logo xwin.pl

forBET kod promocyjny

Dodano: 29 stycznia 2018 || Aktualizacja: 12 marca 2019

forBET kod promocyjny: KASAVIP – rejestracja konta z tym oto kodem pozwoli na specjalne doładowanie o 50 zł! Dzięki temu bonus powitalny wyniesie nie 1200 zł, a 1250 zł. To wyjątkowa oferta tylko dla użytkowników portalu xwin.pl.

🕛Kod promocyjny KASAVIP ważny jest do 31 Maja 2019.

W forBET nowi gracze mogą odebrać aż trzy bonusy powitalne o łącznej wartości 1250 zł! W ramach oferty „Mistrzowski Start” bukmacher trzykrotnie po każdym depozycie dopisze do twojego konta dodatkowe pieniądze! Stali gracze forBET również mogą liczyć na cykliczne promocje dotyczące wydarzeń sportowych.

Znajdujesz się na stronie, gdzie zebraliśmy w całość bonusy powitalne dla nowych graczy i specjalne oferty dla stałych klientów. Poniżej znajdziesz metody i warunki odbioru bonusów od forBET.

forBET kod promocyjny 2019 - na skróty

Bonus Szczegóły oferty
Kod promocyjny: KASAVIP Wpisz podczas rejestracji na iforbet.pl
Kod ważny do 31.05.2019
Bonus od 1. depozytu 100% bonus do 450 zł
Bonus od 2. depozytu 75% bonus do 400 zł
Bonus od 3. depozytu 50% bonus do 400 zł
Pozostałe promocje Cashback 5% zwrot do 700 zł
Bonus urodzinowy - 20 zł
Kto rano wstaje, temu forBET daje - 14% więcej

Rejestracja i kod promocyjny

Kod promocyjny forBET aktywowany musi zostać już na samym początku przygody z tym bukmacherem – mianowicie, w trakcie rejestracji konta na iforbet.pl. Odbiór i wykorzystanie kodu promocyjnego KASAVIP wiąże się z uzupełnieniem pola „kod promocyjny” w formularzu rejestracyjnym.

Kod promocyjny: KASAVIP należy wpisać lub go skopiować i wkleić w odpowiednie pole podczas rejestracji w forBET. Wprowadzając kod nie są brane pod uwagę małe i wielkie litery.

forBET kod promocyjny: KASAVIP

forBET kod promocyjny

Rejestracje konta w forBET można podzielić na trzy etapy, w których trzeba podać dane osobowe i aktywować konto:

 1. etap: dane logowania (należy podać login, adres e-mail i hasło)
 2. etap: dane użytkownika (imię, nazwisko, adres)
 3. etap: dane konta (numer rachunku bankowego, kod promocyjny)

Po zatwierdzeniu danych forBET musi zweryfikować konto. Po przejściu pozytywnej weryfikacji gracz może w pełni korzystać z usług bukmachera tj. dokonać wpłaty i odebrać bonus powitalny.

Ile zyskujesz z kodem promocyjnym?

Gracz, który nie poda w trakcie rejestracji naszego kodu promocyjnego skorzysta ze standardowej oferty powitalnej, która wynosi 1200 zł. Uzupełniając pole „kod promocyjny” o voucher KASAVIP nowy klient forBET uzyska wyższy niż normalnie bonus na start. W tym przypadku dodatkowy zysk wyniesie 50 zł.

W standardzie: bonus 1200 zł | Z kodem promocyjnym: KASAVIP  – – > 1250 zł

forBET bonus 1250 zł dla nowych graczy

forBET daje niepowtarzalną okazje zdobycia trzech bonusów od depozytów. Podobna promocja nie jest dostępna u żadnego polskiego bukmachera. Dzięki promocji „Mistrzowski Start” łącznie można zdobyć bonus 1250 zł. Pierwsze trzy wpłaty zostaną wynagrodzone:

 • pierwsza wpłata 100% od depozytu – maksymalny bonus 450 zł (50 zł ekstra z kodem promocyjnym)
 • druga wpłata 75% od depozytu – maksymalny bonus 400 zł
 • trzecia wpłata 50% od depozytu – maksymalny bonus 400 zł

Bonusy przyznawane są po realizacji wpłaty i spełnieniu warunków poprzedniej promocji (w przypadku bonusu od drugiej i trzeciej wpłaty). Aby odebrać pierwszy bonus 100% od depozytu – należy zarejestrować konto w forBET i dokonać pierwszej wpłaty.

Jak odebrać bonus od depozytu?

forBET bonus powitalny należy odebrać w trzech krokach, poprzez realizacje trzech wpłat (depozytów). Za każdym razem należy spełnić warunki konkretnego bonusu, aby móc przejść do kolejnej wpłaty i odbioru następnej bonifikaty.

forBET bonus

forBET bonus

Po rejestracji konta, kolejnym krokiem w celu zyskania bonusu jest wpłata na konto. Minimalnie można zdeponować 20 zł, ale jeśli chcemy zyskać dodatkowe doładowanie przysługujące z kodem promocyjnym należy wpłacić minimum 100 zł.

Poniżej prezentujemy metodę odbioru pierwszego bonusu od wpłaty, czyli 100% do 450 zł. Pozostałe bonusy różnią się między sobą wartością, ale mechanizm i regulamin oferty jest taki sam, jak w przypadku pierwszej promocji.

Pierwsza wpłata: bonus 100% od wpłaty do 450 zł – odbiór i wykorzystanie

 1. Zarejestruj konto w forBET wpisując kod promocyjny: KASAVIP
 2. Po rejestracji konta w forBET zaloguj się i dokonaj pierwszej wpłaty na konto (minimum 100 zł, w przypadku maksymalnego bonusu należy wpłacić 450 zł)
 3. Na twoim koncie pojawi się kwota wpłaty i bonusu
 4. Bonus zostanie zablokowany do momentu obrotu depozytem
 5. Aby dokonać obrotu depozytem należy postawić w forBET zakłady po kursie minimalnym 2.00 odpowiadające wartości pierwszej wpłaty
 6. Po tym jak obrócisz depozyt – bonus zostanie odblokowany
 7. Chcąc wypłacić pieniądze pochodzące z bonusu należy dokonać czterokrotnego obrotu bonusem przy użyciu kuponów z minimum 3 zdarzeniami po kursie minimalnym 1.30
 8. Czas na obrót bonusem to 30 dni od momentu aktywacji bonusu ( w tym okresie wszystkie kupony zaliczające się do obrotu muszą zostać rozliczone)

Pozostałe bonusy od wpłaty posiadają identyczne warunki obrotu depozytem i bonusem. Należy jednak pamiętać, że w przypadku drugiej wpłaty bonus stanowi 75% od depozytu, a przy trzeciej wpłacie to 50% od depozytu. To oznacza, że aby zyskać maksymalny bonus 400 zł trzeba wpłacić 600 zł (druga wpłata) i 800 zł (trzecia wpłata).

Promocja „Mistrzowski Start” dostępna jest do 30.11.2018.

Warunki obrotu depozytem i bonusem forBET – wyjaśnienie

W przypadku bonusów forBET najpierw trzeba obrócić jednokrotnie depozytem (w zakładach z kursem minimalnym 2.00), a później czterokrotnie bonusem (kupony z minimum 3 zdarzeniami z kursem minimalnym 1.30). Co to oznacza?

Jednokrotny obrót depozytem oznacza, że należy postawić łączną sumę stawek wynoszącą tyle, ile kwota pierwszej wpłaty. Np. jeśli wpłaciłeś 400 zł, to łącznie należy postawić zakłady na kwotę 400 zł. 

Czterokrotny obrót bonusem oznacza, że należy postawić łączną sumę stawek wynoszącą czterokrotność bonusu. W przypadku bonusu 400 zł jest to 1600 zł, ponieważ: 400 zł (bonus) * 4 (obrót) = 1600 zł.

Regulamin bonusu

Powyżej przedstawiliśmy kluczowe punkty regulaminu promocji forBET, czyli obrót depozytem i bonusem oraz czas na realizacje tych postanowień.

Zagłębiając się w regulamin naszą uwagę przykuły dwa dodatkowe punkty, czyli :

10) Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji

11) Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte

De facto oba punkty się uzupełniają. forBET w ten sposób zabezpiecza swoje interesy, by nie paść ofiarą graczy wyłudzających bonusy, rejestrujący wiele kont.

To rodzi też wątpliwości, czy z bonusu będą mogły skorzystać osoby posiadające ten sam adres zamieszkania (bracia) lub korzystający z tego samego komputera? W takich przypadkach zalecamy kontakt z działem obsługi klienta forBET, by już na starcie rozwiać wszelkie wątpliwości, a nie zostać posądzonym o wyłudzenie bonusu, co wiąże się z utratą bonifikaty i zamknięciem konta.

Zestawienie kodów promocyjnych

Kod promocyjny w forBET daje bonus 1250 zł, a ile można zyskać u pozostałych bukmacherów w Polsce? Sprawdź aktualne zestawienie bonusów powitalnych i dostępnych kodów promocyjnych:

Bukmacher Rodzaj bonusu Łączna kwota bonusu Moment przyznania bonusu Kod promocyjny
Fortuna Zakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
Bonus bez depozytu
1135 zł zł Po pierwszej wpłacie XWIN
Totolotek Darmowy zakład
Bonus od depozytu
1020 zł Po rejestracji BONUSOWO
LVBET Bonus bez depozytu
Bonus od depozytu
1520 zł Po rejestracji PROMO2018
STS Darmowy zakład
Bonus od depozytu
1027 zł Po pierwszej wpłacie BONUSVIP
forBET Bonus od depozytu 1200 zł Po pierwszej wpłacie KASAVIP
Milenium Bonus od depozytu 760 zł Po pierwszej wpłacie brak
Etoto Zakład bez ryzyka 50 zł Po pierwszej wpłacie brak
TOTALbet Freebet
Bonus od depozytu
525 zł Po pierwszej wpłacie brak

Bonusy powitalne od bukmacherów

Bonusy na zakłady forBET dla stałych graczy

forBET na swoich stronach oferuje promocje nie tylko dla nowych graczy, ale również dla stałych klientów, którzy regularnie ostawiają kupony. Na specjalne oferty można liczyć przy okazji ważnych wydarzeń sportowych, meczów reprezentacji czy interesujących turniejów.

Poniżej prezentujemy aktualne promocje w forBET, z których mogą skorzystać zarejestrowani gracze tego bukmachera.

Szczęśliwa 13

Promocja „Szczęśliwa 13” to konkurs, w którym należy wytypować kupon z 13 wydarzeniami podanymi przez forBET. Gracz, który trafi wszystkie spotkania wygra aż 100 tysięcy złotych:

 • 10 trafionych typów na 13 – bonus 100 zł
 • 11 trafionych typów na 13 – bonus 500 zł
 • 12 trafionych typów na 13 – smartfon iPhone 8
 • 13 trafionych na 13 – 100.000 zł!
Szczęśliwa 13 forBET

Promocja Szczęśliwa 13 forBET

Aby zakwalifikować się do promocji należy postawić kupon w ramach oferty „szczęśliwa 13” – mecze, które należy obstawić znajdziesz w zakładce „szczęśliwa 13” na stronie forBET. We wskazanych spotkaniach należy wytypować wyniki 1X2 i zagrać kupon za minimum 10 zł.

Główna wygrana 100 tysięcy zł nie podlega warunkom obrotu i zostanie przelane na konto bankowe gracza w ciągu 3 tygodni od momentu rozliczenia kuponu.

iPhone 8 zostanie wysłany zwycięzcy do 7 dni roboczych, z kolei bonusy 100 zł i 500 zł pojawią się na kontach graczy do 72 godzin.

forBET nocą

forBET przygotował specjalną promocję dla nocnych marków, którzy pasjonują się sportami amerykański i ligami NBA, NHL, NFL, MLB, MLS. Obstawiając zakłady nocą można zyskać bonusy i nagrody.

Promocja: forBET nocą

Promocja: forBET nocą

 • MVP nocy – obstawiaj zakłady od godziny 23:00 do 6:00. forBET nagrodzi 3 graczy bonusami po 200 zł, którzy w tym czasie dokonają największego obrotu.

Oferta obowiązuje od poniedziałku do czwartku. W każdym tygodniu jedna osoba może odebrać jeden bonus.

 • Wydarzenie nocy – postaw w forBET zakład z oferty „wydarzenie nocy” za minimum 100 zł. Jeśli wygrasz otrzymasz dodatkowo bonus 25 zł.

Oferta obowiązuje w godzinach 23:00 – 6:00 od poniedziałku do czwartku. Bonusem należy obrócić czterokrotnie w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

 • Podwyższone kursy – od poniedziałku do piątku w godzinach 23:00 – 6:00 możesz postawić zakład z oferty „podwyższone kursy”, co pozwala zwiększyć swoje wygrane.

Minimalna stawka kuponu z „podwyższonym kursem” to 50 zł.

 • Taśma bez ryzyka – postaw w forBET kupon z minimum 8 zdarzeniami (z kursem minimalnym 1.20) za 49 zł. Jeśli jedno zdarzenie okaże się przegrane, a pozostałe wygrane – otrzymasz bonus w formie zwrotu stawki.

Oferta obowiązuje w poniedziałek i wtorek w godzinach 23:00 – 6:00. Bonus zostanie przyznany tylko raz danemu graczowi. Kwota bonusu podlega czterokrotnemu obrotowi w zakładach z kursem minimalnym 2.00.

forBET – legalny bukmacher w Polsce

Bukmacher forBET w Internecie działa od lipca 2016 roku i od tej pory notuje prężny rozwój. W swojej ofercie posiada zakłady sportowe i zakłady live. Swoje usługi kieruje tylko dla polskich graczy (nie działa w innych krajach). Posiada zgodę Ministra Finansów RP, co czyni go legalnym bukmacherem w naszym państwie.

Właścicielem marki forBET jest spółka Casino Games, która w minionych latach działała w branży hazardowej obsługując salony do gier z wysokimi wygranymi.

Siedziba forBet znajduje się w centrum Warszawy. Bukmacher nie szczędzi pieniędzy na polski sport biorąc udział w szeroko zakrojonych akcjach sponsorskich. forBET sponsoruje m.in. klub piłkarski Śląsk Wrocław, siatkarską drużynę Skra Bełchatów i żużlowy team Włókniarz Częstochowa. Dodatkowo bukmacher współpracuje także z niżej notowanymi klubami oraz młodzieżową akademią Legii Warszawa.

forBET skutecznie działa na polu marketingowym. Bukmacher pozyskał wielkie nazwiska w celu promocji swojej marki. Z forBET współpracują Artur Boruc, Karolina Kowalkiewicz, Andrzej Fonfara i Bożydar Iwanow. To imponująca plejada gwiazd.

forBET działa tylko na rynkach online, bukmacher nie posiada punktów stacjonarnych. Szacuje się, że firma może posiadać około 100 tysięcy klientów. Dla porównania Fortuna ma ponad 300 tysięcy graczy.

Zakłady bukmacherskie – oferta, kursy, funkcje

W porównaniu do polskich bukmacherów oferta forBET wygląda na całkiem okazałą. Mecze piłki nożnej dostępne są w kilkudziesięciu rynkach co dorównuje światowym potentatom. Wyższa marża sprawia, że kursy są nieco niższe niż u zagranicznych bukmacherów w zakładach online, ale są one konkurencyjne względem innych legalnych bukmacherów w Polsce.

W forBET dostępne są nie tylko zakłady na najpopularniejsze dyscypliny jak piłka nożna, tenis czy koszykówka. Obstawiać można szereg innych sportów jak siatkówka, hokej, piłka ręczna czy snooker. Słowem, każdy fan znajdzie dyscyplinę dla siebie. Nowością są zakłady na polską ligę zapaśniczą.

Bukmacher oferuje także tzw. zakłady specjalne na wydarzenia ze świata polityki i turnieje pokera, jak chociażby World Series of Poker.

Większość dostępnych sportowych zdarzeń jest także możliwa do grania w zakładach live na wielu rynkach. Od lipca 2017 roku oferta ta została dodatkowo poszerzona.

Minimalny zakład w forBET można postawić już od 1 zł.

Betmarket

Ciekawą funkcją w forBET jest możliwość podglądania zawieranych zakładów przez innych graczy w ramach aplikacji Betmarket. Wszystko dzieje się anonimowo, ale dzięki Betmarket wiemy za jaką stawkę, jakie wydarzenia i po jakim kursie typują inni typerzy. Co poniektórzy dzięki tej opcji mogą tworzyć kupony widząc popyt na określone zakłady.

#RegioBET, czyli typowanie drużyn z bliskiego podwórka

regiobetforBET mocno stawia na polski sport będąc sponsorem wielu drużyn z niższych klas rozgrywkowych. By poszerzyć swoją widownię od niedawna w ramach oferty #RegioBET oferuje zakłady na tak niszowe rozgrywki w Polsce, jak Okręgowa liga piłkarska oraz spotkana A-klasy B-klasy, w których to najczęściej rywalizują ze sobą amatorskie kluby z małych miejscowości.

Od początku akcji w ofercie #RegioBET pojawiło się już ponad 100 meczów Ligi Okręgowej, A-klasy i B-klasy. Mecze, którymi bukmacher ma się zainteresować i przygotować ofertę kursową można zgłaszać na facebooku i Twitterze forBET dodając hashtag #RegioBET.

Jeśli jesteś kibicem drużyny z niższej klasy rozgrywkowej zgłoś jej mecz do forBET, a kursy na to zdarzenie pojawią się na stronie bukmachera.

W forBET obstawiać można było m.in. mecze LZS Chrząstawy z B-klasy, czy A-klasowego UKS Siekierki.

Transmisje live

forBET prowadzi transmisje tv „na żywo” z wielu wydarzeń sportowych. To znaczący krok w rozwoju oferty i duże udogodnienie dla graczy.

forBET wzorem światowych potentatów, którzy kompleksowo obsługują zakłady sportowe wzbogacając je o liczne transmisje wideo, uruchomił kanał, gdzie gracze bukmachera mają dostęp do wielu atrakcyjnych meczów.

W transmisjach forBET obejrzeć można:

 • mecze Bundesligi, Pucharu Niemiec
 • mecze Pucharu Króla
 • rozgrywki ligowe w Austrii, Grecji, Rumunii, Szwajcarii, Bułgarii
 • kwalifikacje europejskich pucharów
 • MŚ w siatkówce, Puchar Świata
 • NBA, NHL
 • turnieje tenisa ITF
 • MŚ w piłce ręcznej

Dostęp do transmisji tv u bukmachera znacząco ułatwia grę w zakładach live, ponieważ gracz w jednym miejscu ogląda i obstawia spotkanie. Co więcej, przekazy bukmacherskie są z reguły szybsze o kilkanaście sekund niż telewizyjny obraz.

forBET a podatek

Przez wzgląd, że forBET jest legalnym licencjonowanym bukmacherem w Polsce od stawki każdego zakładu pobiera 12 procent na podatek.

forBET wchodząc na rynek oferował zakłady bez podatku. Koszta 12% podatku brał na swoje barki. W ten sposób promował swoją markę i pozyskiwał graczy, którzy po prostu mogli u niego więcej wygrać. Od jakiegoś czasu bukmacher wycofał się z tej oferty i podobnie, jak inne firmy, pobiera 12% podatku od stawki zakładu.

Gra bez podatku w forBET na chwilę obecną jest niemożliwa.

Mobilna aplikacja

forBET przygotował mobilną aplikację dostępną na systemy Android oraz iOS.

W dobie wszechobecnych telefonów z internetem w zakładach bukmacherskich zauważalny jest trend, że coraz więcej graczy obstawia właśnie przy użyciu mobilnej aplikacji. W tym kontekście nic dziwnego, że bukmacherzy usprawniają swoje usługi dostępne na telefon.

mobilna aplikacja forbet

Dzięki mobilnej aplikacji forBET możesz:

 • zarządzać swoim kontem
 • dokonywać płatności
 • obstawiać zakłady przedmeczowe i live
 • śledzić wyniki „na żywo”

By pobrać mobilną aplikację forBET na telefon z Androidem należy wejść na stronę bukmachera iforbet.pl.

Jeśli chcesz zainstalować mobilną aplikację na iPhone znajdź odpowiednie oprogramowanie w App Store.

Płatności – jak wpłacić i wypłacić pieniądze w forBET?

Metodami płatniczymi w forBET są karty kredytowe oraz przelewy bankowe za pośrednictwem Dotpay, PayU i TPAY. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł. W zależności od banku czas realizacji przelewu może potrwać nawet kilka minut.

Bukmacher obsługuje przelewy bankowe z ponad 30 banków.

Wpłaty w forBET:

 • Visa
 • MasterCard
 • Dotpay
 • PayU
 • TPAY

Wypłaty wygranych z konta forBET dokonuje się bezpośrednio na rachunek bankowy. Czas realizacji to maksimum 3 dni robocze. Minimalna wypłata to 1 zł, a bukmacher nie pobiera dodatkowej prowizji.

Social Media

Media społecznościowe coraz częściej odgrywają ważne źródło informacji, a cały Internet zaczyna skupiać się wokół nich. Sami spędzamy sporo czasu na twitterze i facebooku, dlatego cenimy sobie, jak bukmacher się tam udziela. forBET działa na twitterze, facebooku oraz kanale youtube.

Za pośrednictwem twittera i facebooka forBET organizuje darmowe konkursy, gdzie do wygrania są bonusy lub upominki rzeczowe. W tych mediach bukmacher prezentuje także meczowe infografiki ze statystykami, popularne zakłady i zwycięskie kupony (z okazałym kursem, stawką lub wygraną).

Na kanale youtube forBET co tydzień prezentuje typy eksperta, którym w tym przypadku jest trener Tadeusz Pawłowski. Bukmacher korzysta z usług swoich ambasadorów jak Artur Boruc czy Karolina Kowalkiewicz, którzy wypowiadają się specjalnie dla forBET. Polska zawodniczka MMA m.in. prowadzi Vloga, gdzie opowiada o swoich treningach i diecie. Artur Boruc z kolei udzielił wywiadu pt. AlfaBET:

Kontakt z bukmacherem

Z działem obsługi klienta w forBET można skontaktować się na trzy możliwe sposoby:

live czat (10:00 – 18:00)
e-mail: pomoc@iforbet.pl
telefon: 22 765 64 74

Adres forBET: Casino Games, Warszawa ul. Złota 61/100

forBET FAQ – odpowiedzi na 10 najczęstszych pytań

Zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie bukmachera forBET. Czegoś nie wiesz? Sprawdź nasze FAQ o forBET.

 • Jak założyć konto w forBET?

By zarejestrować konto w forBET musisz mieć ukończone 18 lat. Proces rejestracji trwa kilka minut i obejmuje wypełnienie formularza rejestracyjnego, który dostępny jest na stronie bukmachera. Aby założyć konto w forBET należy posiadać konto w banku.

 • Czy forBET oferuje bonus dla nowych graczy?

Nowi gracze forBET mogą odebrać bonus od pierwszej wpłaty, którego maksymalna wartość wynosi 1250 złotych.

 • Jaki jest kod promocyjny w forBET?

Specjalny kod promocyjny dla użytkowników portalu xwin.pl brzmi: KASAVIP. Z kodem zyskasz o 50 zł wyższy bonus!

 • Jak grać w forBET bez podatku?

Oferta obstawiania w forBET bez podatku została wycofana przez bukmachera. Obecnie forBET pobiera od każdego kuponu 12% na podatek.

 • Czy forBET posiada mobilną aplikację?

Mobilna aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS.

 • Czy w forBET są zakłady „na żywo”?

Tak, bukmacher oferuje zakłady „na żywo” i zakłady przedmeczowe.

 • Czy forBET jest legalnym bukmacherem?

forBET posiada licencję Ministra Finansów i gra na jego stronach jest w pełni legalna.

 • Ile potrzebuję pieniędzy, by postawić zakład w forBET?

Minimalna stawka u tego bukmachera wynosi 1 zł.

 • Jak oglądać mecze w forBET?

Aby korzystać z transmisji live wejdź w zakładkę „zakłady na żywo” i sprawdź w kalendarzu dostępne mecze. Pamiętaj, że z transmisji mogą korzystać tylko zarejestrowani gracze.

 • Który bukmacher lepszy forBET czy Fortuna?

Naszym zdaniem zdecydowanie lepszym bukmacherem w Polsce jest Fortuna.

forBET w 50 słowach

forBET to bukmacher, który dynamicznie się rozwija, o czym świadczy mobilna aplikacja, transmisje live i szeroka oferta zakładów. Dla typera to istotne kwestia, a w forBET stoją one na wysokim poziomie. Krytycznie oceniamy bonus powitalny, który posiada bardzo trudne warunki obrotu. Dla początkujących graczy zamiast być  łatwą promocją na start może okazać się wabikiem w konsekwencji prowadząc do przegrania bonusowych środków.

Bukmacher forBET puścił oczko w stronę klientów portalu xwin.pl oferując dedykowany kod promocyjny: KASAVIP, który powiększa bonus powitalny o 50 zł.

Obstawiałeś w forBET? Podziel się z nami oraz innymi typerami swoją opinią na temat tego bukmachera!

Więcej o forBET!

scroll top