operatora, gdzie zrealizujesz wpłatę
  5. Pieniądze błyskawicznie pojawią się na twoim koncie

Realizowanie wpłaty w STS jak żywo przypomina płatności w sklepach internetowych czy kupowanie abonamentu. Tam również w całej transakcji pośredniczą takie firmy jak dotpay czy PayU.

Wypłaty

Wypłaty środków finansowych z konta STS dokonać można tylko na prywatny rachunek bankowy. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł, a prowizja od transakcji wynosi 0%.

Dzięki formule STS PAY wypłaty realizowane są od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 – 24:00. Wówczas średni czas oczekiwania na pieniądze to 15 minut.

Tzw. szybkie przelewy obsługiwane są przez 11 banków: mBank, ING, PKO, Millenium, Santander, Alior Bank, inteligo, Orange Finanse, T-Mobile, Getin Bank i Noble Bank.

Gracze, którzy posiadają konto w innym banku, to na wypłatę mogą czekać 1-2 dni robocze. Bukmacher zastrzega, że na czas realizacji wypłaty mogą wpływać takie czynniki jak:

– przerwy bankowe w księgowaniu
– specjalne godziny księgowania banków
– awarie/opóźnienia systemów bankowych
– dodatkowe weryfikacje w ramach procedur bezpieczeństwa

Ocena wpisu
(1 opinii, 4 średnia)

scroll top