logo xwin.pl

STS kod promocyjny

Dodano: 8 lutego 2018 || Aktualizacja: 12 marca 2019

Kod promocyjny STS: BONUSVIP – wpisując nasz kod podczas rejestracji na stronie sts.pl otrzymasz dodatkowy bonus freebet 27 zł oraz standardowe 100% od depozytu do 1000 zł!

🕛Kod promocyjny BONUSVIP ważny jest do 30 Kwietnia 2019.

STS kod promocyjny 2019 - na skróty

Bonus Szczegóły oferty
Kod promocyjny: BONUSVIP Wpisz podczas rejestracji na sts.pl
Kod aktywny do 31.05.2019
Bonus freebet Darmowy zakład 27 zł za rejestracje
Bonus od depozytu 100% bonus od pierwszej wpłaty do maksymalnie 1000 zł
Pozostałe promocje Ligowe Emocje Rządzą - 50 tysięcy zł
Wirtualny tydzień - 30 zł
Twoja gra, pewna kasa - 100 zł co tydzień
Polubisz poniedziałek - bonusy co tydzień dla 1500 klientów
Zaproś kumpla - bonus 50 zł

Rejestracja

Kod promocyjny STS należy użyć już w pierwszym etapie rejestracji konta. W formularzu rejestracyjnym na stronie sts.pl wypełniają dane odnośnie adresu e-mail, hasła i numeru telefonu poniżej znajduje się zakładka: „Masz kod promocyjny”? Klikając w nią rozwinie się pole, w którym można wprowadzić posiadany kod promocyjny. W tym przypadku kod brzmi: BONUSVIP. Wprowadzając kod STS nie bierze pod uwagę wielkości liter.

Kod promocyjny STS: BONUSVIP

Kod promocyjny STS

Bonusy dostępne z kodem

Rejestracja z kodem promocyjnym aktywuje ofertę VIP dedykowaną specjalnie dla użytkowników portalu xwin.pl. W standardzie bonus wynosi tylko 1000 zł – kod promocyjny powiększa bonus o dodatkowe 27 zł w formie freebetu.

Bonus powitalny z kodem promocyjnym:

✅Freebet 27 zł (niedostępny w normalnej ofercie)

✅100% bonus do 1000 zł

W bonusach na start od STS można odebrać 1027 zł – to wszystko zapewnia nasz kod promocyjny.

STS bonus freebet 27 zł

Kod promocyjny kojarzy się przede wszystkim ze zniżką lub darmową ofertą. W STS kod oznacza to drugie, czyli darmowy zakład (freebet) o wartości 27 zł. Po prostu – rejestrując konto z wpisanym kodem BONUSVIP gracz po zweryfikowaniu danych osobowych otrzyma bonus 27 zł.

Aby nie wpadać w panikę uprzedzamy, że darmowy zakład pojawi się na koncie w przeciągu godziny od rejestracji konta.

Jak odebrać bonus freebet?

 1. Zarejestruj się w STS wpisując kod promocyjny: BONUSVIP
 2. Zweryfikuj konto
 3. Otrzymasz darmowy zakład 27 zł do wykorzystania w ofercie STS

Bonus freebet będzie ważny na koncie przez 120 dni. W tym czasie należy go wykorzystać tj. zagrać za jego wartość dowolny zakład z wyłączeniem oferty Hit Dnia i Maxikombi. Następnie bez względu na rozstrzygnięcie kuponu – kwota bonusu (27 zł) podlega trzykrotnym warunkom obrotu w zakładach z kursem minimalnym 1.91.

Bonus 100% do 1000 zł

STS bonus 1000 zł to oferta przeznaczona dla nowych graczy bukmachera. Rejestrując konto w STS i dokonując depozytu każdy z klientów kwalifikuje się do promocji, w której maksymalnie można zyskać 1000 zł bonusu.

STS bonus 1000 zł

STS bonus 1000 zł

To klasyczny bonus od depozytu (wpłaty). Co to oznacza? Bukmacher w ramach oferty doda do twojego konta 100% wartości twojej wpłaty do maksymalnie 1000 złotych. Np. jeśli po rejestracji konta wpłacisz 1000 zł, otrzymasz od STS 1000 zł bonusu.

Bonus STS od depozytu realizuje się w trzech krokach: najpierw należy zarejestrować konto, następnie wpłacić pieniądze, a kolejno spełnić warunki obrotu bonusem.

Rejestracja konta polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego, gdzie należy podać dane osobowe, adres, numer konta bankowego i załączyć skany dowodu osobistego/paszportu/prawa jazdy.

Wpłata, czyli doładowanie konta STS, aby posiadać na nim środki na grę. Depozyt można zrealizować za pomocą przelewów elektronicznych, kart kredytowych i Skrill. Kilka minut i pieniądze pojawią się na twoim koncie + bonus od wpłaty.

Jeśli chcesz odebrać maksymalny bonus od STS musisz wpłacić 1000 zł. W sytuacji, gdy nie posiadasz takich środków na grę otrzymasz mniejszy bonus w zależności od wartości depozytu. Np. wpłacając 100 zł, otrzymasz 100 zł bonusu itp. Minimalna wpłata pozwalająca na zyskanie bonusu, to 20 zł.

Warunki obrotu – regulaminowym wymóg, który określa sposób wykorzystania bonusowych pieniędzy, czyli co i za ile musisz zagrać, by móc wypłacić bonusowe pieniądze.

Skoro znasz już trzy kroki, jakie należy przejść w drodze po bonus, to poniżej przedstawimy schemat odebrania i wykorzystania bonusu STS.

Jak odebrać bonus 1000 zł od STS?

 1. Przejdź na stronę STS i wypełnij formularz rejestracyjny podając kod promocyjny: BONUSVIP
 2. Wpłać 1000 zł na konto (lub mniejszą kwotę, wówczas otrzymasz mniejszy bonus)
 3. Bukmacher przyzna na twoje konto bonus 100% od wpłaty, czyli 1000 zł (łącznie na twoim koncie pojawi się kwota wpłaty 1000 zł i bonusu 1000 zł)

STS przyznał ci bonus, ale nie myśl, że możesz nim dowolnie zarządzać. Kwota bonusu podlega warunkom obrotu. Dopiero po dokonaniu obrotu będziesz mógł dysponować bonusowymi pieniędzmi według swojego uznania.

Warunki obrotu bonusem określa 2. punkt w 3. paragrafie regulaminu bonusu STS, który brzmi:

Regulamin bonusu STS

Tłumacząc regulamin STS bonus na nieco prostszy język: kwotę bonusu należy obrócić 3 razy w zakładach z kursem minimalnym 1,91 w przeciągu 120 dni.Co istotne, do obrotu kwalifikują się stawki tylko wygranych zakładów.

Jak obrócić bonus STS?

Jeśli odebrałeś bonus 1000 zł, to łącznie musisz postawić wygrane zakłady (z kursem minimalnym 1.91) na 3000 zł, aby dokonać obrotu bonusem. Wynika to z działania: 1000 zł (bonus) * 3 (obrót) = 3000 zł.

To oznacza, że łączna suma stawek zakładów kwalifikujących do obrotu musi wynieść 3000 zł. Na spełnienie warunków obrotu masz 120 dni.

Jeśli przy realizacji obrotu twoje saldo bonusowe wyniesie mniej niż 2 zł, to obrót zostanie uznany za dokonany. Natomiast, jeśli nie zdążysz spełnić warunków obrotu, to po terminie 120 dni stracisz kwotę bonusu i wygrane pochodzące przy jego użyciu.

Ocena bonusu 1000 zł

Bonus 1000 zł od STS należy do atrakcyjnej promocji przede wszystkim ze względu na przejrzysty regulamin. Co poniektórzy nowi gracze mogą mieć wątpliwości odnośnie warunków obrotu, ale uprzedzamy, że tego typu praktyki stosują wszyscy bukmacherzy na świecie. W porównaniu do innych bonusów np. w forBET warunki obrotu w STS nie są aż tak wymagające. Wielu bukmacherów ma bardziej restrykcyjny regulamin, co do wykorzystania i obrotu bonusu.

Zestawienie kodów promocyjnych

Bukmacher Rodzaj bonusu Łączna kwota bonusu Moment przyznania bonusu Kod promocyjny
Fortuna Zakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
Bonus bez depozytu
1135 zł zł Po pierwszej wpłacie XWIN
Totolotek Darmowy zakład
Bonus od depozytu
1020 zł Po rejestracji BONUSOWO
LVBET Bonus bez depozytu
Bonus od depozytu
1520 zł Po rejestracji PROMO2018
STS Darmowy zakład
Bonus od depozytu
1027 zł Po pierwszej wpłacie BONUSVIP
forBET Bonus od depozytu 1200 zł Po pierwszej wpłacie KASAVIP
Milenium Bonus od depozytu 760 zł Po pierwszej wpłacie brak
Etoto Zakład bez ryzyka 50 zł Po pierwszej wpłacie brak
TOTALbet Freebet
Bonus od depozytu
525 zł Po pierwszej wpłacie brak

Bonusy powitalne od bukmacherów

Bonusy dla stałych graczy STS

Poniżej prezentujemy aktualne bonusy na zakłady STS dla stałych graczy. Codziennie przeglądamy ofertę tego bukmachera w poszukiwaniu nowych promocji.

Ligowe Emocje Rządzą

Ligowe i Pucharowe Emocje Rządzą to konkurs, w którym klienci STS mają za zadanie wytypować wyniki meczów Ligi Mistrzów, Ligi Europy i lig zagranicznych np. Serie A, Bundesligę. Ci, którzy za minimum 10 zł poprawnie wytypują 4 lub 5 rezultatów otrzymają bonusy z puli 50 tysięcy zł!

Ligowe Emocje Rządzą

Ligowe Emocje Rządzą

Wirtualny tydzień – 30 zł

Każdego tygodnia STS zwraca stawkę za przegrane zakłady na sporty wirtualne. Maksymalnie można zyskać bonus 30 zł.

Promocja Wirtualny tydzień

Od poniedziałku do niedzieli stawiaj dowolne zakłady na sporty wirtualne (SOLO lub AKO). STS wypłaci 50% zwrotu stawki za trzy przegrane zakłady. Np. jeśli gracz przegra kupon postawiony za 20 zł – otrzyma 10 zł zwrotu stawki. Każdego tygodnia maksymalnie można otrzymać 30 zł zwrotu.

W promocji udział biorą tylko kupony złożone w całości ze sportów wirtualnych.

Polubisz poniedziałek – bonusy 100 zł

Co tydzień, w każdy poniedziałek STS nagradza 1000 najaktywniejszych graczy bonusami od 20 zł do 100 zł!

Polubisz poniedziałek bonusy 100 zł

Promocja STS: Polubisz poniedziałek

Aktywność w promocji sprowadza się do obrotu na koncie depozytowym, czyli brane są pod uwagę wpłaty, wygrane i przegrane. Aktualny ranking dostępny jest na stronie STS w zakładce „moje konto” w sekcji „Polubisz poniedziałki”.

1000 graczy otrzyma bonusy w zależności od zajmowanego miejsca:

 • miejsca 1-10: bonus 100 zł
 • miejsca 11-100: bonus 50 zł
 • miejsca 101-200: bonus 25 zł
 • miejsca 201-1000: bonus 20 zł

Bonusy należy obrócić trzykrotnie w zakładach z kursem minimalnym 1.91.

Zaproś kumpla – bonus 50 zł

Polecając swojego znajomego do STS, który założy konto, dokona depozytu i postawi zakład, obaj otrzymacie od bukmachera bonus po 50 zł!

Znajomego zaprosić można poprzez wysłanie zaproszenia w zakładce „moje konto” generując specjalny link rejestracyjny za pomocą wiadomości e-mail lub wiadomości na Facebook.

Aby spełnić warunek promocji osoba zaproszona musi zarejestrować się korzystając z zaproszenia, wpłacić na konto minimum 50 zł i dokonać zakładów w STS na minimalną kwotę łączną 150 zł. Po spełnieniu warunków do 24 godzin STS przyzna na twoje konto i konto kumpla bonusy po 50 zł!

Bonusy należy obrócić trzykrotnie w zakładach z kursem minimalnym 1.91.

STS – legalny bukmacher w Polsce

STS, a w zasadzie Star-Typ Sport to największa firma bukmacherska w Polsce, która działa  od 1997 roku. Na dzień dzisiejszy jej udziały na rynku legalnych bukmacherów w Polsce wynoszą aż 48%. Składa się na to oferta zakładów internetowych oraz 420 punktów stacjonarnych, które zatrudniają 1300 pracowników.

STS posiada zezwolenie Ministra Finansów na oferowanie zakładów sportowych w Internecie i punktach naziemnych. Bukmacher odnowił licencję w 2018 roku, co pozwoli mu funkcjonować na polskim rynku przynajmniej przez kolejne sześć lat.

Właścicielem bukmachera jest przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Majątek całej rodziny szacowany jest na 3070 mln złotych. Co ciekawe, rodzina Juroszek znalazła się na 9. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków w 2018 roku przygotowanej przez magazyn Forbes. Prezesem STS jest Mateusz Juroszek.

O renomie STS świadczy fakt, że jest oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Bukmacher wspiera także Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Cracovię i Górnika Zabrze. STS inwestuje także w inne dyscypliny sportu m.in. siatkówkę (sponsor Asseco Resovii Rzeszów) i piłkę ręczną (Vive Targi Kielce).

Co pozytywne, STS założył fundację pt. Sport Twoją Szansą, gdzie pomaga niepełnosprawnym sportowcom oraz dociera do uzdolnionych osób, które przez różne okoliczności nie mogą realizować swojej pasji i rozwijać talentu.

Zakłady bukmacherskie – oferta, kursy, funkcje

STS to bardzo szeroka oferta zakładów przedmeczowych i „na żywo”. Według naszych wyliczeń bukmacher ten przyjmuje zakład na około 30 dyscyplin sportowych. Co więcej, w STS można obstawiać wydarzenia ze świata polityki, filmu czy innych społecznych sytuacji. Każdego dnia gracz ma do dyspozycji około 20 tysięcy zdarzeń do typowania.

U bukmachera STS obstawisz każdy mecz piłki nożnej, tenisa czy koszykówki oraz mniej popularne pojedynki jak bandy, baseball czy darts.

Dla polskiego kibica sporą zaletą oferty STS jest to, iż w swoim portfolio ma on niższe ligi polskie, a więc piłkarską trzecią ligę (czwarty poziom rozgrywek) i czwartą (piąty poziom rozgrywek). Poza tym znaleźć tu można zdarzenia z niższych lig w Polsce w koszykówce, siatkówce i piłce ręcznej.

Dodatkowym atutem bukmachera są szeroko rozwinięte zakłady w formule LIVE, które otwarte są przez 24 godziny na dobę. Co atrakcyjne dla kibica, wiele z nich oferuje graczom stream wideo. Miesięcznie STS udostępnia transmisje około 1000 wydarzeń sportowych m.in. piłkarską Bundesligę czy ligę hiszpańską.

W STS zawierać można jako zakłady pojedyncze (solo), zakłady złożone (AKO) oraz zakłady kombinacyjne (MAXIKOMBI).

Minimalna stawka na zakład w STS to 2 zł.

Klienci punktów stacjonarnych STS na stronie internetowej bukmachera mogą sami sprawdzić wyniki poszczególnych zdarzeń sportowych. Bukmacher prezentuje poprawne typy dla każdego z zakończonych wydarzeń. W ten sposób gracz nie musi udawać się do placówki, by poznać rozstrzygnięcie swojego kuponu, tylko sam może sprawdzić jego rezultat.

Funkcja cash out

Cash out to możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu przed jego rozstrzygnięciem. Inaczej tłumacząc – nie musisz czekać na ostatni gwizdek, by móc rozliczyć kupon.

Cash out można wykorzystać w kuponach pojedynczych i akumulowanych, gdzie nie znajduje się przegrane zdarzenie. Np. obstawiłeś kupon złożony z 3 meczów, gdzie 2 spotkania zostały rozstrzygnięte na twoją korzyść. Jeśli nie chcesz ryzykować i czekać na wynik ostatniego meczu, możesz skorzystać z funkcji cash out i wypłacić kupon rozliczając 2 mecze. W ten sposób wygrana zostanie obniżona o kurs ostatniego zdarzenia.

To bardzo pomocna funkcja dla typera, która pozwala kontrolować swoje kupony. Poza STS cash out oferuje także Fortuna.

Esport w STS

Esport nieustannie notuje rozwój, który przejawia się w liczbie fanów oraz zawodowych graczy. Turnieje esportowe cieszą się sporą popularnością w Polsce. Przybywa zainteresowanych tym zjawiskiem, a jednym z takich podmiotów jest STS, który aktywnie angażuje się w rozwój tej dyscypliny sportu (?).

W lutym 2018 STS został oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Esportowej. Co więcej, bukmacher związał się indywidualną umową z jednym z najlepszych polskich graczy esportowych Pawłem”innocentem” Mockiem oraz wspiera zespół „Izako Boars”.

Robimy to, na czym zarabiamy. Ludzie obstawiają cały dzień i całą noc. Bardzo się przyglądaliśmy temu, co obstawiają nasi klienci. Są klienci, który obstawiają tylko e-sport. My jako STS mamy na tyle komfortową sytuacje, że od pierwszego dnia widzimy, że e-sport może pompować nasz biznes i to jest dla nas kluczowe – tak podsumowuje wejście w esport Mateusz Juroszek, prezes STS.

STS regularnie przygotowuje ofertę kursową na mecze esportu oraz prowadzi transmisje live z tego typu pojedynków.

STS TV – transmisje live

Pod względem transmisji „na żywo” STS jest liderem na polskim rynku. Co więcej, bukmacher udostępnia streamy wideo za darmo. Aby mieć dostęp do STS TV należy posiadać konto w STS, bez środków finansowych.

sts transmisje live

W 2017 roku STS podpisał umowę z IMG – światowym liderem branży rozrywkowej, dzięki czemu pozyskał prawa do transmisji live 20 tysięcy wydarzeń sportowych. Biorąc pod uwagę fakt, że STS dodatkowo współpracuje ze Sportsman i Perform, użytkownicy STS mogą przebierać w imponującej ofercie transmisji „na żywo”.

STS TV posiada prawa do transmisji:

 • Anglia: Puchar Anglii
 • Hiszpania: Primera Division, Segunda Division
 • Włochy: Serie A
 • Niemcy: Bundesliga
 • Francja: Ligue 1
 • Wielkoszlemowe turnieje tenisa: US Open, Roland Garros, Australian Open, Wimbledon oraz pozostałe turnieje niższej rangi

To tylko część imponujących praw telewizji bukmachera. STS gromadząc tak wiele transmisji live stał się atrakcyjnym miejsce nie tylko dla graczy, ale także sportowych kibiców. STS TV dostępna jest za pośrednictwem komputera oraz mobilnej aplikacji.

Mobilna aplikacja

STS stawia na rozwój technologiczny, dlatego oferuje swoje usługi także za pośrednictwem mobilnej aplikacji dostosowanej do urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Prezes STS, Mateusz Juroszek w wywiadzie dla ISBnews zdradził, że 80% przyjmowanych zakładów pochodzi z Internetu, z czego aż 60% to zakłady postawione przy użyciu telefonu. Mobilna aplikacja STS spełnia wszystkie najwyższe standardy i pozwala na pełny dostęp do konta bukmachera.

Dzięki mobilnej aplikacji STS możesz:

 • obstawiać zakłady
 • wpłacać i wypłacać pieniądze
 • oglądać mecze „na żywo”
 • korzystać z funkcji cash out
 • otrzymywać powiadomienia o rozgrywanym meczu

Jeśli chcesz pobrać mobilną aplikację odwiedź stronę bukmachera i wejdź w zakładkę „mobilna aplikacja”. Posiadacze telefonów z systemem iOS mogą znaleźć odpowiednie oprogramowanie w App Store.

Nie posiadasz telefonu z systemem Android ani iOS? W takim razie możesz korzystać z STS za pośrednictwem mobilnej strony m.sts.pl.

Płatności – jak wpłacić i wypłacić pieniądze w STS?

Elektroniczne przelewy bankowe, portfele internetowe i karty kredytowe. STS obsługuje wiele metod płatności, dlatego depozyt na konto bukmachera nie powinien być dla nikogo problemem. Minimalna wpłata wynosi tylko 1 zł, a czas realizacji to zazwyczaj kilkanaście minut.

Wpłaty w STS:

 • Visa
 • MasterCard
 • TPAY
 • PayU
 • Dotpay
 • Skrill
 • Neteller

Warto pamiętać, że żaden z pośredników nie pobiera prowizji od wpłaty.

Wypłat z konta dokonywać można tylko bezpośrednio na rachunek bankowy. W zależności od banku, w jakim posiadasz konto, pieniądze mogą zostać zaksięgowana od kilkunastu minut do 1-2 dni roboczych.

Social Media

Jak działa STS w social mediach? Polscy bukmacherzy są tam, gdzie potencjalni klienci oraz gracze, czyli nie może ich zabraknąć w mediach społecznościowych. STS pojawia się na twitterze, facebooku, youtubie oraz instagramie.

Szczególnie aktywnie STS działa na twitterze i facebooku, gdzie dzieli się ze swoimi użytkownikami statystykami dotyczącymi zakładów, ciekawymi kuponami oraz organizuje darmowe konkursy, w których można wygrać bonusy lub wejściówki na mecze. Tak forma interakcji z bukmacherem może sprzyjać wymianie poglądów oraz zainspirować do postawienia skutecznego zakładu.

Dużej poprawy wymaga kanał youtube, ponieważ ostatni film zamieszczony przez STS jest sprzed czterech miesięcy…

STS czy Fortuna?

To częste pytanie nowych graczy wchodzących na rynek polskich bukmacherów. Szacuje się, że STS posiada około 48% udziałów a Fortuna 33%. To najwięksi bukmacherzy w Polsce. Którego z nich wybrać? Poniżej prezentujemy nasze porównanie obu firm:

Bonus powitalny

 • Fortuna: zakład bez ryzyka 100 zł + bonus 400 zł = łącznie 500 zł
 • STS: bonus 500 zł = łącznie 520 zł

Promocja Fortuny jest zdecydowanie bardziej opłacalna poprzez zakład bez ryzyka 100 zł. Dlatego w tej konkurencji wygrywa Fortuna!

Oferta

Obaj bukmacherzy mają zbliżoną do siebie ofertę zakładów przedmeczowych i live. Fortuna nieco więcej oferuje w zakładach społecznych i politycznych, z kolei STS bardziej stawia na esporty. W ogólnym rozrachunku wychodzi remis.

Fortuna w przeciwieństwie do STS-u oferuje kilka dodatkowych funkcji w zakładach jak cash-out oraz oferta mecz+. Co więcej kursy są wyższe w Fortunie niż w STS, a to bardzo istotna kwestia z punktu widzenia gracza. Werdykt: wygrywa Fortuna!

Aplikacja mobilna

Obie firmy przygotowały mobilne aplikacje dostępne na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Aplikacje są przejrzyste oraz posiadają wiele funkcji, dzięki którym obstawianie z telefonu jest tak samo łatwe jak z komputera. Pod tym względem Fortuna i STS oferują najlepszy produkt na rynku – stąd ogłaszamy remis.

Social Media

W tej konkurencji zdecydowanie zwycięża Fortuna. STS ma tu sporo do poprawy zarówno na facebooku, twitterze, jak i youtubie. Fortuna idealnie obsługuje media społecznościowe, co powoduje skracanie dystansu na linii gracz – bukmacher. Tymczasem w STS tego nie ma, choć właściciel bukmachera, Mateusz Juroszek, często się udziela na twitterze.

Transmisje

Górą tutaj jest STS, który prowadzi bardzo wiele transmisji m.in. z Bundesligi, Serie A czy Primera Division. Pod tym względem STS przypomina światową czołówkę bukmacherów, którzy prowadzą multum transmisji z wydarzeń sportowych. W ten sposób gracz w jednym miejscu ma zakłady live i transmisje z meczu.

Werdykt

 • Fortuna – 3 wygrane
 • STS – 1 wygrana
 • Remisy – 2

Według naszych kryteriów lepiej wypada Fortuna. Na pytanie Fortuna czy STS – odpowiadamy FORTUNA!

Punkty stacjonarne

Tylko 20% klientów STS obstawia w punktach stacjonarnych. Placówki bukmachera przede wszystkim obsługują starszych graczy, którzy nie chcą zmieniać swoich nawyków i ani myślą przenosić się do Internetu. Na terenie Polski znajduje się 430 lokali STS, które wyposażone są w transmisje sportowe i płatności kartą.

Poniżej prezentujemy godziny otwarcia lokali STS:

Poniedziałek 10:00 -18:00
Wtorek 10:00 – 20:00
Środa 10:00 – 20:00
Czwartek 10:00 – 20:00
Piątek 10:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 20:00
Niedziela 9:00 – 18:00

Kontakt z bukmacherem

Kontakt z działem technicznym, reklamacyjnym czy sportowym STS możliwy jest poprzez:

formularz kontaktowy (dostępny na stronie)
LIVE chat (dostępny na stronie)

Adres spółki:

Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.,
ul. Porcelanowa 8,
40-246 Katowice

STS posiada także konta w mediach społecznościowych jak facebook, twitter czy youtube.

FAQ – odpowiedzi na 10 najczęstszych pytań

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie bukmachera STS. Czegoś nie wiesz? Sprawdź nasze FAQ o STS.

 • Czy STS jest legalnym bukmacherem w Polsce?

STS posiada licencję od polskiego Ministra Finansów, dzięki czemu jest w pełni legalnym bukmacherem w naszym kraju.

 • Jak założyć konto w STS?

W STS mogą posiadać konto tylko pełnoletnie osoby. Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie bukmachera. Należy podać dane osobowe, czyli imię, nazwisko, adres, datę urodzenia i zaakceptować regulamin STS.

 • Czy STS posiada kod promocyjny?

Rejestrując konto w STS podaj kod promocyjny: BONUSVIP, a zyskasz dodatkowe bonusy powitalne.

 • Kto może odebrać bonus powitalny STS?

Z bonusu powitalnego mogą skorzystać tylko ci gracze, którzy do tej pory nie posiadają konta w STS.

 • Jak oglądać mecze w STS?

Transmisje live są darmowe. Wystarczy posiadać konto w STS i na stronie bukmachera wejść w zakładkę STS TV.

 • Czy STS posiada mobilną aplikację?

Tak, bukmacher posiada aplikację na telefony z systemem Android i iOS.

 • Jaka jest minimalna kwota zakładu w STS?

Kupon w STS możesz postawić od 2 złotych.

 • Czy STS pobiera podatek?

Gra w STS obarczona jest 12-procentowym podatkiem od stawki każdego zakładu.

 • Jak wpłacić pieniądze na konto w STS?

STS oferuje wiele metod płatności internetowych. Od przelewów bankowych przez karty kredytowe aż po Skrill. Konto w STS można zasilić na wiele popularnych sposobów. Jeśli posiadasz konto bankowe, nie powinieneś mieć kłopotów.

 • Czy mogę posiadać konto w STS, jeśli jestem zarejestrowany u innego bukmachera?

To że jesteś graczem innego bukmachera nie oznacza, że nie możesz mieć konta w STS. Z prawnego punktu widzenia, nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć konta u innych bukmacherów.

STS w 50 słowach

Na polskim rynku STS imponuje ofertą i technologicznymi rozwiązaniami. Na typerze oraz kibicu sportowym duże wrażenie robić może STS TV, czyli transmisje z wielu wydarzeń sportowych (tych najwyższych rangą!). Na pozytywny obraz bukmachera wpływa zakrojona akcja sponsorska oraz fundacja Sport Twoją Szansą. Natomiast do poprawy w STS są kursy, które decydują o tym, że wygrane są albo wyższe albo niższe. W porównaniu do Fortuny wygrane w STS są niższe.

Kod promocyjny BONUSVIP pozwala na zyskanie bonusów powitalnych o łącznej kwocie 1027 zł. Pod tym względem (jeśli chodzi o wysokość bonusów) STS ustępuje tylko Fortunie i LVBET.

Grałeś bądź grasz w STS? Masz doświadczenia związane z tym bukmacherem? Podziel się z nami oraz innymi graczami swoją opinią!

Dowiedz się więcej o STS!

Poniżej prezentujemy cykl artykułów, które pozwolą ci lepiej poznać tego bukmachera:

scroll top