Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Porady bukmacherskie

Szacuje się, że tylko około 2-5% graczy zakładów bukmacherskich odnosi regularne zyski, a więc ogrywa bukmacherów. Wynika to z faktu, że większość typerów popełnia błędy w strategii gry, ale także w samym podejściu do obstawiania. Na naszych stronach promujemy metodyczne i analityczne spojrzenie na bukmacherkę.

 

Przede wszystkim kluczem jest postawienie sobie celu i odpowiedź na pytanie: po co gram u bukmachera? Jeżeli dla rozrywki, to zabawa jest gwarantowana. Jeżeli dla zarobku, to przed tobą długa droga edukacji w myśl zasady "trening czyni mistrza". Jak powiedział legendarny pokerzysta, Doyle Brunson: poker to trudny sposób na łatwe życie. Podobnie jest z zakładami sportowymi.

 

Na sylwetkę skutecznego typera składa się kilka cech:

  • opanowanie
  • fachowość
  • wytrwałość
  • analityczny umysł

 

Z góry uprzedzamy, że złoty los jest możliwy i duża wygrana już na starcie, ale to tylko przypadek. Regularne zyski przychodzą z czasem, kiedy znajomość sportu połączona zostanie z teorią bukmacherki, co wypracuje skuteczny system.

Zrozumienie specyfiki zakładów sportowych pozwoli ci na redukcję ryzyka porażki, co przełoży się na wygrane. A to jest celem naszych porad.

 

Legalni bukmacherzy w Polsce

Nowelizacja ustawy hazardowej z 1 kwietnia 2017 roku znacznie zmieniła polski rynek zakładów bukmacherskich. Wiele zagranicznych firm wycofało się z oferowania swoich usług, a dla polskich typerów pozostało siedmiu bukmacherów, którzy dzięki licencji Ministra Finansów, ...

Polscy bukmacherzy naziemni

Zakłady sportowe to nie tylko internet. Wprawdzie nie da się ukryć, że internet znacznie je rozpowszechnił, ale dobrze miały się one także przed podbiciem sieci. Do dziś znajdują się stacjonarne placówki, w których można zawierać zakłady sportowe, jednak czy są one opła...

Bukmacher dla początkującego gracza

Skuteczne typy w zakładach sportowych to podstawa zarabiania pieniędzy, ale żeby to robić należy najpierw wybrać odpowiedniego bukmachera, gdzie będziesz czuł się komfortowo, tak by z miejsca odpowiednio go obsługiwać. Szczególnie dla początkujących graczy to bardzo waż...

Bonusy bez depozytu od bukmacherów

Bonusy bez depozytu to darmowe pieniądze od bukmachera, które można zyskać za rejestracje konta. Kto nie chce darmowych pieniędzy?

Dlaczego warto posiadać konta u kilku bukmacherów?

Nowi gracze są przekonani, że posiadanie wielu kont w różnych serwisach bukmacherskich jest niedozwolone. Jest odwrotnie - bez rejestracji w wielu miejscach trudno o maksymalizację zysków i dodatkowe korzyści.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich

Każda inwestycja jest rentowna lub nie, może być bardziej bądź też mniej udana. W końcu przyniesie nam korzyści majątkowe lub zwyczajnie stracimy na niej cześć bądź nawet całość swoich środków. Żadnym wyjątkiem nie są tu zakłady bukmacherskie, które również muszą być tr...

Typowanie piłki nożnej w zakładach bukmacherskich

Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na całym świecie, a to ma też swoje przełożenie wśród graczy zakładów. Szacuje się, że 60-70% zawieranych typów u bukmachera dotyczy zdarzeń z piłkarskich stadionów. Zatem jak analizować futbolowe spotkania, by zawierać skutec...

Systemy bukmacherskie

System bukmacherski ma chronić kapitał i zapewniać regularne zyski z gry. Określa on wartość doboru stawek na konkretne zakłady.

Yield w zakładach bukmacherskich, czyli o skuteczności typowania

Wskaźnik yield określa zdolności typera i skuteczność jego gry, a co za tym idzie - zarobki. To jedno z głównych pojęć w dziedzinie zakładów bukmacherskich.

Ile pieniędzy zainwestować w zakłady bukmacherskie?

Zaczynasz swoją przygodę z zakładami online, ale nie wiesz jaką kwotę przeznaczyć na grę tak by utrzymać swoją płynność finansową, a zarazem uzyskać zyski z bukmacherki? Poniżej tłumaczymy jak skutecznie zarządzać budżetem, by nie zostać bankrutem.

Bukmacherzy

Przeanalizowaliśmy ofertę oraz promocje 28 bukmacherów.

zobacz pełny ranking

Mecze na żywo

zobacz pełny kalendarz live

Ranking typerów

Aby zacząć typować wyniki zaloguj sięPrzebywając na terytorium Polski możesz grać jedynie u bukmacherów posiadających polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Granie u nielegalnych firm podlega grzywnie zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej z 2017 roku. Korzystanie z serwisów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem uzależnienia od hazardu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy zaprzestań gry i skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w walce z nałogiem. 

Portal xwin.pl ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Nie nakłania do hazardu, ani go nie promuje.

 

Najlepsi bukmacherzy

  • Fortuna
  • forBET
  • Totolotek
  • STS
  • LVbet
  • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.