Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Regulamin

 1. Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

 2. Zabrania się kopiowania w całości lub fragmentów tekstu zawartego na stronie.

 3. Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów znajdujących się na stronie xwin.pl. Umieszczanie komentarzy jest możliwe po zalogowaniu. Zalogowanie się jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

 4. Użytkownicy mają prawo swobodnego przedstawiania informacji, opinii, komentarzy lub innych wypowiedzi, z zastrzeżeniem pkt. 3.

 5. Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi, które:

  1. są sprzeczne z prawem

  2. naruszają prawa bądź godność osób trzecich;

  3. są wulgarne;

  4. propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne;

  5. są reklamą.

 6. Redakcja będzie usuwać wypowiedzi niezgodne z pkt. 3 regulaminu, a także inne wypowiedzi uznane przez administratorów strony za niestosowne

 7. Użytkownicy, którzy dopuszczą się naruszenia pkt. 3 mogą być czasowo, bądź na stałe pozbawieni przez administratorów dostępu do komentowania. Zbanowane mogą być także poszczególne adresy IP, a nawet całe sieci.

 8. Administratorzy mają prawo swobodnego zarządzania komentarzami i zmienić zasady ich umieszczania i weryfikacji w dowolnym momencie.

 9. Redakcja xwin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści prezentowane w komentarzach. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.

 10. Dane użytkowników podane w trakcie procesu rejestracji są WYŁĄCZNIE do wiadomości redakcji.

 11. W celu dokonania rejestracji wymagane jest dokonanie przez zainteresowanego Użytkownika wypełnienia odpowiedniego formularza wygenerowanego przez xwin.pl. Formularz wymaga:

  1. udostępnienia przez zainteresowanego użytkownika następujących danych osobowych: imię, nazwisko, adres e-mail;

  2. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych obejmuje prawo administratorów lub – gdy jest to ze względów technicznych konieczne – podmiotów trzecich do obserwacji działań zindywidualizowanych użytkowników na łamach xwin.pl, w szczególności statystyk wejścia do serwisu oraz statystyk korzystania z poszczególnych funkcjonalności. Zebrane w ten sposób dane mają charakter poufny, z wyłączeniem sytuacji, w której konieczność ich ujawnienia wynika z przepisów powszechnie obowiązującego prawa.

  3. zaproponowania nazwy użytkownika (nicka) oraz hasła, przy czym dany nick może być przypisany wyłącznie do jednego użytkownika. Nazwa podana w polu „nick” będzie nazwą publicznie widoczną. Imię i nazwisko oraz adres e-mail są wyłącznie do wiadomości redakcji.

 12. Dokonujący rejestracji użytkownik jest wyłącznie odpowiedzialny za prawidłowość, treść oraz formę wszelkich przekazanych przez siebie danych oraz informacji. Podawanie nieprawdziwych danych oraz informacji, w szczególności danych osób trzecich lub danych fikcyjnych, jest zakazane. Użytkownik podający takie dane lub informacje ponosi wszelką i wyłączną odpowiedzialność z tego tytułu. Po dokonaniu rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny do konta, celem weryfikacji prawidłowości zgłoszenia.

 13. Użytkownik ma prawo:

  1. dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, uzupełniania i żądania ich usunięcia

  2. otrzymywania newslettera od xwin.pl

  3. korzystania z innych atrakcji, np. brać udział w konkursie typerów

 14. Jeden użytkownik zarejestrowany może posiadać tylko jedno konto przypisane do jego osoby i tylko ten Użytkownik zarejestrowany jest uprawniony do korzystania z niego. Zakazane jest przenoszenie praw przysługujących użytkownikowi na inne osoby.

 15. Administratorzy dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu i jego dostępności przez całą dobę.

Bukmacherzy

Przeanalizowaliśmy ofertę oraz promocje 28 bukmacherów.

zobacz pełny ranking

Mecze na żywo

zobacz pełny kalendarz live

Ranking typerów

Aby zacząć typować wyniki zaloguj sięPrzebywając na terytorium Polski możesz grać jedynie u bukmacherów posiadających polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Granie u nielegalnych firm podlega grzywnie zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej z 2017 roku. Korzystanie z serwisów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem uzależnienia od hazardu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy zaprzestań gry i skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w walce z nałogiem. 

Portal xwin.pl ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Nie nakłania do hazardu, ani go nie promuje.

 

Najlepsi bukmacherzy

 • Fortuna
 • forBET
 • Totolotek
 • STS
 • LVbet
 • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.