logo xwin.pl

#Mistrzowski Typer Totolotka: wygraj bilety na mundial 2018 + bonusy

Dodano: 13 kwietnia 2018

|| Aktualizacja: 27 listopada 2018

1 komentarz
Konkurs #Mistrzowski Typer logo

Jakie byłby idealne wakacje dla kibica piłki nożnej w tym roku? Na pewno czerwcowy wypad na mundial w Rosji! Totolotek daje takie możliwości, ponieważ zwycięzca konkursu #Mistrzowski Typer wygra bilety na turniej MŚ 2018. Sprawdź poniżej warunki zabawy.

#Mistrzowski Typer to darmowy konkurs, w którym należy typować siedem finałowych kolejek polskiej Ekstraklasy. Cała zabawa toczona jest za pośrednictwem twittera – tam należy oddawać swoje typy. Dwóch graczy wygra pakiet finałowy do Rosji, który obejmuje przelot, hotel i bilet na mecz MŚ + bonus 200 zł. Pozostali gracze mają okazje na zdobycie darmowej gotówki.

Zasady konkursu

Organizatorem konkursu #Mistrzowski Typer jest legalny bukmacher Totolotek. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie konta w serwisie Totolotka – zarejestruj się tutaj i odbierz darmowe 20 zł!

Od dziś (13 kwietnia 2018) do 20 maja obstawiaj na twitterze Totolotka mecze finałowych kolejek polskiej Ekstraklasy. Typy należy składać pod konkursowym postem na profilu Totolotka podając swój login u bukmachera oraz hasztag #MistrzowskiTyper. Typowane mecze także trzeba oznaczać przy pomocy hasztagu.

Przykład typu: „login, #MistrzowskiTyper, #LECKOR 1:2 #JAGGÓR 3:2 #LEGZAG 3:0 #WISWIS 1:1 #ARKLEC 2:1 #CRAPIA 0:0 #ŚLĄSAN 3:1 #POGBBT 2:2”

Za każdy poprawny typ otrzymasz punkty do rankingu konkursu:

  • 3 pkt – jeśli wskażesz poprawnie dokładny wynik (np. 2:1)
  • 1 pkt – jeśli uda ci się poprawnie wytypować wynik (1X2)

Co ważne, warunkiem uczestnictwa w konkursie jest oddanie typów, ale również podanie dalej posta z konkursem, czyli tzw. RT na twitterze.

Nagrody

Totolotek przyzna dwie nagrody główne, czyli bilety na mundial w Rosji. Pierwszego zwycięzce wyłoni generalny ranking konkursu (suma punktów na przestrzeni wszystkich kolejek).

Generalny ranking:

Miejsce 1: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby do Rosji + nagroda o wartości 200 zł
Miejsce 2: Nagroda o wartości 200 zł
Miejsce 3: Nagroda o wartości 200 zł
Miejsca 4-10: Nagroda o wartości 150 zł
Miejsca 11-20: Nagroda o wartości 100 zł

Drugi pakiet wyjazdowy do Rosji otrzyma gracz, który w pojedynczej kolejce uzbiera najwięcej punktów.

Wyjazd do Rosji odbędzie się w terminie 18 – 20 czerwca 2018. Co pozytywne, konkurs Totolotka jest w pełni darmowy. Udział w zabawie nic nie kosztuje – można tylko wygrać 😉

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top