logo xwin.pl

Płatności u legalnych bukmacherów

Dodano: 28 maja 2018

|| Aktualizacja: 30 maja 2018

Brak komentarzy

Jak wpłacać i wypłacać pieniędzy u legalnych bukmacherów w Polsce? Ile trwa transfer środków na lini gracz – bukmacher? W poniższym artykule poznasz metody płatności oraz sposób realizowania przelewów do bukmacherów.

Granie u internetowych bukmacherów wiąże się z transferowaniem środków finansowych. Jeśli chcemy postawić zakład musimy mieć dodatnie saldo na koncie bukmacherskim. W dzisiejszych czasach pieniądze od gracza do bukmachera przesyłane są błyskawicznie. Z reguły w kilka minut można doładować konto i zagrać interesujący nas zakład.

Jeśli korzystasz bądź korzystałeś z internetowych zakupów, to nie powinny być ci obce elektroniczne płatności. Najprostszym przykładem jest portal allegro.pl. Kupując przedmiot i decydując się na opłatę z góry musimy wykonać przelew środków na konto sprzedającego. Wówczas w transakcji pośredniczą firmy typu PayU lub tpay.com. Podobnie jest z bukmacherami w Polsce, którzy oferują metody płatności znane z innych aktywności np. Allegro.

Polscy bukmacherzy korzystają z usług wiarygodnych operatorów płatności. To oznacza, że transferowane pieniądze są bezpieczne i trafią do celu (bukmachera). Bukmacherzy, jak i operatorzy są również zobligowani do ochrony danych osobowych. Tego typu gwarancji nie ma u zagranicznych bukmacherów.

Pojęcie płatności definiujemy jako wpłaty i wypłaty u bukmacherów. Poniżej przedstawimy najpopularniejsze metody wpłat i wypłat, które są dostępne u „buków” w Polsce.

Błyskawiczne przelewy bankowe

Najczęściej wybieraną opcją wpłat u legalnych bukmacherów są przelewy określane mianem „błyskawicznych”. Nazwa ta nie jest przypadkowa, ponieważ pieniądze na koncie bukmachera pojawiają się zaraz po zatwierdzeniu przelewu. Za szybkość transferu odpowiadają pośrednicy, którzy obsługują wpłatę. Dotpay, Tpay czy Przelewy24 działają jako przedpłata, a konto zostaje doładowane w przeciągu kilkudziesięciu sekund.

Z funkcji błyskawicznych przelewów mogą korzystać tylko ci gracze, którzy posiadają konto w banku (rachunek bankowy).

Operatorzy błyskawicznych przelewów:

 • Dotpay
 • Tpay
 • PayU
 • Przelewy24

Wyżej wymienieni operatorzy obsługują ponad 30 banków w Polsce.

Jak skorzystać z metody błyskawicznych przelewów?

Każdy legalny bukmacher posiada opcję błyskawicznych przelewów. Chcąc doładować konto bukmacherskie należy wybrać metodę wpłaty oraz wartość – następnie zostaniemy przekierowani na stronę banku, by zrealizować przelew. Firma pośrednicząca w przelewie automatycznie generuje formularz transakcji, a gracz jedynie musi zalogować się na konto w banku i potwierdzić wpłatę.

 • Czas realizacji: kilkadziesiąt sekund.
 • Dostęp: 24/7 (całodobowo)
 • Prowizja: brak
 • Bezpieczeństwo: bardzo wysokie.

Polecana metoda 

Karty kredytowe/debetowe

Kolejną szybką metodą doładowania konta u bukmachera jest wpłata przy użyciu karty kredytowej lub debetowej VISA/MasterCard.

Wybierając wpłatę przez kartę musisz podać następujące dane:

 • kod CVC (są to 3 numery znajdujące się na odwrocie karty),
 • rodzaj karty (VISA, MasterCard)
 • numer karty,
 • dane posiadacza karty.

Wpłaty realizowane są codziennie (całodobowo), bez dodatkowych prowizji.

Skrill

Skrill to portfel elektroniczny, który działa na podobnej zasadzie co konto bankowe. To popularna metoda płatności w sklepach internetowych i zakładach bukmacherskich. Konto w Skrill można założyć zdalnie (przez internet), a klient dodatkowo może zamówić kartę, która pozwala m.in. na realizowanie wypłat z bankomatów.

Konto Skrill można połączyć z rachunkiem bankowym, co pozwala na doładowanie karty.

Wpłaty na konto bukmacherów są błyskawiczne – pieniądze trafiają do celu w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Skrill należy do brytyjskiej spółki i zachowuje wszelkie procedury związane z bezpieczeństwem.

Bukmacherzy, u których działa Skrill: Fortuna, Totolotek, LVBET i STS.

Neteller

Neteller działa identycznie, jak Skrill. Co więcej, należy do tej samej spółki Optimal Payments Plc.

Do tej pory jedynym bukmacherem, który posiada w swojej ofercie Neteller jest STS.

Blik

Blik to mobilny system płatności. Idealne rozwiązanie dla graczy korzystających z mobilnej aplikacji bukmachera. System Blik polega na realizacji przelewu przy użyciu wygenerowanego kodu. W ten sposób gracz nie musi logować się do banku, by zrealizować wpłatę.

Aby korzystać z systemu Blik należy być klientem bankowości mobilnej któregoś z obsługiwanych banków (np. PKO BP, ING, mBank).

Blik dostępny jest w Fortunie i Totolotku.

Tradycyjny przelew bankowy

Polscy bukmacherzy w swojej ofercie wciąż posiadają możliwość doładowania konta za pośrednictwem tradycyjnego przelewu. Na czym on polega? Na wypełnieniu druczku zlecającego przelew, gdzie należy wprowadzić swoje dane i numer konta bukmachera. Tego typu wpłatę można zrealizować na poczcie lub w banku. Należy liczyć się z opłatą, jaką pobierze pośrednik.

Czas realizacji tradycyjnego przelewu to 1-3 dni. Ta metoda w dobie bankowości elektronicznej odchodzi do lamusa.

Doładowanie w punkcie stacjonarnym

Bukmacher Fortuna pozwala na doładowanie internetowego konta w punkcie stacjonarnym. Realizacja jest prosta: idziesz do lokalu Fortuny i przy kasie prosisz obsługę o doładowanie internetowego konta. W zamian za gotówkę lub płatność kartą obsługa Fortuny wykona przelew na twoje konto internetowe.

W tym przypadku płatność można zrealizować tylko w godzinach otwarcia Fortuny.

Paysafecard

Paysafecard działa na terenie całej Europy. Wpłaty przy użyciu Paysafecard polegają na wprowadzeniu kodu zasilającego (16 cyfr), co przypomina m.in. doładowanie telefony na kartę. Klient za gotówkę może kupić kupon z kodem na określoną wartość. Wprowadzając kod w systemie płatności Paysafecard pozwala on na zrealizowanie wpłaty do bukmachera.

Kupony z kodem Paysafecard można wykupić m.in. w sieci sklepów „Żabka”, „Pepco”, „ABC” czy na „Poczcie Polskiej”. Pełny wykaz dystrybutorów kuponów Paysafecard: https://www.paysafecard.com/pl-pl/kup/dystrybutorow/

Za pośrednictwem Paysafecard doładujesz konto w Totolotku i LVBET.

Jak wypłacić pieniądze?

Legalni bukmacherzy mogą wypłacać pieniędzy tylko za pośrednictwem przelewu na rachunek bankowy. Gracz rejestrując konto u bukmachera musi wprowadzić numer konta bankowego. Tacy bukmacherzy jak Fortuna czy Totolotek wypłaty realizują codziennie o godzinie 12:00 (poniedziałek – piątek). To oznacza, że gracz, który dokona wypłaty o późniejszej porze, otrzyma przelew wychodzący następnego dnia. Maksymalny czas oczekiwania na wypłatę to 2 dni (robocze).

Czy wpis okazał się pomocny?
(3 opinii, 4.7 średnia)

scroll top