logo xwin.pl

Płatności w Totolotku – jak wpłacać i wypłacać pieniądze?

Dodano: 16 kwietnia 2018

|| Aktualizacja: 16 kwietnia 2018

1 komentarz

Posiadasz konto w Totolotku i zastanawiasz się jak wpłacić pieniądze do bukmachera, aby obstawiać mecze? Jeśli tak – to ten artykuł jest dla ciebie! Poniżej przedstawiamy metody płatności w Totolotku, czyli sposoby na wpłatę i wypłatę środków finansowych z konta Totolotka.

Na początek niespodzianka. Totolotek dla nowych graczy oferuje darmowy zakład za 20 zł. Co to oznacza? To że po rejestracji konta otrzymasz od bukmachera za darmo 20 zł!

Po wykorzystaniu darmowego zakładu nowy gracz ma szanse na kolejny bonus, który wynosi 100% od pierwszej wpłaty do kwoty 500 zł. Skorzystanie z tej promocji wiąże się z realizacją wpłaty własnych środków finansowych na konto bukmachera. Dalsze obstawianie zakładów również uwarunkowane jest wpłatą. Natomiast jeśli będziesz wygrywał pojawi się potrzeba wypłaty pieniędzy z konta.

Sprawdźmy jak wygląda transfer pieniędzy na konto Totolotka (wpłata) i z konta Totolotka (wypłata).

Wpłata

Doładowanie internetowego konta w Totolotku trwa kilka minut. W dobie elektronicznej bankowości i błyskawicznej wymiany informacji pieniądze z punktu A do punktu B przemieszczają się w mgnieniu oka. Tak jest w Totolotku – zlecając wpłatę już po kilku minutach środki finansowe pojawiają się u bukmachera, a ty możesz obstawiać mecze.

Totolotek oferuje wiele możliwości, jeśli chodzi o dokonanie wpłaty – od błyskawicznych przelewów bankowych, przez portfele elektroniczne aż po karty kredytowe. Gracze, którzy posiadają własny rachunek bankowy nie będą mieć kłopotów z doładowaniem konta Totolotka.

Jak dokonać wpłaty?

Jeśli posiadasz konto w Totolotku – zaloguj się i górnej części strony wejdź w zakładkę „wpłaty/wypłaty”. Następnie kursorem wskaż „wpłać na konto”. Zostaniesz przekierowany na stronę z dostępnymi metodami płatności. Wybierz „swoją” metodę – zdecyduj ile chcesz wpłacić i postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika płatności. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

Opcje wpłaty:

  • Dotpay – błyskawiczne przelewy 24/7 obsługujące ponad 30 banków w Polsce.
  • VISA/MasterCard – doładowanie za pomocą karty kredytowej za pośrednictwem Dotpay
  • TPAY (transferuj.pl) – błyskawiczne przelewy 24/7 z konta bankowego
  • Skrill – portfel eletroniczny
  • Paysafecard

Warto pamiętać, że Totolotek nie pobiera żadnych prowizji od wpłaty.

Wypłata

Wypłatę pieniędzy z konta Totolotka możesz zgłosić w dowolnym momencie, ale musisz pamiętać, że bukmacher realizuje je o godzinie 12:00 od poniedziałku do piątku. Np. jeśli zlecisz wypłatę w sobotę, to Totolotek zrealizuje ją w poniedziałek.

Rejestrując konto w Totolotku musisz podać swój rachunek bankowy (numer konta). To właśnie na to konto Totolotek zleci wypłatę pieniędzy. Nie ma możliwości, by środki finansowe zostały podjęte w inny sposób. Przybliżony czas oczekiwania na pieniądze to 1-3 dni.

Jak dokonać wypłaty?

Wejdź na stronie Totolotka w zakładkę „wpłaty/wypłaty”, a następnie kursorem wskaż „wypłać z konta”. Zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie będziesz mógł wskazać kwotę, jaką chcesz wypłacić z konta Totolotka. Minimalna wypłata to 1 zł. Pieniądze zostaną przelane na twoje konto bankowe.

Od wypłat nie są pobierane prowizje.

Wpłaciłeś i wypłaciłeś? Czyli zarobiłeś!

Liczymy, że dzięki powyższemu artykułowi wiesz jak dokonywać płatności w Totolotku. Wszystkie przedstawione metody wpłaty i wypłaty są w pełni bezpieczne i masz gwarancje, że twoje pieniądze dotrą do celu.

Czy artykuł okazał się pomocny? 
(2 opinii, 4.5 średnia)

scroll top