logo xwin.pl

STS Cash-Out

Dodano: 6 listopada 2018

|| Aktualizacja: 6 listopada 2018

Brak komentarzy
cash-out-logo sts

Funkcja Cash-Out w STS daje możliwość wypłaty wygranej bez czekania na ostatni gwizdek w meczu! To bardzo pomocne narzędzie w zakładach, które zapewnia zysk bez względu na końćowe rozliczenie kuponu.

To artykuł, który wyjaśnia działanie funkcji Cash-Out w zakładach STS. Dowiesz się w nim: co to jest Cash-Out i jak z niego korzystać.

Narzędzie Cash-Out pozwala na reakcje i weryfikacje swoich typów w trakcie realizacji kuponu. Inaczej tłumacząc – to funkcja, która pozwala na wypłatę ewentualnej wygranej w momencie, gdy nie wszystkie obstawione mecze zostały zakończone. Brzmi interesująco? Na pewno! Umiejętne korzystanie z Cash-Out pozwala graczom wcześniej rozliczać kupony i odbierać pewne wygrane, nie ryzykując porażki w oczekiwaniu rozstrzygnięcia wszystkich spotkań.

Poniżej prezentujemy opis funkcji Cash-out w STS.

STS Cash-Out – co to jest?

Cash-Out w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „wypłatę”. W środowisku bukmacherskim funkcja Cash-Out często określana jest jako „wcześniejsze zamknięcie zakładu” lub „odsprzedanie kuponu”. W zasadzie wszystko sprowadza się do tego, że Cash-Out to odebranie wygranej bez czekania na końcowy gwizdek i pełne rozliczenie zakładów.

Cash-Out w STS dostępny jest w internetowych zakładach przez komputer i mobilnej aplikacji.

Kiedy dostępny jest Cash-Out?

  • W kuponach SOLO i AKO
  • W zakładach przedmeczowych i LIVE
  • W momencie, gdy żadne ze zdarzeń na kuponie nie jest rozstrzygnięte jako przegrane
  • Wytypowane zdarzenia na kupunio wciąż są dostępne w ofercie STS

Przykład Cash-Out

Gracz wytypował w STS kupon AKO złożony z 3 meczów. Na jego szczęście w 2 spotkaniach poprawnie wytypował wynik i czeka na początek ostatniego pojedynku. W takiej sytuacji może skorzystać z funkcji Cash-Out, czyli bez oglądania się na wynik w 3 meczu odebrać wygraną. Wówczas gracz rozliczy kupon nie uwzględniając ostatniego spotkania – otrzyma pewną wygraną z pozostałych meczów.

Co istotne, wygrana z Cash-Out zawsze musi być wyższa niż stawka zakładu. A więc narzędzie to nie może być wykorzystywane do redukcji potencjalnych strat.

Jak skorzystać z Cash-Out?

Strona internetowa

Poniżej prezentujemy sposób wykorzystania funkcji Cash-Out na stronie sts.pl.

  • Informacje o możliwym Cash-Out, czyli wcześniejszej wypłacie znaleźć można na podglądzie kuponów w zakładce „Moje Kupony”
STS Cash-Out Kupon

STS Cash-Out Kupon

  • Po wejściu w podgląd kuponu pojawią się szczegóły zakładu i kwota, którą można wypłacić
STS Cash-Out podgląd kuponu

STS Cash-Out podgląd kuponu

  • Decydując się na Cash-Out i potwierdzając wypłatę pojawi się informacja na zielonym tle o realizacji Cash-Out
STS Cash-Out wypłata

STS Cash-Out wypłata

Mobilna aplikacja

Poniżej prezentujemy sposób wykorzystania funkcji Cash-Out w mobilnej aplikacji.

  • Funkcje Cash-Out w mobilnej aplikacji znaleźć można w zakładce „moje zakłady” lub na podglądzie „moje kupony”
STS Cash-Out aplikacja

STS Cash-Out aplikacja

  • Informacja o proponowanej kwocie Cash-Out pojawi się w komunikacie „wypłać teraz” – kliknięcie pozwoli na skorzystanie z Cash-Out
STS Cash-Out aplikacja wypłata

STS Cash-Out aplikacja wypłata

  • Potwierdzając wypłatę – pieniądze z Cash-Out trafią na twoje konto!
STS Cash-Out wypłacono

STS Cash-Out wypłacono

Cash-Out regulamin

Podczas wypłaty Cash-Out może pojawić się komunikat o zmianie proponowanej kwoty, co wynika z wahań kursów. Wówczas gracz może: wypłacić cash-out lub zrezygnować z wypłaty.

Gracz, który zleci wypłatę z Cash-Out otrzyma pieniądze na konto. Jednoczenie traci prawo do ubiegania się o wygraną z kuponu, jeśli ten w rozstrzygnięciu pozostałych meczów okazałby się wygrany.

Kupony rozliczone metodą Cash-Out nie liczą się do obrotu bonusów STS. Kwotę Cash-Out ustala bukmacher w zależności od zdarzeń na boisku i aktualnych kursów. Nie podlega ona negocjacji.

Ocena wpisu
(1 opinii, 4 średnia)

Cash-Out u pozostałych bukmacherów:

scroll top