logo xwin.pl

Mobilna aplikacja Totolotka

Dodano: 6 kwietnia 2018

|| Aktualizacja: 3 listopada 2018

Brak komentarzy
totolotek logo

Prezentujemy mobilną aplikację Totolotka, dzięki której na wyciągnięcie ręki zyskujesz pełny dostęp do oferty bukmachera. Sprawdź, co oferuje Totolotek mobile i jak zainstalować aplikację na swój telefon.

Totolotek oferuje dwie aplikacje – ta podstawowa dotyczy obstawiania zakładów przez internet, druga aplikacja to BETSCAN, której podstawowym zadaniem jest skanowanie kuponów zawartych w punkcie stacjonarnym. Poniżej przedstawimy główną aplikację Totolotka, która pozwala na pełny dostęp do bukmachera.

Mobilna aplikacja Totolotka przeznaczona jest na telefony z systemem Android oraz iOS. Gracze posiadający urządzenia oparte na systemie Windows zdani są na mobilną wersje strony internetowej totolotek.pl.

Jak zainstalować aplikację na telefon?

Mobilna aplikacja dostępna jest dla każdego klienta. To oznacza, że aby ją pobrać nie musisz posiadać konta w Totolotku. Proces rejestracji konta możesz zainicjować po zainstalowaniu aplikacji Totolotka na swój telefon.

Instalacja dla telefonów z systemem Android:

 1. sposób: wejdź na stronę totolotek.pl, następnie przejdź w zakładkę „mobile” i kliknij ikonę „Pobierz na Android”.
 2. sposób: wejdź z pozycji telefonu bezpośrednio na stronę https://cw.totolotek.pl/zaklady-mobile/android i pobierz aplikację.
Uwaga, przed pobraniem aplikacji możesz otrzymać komunikat o instalacji oprogramowania z nieznanego źródła. Aplikacja jest w pełni bezpieczna, ale z powodu ograniczeń Google dotyczących aplikacji bukmacherskich Totolotek mobile nie jest dostępny w Google Play.

Aby odblokować możliwość pobierania plików spoza Google Play wejdź na swoim telefonie w „Ustawienia” -> „Więcej” -> „Bezpieczeństwo” lub „Ustawienia” -> „Zabezpieczenia” (w zależności od wersji systemu Android) i w pozycji „Nieznane źródła” zaznacza zgodę na instalowanie innych plików niż z Google Play.

Instalacja dla telefonów z systemem iOS:

 1. Pobierz aplikację Totolotka z AppStore, a następnie zainstaluj ją na swój telefon.

Co oferuje aplikacja?

W skrócie: dzięki mobilnej aplikacji zyskasz pełny dostęp do bukmachera, czyli wszystkich funkcji dostępnych za pośrednictwem komputera. Jeśli będziesz chciał postawić zakład, dokonać wpłaty lub wypłaty pieniędzy z konta Totolotka, nie będziesz potrzebował do tego komputera – wystarczy telefon.

Funkcje aplikacji Totolotka:

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i „na żywo”
 • Zarządzanie kontem
 • Bonusy dla nowych graczy
 • Oferta gry bez podatku
 • Wpłaty przez Dotpay
 • Wypłaty pieniędzy
 • Livetracker – wizualizacje meczów „na żywo”
 • Quickbet – szybkie zakłady

Jak grać bez podatku w aplikacji Totolotka?

Mobilna aplikacja daje możliwość obstawiania zakładów bez 12% podatku od stawki! Promocja obowiązuje w ramach oferty „Tniemy podatek”.

Jeśli chcesz zagrać bez podatku w Totolotku postaw zakład z mobilnej aplikacji zgodnie z poniższymi wytycznymi:

 • Na kuponie musi się znaleźć minimum 3 zdarzenia
 • Minimalny kurs łączny kuponu to 2,50 (dla pojedynczych zdarzeń minimalny kurs wynosi 1,30)
 • Minimalna stawka zakładu to 20 zł

Oferta obowiązuje od 6 lutego 2018 do odwołania.

Ocena wpisu
(1 opinii, 5 średnia)

scroll top