logo xwin.pl

Etoto

Dodano: 8 lutego 2018 || Aktualizacja: 26 listopada 2018

screen strony etoto.plEtoto to najmniejszy bukmacher w Polsce, który posiada niewielki udział w rynku zakładów sportowych. Ta informacja zdziwi wielu, bo firmę reklamują tak znane twarze jak Mateusz Borek, Tomasz Hajto i Roman Kołtoń. Na chwilę obecną marketing bukmachera nie idzie w parze z ofertą. Być może za jakiś czas Etoto dorówna rozpoznawalności swoim ambasadorom. Na razie świeci blaskiem odbitym.

Jeśli szukasz informacji o Etoto to trafiłeś w idealne miejsce. Poniżej prezentujemy recenzję tego bukmachera, który w ostatnim czasie przechodzi dużą metamorfozę, ale wciąż pozostaje niszowym graczem. Etoto to ograniczona oferta zakładów z małym wyborem funkcji. W porównaniu do najlepszych polskich bukmacherów wypada kiepsko.

Ocena bukmachera 

(21 opinii, 3.7 średnia)

 

Recenzja Etoto na skróty:

Etoto – legalny bukmacher w Polsce

Etoto działa od 2011 roku i posiada licencję od Ministerstwa Finansów. Od tego czasu bukmacher nie umiał dorównać polskiej konkurencji i tak jest do dziś. Na chwilę obecną posiada tylko 30 punktów stacjonarnych rozlokowanych w centrum Polski.

W 2014 roku Etoto wkroczył na rynek zakładów internetowych, ale zrobił to bardzo nieudolnie. Dość powiedzieć, że do 2017 roku bukmacher ten oferował zakłady w godzinach pomiędzy 8:00 a 22:00. Biorąc pod uwagę dobę internetu była to karkołomna decyzja. Nic dziwnego, że typerzy omijali tego bukmachera szerokim łukiem.

Od 2017 roku Etoto przeżywa odrodzenie, czego dowodem nowa szata graficzna, całodobowe zakłady i marketingowa współpraca z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Hajto, Tomaszem Smokowskim, Michałem Polem i Romanem Kołtoniem. Co ciekawe, część z tych panów miał w przeszłości do czynienia z bukmacherami: Borek z Betclic, Hajto z Betano, a Kołtoń z Betclic i ComeOn.

ETOTO ambasadorzy

ETOTO ambasadorzy

Etoto sponsorował klub Ekstraklasy Piast Gliwice, ale teraz robi to LVBET.

Etoto bonus 500 zł lub 50 zł

Nowi gracze Etoto na starcie muszą zdecydować, jaki bonus chcą odebrać od bukmachera. W powitalnej promocji Etoto zdobyć można 100% bonus od depozytu do 500 zł lub zakład bez ryzyka 50 zł.

Etoto bonus powitalny dostępny jest tylko dla nowych graczy. Aby zakwalifikować się do promocji należy zarejestrować konto na etoto.pl i wybrać interesujący nas bonus. Co ważne, nie jest wymagany kod promocyjny!

Jak odebrać bonus 500 zł?

  1. Zarejestruj się na stronie etoto.pl i wybierz bonus 500 zł
  2. Dokonaj depozytu na konto (minimum 1 zł, max 500 zł)
  3. Na twoim koncie pojawi się kwota depozytu + bonus 100% od wpłaty
  4. Obróć depozyt i bonus cztery razy w zakładach z kursem minimalnym 2.20
  5. Czas na spełnienie warunków obrotu to 60 dni

Gracz, który zdecydował się na zakład bez ryzyka 50 zł musi dokonać wpłaty o wartości 50 zł. Wówczas będzie mógł postawić zakład bez ryzyka (po dowolnym kursie), ponieważ jeśli przegra otrzyma zwrot stawki 50 zł. Chcąc odebrać zwrot (bonus) należy po rozliczeniu zakładu (w przypadku porażki) wysłać wiadomość na adres pomoc@etoto.pl.

Zakłady bukmacherskie – oferta, kursy, funkcje

Etoto oferuje przyzwoitą liczbę zakładów przedmeczowych – dziennie około 20 tysięcy zdarzeń. Bukmacher w swojej ofercie posiada kursy na około 30 dyscyplin sportowych. Pod tym względem w niczym nie ustępuje polskiej konkurencji.

Zdecydowanie słabiej niż zakłady przedmeczowe wyglądają zakłady live. Nie dość, że jest ich mało, to dodatkowo bardzo wolno się ładują, a przecież w zakładach „na żywo” szybkie tempo ma kluczową rolę. Do poprawy jest zdecydowanie interfejs typowania live, które bywa bardzo uciążliwe z punktu widzenia gracza.

Kursy w Etoto należą do jednych z najniższych na rynku. U bukmachera można zawierać dwa rodzaje kuponów: proste i systemowe. Minimalna stawka wynosi 1 zł.

Co rzuca się w oczy w ofercie Etoto, to brak dodatkowych funkcji, czyli m.in. cash out czy transmisji live. W dzisiejszych czasach bukmacherzy stawiają nie tylko na ilość zakładów, ale także dodatkowe możliwości. W Etoto tego nie ma.

Ewentualnie „na siłę” do poszerzenia oferty zakładów można zaliczyć bazę statystyk sportowych na stronie Etoto, którą zapewnia zewnętrzny dostawca Sportradar. W jednym miejscu gracz ma do dyspozycji wyniki i szeroko rozbudowane statystyki z wielu dyscyplin sportowych. Na pewno w obstawianiu meczów to pomocna funkcja. Dodać należy, że tego typu możliwości daje każdy bukmacher.

Blog Etoto

Ambasadorzy Etoto, czyli Mateusz Borek, Tomasz Hajto i Roman Kołtoń regularnie dzielą się swoimi opiniami na temat piłkarskich wydarzeń. Komentatorzy wykorzystując swoje doświadczenie udzielają porad odnośnie typowania nadchodzących spotkań. Dla typerów to szansa na poznanie opinii eksperta. Być może dzięki takiej poradzie wzrośnie szansa na skuteczny zakłady.

Mateusz Borek w swoich wpisach skupia się na europejskich pucharach. Roman Kołtoń na Ekstraklasie, a Tomasz Hajto – tradycyjnie – na Bundeslidze. Artykuły komentatorów dostępne są na stronach Etoto.

Mobilna aplikacja

Etoto jak na razie nie posiada mobilnej aplikacji. Z usług bukmachera można korzystać za pośrednictwem mobilnej strony internetowej m.etoto.pl. Brak mobilnej aplikacji to kolejny duży minus tego bukmachera.

Płatności – jak wpłacić i wypłacić pieniądze w Etoto?

Etoto obsługuje tylko jeden pośrednik bankowości elektronicznej – serwis Przelewy 24. A więc aby obstawiać zakłady w Etoto należy posiadać rachunek bankowy. Minimalna wpłata to 1 zł. Bukmacher ani serwis Przelewy 24 nie pobierają prowizji od transakcji.

Wypłaty bukmacher realizuje na konto bankowe.

Social Media

Etoto działa na twitterze, facebooku i kanale youtube. Szczególnie ciekawie prezentują się materiały filmowe na YouTube, gdzie Etoto aktywnie korzysta ze swoich ambasadorów.

„Futbolowy Head to Head” i „Piłkarski Quiz pod napięciem” to hitowe produkcje, które cieszą się sporym zainteresowaniem w sieci.

Na twitterze i facebooku prezentuje zakłady, infografiki, statystyki oraz kupony, jakie obstawiają klienci ich zakładów. Dodatkowo swoje typy w formie wideo wrzucają ambasadorzy Etoto np. Roman Kołtoń, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski.

Kontakt z bukmacherem

Z działem obsługi klienta Etoto można skontaktować się za pośrednictwem:

czatu „na żywo” (dostępny codziennie od 10:00 do 22:00)
adresu e-mail pomoc@etoto.pl

Adres spółki:

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Warszawa 00-503, ul. Żurawia 8

Etoto w 50 słowach

Na pierwszy rzut oka bukmacher prezentuje się dobrze – reklamują go znane twarze, a strona internetowa jest nowoczesna i przejrzysta. To jednak wydmuszka. Etoto posiada tylko podstawowe funkcje. Brakuje szerszej oferty zakładów live, mobilnej aplikacji czy transmisji „na żywo”. Etoto wypada gorzej w porównaniu z każdym bukmacherem w Polsce, a to mówi samo za siebie.

Obstawiałeś w Etoto? Podziel się z nami oraz innymi typerami swoją opinią na temat tego bukmachera!

Oceń bukmachera Etoto 

(21 opinii, 3.7 średnia)

Więcej o Etoto!

scroll top