logo xwin.pl

TOTALbet

Dodano: 30 października 2018 || Aktualizacja: 8 marca 2019

totalbet.plTotalbet to bukmacher, który na polski rynek wkroczył w połowie 2018 roku. Widać, że firma należąca do polskiego multimilionera coraz bardziej rozpycha się łokciami w poszukiwaniu miejsca w czołówce legalnych bukmacherów. Wysokie kursy, liczne promocje i przyjazne użytkownikowi rozwiązania, to tylko część zalet Totalbet.

Na naszej stronie poznasz recenzje bukmachera Totalbet, czyli jego dobre i słabe strony. Nasz zespół redakcyjny w ostatnich tygodniach testował ofertę Totalbet, tak by nie umknął nam żaden szczegół. Okazuje się, że jak na bukmachera z młodym stażem, Totalbet pozytywnie rokuje na przyszłość, a gra u niego może łączyć przyjemne z pożytecznym!

Ocena bukmachera

(3 opinii, 3.3 średnia)

Recenzja Totalbet na skróty:

Totalbet – legalny bukmacher w Polsce

Totalbet na początku 2018 roku zdobył komplet licencji od polskiego Ministerstwa Finansów. To sprawia, że bukmacher legalnie może oferować swoje zakłady przez Internet oraz w punktach stacjonarnych.

W styczniu Totalbet otrzymał koncesje na internetowe zakłady, a w marcu zgodę na oferowanie zakładów w punktach naziemnych. Tym samym Totalbet działał będzie na dwóch płaszczyznach – online i retail. Podobnie funkcjonują najwięksi bukmacherzy w Polsce, czyli Fortuna, Totolotek i STS, którzy oferują zakłady w Internecie i naziemnych placówkach.

Licencja Totalbet będzie obowiązywać przez 6 lat, a więc do 2024 roku.

Na chwilę obecną Totalbet działa tylko w Internecie. Pierwsze punkty stacjonarne mają powstać w Warszawie i Krakowie.

Bukmacher Totalbet wchodzi w skład ZPR, czyli grupy holdingowej Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. ZPR obejmuje m.in. znany brukowiec „Super Express”, telewizje FOKUS TV, NOVA TV czy radio eska.pl i VOX FM. Właścicielem grupy ZPR jest Zbigniew Benbenek, polski multimilioner. W 2011 roku majątek Benbenka szacowano na 335 mln złotych.

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe są właścicielem także sieci kasyn Hit Casino, stąd nie dziwią reklamy Totalbet w tychże placówkach.

Andrzej Twarowski

Andrzej Twarowski

W październiku 2018 roku twarzą bukmachera Totalbet został znany dziennikarz sportowy, Andrzej Twarowski, pracujący w stacji Canal+.

Rejestracja konta

Totalbet modelem rejestracji konta nawiązuje do zagranicznych bukmacherów, gdzie weryfikacja danych osobowych następowała w późniejszym etapie gry, a nie już na początku przy zakładaniu konta.

Totalbet wyszedł naprzeciw graczy, którzy chcą błyskawicznie zarejestrować konto, by postawić interesujący ich zakład, a przy tym formalności chcą ograniczyć do minimum. Konto tymczasowe daje taką możliwość, ponieważ jego rejestracja to raptem kilka minut, a w formularzu podać trzeba podstawowe dane osobowe. Konto tymczasowe uprawnia do korzystania z oferty zakładów i odbioru bonusu powitalnego 100% od wpłaty do 500 zł.

W przeciągu 90 dni gracz może przekształcić konto tymczasowe w konto stałe. Aby tak zrobić należy przesłać do Totalbet skan/zdjęcie dokumentu tożsamości, by zweryfikować dane osobowe podane przy rejestracji. Po pozytywnej weryfikacji konta stałego gracz może realizować wypłaty oraz odebrać bonus freebet 25 zł.

Kod promocyjny

Jak na razie Totalbet nie oferuje specjalnego kodu promocyjnego dla naszych klientów, tak jak robi to np. Fortuna, Totolotek i LVBET. Rejestrując konto w Totalbet nie musisz podawać kodu, aby skorzystać z bonusów dla nowych graczy.

Jeśli uzyskamy kod promocyjny od Totalbet – poinformujemy cię o tym! Tymczasem sprawdź kody promocyjne pozostałych bukmacherów.

Bonusy dla nowych graczy

Totalbet to bukmacher, który grosza nie skąpi. Wśród legalnych bukmacherów wyróżnia się dwoma bonusami na start i wieloma promocjami w trakcie gry. Pod tym względem Totalbet na polski rynek wszedł z dużym przytupem!
Po rejestracji konta Totalbet oferuje bonusy na start:

 • Darmowy zakłady 25 zł (bonus freebet)
 • 100% od wpłaty do 500 zł (bonus od wpłaty)

Aby skorzystać z bonusów na start należy przy rejestracji konta zaznaczyć pole „chcę otrzymać bonus 100% od wpłaty”. Co więcej, graczy, który chce otrzymać darmowy zakład musi utworzyć konto stałe, czyli zweryfikować dane osobowe przesyłając do Totalbet skan/zdjęcie dokumentu tożsamości.

Poniżej prezentujemy, jak odebrać darmowy zakład 25 zł i bonus 100% od wpłaty.

Darmowy zakład 25 zł

Jak sama nazwa mówi darmowy zakład 25 zł, to darmowa oferta. No, może nie do końca, ponieważ jedyną czynność, jaką należy zrobić, to zarejestrować konto w Totalbet.

freebet 25 zł

Freebet 25 zł

Totalbet przyznaje freebet 25 zł nowym graczom, którzy zarejestrują konto stałe, a więc wypełnią formularz i dodatkowo prześlą skany/zdjęcia dokumentu tożsamości, co pozwoli na pełną weryfikacje. Darmowe 25 zł zostanie przyznane automatycznie po akceptacji weryfikacji.

Jak odebrać darmowy zakład 25 zł:

 1. Zarejestruj się w Totalbet
 2. Zweryfikuj konto
 3. Otrzymasz darmowe 25 zł
 4. Wykorzystaj bonus: zagraj kupon SOLO lub AKO z minimalnym kursem 2.00
 5. Jeśli trafisz kupon – ciesz się wygraną, ponieważ pieniądze nie podlegają warunkom obrotu i możesz nimi dowolnie zarządzać!

Darmowy zakład 25 zł można wykorzystać w zakładach przedmeczowych i LIVE.

Bonus 100% od wpłaty do 500 zł

Drugim bonusem na start w Totalbet jest tzw. bonus od wpłaty. W tej promocji nowy gracz może odebrać maksymalnie 500 zł.

Jaka sama nazwa mówi bonus od wpłaty wymaga złożenia depozytu. Po rejestracji konta gracz ma szanse zyskać bonus od pierwszej wpłaty. Bukmacher doda 100% wartości wpłaty do maksymalnie 500 zł. Co to oznacza? To że dodatkowo otrzymasz od Totalbet kwotę pierwszego depozytu. Np. jeśli wpłacisz 500 zł zyskasz dodatkowo 500 zł bonusu.

Minimalna wpłata uprawniająca do zyskania bonusu to 1 zł. Maksymalna to 500 zł. Gracz, który wpłaci więcej niż 500 zł otrzyma maksymalny bonus 500 zł.

Jak odebrać bonus 100% od wpłaty:

 1. Zarejestruj się w Totalbet
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto – chcąc zyskać maksymalny bonus wpłać 500 zł
 3. Na twoim koncie pojawi się kwota pierwszej wpłaty oraz bonus
 4. Bonus będzie oczekiwał na aktywacje – aby aktywować bonus zagraj za kwotę pierwszej wpłaty (dokonaj jednokrotnego obrotu) w zakładach (minimum 2 kupony) z kursem minimalnym 2.00
 5. Po obrocie wpłatą bonus zostanie aktywowany

Obrót wpłatą w celu aktywacji bonusu, to nie koniec wymogów, które musisz spełnić w tej promocji Totalbet. Zgodnie z regulaminem oferty obrotowi podlegają również bonusowe środki.

Warunki obrotu bonusem

Pieniądze z salda bonusowego należy obrócić 6 razy na kuponach z kursem minimalnym 2.00. Co więcej, kupon kwalifikujący do obrotu musi zawierać przynajmniej 3 zdarzenia (każde z kursem minimalnym 1.20).

Przy maksymalnym bonusie 500 zł łącznie należy zagrać za 3000 zł. Wynika to z działania: 500 zł (bonus) * 6 (obrót) = 3000 zł.

60 dni – tyle czasu masz na spełnienie warunków obrotu bonusem. W tym czasie należy postawić wymaganą kwotę na kuponach, by nie stracić bonusu.

Ocena bonusów dla nowych graczy

Darmowy zakład i bonus od wpłaty to bardzo atrakcyjna oferta na początek współpracy z bukmacherem. Totalbet łącznie pozwala zyskać 525 zł. O ile freebet nie ma skomplikowanego regulaminu, o tyle bonus od wpłaty ma kilka znaczących zapisów, jak np. wymóg obrotu depozytem i bonusem. Przy bonusie od wpłaty uczulamy na warunki obrotu, które przy tego typu promocji nie są czymś wyjątkowym, bo podobne zasady obowiązują w Fortunie, Totolotku, LVBET czy STS.

Promocje dla stałych graczy

Totalbet oferuje bonusy nie tylko nowym graczom za rejestracje konta. Także w trakcie codziennej gry można zyskać od tego bukmachera dodatkowe pieniądze.

Poniżej prezentujemy stałe oferty specjalne od Totalbet.

Kasomania

Kasomania to loteria, w której los kupujesz poprzez postawienie zakładu. Za każdy kupon za 10 zł zdobywasz jeden los na loterię. Dodatkowo od godziny 20:00 do 24:00 zakład za 10 zł = 2 losy!

 • Codziennie Totalbet losuje 10 osób, które otrzymają po 100 zł
 • Co piątek pula nagród wynosi 2500 zł
 • Dni specjalne – 7300 zł
 • W wielki finał pula nagród wyniesie 100 tysięcy zł

Promocja obowiązuje do 4 stycznia 2019 roku.

Total bonus

Totalbet doładowuje kupony akumulowane. W zależności od ilości zdarzeń na kuponie gracz w razie powodzenia może odebrać wyższe wygrane.

 • 5 zdarzeń – 5%
 • 6 zdarzeń – 10%
 • 7 zdarzeń – 15%
 • 8 zdarzeń – 20%
 • 9 zdarzeń – 25%
 • 10 i więcej – 30%

W ofercie udział biorą zakłady z kursem minimalnym 1.20 i minimalną stawką 1 zł.

Safebet

„Ty, jeden mecz mi nie wszedł” – ile razy to słyszałeś? Dzięki ofercie bezpiecznego kuponu w Totalbet w razie jednego niepowodzenia gracz ma szanse odzyskać stawkę.

Aby kupon kwalifikował się do promocji Safebet musi spełnić warunki: minimalna stawka 10 zł | minimalna liczba zdarzeń 10 | minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1.20

Jeśli jedno zdarzenie na kuponie nie wejdzie, Totalbet zwróci całą stawkę zakładu.

Zakłady w Totalbet

Totalbet w opisie u siebie na stronie ma, że na polskim rynku wyróżnić chce się przede wszystkim najszerszą ofertą zakładów „na żywo”. Oczywiście na stronie totalbet.pl znaleźć można nie tylko zakłady live, ale również zakłady przedmeczowe.

Aktualnie Totalbet oferuje zakłady na około 30 dyscyplin sportowych, co jest imponującym wynikiem i stawia go w czołówce bukmacherów. Każda dyscyplina, liga i mecz mają wiele rozwinięć. Dość powiedzieć, że w Polsce typować można Ekstraklasę, ale również rozgrywki 1. ligi i 2 ligi. Podobnie jest z rozgrywkami angielskimi, niemieckimi, hiszpańskimi czy włoskimi. Mecze piłki nożnej typować można na ponad 100 rynkach.

W Totalbet zarówno oferta przedmeczowa, jak i live usatysfakcjonuje początkujących, jak i bardziej profesjonalnych graczy.

Co imponuje w zakładach Totalbet to wysokość kursów. Bukmacher w ramach oferty #TOTALNIEnajlepsi codziennie podwyższa kursy na najatrakcyjniejsze wydarzenia, czym osiąga najlepsze kursy na rynku. A jak wiadomo – im wyższy kurs, tym wyższa wygrana! Co dla typerów ma bardzo istotne znaczenie.

Kursy Totalbet

Kursy Totalbet

W Totalbet można obstawiać trzy rodzaje kuponów: pojedynczy (SOLO), akumulowany (AKO) i systemowy. Minimalna stawka zakładu to 1 zł. Co pomocne, to możliwość tworzenia kilku kuponów równocześnie.

Zakłady w Totalbet dają graczom kilka dodatkowych funkcji, które mogą usprawnić nasze typowanie.

Szybki kupon

Szybki kupon w Totalbet to generowany komputerowo kupon z typami, które spełnią ustawione przez gracza wymogi, co do przewidywanej wygranej i stawki. Gracz, który nie ma pomysłu na kupon korzystając z funkcji „szybki kupon” może określi ile chce wygrać i za ile chce zagrać, a system resztę zrobi za niego!

Totalbet szybki kupon

Propozycja kuponu musi zostać zatwierdzona przez gracza.

Cashout

Funkcja cashout to coraz bardziej popularna czynność wśród polskich graczy. To możliwość zamknięcia/rozliczenia zakładu przed jego zakończeniem. W ten sposób gracz może wypłacić wygraną, nie czekając na rozstrzygnięcia wszystkich meczów.

Np. Gracz wytypował kupon złożony z 4 meczów. Do tej pory 3 spotkania zostały rozstrzygnięte na jego korzyść. Dzięki funkcji cashout może wypłacić wygraną z kuponu, bez uwzględniania ostatniego meczu. W ten sposób ma pewny zysk.

Wysokość wygranej z cashout zależy od zmiennych np. aktualnego wyniku, czasu do końca meczu, aktualnego kursu live itp. Bukmacher proponuje wygraną w rozliczeniu cashout.

Mobilna aplikacja

Zakłady Totalbet dostępne są również za pośrednictwem telefonów. Bukmacher przygotował mobilną aplikację na urządzenia z systemem Android, a dla posiadaczy innych smartfonów dostępna jest mobilna wersja strony.

Jak poinformował nas Totalbet niebawem pojawi się mobilna aplikacja również na system iOS.

Totalbet mobile

Totalbet mobile

Mobilna aplikacja pozwala na:

 • Zakłady przedmeczowe i live
 • Płatności – wpłaty i wypłaty
 • Powiadomienia Push o wynikach, rozliczonych kuponach
 • Match Tracker – graficzne odzwierciedlenie przebiegu boiskowej rywalizacji
 • Statystyki – informacje o meczach, drużynach i zawodnikach

Aplikacje Totalbet na Android możesz pobrać z tego miejsca.

Wpłaty i wypłaty

Totalbet oferuje błyskawiczne płatności elektroniczne. Bukmacher nie pobiera prowizji ani od wpłat, ani od wypłat.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Depozyty można składać za pośrednictwem wiarygodnych operatorów takich jak PayU i dotpay. Co więcej, bukmacher obsługuje również mobilne płatności BLIK, kartę przedpłaconą Paysafecard i karty kredytowe/debetowe Mastercard/VISA.

Wypłaty w Totalbet realizowane są tylko na rachunek bankowy gracza. Czas oczekiwania na wypłatę to standardowe 1-3 dni (w zależności od bankowych procedur związanych z księgowaniem przelewów). Minimalna kwota wypłaty zaczyna się już od symbolicznych 1 zł.

Social Media

Bukmacher Totalbet aktywnie działa w social media za pośrednictwem konta na Twitterze, Facebooku, YouTube i Instagramie. Chcąc być na bieżąco z ofertą bukmachera i promocjami śledzenie go na którymś z tych mediów może okazać się bardzo pomocne.

Szczególnie na Twitterze mocno udziela się ambasador marki Totalbet, Andrzej Twarowski, prezentując swoje typy na mecze i organizując drobne konkursy.

Totalbet posiada również swój kanał na YouTube, gdzie prezentuje produkcje własnego autorstwa odnośnie wydarzeń sportowych, a w szczególności piłki nożnej.

Jeśli chodzi o social media to Totalbet wyspecjalizował osobny kanał dotyczący e-sportu, w którym udzielają się pozostali ambasadorzy bukmachera „Kubik” (Jakub Kubiak) i „Morgen”, (Maciej Żuchowski), esportowi gracze specjalizujący się w Counter-Strike: Global Offensive.

Kontakt z bukmacherem

Z działem obsługi klienta Totalbet skontaktować się można codziennie w godzinach 9:00 – 23:00 poprzez:

Formularz kontaktowy (e-mail pomoc@totalbet.pl)
LIVE chat (dostępny na stronie totalbet.pl)
Telefon 22 611 61 71

Adres Totalbet

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa

To bukmacher, który za cel stawia sobie profesjonalną i merytoryczną obsługę klienta, co należy docenić.

Totalbet w 50 słowach

Jak na razie Totalbet zapowiada się bardzo obiecująco. Szeroka oferta zakładów, wysokie kursy, ciekawe funkcje, dobry support i szybka strona internetowa to podstawowe zalety tego bukmachera. Oczywiście na poczet plusów zaliczyć trzeba również bonusy powitalne i pozostałe promocje. Przez wzgląd na młody staż potrzeba czasu, by w pełni poznać Totalbet, jak i jego praktyki. Mimo wszystko na chwilę obecną może się podobać, a zielona szata graficzna przypada do gustu.

Grałeś bądź grasz w Totalbet? Masz doświadczenia związane z tym bukmacherem? Podziel się z nami oraz innymi graczami swoją opinią!

Ocena Totalbet 

(3 opinii, 3.3 średnia)

scroll top