logo xwin.pl

Milenium

Dodano: 26 stycznia 2018 || Aktualizacja: 26 listopada 2018

screen ze strony milenium.plMilenium to bukmacher z wieloletnią tradycją w Polsce, który w dzisiejszych czasach wygląda nieco archaicznie. Największym plusem Milenium jest bardzo wysoki bonus powitalny (760 zł). Poza tym niemalże w każdym aspekcie bukmacher ten prezentuje się gorzej od krajowej konkurencji.

Interesujesz się Milenium? Liczymy, że nasza recenzja udzieli ci odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie sobie zadajesz odnośnie tego bukmachera. Sprawdziliśmy jego funkcjonowanie i porównaliśmy z pozostałymi bukmacherami w Polsce. W naszej opinii, jak i ocenie graczy Milenium zajmuje niskie miejsce, co nie znaczy, że nie posiada swoich plusów. Sprawdź, co opłaca się w Milenium, a co nie.

Ocena bukmachera 

(14 opinii, 3.4 średnia)

Recenzja Milenium na skróty:

Milenium – legalny bukmacher w Polsce

Milenium to bukmacher o pond 10-letniej historii, który swoją działalność rozpoczął 18 października 2004 roku. Początkowo grę oferował on w 15 punktach stacjonarnych. Dziś jest ich już ponad 200 w całej Polsce. Co jednak istotne, głównym produktem stały się internetowe zakłady sportowe (od 2012 roku), które w dzisiejszych czasach znacząco przewyższają popularnością placówki stacjonarne.

Milenium posiada licencję polskiego Ministra Finansów, co czyni go legalnym bukmacherem na terenie naszego kraju.

Podczas gdy inni legalni bukmacherzy mocno inwestują w polski sport, to Milenium sponsoruje tylko piłkarski klub Zagłębie Lubin, grający w Ekstraklasie. Być może sytuacja ta wynika z lokalnego patriotyzmu bukmachera, bo adres siedziby firmy znajduje się w Zielonej Górze;) To pokazuje finansowe, jak i marketingowe możliwości marki Milenium, które są niewielkie. Niefortunna jest także nazwa bukmachera, która w Polsce bardziej kojarzona jest z bankiem Millenium niż bukiem.

Milenium bonus 760 złotych

We wstępie wspomnieliśmy, że największym atutem bukmachera jest bonus powitalny. To promocja dla nowych graczy za rejestrację konta. Milenium oferuje tzw. bonus od pierwszej wpłaty, dzięki któremu można zyskać dodatkowo 760 złotych. To jedna z najwyższych promocji na rynku!

Co oznacza 100% bonus od pierwszej wpłaty? Gracz po rejestracji konta i wpłacie pieniędzy, otrzyma bonus, którego wartość wyniesie tyle samo, co kwota pierwszej wpłaty. W tym przypadku maksymalnie 760 zł. Co ważne, aby odebrać bonus Milenium nie jest wymagany kod promocyjny.

Proces odebrania oraz wykorzystania bonusu należy zrealizować w kilku krokach. Poniżej prezentujemy, jak tego dokonać w oparciu o regulamin oferty i nasze doświadczenia.

Jak odebrać bonus 760 zł od Milenium w pięciu krokach:

 1. Przejdź na stronę Milenium i wypełnij formularz rejestracyjny zaznaczając pole „chcę otrzymać BONUS NA START”
 2. Zweryfikuj konto i dokonaj pierwszej wpłaty w przeciągu 10 dni (aby otrzymać maksymalny bonus wpłać 760 zł)
 3. Dokonaj obrotu wpłatą, czyli postaw na dystansie 60 dni zakłady na łączną kwotę trzykrotności pierwszej wpłaty (3 * wpłata = wymagany obrót)
 4. Po spełnieniu warunków obrotu wpłatą na twoim koncie pojawi się bonus 760 zł

Zakłady bukmacherskie – oferta, kursy, funkcje

Milenium oferuje zakłady na ponad 10 tysięcy zdarzeń każdego dnia. W skład ten wchodzą nie tylko tak popularne dyscypliny, jak piłka nożna czy tenis, ale również bardziej egzotyczne. Są to na przykład futbol australijski, lotki czy bardzo popularny ostatnio e-sport.

Ofercie zakładów przedmeczowych znacznie ustępują zakłady „na żywo”, które skupiają się wokół piłki nożnej, tenisa, koszykówki i siatkówki. Do tego zakłady live oferowane są na niewielu rynkach i nie są rozbudowane o transmisje „na żywo”. W dzisiejszych czasach bukmacherzy nie tylko pozwalają typować mecze, ale także udostępniają streamy video z wielu spotkań – tak jak robi to STS czy Fortuna. Pod tym względem czas w Milenium stanął w miejscu.

Średnia marża oscyluje w granicach 10%, co przy podatku od stawki wpływa na znacznie niższe kursy i wygrane niż u innych legalnych bukmacherów jak Fortuna czy LVbet.

Minimalna stawka na zakład w Milenium to 2 zł. Maksymalna wygrana na kupon to 100 tysięcy zł. Dla porównania limit wygranych w Fortunie wynosi 610 tysięcy zł.

Gracze zakłady w Milanium składać mogą w dwóch formach – jako:

 • zakłady proste
 • zakłady systemowe

W ramach tych pierwszy wyróżniamy zakład pojedynczy, który zawiera tylko jedno zdarzenie na kuponie oraz złożony, na którym znajdziemy od 2 do 32 zdarzeń. Dodatkowo premiuje się tutaj zawodników grających wysokie kursy. Jeśli na kuponie gracza znajduje się minimum pięć spotkań z kursem równym lub wyższym od 2,00 to wygrana takiego zakładu jest powiększana o 20 proc. w ramach kuponu GRAND.

Również w zakładach systemowych maksymalna liczba zdarzeń to 32. Te dodatkowo można dzielić tutaj na grupy, tworząc różne kombinacje.

Poza zakładami sportowymi Milenium swoim klientom przygotował Totalizator w trzech formach – TOTALIZATOR BRAKOWY, PEWNIAKI oraz LIGOWA 16. W Totalizatorze typuje się wyniki wielu meczów w obrębie jednego kuponu za 5 zł. Szanse powodzenia są małe, ale za to wygrane wysokie

Negocjuj kursy

Milenium oferuje graczom możliwość negocjacji kursów. W tym przypadku zakład musi być składany jednak za wysoką stawkę (minimum 2000 zł). Chcąc skorzystać z tej opcji, wpisuje się w odpowiednim polu proponowany kurs i czeka na jego akceptację.

Happy Hour – czyli typowanie bez podatku

Milenium codziennie w ramach promocji Happy Hour (szczęśliwa godzina) w wybranych punktach stacjonarnych przyjmuje zakłady bez 12% podatku od stawki. Dla graczy oznacza to wyższe wygrane.

happy hour

By skorzystać z oferty należy postawić dowolny kupon w godzinie, w której obowiązuje Happy Hour w wyznaczonym punkcie bukmachera. Informacje o Happy Hour (gdzie, kiedy i o której) można znaleźć na stronie Milenium i za pośrednictwem mediów społecznościowych bukmachera (twitter, facebook).

Mobilna aplikacja

Milenium oferuje mobilną aplikację na telefony z systemem Android i iOS, dzięki której można w pełni zarządzać swoim kontem u bukmachera.

Mobilna aplikacja Milenium pozwala na:

 • doładowanie konta
 • wypłatę pieniędzy
 • możliwość obstawiania zakładów przedmeczowych i „na żywo”
 • dostęp do wyników „na żywo”
 • powiadomienia PUSH odnośnie nowych promocji i zdarzeń sportowych

Posiadacze telefonów z systemem iOS mogą pobrać aplikację Milenium w App Store. Użytkownicy z Androidem muszą odwiedzić stronę bukmachera i zainstalować oprogramowanie wykorzystując do tego specjalny link.

Należy pamiętać, że dostępna jest również mobilna strona Milenium pod adresem m.milenium.pl.

Social media

Milenium w mediach społecznościowych działa za pośrednictwem twittera i facebooka. Bukmacher nie ma własnego kanału na youtube, który m.in. posiada Fortuna czy LVBET.

Na twitterze i facebooku Milenium prezentuje kursy na wydarzenia sportowe, popularne zakłady oraz od czasu do czasu organizuje konkursy. Dla kibiców i typerów to okazja na bezpośredni kontakt z bukmacherem. W przypadku kłopotów z kontem można zgłosić problem także za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Płatności – jak wpłacić i wypłacić pieniądze w Milenium

Wpłaty na konto w Milenium realizowane są przez dwóch popularnych pośredników, czyli PayU i TPAY, którzy obsługują ponad 30 banków. A więc aby wpłacić pieniądze na konto w Milenium należy posiadać rachunek bankowy.

Minimalna kwota wpłaty to 2 zł.

Wpłaty w Milenium:

 • PayU
 • TPAY

Bukmacher, ani pośrednicy nie pobierają żadnej prowizji od wpłaty. Np. wpłacasz 100 zł i na koncie pojawia się 100 zł.

Wypłaty realizowane są na konto bankowe. Ich czas realizacji wynosi maksymalnie 3 dni.

Kontakt z bukmacherem

Kontakt z działem technicznym, reklamacyjnym czy sportowym Milenium możliwy jest za pośrednictwem dwóch kanałów:

formularz kontaktowy (e-mail)
czat „na żywo”

Obie formy dostępne są na stronie bukmachera w dziale „kontakt”.

Adres spółki:

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.,
ul. Kręta 5,
65-770 Zielona Góra

Punkty stacjonarne

Milenium posiada około 200 punktów stacjonarnych w całej Polsce, w których przyjmuje zakłady. Lokale bukmachera wyposażone są w ofertę kursową, terminale płatnicze, telewizory (z transmisją meczów) oraz możliwość kupna biletów z abilet.pl. W punktach stacjonarnych Milenium organizuje także ofertę Happy Hour, dzięki której można obstawiać bez podatku.

Godziny otwarcia lokali Milenium:

poniedziałek 10:00 – 18:00
wtorek 10:00 – 19:00
środa 10:00 – 19:00
czwartek 10:00 – 19:00
piątek 10:00 – 19:00
sobota 09:00 – 19:00
niedziela 09:00 – 17:00

Milenium w 50 słowach

Na dzisiejsze czasy to bukmacher z przestarzałą ofertą i brakiem atrakcyjnych funkcji. Jedynym powodem dla którego warto założyć konto w Milenium jest dobry bonus powitalny. Jeśli chodzi o szerokość oferty, wysokość kursów czy dodatki (transmisje live) to na polskim rynku są zdecydowanie lepsze firmy. Widzimy to nie tylko my, ale także nasi użytkownicy, którzy nie oceniają wysoko tego bukmachera.

Obstawiałeś w Milenium? Podziel się z nami oraz innymi typerami swoją opinią na temat tego bukmachera!

Oceń bukmachera Milenium 

(14 opinii, 3.4 średnia)

Więcej o Milenium!

scroll top