logo xwin.pl

forBET

Dodano: 29 stycznia 2018 || Aktualizacja: 23 maja 2018

screen strony iforbet.plforBET to polski bukmacher działający na naszym rynku od 2016 roku. W niespełna dwa lata funkcjonowania firma ta osiągnęła znaczący rozwój, jeśli chodzi o ofertę zakładów i budowanie wizerunku marki. Czym na tle krajowej konkurencji wyróżnia się forBET? Czy opłaca się u niego obstawiać? O tym poniższa recenzja.

Liczymy, że nasz opis forBET pozwoli ci poznać wszystkie istotne kwestie związane z tym bukmacherem. Już na samym początku należy stwierdzić, że forBET nie należy do czołówki polskich bukmacherów. Mimo wszystko w krótkim okresie bardzo się rozwinął i jeśli zachowa dynamikę wzrostu z czasem będzie zyskiwał zadowolonych klientów. Obecnie plasuje się w środku stawki bukmacherów w Polsce.

Bonus 100% do 600 zł dla nowych graczy od forBET

Ocena bukmachera 

(63 opinii, 4 średnia)


Recenzja forBET na skróty:

forBET – legalny bukmacher w Polsce

Bukmacher forBET w Internecie działa od lipca 2016 roku i od tej pory notuje prężny rozwój. W swojej ofercie posiada zakłady sportowe i zakłady live. Swoje usługi kieruje tylko dla polskich graczy (nie działa w innych krajach). Posiada zgodę Ministra Finansów RP, co czyni go legalnym bukmacherem w naszym państwie.

Właścicielem marki forBET jest spółka Casino Games, która w minionych latach działała w branży hazardowej obsługując salony do gier z wysokimi wygranymi.

Siedziba forBet znajduje się w centrum Warszawy. Bukmacher nie szczędzi pieniędzy na polski sport biorąc udział w szeroko zakrojonych akcjach sponsorskich. forBET sponsoruje m.in. klub piłkarski Śląsk Wrocław, siatkarską drużynę Skra Bełchatów i żużlowy team Włókniarz Częstochowa. Dodatkowo bukmacher współpracuje także z niżej notowanymi klubami oraz młodzieżową akademią Legii Warszawa.

forBET skutecznie działa na polu marketingowym. Bukmacher pozyskał wielkie nazwiska w celu promocji swojej marki. Z forBET współpracują Artur Boruc, Karolina Kowalkiewicz, Andrzej Fonfara i Bożydar Iwanow. To imponująca plejada gwiazd.

forBET działa tylko na rynkach online, bukmacher nie posiada punktów stacjonarnych. Szacuje się, że firma może posiadać około 100 tysięcy klientów. Dla porównania Fortuna ma ponad 300 tysięcy graczy.

forBET  bonusy – 600 zł na start

Stałym punktem oferty bukmacherów są bonusy, którymi wabi klientów. Finansowa gratyfikacja to haczyk, na który bukmacherzy łowią nowych graczy. Nie ma nic w tym złego, bo bonus to korzyść dla bukmachera (zyskuje klienta), ale także dla gracza (dodatkowe pieniądze). Na stronie xwin.pl pokazujemy, jak umiejętnie korzystać z promocji bukmacherskich, by nam się to opłacało.

forBET, podobnie jak LV BET, oferuje sporo okresowych bonusów na wydarzenie sportowe tj. turnieje (MŚ, ME, IO), mecze piłki nożnej czy inne rozgrywki. O tych promocjach piszemy w dalszej części recenzji. Najpierw zajmiemy się ofertą bonusu powitalnego, z którą będziesz mieć do czynienia już na początku przygody z bukmacherem.

forBET oferuje bonus dla nowych graczy. Co to oznacza? Za rejestrację konta możesz zyskać dodatkowe pieniądze na grę. Obecnie forBET oferuje:

 • bonus 100% od pierwszej wpłaty do 600 złotych
Oznacza to, że gracz po rejestracji konta i pierwszej wpłacie otrzyma pełną wartość depozytu w formie bonusowych pieniędzy. Np. wpłacając 600 złotrzymasz 600 zł bonusu.

Kto może skorzystać z bonusu powitalnego? Tylko ci gracze, którzy do tej pory nie posiadali konta w forBET. Poniżej wyjaśniamy – jak odebrać bonus, jak go wykorzystać oraz na co zwrócić uwagę w regulaminie promocji.

Bonus 600 zł dla nowych graczy

Bonus dla nowych graczy to pierwsza promocja, którą oferuje bukmacher. Już na starcie zaznaczamy – każda oferta specjalna posiada regulamin i zasady, według których należy postępować, aby zdobyć bonusowe pieniądze. Nie jest tak, że bukmacher daje darmowe pieniądze nie oczekując niczego w zamian. Wręcz odwrotnie – bukmacher zawsze oczekuje czegoś w zamian, kiedy daje ci pieniądze 😉 forBET nie jest wyjątkiem.

Aby zdobyć 600 zł od forBET należy po rejestracji konta przygotować 600 zł na pierwszą wpłatę. Jeśli posiadasz mniejszy budżet na grę, także możesz skorzystać z bonusu. Wówczas otrzymasz niższy bonus zgodnie z wartością pierwszej wpłaty (minimum 20 zł).

Proces odebrania oraz wykorzystania bonusu należy zrealizować w kilku krokach. Poniżej prezentujemy, jak tego dokonać w oparciu o regulamin oferty i nasze doświadczenia.

Jak odebrać bonus 600 zł od forBET w sześciu krokach:

 1. Przejdź na stronę forBET i wypełnij formularz rejestracyjny
 2. Dokonaj wpłaty na konto 600 zł
 3. W przeciągu 14 dni postaw zakłady (minimum 2, z kursem minimalnym 1,70) na łączną kwotę wartości pierwszej wpłaty (w tym przypadku 600 zł)
 4. Po spełnieniu tego warunku napisz na adres promocje@iforbet.pl podając w temacie swój ID lub login w celu otrzymana bonusu
 5. W ciągu 24 godzin forBET przyzna na twoje konto bonus 600 zł

Na twoim koncie pojawił się bonus? Jeśli myślisz, że to koniec regulaminowych wytycznych, to się grubo mylisz. Kwota bonusu podlega warunkom obrotu. 

Bonus należy obrócić minimum 8 razy w zakładach po kursie minimalnym 3,00 przed możliwością wypłaty środków z konta. Zgodnie z zapisami regulaminu, gracz ma 30 dni na spełnienie warunków promocji.

Przykład obrotu bonusem

W przypadku gdy gracz dokona pierwszej wpłaty o wartości 600 zł, otrzyma bonus 600 zł. To oznacza, że aby go obrócić będzie musiał zagrać za łączną kwotę 4800 zł. Wynika to z działania:

600 zł (bonus) * 8 (obrót) = 4800 zł

Należy pamiętać, że do obrotu zaliczane będą kupony z kursem minimalnym 3,00.

Od kiedy zaczyna się obrót?

Obrót zaczniesz wtedy, kiedy postawisz kupon zgodnie z wymogami (minimalny kurs 3,00) z salda bonusowego.

Co jeśli nie zdążę dokonać obrotu?

Jeśli nie zdążysz spełnić warunków obrotu w przeciągu 30 dni, to twój bonus i wygrane przy jego użyciu przepadną.

Nasza ocena bonusu forBET

Bonus forBET należy do wysokich promocji, bo można dzięki niemu zyskać aż 600 zł. Warunki odbioru i obrotu bonusu są bardzo trudne, co znacząco obniża atrakcyjność promocji. Najpierw kwota wpłaty podlega jednokrotnemu obrotowi, a później kwota bonusu. Co więcej, bonus trzeba obrócić aż 8 razy w zakładach po kursie minimalnym 3,00. To bardzo niekorzystne zapisy z punktu widzenia interesu gracza – wysoki obrót i do tego po wysokim kursie. Co więcej, na spełnienie warunków gracz ma tylko 30 dni. Na rynku są znacznie lepsze i prostsze bonusy dla nowych graczy. W tym przypadku forBET zbyt wysoko zawiesił nowym klientom poprzeczkę.

Ocena bonusu forBET 


Super tydzień, czyli bonusy dla stałych graczy

forBET każdego tygodnia od poniedziałku do piątku oferuje swoim stałym graczom promocje, dzięki którym można zyskać dodatkowe pieniądze.

sportowy super tydzień

Bukmacher w ramach oferty „Sportowy Super Tydzień” na każdy dzień przygotował specjalną promocję. Gracze, którzy spełnią warunki oferty zyskają darmowe zakłady, bonusy lub wyższe wygrane.

Promocja jest stała i obowiązuje każdego tygodnia.

„Sportowy Super Tydzień” w forBET:

 • poniedziałek – zagraj zakład za 10 zł w sportach wirtualnych po kursie minimalnym 2,00. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki 10 zł.
 • wtorek – w ustalonych przez bukmachera godzinach 12:00, 16:00 i 20:00 postaw jak najszybciej zakład zgodnie z wytycznymi oferty. Jeśli znajdziesz się w gronie 150 osób, które najszybciej postawiły kupon, otrzymasz bonusy 15, 30 i 50 zł.
 • środa – jeśli postawisz tego dnia kupon z minimum 3 zdarzeniami z min. kursem łącznym 2,00 forBET nie pobierze 12% podatku, co zwiększy twoją wygraną.
 • czwartek – gracze, którzy dokonają depozytu o minimalnej wartości 20 zł, otrzymają 50% bonusu od wpłaty do maksymalnie 100 zł.
 • piątek – postaw zakład akumulowany złożony z minimum 4 zdarzeń po stawce 20 zł. Jeśli kupon okaże się wygrany, dodatkowo otrzymasz bonusy 20, 30 lub 40 zł.

 

Pamiętaj! Do każdej oferty przypisany jest osobny regulamin, który możesz sprawdzić na stronie bukmachera.

Zakłady bukmacherskie – oferta, kursy, funkcje

W porównaniu do polskich bukmacherów oferta forBET wygląda na całkiem okazałą. Mecze piłki nożnej dostępne są w kilkudziesięciu rynkach co dorównuje światowym potentatom. Wyższa marża sprawia, że kursy są nieco niższe niż u zagranicznych bukmacherów w zakładach online, ale są one konkurencyjne względem innych legalnych bukmacherów w Polsce.

W forBET dostępne są nie tylko zakłady na najpopularniejsze dyscypliny jak piłka nożna, tenis czy koszykówka. Obstawiać można szereg innych sportów jak siatkówka, hokej, piłka ręczna czy snooker. Słowem, każdy fan znajdzie dyscyplinę dla siebie. Nowością są zakłady na polską ligę zapaśniczą.

Bukmacher oferuje także tzw. zakłady specjalne na wydarzenia ze świata polityki i turnieje pokera, jak chociażby World Series of Poker.

Większość dostępnych sportowych zdarzeń jest także możliwa do grania w zakładach live na wielu rynkach. Od lipca 2017 roku oferta ta została dodatkowo poszerzona.

Minimalny zakład w forBET można postawić już od 1 zł.

Betmarket

Ciekawą funkcją w forBET jest możliwość podglądania zawieranych zakładów przez innych graczy w ramach aplikacji Betmarket. Wszystko dzieje się anonimowo, ale dzięki Betmarket wiemy za jaką stawkę, jakie wydarzenia i po jakim kursie typują inni typerzy. Co poniektórzy dzięki tej opcji mogą tworzyć kupony widząc popyt na określone zakłady.

#RegioBET, czyli typowanie drużyn z bliskiego podwórka

regiobetforBET mocno stawia na polski sport będąc sponsorem wielu drużyn z niższych klas rozgrywkowych. By poszerzyć swoją widownię od niedawna w ramach oferty #RegioBET oferuje zakłady na tak niszowe rozgrywki w Polsce, jak Okręgowa liga piłkarska oraz spotkana A-klasy B-klasy, w których to najczęściej rywalizują ze sobą amatorskie kluby z małych miejscowości.

Od początku akcji w ofercie #RegioBET pojawiło się już ponad 100 meczów Ligi Okręgowej, A-klasy i B-klasy. Mecze, którymi bukmacher ma się zainteresować i przygotować ofertę kursową można zgłaszać na facebooku i Twitterze forBET dodając hashtag #RegioBET.

Jeśli jesteś kibicem drużyny z niższej klasy rozgrywkowej zgłoś jej mecz do forBET, a kursy na to zdarzenie pojawią się na stronie bukmachera.

W forBET obstawiać można było m.in. mecze LZS Chrząstawy z B-klasy, czy A-klasowego UKS Siekierki.

Transmisje live

forBET prowadzi transmisje tv „na żywo” z wielu wydarzeń sportowych. To znaczący krok w rozwoju oferty i duże udogodnienie dla graczy.

forBET wzorem światowych potentatów, którzy kompleksowo obsługują zakłady sportowe wzbogacając je o liczne transmisje wideo, uruchomił kanał, gdzie gracze bukmachera mają dostęp do wielu atrakcyjnych meczów.

W transmisjach forBET obejrzeć można:

 • mecze Bundesligi, Pucharu Niemiec
 • mecze Pucharu Króla
 • rozgrywki ligowe w Austrii, Grecji, Rumunii, Szwajcarii, Bułgarii
 • kwalifikacje europejskich pucharów
 • MŚ w siatkówce, Puchar Świata
 • NBA, NHL
 • turnieje tenisa ITF
 • MŚ w piłce ręcznej

Dostęp do transmisji tv u bukmachera znacząco ułatwia grę w zakładach live, ponieważ gracz w jednym miejscu ogląda i obstawia spotkanie. Co więcej, przekazy bukmacherskie są z reguły szybsze o kilkanaście sekund niż telewizyjny obraz.

forBET a podatek

Przez wzgląd, że forBET jest legalnym licencjonowanym bukmacherem w Polsce od stawki każdego zakładu pobiera 12 procent na podatek.

forBET wchodząc na rynek oferował zakłady bez podatku. Koszta 12% podatku brał na swoje barki. W ten sposób promował swoją markę i pozyskiwał graczy, którzy po prostu mogli u niego więcej wygrać. Od jakiegoś czasu bukmacher wycofał się z tej oferty i podobnie, jak inne firmy, pobiera 12% podatku od stawki zakładu.

Gra bez podatku w forBET na chwilę obecną jest niemożliwa.

Mobilna aplikacja

forBET przygotował mobilną aplikację dostępną na systemy Android oraz iOS.

W dobie wszechobecnych telefonów z internetem w zakładach bukmacherskich zauważalny jest trend, że coraz więcej graczy obstawia właśnie przy użyciu mobilnej aplikacji. W tym kontekście nic dziwnego, że bukmacherzy usprawniają swoje usługi dostępne na telefon.

mobilna aplikacja forbet

Dzięki mobilnej aplikacji forBET możesz:

 • zarządzać swoim kontem
 • dokonywać płatności
 • obstawiać zakłady przedmeczowe i live
 • śledzić wyniki „na żywo”

By pobrać mobilną aplikację forBET na telefon z Androidem należy wejść na stronę bukmachera iforbet.pl.

Jeśli chcesz zainstalować mobilną aplikację na iPhone znajdź odpowiednie oprogramowanie w App Store.

Płatności – jak wpłacić i wypłacić pieniądze w forBET?

Metodami płatniczymi w forBET są karty kredytowe oraz przelewy bankowe za pośrednictwem Dotpay, PayU i TPAY. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł. W zależności od banku czas realizacji przelewu może potrwać nawet kilka minut.

Bukmacher obsługuje przelewy bankowe z ponad 30 banków.

Wpłaty w forBET:

 • Visa
 • MasterCard
 • Dotpay
 • PayU
 • TPAY

Wypłaty wygranych z konta forBET dokonuje się bezpośrednio na rachunek bankowy. Czas realizacji to maksimum 3 dni robocze. Minimalna wypłata to 1 zł, a bukmacher nie pobiera dodatkowej prowizji.

Social Media

Media społecznościowe coraz częściej odgrywają ważne źródło informacji, a cały Internet zaczyna skupiać się wokół nich. Sami spędzamy sporo czasu na twitterze i facebooku, dlatego cenimy sobie, jak bukmacher się tam udziela. forBET działa na twitterze, facebooku oraz kanale youtube.

Za pośrednictwem twittera i facebooka forBET organizuje darmowe konkursy, gdzie do wygrania są bonusy lub upominki rzeczowe. W tych mediach bukmacher prezentuje także meczowe infografiki ze statystykami, popularne zakłady i zwycięskie kupony (z okazałym kursem, stawką lub wygraną).

Na kanale youtube forBET co tydzień prezentuje typy eksperta, którym w tym przypadku jest trener Tadeusz Pawłowski. Bukmacher korzysta z usług swoich ambasadorów jak Artur Boruc czy Karolina Kowalkiewicz, którzy wypowiadają się specjalnie dla forBET. Polska zawodniczka MMA m.in. prowadzi Vloga, gdzie opowiada o swoich treningach i diecie. Artur Boruc z kolei udzielił wywiadu pt. AlfaBET:

Kontakt z bukmacherem

Z działem obsługi klienta w forBET można skontaktować się na trzy możliwe sposoby:

live czat (10:00 – 18:00)
e-mail: pomoc@iforbet.pl
telefon: 22 765 64 74

Adres forBET: Casino Games, Warszawa ul. Złota 61/100

forBET FAQ – odpowiedzi na 10 najczęstszych pytań

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie bukmachera forBET. Czegoś nie wiesz? Sprawdź nasze FAQ o forBET.

 • Jak założyć konto w forBET?

By zarejestrować konto w forBET musisz mieć ukończone 18 lat. Proces rejestracji trwa kilka minut i obejmuje wypełnienie formularza rejestracyjnego, który dostępny jest na stronie bukmachera. Aby założyć konto w forBET należy posiadać konto w banku.

 • Czy forBET oferuje bonus dla nowych graczy?

Nowi gracze forBET mogą odebrać bonus od pierwszej wpłaty, którego maksymalna wartość wynosi 600 złotych.

 • Jaki jest kod promocyjny w forBET?

Rejestrując się w forBET z naszej strony xwin.pl nie jest wymagany kod promocyjny, by skorzystać z bonusu dla nowych graczy.

 • Jak grać w forBET bez podatku?

Oferta obstawiania w forBET bez podatku została wycofana przez bukmachera. Obecnie forBET pobiera od każdego kuponu 12% na podatek.

 • Czy forBET posiada mobilną aplikację?

Mobilna aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS.

 • Czy w forBET są zakłady „na żywo”?

Tak, bukmacher oferuje zakłady „na żywo” i zakłady przedmeczowe.

 • Czy forBET jest legalnym bukmacherem?

forBET posiada licencję Ministra Finansów i gra na jego stronach jest w pełni legalna.

 • Ile potrzebuję pieniędzy, by postawić zakład w forBET?

Minimalna stawka u tego bukmachera wynosi 1 zł.

 • Jak oglądać mecze w forBET?

Aby korzystać z transmisji live wejdź w zakładkę „zakłady na żywo” i sprawdź w kalendarzu dostępne mecze. Pamiętaj, że z transmisji mogą korzystać tylko zarejestrowani gracze.

 • Który bukmacher lepszy forBET czy Fortuna?

Naszym zdaniem zdecydowanie lepszym bukmacherem w Polsce jest Fortuna.

forBET w 50 słowach

forBET to bukmacher, który dynamicznie się rozwija, o czym świadczy mobilna aplikacja, transmisje live i szeroka oferta zakładów. Dla typera to istotne kwestia, a w forBET stoją one na wysokim poziomie. Krytycznie oceniamy bonus powitalny, który posiada bardzo trudne warunki obrotu. Dla początkujących graczy zamiast być  łatwą promocją na start może okazać się wabikiem w konsekwencji prowadząc do przegrania bonusowych środków.

Obstawiałeś w forBET? Podziel się z nami oraz innymi typerami swoją opinią na temat tego bukmachera!

Oceń bukmachera forBET 

(63 opinii, 4 średnia)


RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top