logo xwin.pl

Totolotek kod promocyjny

Dodano: 29 stycznia 2018 || Aktualizacja: 12 marca 2019

BONUSOWO – to kod promocyjny, dzięki któremu nowy gracz Totolotka może ubiegać się o bonus 1020 zł. Unikalny kod należy wprowadzić w formularzu rejestracyjnym bukmachera.

Totolotek kod ważny jest do 31 Maja 2019!

Totolotek nowych graczy zachęca do siebie podwójnym bonusem powitalnym: darmowym zakładem 20 zł i bonusem od depozytu do 1000 zł. Bukmacher nie zapomina również o stałych klientach, dla których ma specjalne promocje na różne wydarzenia sportowe.

Znajdujesz się na stronie, gdzie zebraliśmy w całość bonusy powitalne bukmachera Totolotek i specjalne oferty dla stałych klientów. Poniżej znajdziesz sposób wykorzystania kodu promocyjnego, który zapewni ci udział w powitalnej promocji oraz metody odbioru bonusów od Totolotek.

Rejestracja

Kod promocyjny dający bonusy: freebet 20 zł + 100% od depozytu 1000 zł dostępny jest dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto wpisując kod BONUSOWO. Łącznie klienci naszego serwisu korzystający z kodu bonusowego mogą zyskać 1020 zł.

Wprowadzając kod promocyjny BONUSOWO bukmacher wie, że jesteś poleconym graczem z serwisu xwin.pl. To pozwoli ci na skorzystanie z promocji dla nowych klientów.

Totolotek oferuje dwa bonusy dla nowych graczy, którymi są:

 • darmowy zakład 20 zł
 • bonus 100% od wpłaty do 1000 zł

Totolotek bonus powitalny dostępny jest tylko dla nowych graczy, którzy do tej pory nie posiadali konta u tego bukmachera. Poniżej przedstawimy wykorzystanie kodu promocyjnego i korzyści płynące dzięki niemu, czyli podwójny bonus powitalny.

Kod promocyjny to unikalna oferta dla użytkowników portalu xwin.pl. Rejestrując się z kodem BONUSOWO otrzymasz darmowy zakład 20 zł oraz bonus od wpłaty do 1000 zł. Dla każdego nowego gracza to dodatkowe pieniądze na grę. Jeśli można coś zyskać od bukmachera – warto z tego typu ofert korzystać.

Jak wykorzystać kod?

Totolotek kod należy wprowadzić już na etapie rejestracji konta na stronie totolotek.pl. Jeśli chcesz zostać klientem bukmachera musisz założyć u niego konto. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny z danymi osobowymi. Tam również należy podać kod promocyjny BONUSOWO.

Oto formularz rejestracyjny Totolotka, gdzie oznaczyliśmy miejsce wprowadzenia kodu promocyjnego:

Kod promocyjny Totolotek

Kod promocyjny Totolotek

Po wprowadzeniu kodu promocyjnego uzupełnij pozostałe dane i dokończ proces rejestracji. Wówczas staniesz się graczem Totolotka z prawem do skorzystania z bonusów powitalnych.

Kody promocyjne pozostałych bukmacherów

Bukmacher Rodzaj bonusu Łączna kwota bonusu Moment przyznania bonusu Kod promocyjny
Fortuna Zakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
Bonus bez depozytu
1135 zł zł Po pierwszej wpłacie XWIN
Totolotek Darmowy zakład
Bonus od depozytu
1020 zł Po rejestracji BONUSOWO
LVBET Bonus bez depozytu
Bonus od depozytu
1520 zł Po rejestracji PROMO2018
STS Darmowy zakład
Bonus od depozytu
1027 zł Po pierwszej wpłacie BONUSVIP
forBET Bonus od depozytu 1200 zł Po pierwszej wpłacie KASAVIP
Milenium Bonus od depozytu 760 zł Po pierwszej wpłacie brak
Etoto Zakład bez ryzyka 50 zł Po pierwszej wpłacie brak
TOTALbet Freebet
Bonus od depozytu
525 zł Po pierwszej wpłacie brak

Bonusy powitalne od bukmacherów

Totolotek bonus freebet 20 zł

Każdy nowy gracz Totolotek, który zarejestruje konto wpisując kod promocyjny BONUSOWO na start gry otrzyma bonus freebet, czyli darmowy zakład 20 złotych. Co to oznacza? To że nie musisz wpłacać swoich pieniędzy, by postawić pierwszy zakład w Totolotku!

Sprawdź na filmie, jak zarejestrować darmowe konto w Totolotek i gdzie wpisać kod promocyjny:

 

Jak wykorzystać bonus freebet 20 zł?

 1. Przejdź na stronę Totolotka i zarejestruj się wprowadzając bonusowy kod BONUSOWO
 2. Aktywuj konto i dokończ proces rejestracji
 3. Otrzymasz od bukmachera za darmo bonus 20 zł
 4. Znajdź zakład z oferty Totolotka, którego kurs wynosić będzie minimum 2,00
 5. Postaw kupon wykorzystując darmowy zakład 20 zł i czekaj na rozstrzygnięcie obstawionego zakładu!

Jeśli twój kupon przy użyciu darmowego zakładu przegra, to nie musisz się martwić, bo grałeś nie za swoje pieniądze 😉 Natomiast, jeśli wygrasz będziesz musiał spełnić dodatkowy warunek wynikający z regulaminu oferty.

Regulamin bonusu freebet

Zgodnie z regulaminem promocji, jeśli kupon postawiony za darmowe 20 zł okaże się zwycięski, kwota bonusu (darmowego zakładu) podlega pod warunki obrotu. Jakie to warunki? Bonus (20 zł) należy obrócić 3 razy w zakładach po kursie min. 2,00.

W praktyce oznacza to konieczność postawienia kuponów na łączną kwotę 60 zł:

20 zł (bonus) * 3 (obrót) = 60 zł

Z darmowego zakładu 20 zł można skorzystać przy użyciu komputera lub mobilnej aplikacji Totolotek.

Bonus 100% od depozytu do 1000 zł

Druga promocja, jaka przysługuje nowym graczom Totolotka z kodem promocyjnym, to bonus 100% od depozytu do 1000 zł. Co to oznacza? Bukmacher podwoi kwotę pierwszej wpłaty do maksymalnie 1000 zł. Wpłacając na początku 1000 zł, otrzymasz od Totolotka kolejne 1000 zł w bonusie.

Aby odebrać Totolotek bonus od depozytu musisz dokonać pierwszej wpłaty na konto (która nie jest wymagana w promocji bonus freebet 20 zł). Minimalna wpłata, by otrzymać bonus to 20 zł. Maksymalna 1000 zł (wówczas otrzymasz od Totolotka 1000 zł).

Poniżej prezentujemy wykorzystanie bonusu od depozytu.

Jak wykorzystać bonus 100% od depozytu do 1000 zł?

 1. Zaloguj się na konto, które zarejestrowałeś, aby odebrać bonus freebet
 2. Dokonaj pierwszego depozytu na konto (chcąc zyskać maksymalny bonus – wpłać 1000 zł)
 3. Po zaksięgowaniu wpłaty przez bukmachera na twoim koncie pojawi się łącznie 2000 zł (po 1000 zł na saldzie indywidualnym i bonusowym)

Jeśli nie posiadasz 1000 zł na grę, to możesz odebrać niższy bonus. Minimalna kwota wpłaty uprawniająca do bonusu, to 20 zł.

Po tym jak otrzymałeś bonus od pierwszej wpłaty musisz spełnić warunki obrotu, by móc wypłacić pieniądze z konta. To główny punkt w regulaminie oferty.

Regulamin bonusu od depozytu

Przed zleceniem wypłaty pieniędzy z konta kwotę wpłaty i bonusu należy obrócić 3 razy przy użyciu kuponów z minimum 3 zdarzeniami. Na spełnienie warunków obrotu gracz ma 180 dni.

Termin „warunki obrotu” to nieodzowny element bonusów od wpłaty. Każda tego typu promocja posiada taki zapis w regulaminie. Podobnie jest u innych bukmacherów.

„Obrócić 3 razy”, czyli zagrać 3 razy za łączną wartość wpłaty i bonusu. Przy maksymalnej wpłacie 1000 zł, spełnienie warunków obrotu będzie wiązać się z grą za kwotę 6000 zł.

1000 zł (wpłata) + 1000 zł (bonus) = 2000 zł * 3 (wymagany obrót) = 6000 złotych.

Kupony kwalifikujące się do obrotu:

 • muszą zawierać minimum 3 zdarzenia
 • przynajmniej jedno zdarzenie musi być po kursie minimalnym 2,00

Czas na spełnienie warunków obrotu to 180 dni. To spory okres, w którym można bez pośpiechu realizować kolejne kupony spełniające warunki obrotu. Jeśli nie uda ci się wyrobić w tym czasie, to możesz utracić bonus. Ewentualne reklamacje należy składać pod adresem reklamacje@totolotek.pl lub w dziale pomocy bukmachera.

Co jeśli wszystko przegram?

Jeśli w trakcie obrotu przegrasz kwotę wpłaty i bonusu, to zostaniesz zwolniony z warunków obrotu. To oznacza, że kolejne wpłaty nie będą podlegać pod obrót i będziesz mógł dowolnie zarządzać swoim budżetem.

Ocena kodu promocyjnego Totolotka

Dla każdego nowego gracza jedną z najważniejszych kwestii jest kod promocyjny i bonus na start. Jeśli już zdecydowaliśmy się założyć konto u bukmachera, to normalne, że szukamy oferty, gdzie zyskamy coś w zamian. Zyski za rejestracje zapewniają bonusy.

Totolotek w obu przypadkach bonusów „zabezpieczył swój interes”:

 • Jeśli wygrasz kupon przy użyciu darmowego zakładu 20 zł, to bonus będziesz musiał obrócić 3 razy
 • W kolejnym bonusie od wpłaty – kwotę depozytu i bonusu także należy obrócić 3 razy

Na rynku bukmacherskim to standard, że bukmacherzy oferując bonusy dbają o swój interes, umiejętnie konstruując regulamin oferty. Totolotek nie jest wyjątkiem na tle konkurencji. Co więcej, jako jeden z nielicznych bukmacherów oferuje aż dwa bonusy na start. Pomimo pewnych zapisów w regulaminie, to jedna z najlepszych promocji dla nowych graczy.

Bonusy dla stałych graczy

Totolotek daje szanse na bonusy nie tylko nowym graczom, ale też stałym klientom, którzy aktywnie korzystają z usług bukmachera. Jesteś zarejestrowany w Totolotku i regularnie obstawiasz zakłady? Sprawdź, na co możesz liczyć!

Gram Grubo

Totolotek wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich graczy i utworzył nową promocję. “Gram Grubo” to oferta dla wszystkich, którzy nie boją się postawić większej kwoty. W nowej promocji możesz zwiększyć swoją wygraną na zakłady o 14%.

Promocja Totolotka Gram Grubo

Bonus Gram Grubo

Bukmacher oferuje trzy różne opcje promocji. Jest Gram Grubo, Gram Grubo Europejskie Puchary i Gram Grubo Reprezentacja.

Gram Grubo to oferta obejmująca wszystkie dyscypliny sportu. Aby móc zwiększyć swoją wygraną o 14%, kupon musi być postawiony w piątek. Tylko wtedy promocja jest ważna. Minimalna stawka, jaką należy postawić to 100 zł, kurs minimalny całego kuponu to 2,00, a kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1,06. Na kuponie musi znajdować się też co najmniej jeden zakład z oferty Toto-Mix, lub Live.

Gram Grubo Europejskie Puchary to oferta dla fanów najlepszych rozgrywek klubowych w Europie. Zasady promocji są niemal takie same, jak w Gram Grubo. Zmienia się stawka minimalna, jaką należy postawić. Wynosi ona 20 zł. Na kuponie musi być co najmniej jeden mecz z oferty Toto-Mix na Ligę Mistrzów/Ligę Europy. Oferta jest ważna w dniu europejskich rozgrywek.

Gram Grubo Reprezentacja to oferta okazjonalna. Bukmacher w czasie gry reprezentacji Polski uruchamia tę promocję. Opiera się ona na tych samych zasadach, co Gram Grubo Europejskie Puchary.

Jak zagrać grubo w Totolotku?

 1. Zarejestruj się w Totolotku
 2. Postaw kupon prosty w piątek za minimum 100 zł na zdarzenia z oferty Toto-Mix lub live z minimalną stawką 2,00
 3. Jeśli spełnisz wszystkie warunki, w momencie zawarcia zakładu twój kupon zostanie powiększony o 14%
 4. Ewentualna wygrana zostanie dopisana do twojego konta od razu po zakończeniu wydarzenia

Oferta ważna jest aż do odwołania. Promocje nie łączą się, a na kuponie mogą znajdować się tylko zakłady proste (nie obejmuje ona zakładów systemowych).

Bet Club

Totolotek ma kolejną ofertę z programu lojalnościowego dla swoich użytkowników. Bet Club to nowy klub gracza, w którym można wygrać nagrody.

Bet Club Totolotek

Bet Club

Bukmacher oferuje zbieranie punktów za każde postawione zakłady. Punkty naliczają się same, po każdej postawionej złotówce. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje zakładów.

Dla postawionego 1 zł, tak wygląda zdobywanie punktów:

 • Toto-Mix 1 zł x 1 pkt
 • Toto-Mix LIVE 1 zł x 2 pkt
 • Toto-Liga i Toto-Gol 1 zł x 3 pkt
 • Toto-Racing i GBI Racing 1 zł x 3 pkt
 • Virtual 1 zł x 3 pkt

Punkty można zdobywać też poprzez zakup doładowań telefonów komórkowych.

Zgromadzone punkty można wymieniać na nagrody w sklepie z nagrodami, lub na kolejne bonusy do zakładów.

Jak wejść do gry?

 1. Zarejestruj się w Totolotku
 2. Zacznij obstawiać kupony
 3. Punkty będą dopisywane do twojego konta za każdy postawiony zakład
 4. Odbieraj nagrody

Do wygrania jest wiele gadżetów i upominków. Największą nagrodą jest wyjazd do Meksyku. Bukmacher tworzy ranking gracza, w którym każdy może zdobywać punkty. 12 najlepszych na koniec roku dostanie w nagrodę ekskluzywną wycieczkę do Meksyku.

Ponadto, bukmacher oferuje kilka premii punktowych.

Premia piłkarska, za którą gracz może dostać +400 pkt do rankingu. Żeby załapać się na tę premię, trzeba przez co najmniej 3 dni z rzędu postawić na kuponie zakłady z oferty Toto-Liga lub Toto-Gol. W miesiącu można maksymalnie 5 razy odebrać tę premię.

Premia Makler obowiązuje jedynie w wyznaczone przez totalizatora dni. Gracz zobowiązuje się do zagrania kwotą równą, lub wyższą od sumy wypłaconych kuponów w danym dniu. Spełnienie warunków skutkuje wypłaceniem punktów z 10% łącznej kwoty wypłaconych wygranych. Oferta obejmuje jedynie zakłady Toto-Mix.

Premia System to oferta dla graczy stawiających systemy na swoich kuponach. Każdy użytkownik może 5 razy w miesiącu zgarnąć +300 pkt do rankingu, jeśli przez co najmniej 3 dni postawi co najmniej jeden kupon systemowy w Toto-Mix.

Program nie ma ograniczeń czasowych.

VIP Club

Totolotek dla swoich najwierniejszych i najbardziej aktywnych graczy oferuje strefę VIP Club.

Vip Club Totolotek

VIP Club

Bukmacher oferuje szereg korzyści dla swoich VIP-ów. Każdy, kto znajdzie się w klubie, może otrzymać free bety i dedykowane promocje. Ponadto, Totolotek VIP-om oferuje bonus urodzinowy, specjalne konkursy, wycieczki zagraniczne i indywidualną obsługę.

Jak dołączyć do klubu?

Do klubu można dostać się jedynie na zaproszenie. Pod uwagę przy wyborze brane są:

 • staż w serwisie Totolotek.pl
 • częstotliwość grania
 • ilość postawionych pieniędzy
 • regularność wpłat
 • wygrane

Będąc już członkiem VIP Clubu, uczestnik może zwiększać swoją pozycję i odbierać kolejne rabaty, nagrody i promocje.Oferta nie ma ograniczeń czasowych.

Totolotek – legalny bukmacher w Polsce

Totolotek to najdłużej działająca firma oferująca zakłady wzajemne na polskim rynku, która ma ponad 20-letnie doświadczenie. Obecnie w całej Polsce jest ponad 350 punktów, które oferują zawieranie zakładów. Poza tym od roku 2013 zawierać można je również przez internet, korzystając ze strony internetowej firmy totolotek.pl. Od 2005 roku Totolotek jest częścią działającej w 57 krajach na 5 kontynentach Grupy INTRALOT.

Totolotek posiada licencję polskiego Ministra Finansów na oferowanie zakładów przez Internet oraz w punktach stacjonarnych. To czyni go w pełni legalną firmą w naszym kraju.

Szacuje się, że Totolotek posiada ponad 20% udziałów w rynku legalnych bukmacherów działających w Polsce. To oznacza, że 2 na 10 graczy obstawia w Totolotku.

W minionych latach Totolotek dostrzeżony został przez instytucje organizujące rankingi. M.in. w 2008 roku otrzymał Laur Konsumenta za Odkrycie Roku, zostając w tym samym roku „Solidnym Pracodawcą”. Co więcej, W 2010 roku Totolotek otrzymał Złote Godło w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta w kategorii „Zakłady bukmacherskie”.

Organizacja The European Lotteries zrzeszająca czołowe europejskie firmy loteryjne i bukmacherskie wysoko oceniła obowiązujące w spółce procedury i działania w tym zakresie przyznając jej „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”.

Firma Totolotek od wielu lat aktywnie wspiera polski sport, będąc sponsorem wielu drużyn Lotto Ekstraklasy (Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Jagiellonii Białystok). Bukmacher partneruje również spółce EkstraStats, gromadzącej statystyki dotyczące Lotto Ekstraklasy.

Od lipca 2017 roku Totolotek stał się oficjalnym partnerem piłkarskiego Pucharu Polski. Podpisana umowa z PZPN obowiązywać będzie w sezonach 2017/18 i 2018/19.

Totolotek tnie podatek – jak obstawiać bez 12% podatku?

Oferta tniemy podatek

Totolotek oferuje swoim graczom grę bez podatku! Co to oznacza? Wyższe wygrane o 6% i 12%!

Legalni bukmacherzy w Polsce pobierają od stawki każdego kuponu 12% podatku. Np. gracz, który postawi zakład za 100 PLN tak naprawdę obstawia za 88 PLN, bo 12 PLN idzie na pokrycie stawki podatkowej. Gra bez podatku byłaby znacznie bardziej opłacalna – widać to na pierwszy rzut oka.

Bukmacher Totolotek od 6 lutego 2018 rozpoczął kampanię „Tniemy podatek”. W ramach tej akcji obstawiając zakłady w Totolotku gracze mają szansę ominąć podatek!

 

 • Nie zapłacisz 12% podatku, jeśli postawisz kupon z mobilnej aplikacji Totolotka
 • Zapłacisz podatek o 6% mniejszy, jeśli postawisz kupon ze strony internetowej Totolotka

Jak widać bardziej opłaca się granie przy użyciu telefonu, wówczas gracz może obstawiać kupony bez podatku.

Co ważne, aby kwalifikować się do oferty „Tniemy podatek” kupon musi spełniać następujące warunki:

 • na kuponie musi znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia
 • minimalny kurs łączny dla kuponu wynieść musi 2,50
 • kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30
 • minimalna stawka kuponu to 20 PLN

Z nowej oferty Totolotka mogą korzystać nowi i obecni gracze bukmachera. Promocja gry bez podatku trwa do odwołania.

Zakłady bukmacherskie – oferta, funkcje, kursy

Totolotek oferuje około 15 tysięcy zakładów dziennie. Oferta jest bardzo szeroko i nie ogranicza się tylko do podstawowych dyscyplin sportowych i rynków. Wręcz przeciwnie. W Totolotku można obstawić mecz piłki nożnej na około 140 rynkach! Co więcej, bukmacher oferuje zakłady również na mniej popularne sporty.

Objętość oferty zakładów przedmeczowych w Totolotku może imponować. Pod tym względem bukmacher dorównuje światowej czołówce. 

Przyzwoicie wygląda również oferta zakładów LIVE, gdzie niemal o każdej porze dnia i nocy dostępnych kilkadziesiąt różnych zakładów w formule na żywo. Dzięki funkcji Live Match Tracker gracz ma możliwość śledzenia na graficznej mozaice boiskowych wydarzeń w zakładach live. W ten sposób zdobywa informacje, która z ekip przeważa i jak rozkładają się boiskowe wydarzenia typu rzuty wolne, czy rożne.

Totolotek vs Fortuna

Porównaliśmy ofertę zakładów przedmeczowych Totolotka z innym bukmacherem Fortuna. Pod lupę wzięliśmy mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów:

 • Sevilla – Manchester United
 • Szachtar – AS Roma

Co ciekawe w Totolotku oba spotkania obstawić można na 136 rynkach, z kolei w Fortunie dostępnych jest „tylko” 112 rynków. Pod tym względem Totolotek prezentuje się okazalej od Fortuny.

W Totolotku możesz obstawić trzy rodzaje kuponów:

 • pojedynczy (SOLO) składający się z jednego zdarzenia na kuponie,
 • mieszany (AKO), składający się z kilku zdarzeń na jednym kuponie,
 • systemowy (KOMBI) będący kombinacjami kilku bądź kilkunastu zdarzeń na kuponie.

Ile potrzebujesz, aby postawić zakład w Totolotku? Minimalna stawka wynosi 1 złoty.

eKupon

Obstawiasz w punktach stacjonarnych, ale kupony przygotowujesz w domu? Dzięki funkcji eKupon możesz na stronie bukmachera złożyć kupon online, za który zapłacisz w punkcie stacjonarnym pokazując gotowy wydruk lub podając numer kuponu.

Pamiętaj, że zapisany eKupon nie jest równoznaczny z zawarciem zakładu! Aby tak się stało musisz odwiedzić punkt Totolotka i wpłacić stawkę za przygotowany eKupon.

Aplikacja mobilna

Wszyscy gracze Totolotka mają również możliwość obstawiania poprzez aplikację mobilną dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Aplikacja gwarantuje dostęp do wszystkich wydarzeń przedmeczowych i zakładów LIVE, jak również wpłat oraz wypłat.

Mobilna aplikacja

Mobilna aplikacja Totolotka pozwala na:

 • dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live
 • możliwość realizowania wpłat przez dotpay (obsługa ponad 30 banków) i wypłat
 • rejestracje oraz edycje konta
 • livetracker (wyniki „na żywo”)

Betscan – skanuj kupon

Betscan to aplikacja, dzięki której można skanować i sprawdzać kupony postawione w naziemnych punktach Totolotka. Jak to robić? Wystarczy przy użyciu telefonu i aplikacji Betscan zeskanować kod QR dostępny na kuponie, a poznasz jego rezultat.

Dodatkowo nowa aplikacja wprowadziła także gry zręcznościowe 3D. Za aktywne korzystanie z aplikacji tj. skanowanie kuponów, korzystanie z gier bądź łączenie się poprzez facebook można zdobywać punkty, dzięki którym do wygrania jest m.in. tablet.

Płatności w Totolotku, czyli jak wpłacić i wypłacić pieniądze?

By korzystać z oferty bukmachera potrzebujemy komfortowego systemu płatności, czyli szybkich wpłat i wypłat. Sprawdź jakie opcje płatnicze oferuje Totolotek.

Wpłaty na konto gracza dokonać można z udziałem pośredników – firm Dotpay i TPAY. W obu formach do dyspozycji jest ponad 30 banków. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. W zależności od banku pieniądze na koncie gracza pojawiają się już w ciągu kilku minut.

Dodatkowo Totolotek jako formę płatności oferuje przedpłaconą kartę Paysafecard i portfel eletrkoniczny Skrill, który dostępny jest 24/h przez siedem dni w tygodniu. Minimalna wpłata to 1 zł.

Wpłaty w Totolotku:

 • Dotpay (30 banków)
 • TPAY (30 banków)
 • Paysafecard
 • Skrill

Wypłat dokonuje się przez Skrill lub bezpośrednio na konto bankowe. Minimalna wypłata to 1 zł. Jej realizacja trwa na ogół do 3 dni roboczych.

Social Media

Totolotek funkcjonuje w social mediach na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Bukmacher za pośrednictwem tych kanałów komunikuje się z graczami m.in. przedstawiając infografiki dotyczące zakładów i statystyk. Social media są także kopalnią na temat oferowanych promocji i konkursów.

W porównaniu m.in. do Fortuny brakuje w Totolotku kanału na youtube.com.

Godziny otwarcia

Większość klientów Totolotka obstawia w Internecie, ale są także tacy gracze, którzy wciąż korzystają z punktów stacjonarnych. Na terenie całego kraju funkcjonuje ponad 350 placówek bukmachera.

Poniżej prezentujemy godziny otwarcia lokali Totolotka:

Poniedziałek: 10:00-18:00
Wtorek-Piątek: 09:30-19:30
Sobota: 09:30-18:30
Niedziela: 09:30-16:30 (*wybrane punkty do 18:30)

Warto pamiętać, że zakłady Totolotka przez internet działają 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Kontakt z bukmacherem

Chcesz skontaktować się z Totolotkiem? Masz problem? Kontakt z obsługą techniczną możliwy jest oczywiście w języku polskim. Oto kanały przez które możesz uzyskać pomoc od Totolotka:

LIVE chat (dostępny na stronie totolotek.pl)
telefon +48 (022) 321 03 00,
fax +48 (022) 321 03 31.

Adres spółki:

Totolotek S.A.,
ul. Taneczna 18 b,
02-829 Warszawa

Totolotek FAQ – odpowiedzi na 10 najczęstszych pytań

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie bukmachera Totolotek. Czegoś nie wiesz? Sprawdź nasze FAQ o Totolotku.

 • Jak zarejestrować konto w Totolotku?

Rejestracja konta w Totolotku oparta jest na wypełnieniu formularza rejestracyjnego, w którym należy podać najważniejsze dane osobowe, czyli imię, nazwisko, adres, datę urodzenia oraz skany potwierdzające tożsamość (np. dowód osobisty)

 • Jaki jest kod promocyjny w Totolotku?

Jeśli chcesz skorzystać z promocji darmowego zakładu 20 zł i bonusu od wpłaty 100 zł podaj w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny: BONUSOWO.

 • Czy gra w Totolotku jest legalna?

Tak, Totolotek to legalny bukmacher w Polsce, który posiada zgodę na oferowanie zakładów od Ministra Finansów.

 • Jak zainstalować mobilną aplikację Totolotka?

Jeśli posiadasz iPhone znajdź aplikację bukmachera w App Store. Natomiast posiadacze telefonów z systemem Android w celu pobrania aplikacji niech odwiedzą stronę bukmachera i przejdą do zakładki mobile. Tam znajdą link z możliwością pobrania oprogramowania.

 • Czy Totolotek pobiera podatek?

Każdy zakład zawarty w Totolotku obarczony jest 12% podatkiem od stawki. Oznacza to, że jeśli postawisz zakład za 100 zł w istocie zagrasz za 88 zł, ponieważ 12 zł idzie na podatek. W tym przypadku warto skorzystać ze specjalnej oferty bukmachera „Tniemy podatek”, gdzie można obstawiać bez podatku!

 • Czy w Totolotku są zakłady „na żywo”?

Bukmacher oferuje zakłady przedmeczowe oraz zakłady „na żywo”, gdzie obstawiać można wydarzenia sportowe w trakcie ich trwania.

 • Ile potrzebuję pieniędzy, by postawić zakład w Totolotku?

Minimalna stawka w Totolotku wynosi tylko 1 zł.

 • Czy w punktach stacjonarnych Totolotka jest taka sama oferta jak Internecie?

Znacznie szersza oferta zakładów przedmeczowych znajduje się w Internecie, gdzie jeden mecz można obstawiać na ponad 100 rynkach. Co więcej, w punktach stacjonarnych nie ma zakładów „na żywo”.

 • Jak mogę wpłacić pieniądze na konto w Totolotku?

Jeśli posiadasz konto w banku, to nie będziesz miał żadnych kłopotów z doładowaniem konta poprzez elektroniczny przelew. Bukmacher dodatkowo oferuje portfel elektroniczny Skrill oraz Paysafecard.

 • Jak i kiedy mogę wypłacić wygraną w Totolotku?

Wygrane pieniądze z konta Totolotka możesz wypłacić dowolnie, kiedy chcesz. Bukmacher realizuje wypłatę na rachunek bankowy lub na Skrill.

Totolotek w 50 słowach

Uznana na polskim rynku marka, która posiada swoich zwolenników już od wielu lat. Starsi gracze pamiętają Totolotka jeszcze z czasów Totomixa. Obecnie większość klientów przeniosła się do internetowych zakładów Totolotka, które na tle polskiej konkurencji plasują się w ścisłej czołówce. Na co stawia bukmacher? Na obsługę urządzeń mobilnych, z których coraz częściej obstawiają klienci. Mobilna aplikacja Totolotka oraz Betscan działają według najnowszych technologicznych trendów, a to umożliwia dostęp do oferty bukmachera na wyciągnięcie telefonu.

Obstawiałeś w Totolotku? Podziel się z nami oraz innymi typerami swoją opinią na temat tego bukmachera!

Dowiedz się więcej o Totolotku!

Poniżej prezentujemy cykl artykułów, które pozwolą ci lepiej poznać tego bukmachera:

scroll top