logo xwin.pl

LVBET

Dodano: 29 stycznia 2018 || Aktualizacja: 3 października 2018

LVBET - screen strony lvbet.plLVBET to najmłodszy bukmacher w Polsce, który na naszym rynku pojawił się we wrześniu 2016 roku. Od tamtej pory wyróżnia się przede wszystkim licznymi promocjami i konkursami. Sprawdziliśmy jakość oferowanych usług przez LVBET oraz promocje bukmachera. Czy faktycznie są tak atrakcyjne, jak się je przedstawia?

Liczymy, że korzystając z naszej recenzji LVBET poznasz wszystkie funkcje bukmachera – jego dobre, ale także słabe strony. LVBET dopiero buduje swoją markę w Polsce, dlatego brakuje rzetelnych informacji na jego temat. Do tej pory wśród graczy cieszy się zróżnicowaną opinią – jedni chwalą go za szeroką ofertę, drudzy ganią za nieczytelną stronę internetową i brak mobilnej aplikacji. Jak wygląda cała prawda o LVBET? O tym poniższy artykuł.

Ocena bukmachera

(77 opinii, 4.3 średnia)


Recenzja LVBET na skróty:

LVBET – legalny bukmacher w Polsce

LVBET oficjalnie wystartował we wrześniu 2016 roku, ale licencję od Ministra Finansów otrzymał kilka miesięcy wcześniej. Bukmacher swoje usługi oferuje w Internecie oraz w punktach stacjonarnych. Trzeba jednak zaznaczyć, że LVBET działa przede wszystkim online. Na terenie Polski rozmieszczonych jest kilkadziesiąt punktów przyjmowania zakładów, co porównując m.in. do 600 lokali Fortuny, jest mało imponującym wynikiem.

Siedziba LVBET znajduje się w Katowicach, a bukmacher wchodzi w skład spółki napoju energetycznego Las Vegas, która jest jedną ze sponsorów polskiej reprezentacji piłkarskiej. Bukmacher jest także właścicielem portalu sportowego laczynaspasja.pl.

W celu propagowania swojej marki LVBET mocno inwestuje w marketing. Jest oficjalnym sponsorem Wisły Kraków, Arki Gdynia, Piasta Gliwice, Widzewa Łódź i Wisły Płock. Co więcej, od listopada 2017 roku LVBET stał się partnerem siatkarskiej Plus Ligi i kobiecej ligi siatkarskiej. To pozytywne, kiedy bukmacher inwestuje swoje pieniądze w krajowy sport.

Kod promocyjny LVBET: bonusy 1020 zł

Rejestrując konto w LVBET używając kodu promocyjnego PROMO2018 – zyskasz na start bonus bez depozytu 20 zł + bonus z mnożnikiem 1000 zł. Jak wykorzystać kod? Kod PROMO2018 należy wprowadzić w formularzu rejestracyjnym w polu „kod promocyjny”.

LVBET oferuje dla nowych graczy bonusy, których nie spotkasz u innych bukmacherów. To tzw. bonusy z mnożnikiem kursu całkowitego. O co w nich chodzi? Dzięki promocji masz szansę pomnożyć kurs kuponu x20 lub x100 – to pozwoli ci osiągnąć znacznie wyższe wygrane.

Nowy gracz w LVBET może odebrać dwa bonusy:

 • Bonus bez depozytu 20 zł (z mnożnikiem kursu x20)
 • Bonus 1000 zł (z mnożnikiem kursu x100)

Bonusy LVBET dla nowych graczy wyróżnia „mnożnik kursu całkowitego”. Początkujący typerzy mogą mieć problem ze zrozumieniem promocji i na czym ona polega. Dlatego poniżej prezentujemy dokładne wyjaśnienia oferty powitalnej LVBET.

Co to jest mnożnik kursu?

To wartość, o którą pomnożysz kurs całkowity swojego kuponu. Np. kurs całkowity kuponu wyniesie 4,00 – wykorzystując bonus możesz go pomnożyć x20 lub x100, co w jednym przypadku daje kurs 80,00 a w drugim 400,00. W ten sposób w przypadku powodzenia odnosisz znacznie wyższą wygraną.

Co musisz wiedzieć o bonusach LVBET?

Bonus stanowią nie pieniądze, które zyskasz od razu od bukmachera, a możliwość pomnożenia kursu kuponu. De facto, to jest ten bonus, czyli w jednym, jak i drugim przypadku mnożnik kursu x20 i x100.

Pamiętaj! Rejestrując konto w LVBET najpierw możesz skorzystać z bonusu bez depozytu 20 zł, a dopiero później z bonusu 1000 zł. Aby odebrać bonus 1000 zł wymagana jest wpłata pieniędzy na konto.

Sprawdź poniżej, jak odebrać bonus 20 zł od LVBET, a następnie bonus 1000 zł. Łączna wartość bonusów w LVBET dla nowych graczy to 1020 złotych. Wśród polskich bukmacherów nie ma wyższej promocji powitalnej!

Bonus bez depozytu 20 zł

Co oznacza bonus bez depozytu? To że nie musisz wpłacać swoich pieniędzy, by skorzystać z promocji. LVBET za rejestrację konta nowym klientom oferuje darmowe 20 zł (mnożnik kursu x20).

Przeanalizowaliśmy regulamin promocji bonusu bez depozytu i faktycznie bukmacher oferuje za rejestracje konta 20 zł w formie bonusu z mnożnikiem x20. Oznacza to, że otrzymasz na konto 1 zł za który będziesz mógł postawić kupon, a następnie pomnożyć jego kurs x20. Generalnie wychodzi na to, że grasz nie za 1 zł tylko za 20 zł.

Co jednak istotne, wygrana jaką osiągniesz przy użyciu bonusu z mnożnikiem x20 podlega warunkom obrotu. To oznacza, że przed wypłatą pieniędzy z konta będziesz związany z bukmacherem. Coś za coś – jak to bywa w każdej promocji 😉

Jak odebrać bonus bez depozytu 20 zł w sześciu krokach:

 1. Przejdź na stronę LVBET i wypełnij formularz rejestracyjny podając kod promocyjny PROMO2018
 2. Wyślij na adres promocje@lvbet.pl wiadomość wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”
 3. W przeciągu 48 godzin bukmacher rozpaczy twój wniosek i przyzna na twoje konto bonus 1 zł oraz mnożnik kursu x20 (co daje 20 zł)
 4. Wykorzystaj bonus, czyli postaw zakład kombinacyjny złożony z minimum 3 zdarzeń na kuponie po minimalnym kursie łącznym 2,50
 5. Zaznacz na kuponie opcję „wykorzystaj bonus” i „aktywuj”
 6. Czekaj na rozstrzygnięcie kuponu – jeśli wygrasz będziesz musiał spełnić warunki obrotu

Bonus bez depozytu należy wykorzystać w przeciągu 30 dni od momentu jego otrzymania. Gracz, który nie zdąży tego zrobić straci możliwość udziału w promocji.

Jeśli twój kupon przy użyciu bonusu z mnożnikiem x20 okazał się zwycięski, to zgodnie z regulaminem oferty wygrana kwota podlega warunkom obrotu. Co to oznacza?

Co to znaczy obrócić wygraną?

Zgodnie z wymogami regulaminu bonusu LVBET, kwotę wygranej należy obrócić 2 razy w zakładach po kursie minimalnym 2,00. Oznacza to, że w zależności od wysokości wygranej będziesz musiał postawić zakłady o łącznej sumie stawek, która spełni postanowienia obrotu. Jak to wyliczyć? Ze wzoru: wygrana kwota * 2 (obrót) = wymagana kwota, za jaką łącznie trzeba obstawić zakłady, by obrócić wygraną.

Co jeśli przegram kupon z mnożnikiem x20?

Wówczas jesteś zwolniony z postanowień promocji i kwestia warunków obrotu cię nie dotyczy. Natomiast możesz odebrać kolejny bonus przysługujący nowym graczom. Warunkiem jest dokonanie pierwszej wpłaty na konto.

Bonus bez depozytu, czyli co z tymi darmowymi pieniędzmi?

Faktycznie LVBET oferuje za rejestrację konta darmowe pieniądze – tu nie ma haczyka. Bukmacher jednak zabezpieczył swoje interesy. Wygrana przy użyciu darmowych 20 zł podlega obrotowi (dwukrotnemu). Gracz w ten sposób musi stawiać kolejne zakłady, aby móc w przyszłości wypłacić wygrane pieniądze. Przynajmniej na czas obrotu jesteśmy związani z LVBET. To jest ten element, na którym bukmacherowi zależy najbardziej.

Ocena bonusu 20 zł 


Jeżeli odebrałeś bonus bez depozytu w LVBET i chcesz kontynuować grę u tego bukmachera, to możesz zyskać kolejny bonus dokonując pierwszej wpłaty na konto.

Bonus od wpłaty 1000 zł

Druga promocja dla nowych graczy LVBET przypomina pierwszą, czyli bonus bez depozytu 20 zł. Różnica jest taka, że aby odebrać bonus z mnożnikiem kursu x100 należy złożyć depozyt (wpłata).

Wykorzystując bonus bez depozytu już wiesz na czym polega mnożnik kursu całkowitego. W tej promocji zamiast x20 do dyspozycji jest mnożnik x100. Maksymalnie można zyskać aż 1000 złotych!

Bonus 1000 zł jest nieco trudniejszy w odbiorze i sposobie wykorzystania niż oferta bez depozytu 20 zł. W tym przypadku gracz jest zmuszony zainwestować swoje pieniądze, które wpłaci na konto. Po realizacji depozytu otrzyma bonus stanowiący 1% wpłaty i możliwość mnożnika kursu x100. Przy wpłacie 1000 zł gracz otrzyma 10 zł i możliwość pomnożenia kursu x100, co daje 1000 zł.

50 zł to minimalna wpłata pozwalająca na bonus z mnożnikiem kursu x100. Chcąc wycisnąć maksimum z promocji należy wpłacić 1000 zł.

Poniżej prezentujemy pełną instrukcję dotyczącą odbioru i wykorzystania bonusu LVBET.

Jak odebrać bonus 1000 zł w sześciu krokach:

 1. Przejdź na stronę LVBET i zaloguj się na swoje konto, które utworzyłeś, aby odebrać bonus bez depozytu 20 zł
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto wybierając opcję „bonus z mnożnikiem” – chcąc otrzymać maksymalny bonus wpłać 1000 zł
 3. Na koncie pojawi się pierwsza wpłata oraz kwota 1% bonus od depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x100
 4. Postaw za środki bonusowe kupon kombi złożony z minimum 3 zdarzeń (każde po kursie min. 1,25) z kursem łącznym minimum 2,50
 5. Aktywuj na kuponie mnożnik kursu całkowitego x100 i zatwierdź zakład
 6. Jeśli twój kupon wygra, otrzymasz znacznie wyższą wygraną dzięki mnożnikowi kursu x100

Bonus na koncie ważny jest przez 30 dni. W tym czasie należy skorzystać z promocji, czyli postawić kwalifikujący kupon z mnożnikiem kursu x100.

Jak wykorzystać bonus z mnożnikiem x100? Przykład:

Gracz, który wpłaci 1000 zł otrzyma bonus 1% od wpłaty wynoszący w tym przypadku 10 zł. A więc za 10 zł będzie mógł postawić zakład z mnożnikiem kursu x100. Zatem jeśli na kuponie kombi zmieści przynajmniej 3 zdarzenia po kursie 1,50 uzyska kurs łączny 3,37 pomnożony dodatkowo o 100 będzie wynosił 337,00 * 8,80 zł (12% od stawki stąd 8,80 zł a nie 10 zł) = 2965 zł (ewentualna wygrana).

Bez względu na to, czy twój kupon przy użyciu mnożnika x100 wygra czy nie, będziesz musiał spełnić warunki obrotu depozytem. Regulamin oferty mówi, że kwota depozytu (wpłaty) podlega czterokrotnemu obrotowi w zakładach z kursem minimalnym 2,00. Co to oznacza?

Przy wpłacie 1000 zł będziesz musiał łącznie zagrać za 4000 zł przed możliwością dokonania wypłaty z konta. Skąd to wynika? 1000 zł (wpłata) * 4 (obrót) = 4000 zł.

Pamiętaj! Jeśli dokonując obrotu depozytem przegrasz wszystkie pieniądze, to obowiązek obrotu zostanie anulowany. Wówczas już bez żadnych zobowiązań możesz korzystać z bukmachera m.in. wypłacić wygrane pochodzące z bonusu.

Bonus z mnożnikiem x10 dla biedniejszych

Jeśli nie posiadasz dużych kwot na grę, możesz odebrać bonus od wpłaty z mnożnikiem kursu x10. Przysługuje on graczom, którzy dokonają wpłaty pomiędzy 10 zł a 49 zł. Wówczas należy zgłosić się po bonus wysyłając wiadomość na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując „Bonus powitalny”. Wykorzystanie bonusu oraz warunki obrotu są takie same jak dla bonusu z mnożnikiem kursu x100.

Bonusy dla stałych graczy

Zarejestrowani gracze po tym jak odbiorą bonus powitalny w dalszym etapie gry mogą liczyć na inne liczne promocje. Bukmacher oferuje bonusy na cykliczne wydarzenia sportowe takie jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Wimbledon czy Tour de France. Każde większe wydarzenia sportowe wyróżnione jest przez LVBET specjalną promocją, podobnie jak każdy mecz piłkarskiej reprezentacji Polski. To czyni z LVbet lidera na polskim rynku pod względem oferowanych bonusów i promocji.

Screen bonusów ze strony lvbet.pl

Dla aktywnych graczy ciekawą ofertą są tzw. punkty LVBET. Każdy gracz za postawione minimum 25 zł otrzymuje 1 punkt do promocji, w której to punkty wymienia się na pieniądze. 100 punktów = bonus 5 zł. Gracz automatycznie kwalifikuje się do konkursu, a punkty wymienia na bonusy kiedy tylko chce.

Zgromadzone punkty nigdy nie wygasają, a bonusy nie podlegają warunkom obrotu.

 • Bezpieczny kupon 50 zł

Postaw zakład kombinacyjny złożony z minimum 5 zdarzeń na kuponie z kursem minimalnym 3,00 (minimalna stawka 20 zł). Jeśli jedno zdarzenie okaże się przegrane, otrzymasz bonus w formie zwrotu stawki do 50 zł. Co tydzień można odebrać jeden bonus.

 • Multikozak 1000 zł

Co tydzień (od poniedziałku do niedzieli) obstawiaj zakłady kombinacyjne złożone z dowolnych wydarzeń sportowych za minimum 10 zł i po minimalnym kursie 3,00.

jeśli trafisz kupon z 4 zakładami otrzymasz dodatkowo 7,5%
jeśli trafisz kupon z 5 zakładami otrzymasz dodatkowo 10%
jeśli trafisz kupon z 6 zakładami otrzymasz dodatkowo 15%
jeśli trafisz kupon z 7 zakładami otrzymasz dodatkowo 20%
jeśli trafisz kupon z 8 zakładami lub więcej otrzymasz dodatkowo 25%

Maksymalnie można zyskać 1000 zł bonusu w każdym tygodniu trwania promocji.

 • Konkurs na mecze europejskich pucharów

Wytypuj w LVBET zakład kombinacyjny „na żywo” złożony z meczów Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej za minimum 20 zł. Trzech graczy, którzy postawią zwycięski zakład o najwyższym kursie całkowitym, otrzyma bonusy

 • 300 zł
 • 200 zł
 • 100 zł

 

 • Promocja dla kibiców: Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Widzewa Łódź i Piasta Gliwice.

Kibice wymienionych wyżej klubów, jeśli posiadają karnety na sezon 2017/18 mogą odebrać od bukmachera bonusy po 50 zł.

Spośród wszystkich polskich bukmacherów LVBET oferuje najwięcej okresowych promocji, dzięki którym można zdobyć dodatkowe nagrody. Oczywiście każda specjalna oferta ma swój regulamin. Przede wszystkim zadowoleni powinni być ci gracze, którzy aktywnie obstawiają. W ten sposób mają szansę na zdobycie dodatkowej gotówki.

Okresowe promocje LVBET 


Zakłady bukmacherskie – oferta, funkcje, kursy

LVBET oferuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live na te najbardziej popularne sporty (piłka nożna, tenis, hokej) oraz te bardziej niszowe (baseball, badminton, krykiet czy nawet szachy). W ofercie LVBET znajdują się także wydarzenia polityczne i e-sporty. Z miesiąca na miesiąc bukmacher poprawia swoją ofertę, która już w tym momencie jest wysokiej klasy. Dość powiedzieć, że na mecze piłkarskiej oferuje ponad sto różnych rynków.

Co ciekawe, LVBET jako jedyny bukmacher w Polsce oferuje rozbudowane rynki na handicapy azjatyckie i azjatycką sumę goli w meczach piłki nożnej.

Co istotne dla gracza? Na pewno wysokość kursów, które pozwalają osiągać wygrane. Kursy w LVBET plasują się w czołówce polskich bukmacherów. Porównaliśmy je z innymi bukmacherami na przykładzie meczu piłki nożnej.

Mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań:

LVbet – 3,10 | 3,30 | 2,25
Fortuna – 2,85 | 3,20 | 2,62
Totolotek – 2,90 | 3,10 | 2,50
forBET – 3,10| 3,10 | 2,20

Minimalna stawka zakładu w LVBET to 1 zł. Co pomocne dla gracza, to możliwość sprawdzenia limitu, czyli maksymalnej kwoty, jaką można postawić na konkretny zakład w oknie składania kuponu.

Minusy oferty LVBET

Sporym utrudnieniem jest wolno ładująca się strona internetowa LVBET i układ zakładów, co bywa mało czytelne. Bukmacher powinien usprawnić stronę, tak aby była łatwiejsza w nawigacji i tworzeniu kuponów. Co więcej? W oczy rzuca się brak transmisji z meczów. W dzisiejszych czasach czołowi bukmacherzy oferuję streamy wideo – w ten sposób gracz w jednym miejscu ma zakłady i transmisje z wydarzeń sportowych.

Mobilna aplikacja

W maju 2018 roku LVBET po długich oczekiwaniach wprowadził mobilną aplikację. Na chwilę obecną specjalne oprogramowanie dostępne jest tylko na urządzenia z systemem Android. Posiadacze iPhone’a na aplikacje od LVBET muszą jeszcze poczekać.

Aplikacja LVBET na Android pozwala na korzystanie z usług bukmachera przy użyciu telefonu. Gracz zyskuje pełny dostęp do swojego konta i oferty zakładów.

Co oferuje aplikacja?

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i live
 • Match tracker
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
 • Dostęp do bonusów i promocji

Jak zainstalować aplikacje?

Z powodu prawnych ograniczeń aplikacja nie jest dostępna w Google Play. To powoduje, że przed instalacją aplikacji należy w ustawieniach telefonu zezwolić na instalacje oprogramowania z innych źródeł niż Google Play.

Aplikacje można pobrać ze strony bukmachera: lvbet.pl.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze w LVBET?

Bukmacher obsługuje dwa portfele elektroniczne Skrill i Paymenticon. W pierwszym przypadku minimalna wpłata wynosi 40 zł, zaś w drugim 10 zł i jest pozbawiona dodatkowych opłat. Podobnie wygląda sytuacja z wpłatami przez bankowość elektroniczną (Przelewy24, Dotpay, Tpay) każdy z tych pośredników obsługuje ponad 30 banków.

Jeśli posiadasz rachunek bankowy nie powinieneś mieć kłopotów z doładowaniem konta.

Wpłaty w LVBET:

 • Dotpay
 • Tpay
 • Przelewy24
 • Skrill
 • Paymenticon

Wypłaty realizować można tylko przez przelew bankowy, gdzie minimalną kwotą jest 25 zł. Co ciekawe, dzięki błyskawicznym wypłatą Rapid Pay pieniądze na twoim koncie mogą pojawić się w przeciągu kilku minut. Rapid pay obsługuje takie banki jak iPKO, Inteligo, mBank, Credit Agricole, Alior Bank, Nest Bank, Volkswagen Bank oraz Idea Bank.

Kontakt z bukmacherem

LVBET swoją siedzibę posiada w Katowicach pod adresem ul. Wańkowicza 3. Dodatkowo z bukmacherem można skontaktować się poprzez adres e-mail, formularz kontaktowy lub czat „na żywo”. Support dostępny jest codziennie w godzinach w godzinach 9:00-22:00.

 • live czat
 • e-mail: pomoc@lvbet.pl
 • formularz kontaktowy na stronie lvbet.pl

Social Media

Bukmacherzy w Polsce inwestują w kanały przekazu przede wszystkim w mediach społecznościowych. LVBET działa na twitterze, facebooku i kanale youtube.

Za pośrednictwem twittera i facebooka bukmacher informuje o ciekawych zakładach, kuponach oraz wygranych. Co więcej, regularnie organizuje tam konkursy, w których są do wygrania bonusy oraz wejściówki m.in. na mecze siatkarskiej Plus Ligi. Udział w tego typu ofertach jest darmowy i bywa po prostu dobrą zabawą.

Na kanale youtube LVBET wraz z redaktorami portalu Łączy Nas Pasja prezentują rozmowy z osobami ze świata sportu. Przede wszystkim aktywnie udzielają się w sportach walki. Na stałe z bukmacherem współpracuje m.in. popularny Łukasz „Juras” Jurkowski, zawodnik MMA oraz komentator, który prowadzi stały Vlog pt. #JurasMusisz:

 

LVBET lokale

Na chwilę obecną LVBET posiada około 30 lokali, w których można obstawiać zakłady sportowe. Najwięcej punktów stacjonarnych znajduje się w Warszawie i Wrocławiu. W porównaniu do największych polskich firm, czyli STS, Fortuny czy Totolotka liczba 30 placówek jest mało znacząca w skali całego kraju. Być może w przyszłości LVBET skuteczniej rozwinie sieć punktów stacjonarnych. Na razie widać, że przede wszystkim stawia na zakłady online.

Lokale LVBET otwarte są codziennie w godzinach 9:00 – 21:00.

LVBET – odpowiedzi na 10 najczęstszych pytań

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie bukmachera LVBET. Czegoś nie wiesz? Sprawdź nasze FAQ o LVBET.

 • Czy LVBET jest legalnym w Polsce bukmacherem?

LVBET od 2016 roku posiada licencję polskiego Ministra Finansów, co czyni go legalnym bukmacherem w naszym kraju.

 • Jak założyć konto w LVBET?

Proces rejestracji konta w LVBET składa się przede wszystkim z wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie bukmachera. Przy zakładaniu konta trzeba podać prawdziwe dane, czyli imię, nazwisko, adres, datę urodzenia itp. Następnie postępować z wytycznymi bukmachera m.in. przesłać skan dowodu osobistego, paszportu, lub prawa jazdy.

 • Czy LVBET oferuje promocje dla nowych graczy?

Jeśli nie posiadasz konta LVBET, a chcesz je założyć, to możesz skorzystać z oferty powitalnej bukmachera i zyskać dwa bonusy: 20 zł i 1000 zł.

 • Jaki jest kod promocyjny LVBET?

Rejestrując się w LVBET z naszej strony nie potrzebujesz kodu promocyjnego, by otrzymać bonusy na start.

 • Czy LVBET posiada mobilną aplikację?

Jak do tej pory bukmacher nie wprowadził mobilnej aplikacji. Jeśli chcesz korzystać z LVBET przez telefon, to możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej.

 • Czy w LVBET są zakłady „na żywo”?

Bukmacher oferuje zakłady przedmeczowe i „na żywo”.

 • Ile pieniędzy potrzebuję, by obstawić w LVBET?

Minimalna stawka na zakład wynosi 1 zł.

 • Kiedy mogę wypłacić wygraną od LVBET?

Decydujesz się na wypłatę pieniędzy od LVBET? Pamiętaj, że wypłatę możesz zrealizować tylko na rachunek bankowy. Minimalna kwota to 25 złotych.

 • LVBET czy Fortuna?

Naszym zdaniem zdecydowanie lepszym bukmacherem jest Fortuna.

 

LVBET w 50 słowach

To nowy bukmacher, który ma swoje braki w działaniu strony internetowej, czy mobilnej aplikacji. Przede wszystkim LVBET próbuje promować swoją markę za pośrednictwem licznych konkursów i bonusów, które co chwilę oferuje na wydarzenia sportowe. To się chwali, ale podstawą powinna być dobrze skonstruowana oferta zakładów, czyli możliwość szybkiego przeglądania strony, tworzenia kuponów i prosta w obsłudze aplikacja na telefon. W tym aspekcie LVBET ma sporo do poprawy, by powalczyć o miano czołowego bukmachera w Polsce.

Grałeś w LVBET? Masz swoje uwagi odnośnie tego bukmachera? Podziel się z nami oraz innymi graczami swoją opinią na jego temat!

Oceń bukmachera LVBET 

(77 opinii, 4.3 średnia)


Dowiedz się więcej o LVBET!

Poniżej prezentujemy cykl artykułów, które pozwolą ci lepiej poznać tego bukmachera:

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top