logo xwin.pl

Totolotek

Dodano: 29 stycznia 2018 || Aktualizacja: 26 listopada 2018

Totolotek - strona bukmacheraTotolotek to bukmacher, który w świadomości polskich typerów zajmuje wysokie miejsce. Czy słusznie? Firma od 2017 roku regularnie poszerza ofertę zakładów, wprowadza nowe funkcje i udogodnienia dla klientów. Wszystko na wzór zagranicznych potentatów. Sprawdziliśmy, czym wyróżnia się Totolotek na tle polskiej konkurencji.

Mamy nadzieje, że korzystając z naszej recenzji Totolotka dowiesz się wszystkich istotnych informacji odnośnie tego bukmachera. Jeśli wahasz się, czy założyć konto w Totolotku, po poniższej lekturze powinieneś mieć pewność swojej decyzji. Totolotek to jeden z tych bukmacherów w Polsce, który cieszy się najwyższą oceną wśród obstawiających graczy.

Totolotek oferuje specjalny bonus na start: darmowy zakład 20 zł + bonus od wpłaty do 1000 zł! Jak odebrać bonusy? Zarejestruj się w Totolotku używając kodu rejestracyjnego BONUSOWO.

Darmowy zakład 20 zł + 1000 zł dla nowych graczy od Totolotka

Ocena bukmachera

(77 opinii, 4.4 średnia)

Recenzja Totolotka na skróty:

Totolotek – legalny bukmacher w Polsce

Totolotek to najdłużej działająca firma oferująca zakłady wzajemne na polskim rynku, która ma ponad 20-letnie doświadczenie. Obecnie w całej Polsce jest ponad 350 punktów, które oferują zawieranie zakładów. Poza tym od roku 2013 zawierać można je również przez internet, korzystając ze strony internetowej firmy totolotek.pl. Od 2005 roku Totolotek jest częścią działającej w 57 krajach na 5 kontynentach Grupy INTRALOT.

Totolotek posiada licencję polskiego Ministra Finansów na oferowanie zakładów przez Internet oraz w punktach stacjonarnych. To czyni go w pełni legalną firmą w naszym kraju.

Szacuje się, że Totolotek posiada ponad 20% udziałów w rynku legalnych bukmacherów działających w Polsce. To oznacza, że 2 na 10 graczy obstawia w Totolotku.

W minionych latach Totolotek dostrzeżony został przez instytucje organizujące rankingi. M.in. w 2008 roku otrzymał Laur Konsumenta za Odkrycie Roku, zostając w tym samym roku „Solidnym Pracodawcą”. Co więcej, W 2010 roku Totolotek otrzymał Złote Godło w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta w kategorii „Zakłady bukmacherskie”.

Organizacja The European Lotteries zrzeszająca czołowe europejskie firmy loteryjne i bukmacherskie wysoko oceniła obowiązujące w spółce procedury i działania w tym zakresie przyznając jej „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”.

Firma Totolotek od wielu lat aktywnie wspiera polski sport, będąc sponsorem wielu drużyn Lotto Ekstraklasy (Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Jagiellonii Białystok). Bukmacher partneruje również spółce EkstraStats, gromadzącej statystyki dotyczące Lotto Ekstraklasy.

Od lipca 2017 roku Totolotek stał się oficjalnym partnerem piłkarskiego Pucharu Polski. Podpisana umowa z PZPN obowiązywać będzie w sezonach 2017/18 i 2018/19.

Totolotek bonus 1020 zł | Kod promocyjny

Chcesz założyć konto w Totolotku? W takim razie mamy dla ciebie informację. Każdy nowy gracz Totolotka może skorzystać w powitalnej promocji, dzięki której łącznie można zyskać 1020 złotych. Jak skorzystać z oferty Totolotek dla nowych graczy?

Aby skorzystać z promocji Totolotek bonus 1020 zł koniecznie przy rejestracji konta podaj specjalny kod promocyjny: BONUSOWO. To unikalna oferta dla graczy xwin.pl – dlatego tak ważnym jest wpisaniu kodu promocji w formularzu rejestracyjnym.


Totolotek bonus – kod promocyjny BONUSOWO ważny do 31 grudnia 2018!


Po rejestracji konta w Totolotku można zyskać 1020 złotych na grę. Biorąc pod uwagę oferty powitalne innych bukmacherów – promocja Totolotka wygląda bardzo atrakcyjnie.

Totolotek bonus: Darmowy zakład 20 zł

To pierwsza promocja Totolotka, z której możesz skorzystać po rejestracji konta. Jak sama nazwa wskazuje darmowy zakład jest zupełnie darmowy (nie ma tu żadnego haczyka). Po prostu, jeśli założysz konto w Totolotku z kodem promocyjnym BONUSOWO, na start otrzymasz od bukmachera 20 zł. Bez konieczności realizowania pierwszej wpłaty.

Jak odebrać darmowy zakład 20 zł w czterech krokach:

 1. Przejdź na stronę Totolotka i w formularzu rejestracyjnym wprowadź kod promocyjny BONUSOWO
 2. Aktywuj konto w Totolotku postępując z wytycznymi bukmachera
 3. Po zweryfikowaniu konta otrzymasz bonus – darmowy zakład o wartości 20 złotych
 4. Aby postawić kupon za darmowy zakład 20 zł minimalny kurs obstawianego zdarzenia wynieść musi minimum 2,00

Totolotek bonus: 100% od wpłaty do 1000 zł

Aby skorzystać z bonusu numer 1 Totolotka wystarczy zarejestrować konto. Natomiast, żeby odebrać bonus 1000 złotych, musisz dokonać pierwszej wpłaty. Po co? Bukmacher oferuje 100% bonus od depozytu do 1000 zł. Co to oznacza? Otrzymasz od Totolotka bonus o wartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie może to być 1000 zł.

Jak odebrać bonus 1000 zł w czterech krokach:

 1. Zaloguj się na konto w Totolotku, które zarejestrowałeś, by odebrać darmowy zakład
 2. Wpłać 1000 zł na swoje konto u bukmachera
 3. Na twoim saldzie pojawi się kwota wpłaty 1000 zł, a na saldzie bonusowym kwota bonusu 1000 zł
 4. Łącznie będziesz miał do dyspozycji na grę 2000 zł

Pamiętaj! Maksymalnie możesz odebrać 1000 zł bonusu, żeby tak się stało musisz wpłacić na konto 1000 zł. Natomiast jeśli nie posiadasz takiej ilości pieniędzy, możesz odebrać niższy bonus w zależności od wysokości depozytu. Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 20 zł.

Zgodnie z wymogami regulaminu bonusu Totolotka, kwotę wpłaty i bonusu należy obrócić 3 razy w przeciągu 180 dni. Oznacza to, że łączna suma stawek zakładów spełniająca obrót musi wynieść 6000 złotych (przy maksymalnym bonusie). Wynika to z działania: 1000 zł (wpłata) + 1000 zł (bonus) = 2000 zł * 3 (wymagany obrót) = 6000 złotych.

Totolotek tnie podatek – jak obstawiać bez 12% podatku?

Oferta tniemy podatek

Totolotek oferuje swoim graczom grę bez podatku! Co to oznacza? Wyższe wygrane o 6% i 12%!

Legalni bukmacherzy w Polsce pobierają od stawki każdego kuponu 12% podatku. Np. gracz, który postawi zakład za 100 PLN tak naprawdę obstawia za 88 PLN, bo 12 PLN idzie na pokrycie stawki podatkowej. Gra bez podatku byłaby znacznie bardziej opłacalna – widać to na pierwszy rzut oka.

Bukmacher Totolotek od 6 lutego 2018 rozpoczął kampanię „Tniemy podatek”. W ramach tej akcji obstawiając zakłady w Totolotku gracze mają szansę ominąć podatek!

 

 • Nie zapłacisz 12% podatku, jeśli postawisz kupon z mobilnej aplikacji Totolotka
 • Zapłacisz podatek o 6% mniejszy, jeśli postawisz kupon ze strony internetowej Totolotka

Jak widać bardziej opłaca się granie przy użyciu telefonu, wówczas gracz może obstawiać kupony bez podatku.

Co ważne, aby kwalifikować się do oferty „Tniemy podatek” kupon musi spełniać następujące warunki:

 • na kuponie musi znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia
 • minimalny kurs łączny dla kuponu wynieść musi 2,50
 • kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30
 • minimalna stawka kuponu to 20 PLN

Z nowej oferty Totolotka mogą korzystać nowi i obecni gracze bukmachera. Promocja gry bez podatku trwa do odwołania.

Zakłady bukmacherskie – oferta, funkcje, kursy

Totolotek oferuje około 15 tysięcy zakładów dziennie. Oferta jest bardzo szeroko i nie ogranicza się tylko do podstawowych dyscyplin sportowych i rynków. Wręcz przeciwnie. W Totolotku można obstawić mecz piłki nożnej na około 140 rynkach! Co więcej, bukmacher oferuje zakłady również na mniej popularne sporty.

Objętość oferty zakładów przedmeczowych w Totolotku może imponować. Pod tym względem bukmacher dorównuje światowej czołówce. 

Przyzwoicie wygląda również oferta zakładów LIVE, gdzie niemal o każdej porze dnia i nocy dostępnych kilkadziesiąt różnych zakładów w formule na żywo. Dzięki funkcji Live Match Tracker gracz ma możliwość śledzenia na graficznej mozaice boiskowych wydarzeń w zakładach live. W ten sposób zdobywa informacje, która z ekip przeważa i jak rozkładają się boiskowe wydarzenia typu rzuty wolne, czy rożne.

Totolotek vs Fortuna

Porównaliśmy ofertę zakładów przedmeczowych Totolotka z innym bukmacherem Fortuna. Pod lupę wzięliśmy mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów:

 • Sevilla – Manchester United
 • Szachtar – AS Roma

Co ciekawe w Totolotku oba spotkania obstawić można na 136 rynkach, z kolei w Fortunie dostępnych jest „tylko” 112 rynków. Pod tym względem Totolotek prezentuje się okazalej od Fortuny.

Oferta zakładów Totolotka imponuje 

W Totolotku możesz obstawić trzy rodzaje kuponów:

 • pojedynczy (SOLO) składający się z jednego zdarzenia na kuponie,
 • mieszany (AKO), składający się z kilku zdarzeń na jednym kuponie,
 • systemowy (KOMBI) będący kombinacjami kilku bądź kilkunastu zdarzeń na kuponie.

Ile potrzebujesz, aby postawić zakład w Totolotku? Minimalna stawka wynosi 1 złoty.

eKupon

Obstawiasz w punktach stacjonarnych, ale kupony przygotowujesz w domu? Dzięki funkcji eKupon możesz na stronie bukmachera złożyć kupon online, za który zapłacisz w punkcie stacjonarnym pokazując gotowy wydruk lub podając numer kuponu.

Pamiętaj, że zapisany eKupon nie jest równoznaczny z zawarciem zakładu! Aby tak się stało musisz odwiedzić punkt Totolotka i wpłacić stawkę za przygotowany eKupon.

Aplikacja mobilna

Wszyscy gracze Totolotka mają również możliwość obstawiania poprzez aplikację mobilną dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Aplikacja gwarantuje dostęp do wszystkich wydarzeń przedmeczowych i zakładów LIVE, jak również wpłat oraz wypłat.

Mobilna aplikacja

Mobilna aplikacja Totolotka pozwala na:

 • dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live
 • możliwość realizowania wpłat przez dotpay (obsługa ponad 30 banków) i wypłat
 • rejestracje oraz edycje konta
 • livetracker (wyniki „na żywo”)

Betscan – skanuj kupon

Betscan to aplikacja, dzięki której można skanować i sprawdzać kupony postawione w naziemnych punktach Totolotka. Jak to robić? Wystarczy przy użyciu telefonu i aplikacji Betscan zeskanować kod QR dostępny na kuponie, a poznasz jego rezultat.

Dodatkowo nowa aplikacja wprowadziła także gry zręcznościowe 3D. Za aktywne korzystanie z aplikacji tj. skanowanie kuponów, korzystanie z gier bądź łączenie się poprzez facebook można zdobywać punkty, dzięki którym do wygrania jest m.in. tablet.

Płatności w Totolotku, czyli jak wpłacić i wypłacić pieniądze?

By korzystać z oferty bukmachera potrzebujemy komfortowego systemu płatności, czyli szybkich wpłat i wypłat. Sprawdź jakie opcje płatnicze oferuje Totolotek.

Wpłaty na konto gracza dokonać można z udziałem pośredników – firm Dotpay i TPAY. W obu formach do dyspozycji jest ponad 30 banków. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. W zależności od banku pieniądze na koncie gracza pojawiają się już w ciągu kilku minut.

Dodatkowo Totolotek jako formę płatności oferuje przedpłaconą kartę Paysafecard i portfel eletrkoniczny Skrill, który dostępny jest 24/h przez siedem dni w tygodniu. Minimalna wpłata to 1 zł.

Wpłaty w Totolotku:

 • Dotpay (30 banków)
 • TPAY (30 banków)
 • Paysafecard
 • Skrill

Wypłat dokonuje się przez Skrill lub bezpośrednio na konto bankowe. Minimalna wypłata to 1 zł. Jej realizacja trwa na ogół do 3 dni roboczych.

Social Media

Totolotek funkcjonuje w social mediach na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie. Bukmacher za pośrednictwem tych kanałów komunikuje się z graczami m.in. przedstawiając infografiki dotyczące zakładów i statystyk. Social media są także kopalnią na temat oferowanych promocji i konkursów.

W porównaniu m.in. do Fortuny brakuje w Totolotku kanału na youtube.com.

Godziny otwarcia

Większość klientów Totolotka obstawia w Internecie, ale są także tacy gracze, którzy wciąż korzystają z punktów stacjonarnych. Na terenie całego kraju funkcjonuje ponad 350 placówek bukmachera.

Poniżej prezentujemy godziny otwarcia lokali Totolotka:

Poniedziałek: 10:00-18:00
Wtorek-Piątek: 09:30-19:30
Sobota: 09:30-18:30
Niedziela: 09:30-16:30 (*wybrane punkty do 18:30)

Warto pamiętać, że zakłady Totolotka przez internet działają 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Kontakt z bukmacherem

Chcesz skontaktować się z Totolotkiem? Masz problem? Kontakt z obsługą techniczną możliwy jest oczywiście w języku polskim. Oto kanały przez które możesz uzyskać pomoc od Totolotka:

LIVE chat (dostępny na stronie totolotek.pl)
telefon +48 (022) 321 03 00,
fax +48 (022) 321 03 31.

Adres spółki:

Totolotek S.A.,
ul. Taneczna 18 b,
02-829 Warszawa

Totolotek FAQ – odpowiedzi na 10 najczęstszych pytań

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie bukmachera Totolotek. Czegoś nie wiesz? Sprawdź nasze FAQ o Totolotku.

 • Jak zarejestrować konto w Totolotku?

Rejestracja konta w Totolotku oparta jest na wypełnieniu formularza rejestracyjnego, w którym należy podać najważniejsze dane osobowe, czyli imię, nazwisko, adres, datę urodzenia oraz skany potwierdzające tożsamość (np. dowód osobisty)

 • Jaki jest kod promocyjny w Totolotku?

Jeśli chcesz skorzystać z promocji darmowego zakładu 20 zł i bonusu od wpłaty 100 zł podaj w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny: BONUSOWO.

 • Czy gra w Totolotku jest legalna?

Tak, Totolotek to legalny bukmacher w Polsce, który posiada zgodę na oferowanie zakładów od Ministra Finansów.

 • Jak zainstalować mobilną aplikację Totolotka?

Jeśli posiadasz iPhone znajdź aplikację bukmachera w App Store. Natomiast posiadacze telefonów z systemem Android w celu pobrania aplikacji niech odwiedzą stronę bukmachera i przejdą do zakładki mobile. Tam znajdą link z możliwością pobrania oprogramowania.

 • Czy Totolotek pobiera podatek?

Każdy zakład zawarty w Totolotku obarczony jest 12% podatkiem od stawki. Oznacza to, że jeśli postawisz zakład za 100 zł w istocie zagrasz za 88 zł, ponieważ 12 zł idzie na podatek. W tym przypadku warto skorzystać ze specjalnej oferty bukmachera „Tniemy podatek”, gdzie można obstawiać bez podatku!

 • Czy w Totolotku są zakłady „na żywo”?

Bukmacher oferuje zakłady przedmeczowe oraz zakłady „na żywo”, gdzie obstawiać można wydarzenia sportowe w trakcie ich trwania.

 • Ile potrzebuję pieniędzy, by postawić zakład w Totolotku?

Minimalna stawka w Totolotku wynosi tylko 1 zł.

 • Czy w punktach stacjonarnych Totolotka jest taka sama oferta jak Internecie?

Znacznie szersza oferta zakładów przedmeczowych znajduje się w Internecie, gdzie jeden mecz można obstawiać na ponad 100 rynkach. Co więcej, w punktach stacjonarnych nie ma zakładów „na żywo”.

 • Jak mogę wpłacić pieniądze na konto w Totolotku?

Jeśli posiadasz konto w banku, to nie będziesz miał żadnych kłopotów z doładowaniem konta poprzez elektroniczny przelew. Bukmacher dodatkowo oferuje portfel elektroniczny Skrill oraz Paysafecard.

 • Jak i kiedy mogę wypłacić wygraną w Totolotku?

Wygrane pieniądze z konta Totolotka możesz wypłacić dowolnie, kiedy chcesz. Bukmacher realizuje wypłatę na rachunek bankowy lub na Skrill.

Totolotek w 50 słowach

Uznana na polskim rynku marka, która posiada swoich zwolenników już od wielu lat. Starsi gracze pamiętają Totolotka jeszcze z czasów Totomixa. Obecnie większość klientów przeniosła się do internetowych zakładów Totolotka, które na tle polskiej konkurencji plasują się w ścisłej czołówce. Na co stawia bukmacher? Na obsługę urządzeń mobilnych, z których coraz częściej obstawiają klienci. Mobilna aplikacja Totolotka oraz Betscan działają według najnowszych technologicznych trendów, a to umożliwia dostęp do oferty bukmachera na wyciągnięcie telefonu.

Obstawiałeś w Totolotku? Podziel się z nami oraz innymi typerami swoją opinią na temat tego bukmachera!

Oceń bukmachera Totolotek 

(77 opinii, 4.4 średnia)

Dowiedz się więcej o Totolotku!

Poniżej prezentujemy cykl artykułów, które pozwolą ci lepiej poznać tego bukmachera:

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top