logo xwin.pl

Jak oskubano Fortunę na ponad pół miliona złotych?!

Dodano: 6 kwietnia 2018

|| Aktualizacja: 9 kwietnia 2018

1 komentarz

We środę, 4 kwietnia 2018 roku pewien gracz Fortuny postawił w zakładach live kupon za 20 zł. Chwilę później wygrał ponad pół miliona złotych. To rekord w zakładach „na żywo” wśród polskich bukmacherów.

Szczęśliwy typer wytypował kupon akumulowany w zakładach live złożony z 6 meczów tenisa ziemnego. Spotkania dotyczyły turniejów niższej rangi Challenger oraz ITF. Egzotyczni zawodnicy i zawodniczki oraz bardzo wysokie kursy – te dwa czynniki przyczyniły się do tej imponującej wygranej.

Kurs łączny zwycięskiego kuponu wynosił 33 422, 50. Przy stawce 20 zł – wygrana wyniosła 588 236, 00 zł. Po odjęciu podatku (w tym przypadku 58 823, 60 zł) gracz na „czysto” zarobił 529 412, 40 zł!

Tym samym padł rekord w Polsce, jeśli chodzi o zakłady live. Do tej pory najwyższa wygrana w tej kategorii wynosiła raptem 45 tysięcy zł.

Informację o tak wysokiej wygranej podał na twitterze prezes Fortuny, Konrad Komarczuk, który na potwierdzenie swoich słów wkleił zwycięski kupon:

Cieszymy się, że najwyższa wygrana na polskim rynku bukmacherskim padła właśnie w Fortunie. Przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasza oferta zakładów na żywo była najbardziej atrakcyjna dla graczy. Jak pokazuje przykład zwycięskiego kuponu, każdy klient Fortuny jest w stanie znaleźć spotkania i kursy, które mogą spowodować, że tuż po zakończeniu typowanych zdarzeń wzbogaci się o naprawdę poważną sumę pieniędzy – komentuje wygraną prezes Fortuny, Konrad Komarczuk.

Jak się okazuje autor kuponu postawił zakłady bez większego zastanowienia. Decyzja była spontaniczna, a sam nie jest ekspertem od tenisa. Determinantem były wysokie kursy.

– Decyzję o wytypowaniu tych konkretnych spotkań podjąłem spontanicznie, kierując się przede wszystkim wysokimi kursami, jakie pojawiły się równocześnie na kilka meczów. Nie czuję się ekspertem tenisowym i częściej typuję inne dyscypliny sportu. Wygrana w Fortunie na pewno pomoże mi w realizacji niejednego marzenia – powiedział proszący o anonimowość gracz Fortuny.

Nie masz konta w Fortunie? Zarejestruj się i odbierz zakład bez ryzyka 115 zł

scroll top