logo xwin.pl

Rejestracja u bukmachera – jak założyć konto?

Dodano: 7 maja 2018

|| Aktualizacja: 7 maja 2018

1 komentarz
Legalni bukmacherzy

Co musisz mieć i wiedzieć, by zarejestrować konto u legalnego bukmachera w Polsce? Ile trwa rejestracja i weryfikacja danych? Jak szybko od chwili rejestracji będziesz mógł postawić zakład? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule!

Gracze konto u bukmachera zakładają w różnych sytuacjach. Jedni robią to w momencie, gdy mają więcej wolnego czasu i mogą na spokojnie usiąść przed komputerem, wybrać „buka” i krok po kroku przejść proces rejestracji. Drudzy – zakładają konto w przypływie impulsu. Czyli? Albo skusiła ich reklama w Internecie, albo połasili się na bonus powitalny. Jeszcze inni dostrzegli szansę wygrania pieniędzy podczas nadchodzącego meczu.

Bywają sytuację, że typerzy kilka minut przed meczem próbują zarejestrować konto, by zdążyć postawić zakład przed startem spotkania. Wówczas nerwowo wypełniają kolejne pola w formularzu rejestracyjnym – często ulegając irytacji i zadając pytanie: ile jeszcze mam zrobić, by w końcu zagrać zakład? Wydaje im się, że nie rejestrują się u bukmachera, tylko są przepytywani przez państwowego urzędnika o każdy detal danych osobowych. Tak, rejestracja u bukmachera w Polsce wiąże się podaniem wielu informacji np. adresu zamieszkania, numeru rachunku bankowego i serii dowodu osobistego.

Zdecydowałeś się założyć konto u bukmachera? Zatem bądź przygotowany na kilku lub kilkunastominutowy proces rejestracji, weryfikacji danych itp. itd. 😉

Jakich dokumentów potrzebuję?

Jeśli wybrałeś bukmachera u którego chcesz założyć konto, to miej pod ręką dowód tożsamości, czyli któryś z dokumentów:

  • dowód osobisty
  • prawo jazdy
  • paszport

Tego typu dokument posłuży ci do spisania danych osobowych oraz pozwoli zweryfikować konto. Oczywiście, aby zarejestrować konto u bukmachera trzeba mieć ukończone 18 lat – gwoli ścisłości przypominamy.

Dane osobowe, czyli?

Wypełniając formularz rejestracyjny u bukmachera jesteś zmuszony podać podstawowe dane osobowe. Bukmacherzy w Polsce wymagają informacji takich jak: imię, nazwisko, datę urodzenia, PESEL, adres zamieszkania oraz adres e-mail. Co więcej – już podczas rejestracji należy wpisać numer rachunku bankowego, z którego będą realizowane płatności, czyli wpłaty i wypłaty pieniędzy.

Skany/zdjęcia dokumentu tożsamości

Rejestrując konto w załączniku należy dodać skany lub zdjęcia aktualnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport). To pozwoli bukmacherowi na weryfikacje danych osobowych. W ten sposób bukmacherzy zabezpieczają się przed tworzeniem multikont przez jednego gracza oraz mają pewność, że z ich oferty korzystają pełnoletnie osoby.

Pamiętaj, należy załączyć skany dwóch stron dokumentu.

Ochrona danych

Podając tak wiele danych osobowych rodzi się pytanie: czy są one bezpieczne? Rejestrując konto u bukmachera zezwalamy na przetwarzanie danych osobowych. Informacja odnośnie tego procesu można znaleźć w zakładce „polityka prywatności” na stronie każdego bukmachera w Polsce.

Fortuna w kontekście najnowszych regulacji prawnych odnośnie danych osobowych, czyli RODO, wynikającego z prawa Unii Europejskiej, wystosowała komunikat, w którym gwarantuje poufność danych:

Uważamy, że ochrona prywatności i danych osobowych naszych klientów jest naszym głównym obowiązkiem. Nasi klienci mogą być pewni, że traktujemy ich dane osobowe z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Chronimy dane osobowe w największym możliwym stopniu zgodnie z poziomem technicznym dostępnych zasobów.

Stosujemy rygorystyczne zasady określające, którzy pracownicy, departamenty lub inne podmioty są uprawnione do dostępu do danych osobowych klientów i które dane mogą być przetwarzane. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie metod, dzięki którym zapewniamy ochronę naszych klientów i ich danych. Dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania klientów w zakresie ochrony poufności ich danych.

Rejestracja konta – krok po kroku

W Polsce konto u internetowego bukmachera rejestruje się w trzech krokach. Pierwszym etapem jest wypełnienie formularza, drugim wejście w link aktywacyjny wysłany na adres e-mail, a trzecim poczekanie na weryfikacje danych. Z reguły proces ten trwa kilka – kilkanaście minut. Bukmacherzy prowadzą całodobową obsługę i zazwyczaj działają błyskawicznie.

Poniżej przedstawimy proces rejestracji konta:

I Krok – formularz rejestracyjny

To podstawa rejestracji konta. W formularzu (dostępnym na stronie bukmachera) podajesz wszystkie dane osobowe, wybierasz login i hasło do konta oraz załączasz skany dokumentu tożsamości.

Przykładowy formularz rejestracyjny:

Uzupełniając formularz rejestracyjny możesz wprowadzić kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz specjalny bonus powitalny!

To najważniejszy i zarazem najdłuższy krok. W zależności od tempa wprowadzania danych zajmuje 3-5 minut.

II Krok – link aktywacyjny

To standardowa metoda weryfikacji adresu e-mail. Na podany w formularzu adres bukmacher wysyła specjalny link – wchodząc w niego aktywujemy konto.

Link generowany jest zaraz po wypełnieniu formularza i na poczcie powinien być po kilku sekundach.

III Krok – weryfikacja danych

Ten etap zależy tylko i wyłącznie od bukmachera, który sprawdza poprawność danych z formularza porównując je z informacjami na skanie dokumentu tożsamości.

Z naszego doświadczenia wynika, że proces weryfikacji trwa 3-5 minut, jeśli nie pojawią się żadne zastrzeżenia.
Informacja o pozytywnej weryfikacji w pełni aktywuje konto, a gracz może zrealizować wpłatę i stawiać zakłady!

Bukmacher LVBET o udanej weryfikacji konta informuje poprzez wiadomość e-mail o tego typu treści:

Drogi Graczu,

Twoje konto zostało pozytywnie zweryfikowane!
Już teraz możesz zacząć obstawiać zakłady online w LV BET!
Wystarczy się tylko zalogować na www.lvbet.pl, dokonać wpłaty i dać się ponieść sportowym emocjom.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania porozmawiaj z nami na czacie, codziennie w godzinach od 09:00 do 22:00 lub wyślij do nas e-mail na adres pomoc@lvbet.pl.

Trzymamy kciuki i powodzenia!

Zespół LVBET

Ile czasu zajmuje rejestracja?

To zależy od tego jak szybko wprowadzisz dane osobowe i czy posiadasz na komputerze skany/zdjęcia dowodu tożsamości, czy dopiero będziesz musiał je zrobić. Na potrzeby tego artykuły dokonaliśmy rejestracji u bukmachera Fortuna mając pod ręką dowód osobisty i skany. Łączny czas od momentu wypełniania formularzu do pozytywnej weryfikacji wyniósł 11 minut!

Oceń artykuł 
(3 opinii, 4.3 średnia)

scroll top