logo xwin.pl

Jeśli trafiłeś na naszą stronę, to znaczy, że poszukujesz informacji o zakładach bukmacherskich. Xwin.pl za cel stawia sobie rzetelne informowania o bukmacherach dostępnych na polskim rynku.

Rzetelne informowanie o bukmacherach, czyli?

W Internecie do dyspozycji użytkowników jest spora liczba stron podejmujących tematykę około bukmacherską. Darmowe typy, bonusy, kody promocyjne – tego typu sloganami próbuje przyciągać się na stronę potencjalnych klientów. Znakiem naszych czasów jest tzw. clickbait, czyli treść mająca na celu wygenerowanie zysków z reklamy kosztem jakości materiału/artykułu. Słowem, użytkownik dostaje ładnie opakowaną wydmuszkę, bez merytorycznej wartości.

Clickbait najczęściej pojawia się w portalach plotkarskich typu pudelek.pl, ale fakty są takie, że coraz więcej stron w Internecie „sprzedało się” licząc tylko na kasę. Podobnie jest w naszej dziedzinie, czyli zakładach bukmacherskich. Wartościowa treść ustępuje nachalnej promocji. Osoba poszukująca informacji o bukmacherach (ofercie, kursach, regulaminie) najczęściej otrzymuje przekazy o zaletach obstawiania, atrakcyjnym bonusie, świetnych promocjach i wszystkim tym, co ma prowadzić do skorzystania z reklamy i rejestracji u bukmachera.

Czyniąc długą historię krótką, w Internecie bardzo trudno trafić na prawdziwe i fachowe informacje odnośnie bukmacherów, które nie będą miały tylko pozytywnego wydźwięku. W przeciwieństwie do tego pojawia się masa sponsorowanych stron, które w głównej mierze nastawione są na kliknięcia w reklamy. W ten sposób otrzymujemy materiały promocyjne bukmachera, a nie rzetelne recenzje. Wybieramy nie najlepszego bukmachera, ale najbardziej wypromowanego itd. W wielu przypadkach jesteśmy po prostu okłamywani.

Potrzeba matką wynalazków – głosi przysłowie. Uważamy, że na polskim rynku bukmacherskim jest duża luka, jeśli chodzi o fachową dyskusję o zakładach sportowych. Nie ma portalu, który krytycznie przygląda się bukmacherom – ich ofertom oraz praktykom. Stąd pomysł na projekt xwin.pl.

Kim jesteśmy?

Wąską grupą młodych ludzi posiadających doświadczenie w branży bukmacherskiej i dziennikarskiej zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.

Wiemy, jak działają bukmacherzy – na czym i kim zarabiają. Co więcej, wiemy dlaczego oferują wam bonusy i promocje. Bynajmniej nie dlatego, że są hojni 😉 Wiemy także, jak grać, by nie wpaść w szpony hazardu, a dodatkowo móc zarobić parę groszy na zakładach.

Chcemy edukować i „produkować” świadomych graczy. Nie hazardzistów, którzy przegrają u bukmachera swoje oszczędności. Jeśli wśród was znajdzie się taka osoba – zgłoś się do nas, pomożemy wyjść Ci z nałogu.

Rozpoczynasz grę u bukmachera i zadajesz sobie pytania:

  • U którego bukmachera najlepiej posiadać konto?
  • Czy moje pieniądze u bukmachera są bezpieczne?
  • Czy opłaca się korzystać z bonusów i promocji bukmacherskich?
  • Czy istnieje system bukmacherski pozwalający na regularne zyski?

Na te i wiele innych pytań odpowiadamy za pośrednictwem naszej strony xwin.pl. Ze swojej działalności nie czynimy tylko miejsca na reklamę dla bukmacherów. Aspirujemy do miana kompendium wiedzy o polskich bukmacherach internetowych. W naszym interesie jest dobro gracza. Bo dobro zawsze wraca 🙂

scroll top