logo xwin.pl

Milenium – wpłaty i wypłaty

Dodano: 29 października 2018

|| Aktualizacja: 29 października 2018

Brak komentarzy
milenium logo bukmacher

Jak wpłacić pieniądze na konto bukmachera Milenium? Jak zrealizować wypłatę wygranej? W tym artykule poznasz wszystkie dostępne metody płatności u bukmachera Milenium.

Bukmacher Milenium – nie mylić z bankiem Millenium – daje możliwość obstawiania zakładów sportowych tylko i wyłącznie w polskiej walucie (zł). Dla typera nie jest żadną nowością, że postawienie kuponu lub odbiór bonusu powitalnego wiąże się z koniecznością wpłaty na konto. Depozyt w Milenium można złożyć za pośrednictwem internetowych płatności, tak popularnych w naszych czasach.

Milenium to legalny bukmacher w naszym kraju, a to oznacza, że spełnia wszelkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa naszych finansów, jak i danych osobowych. Dla gracza to gwarancja wypłaty wygranej, jak i pewność, że przelew środków trafi na odpowiednie konto. W tym względzie Milenium współpracuje tylko z wiarygodnymi pośrednikami, którzy nadzorowani są m.in. przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Internetowe zakłady Milenium działają od 2012 roku – w tym czasie nie zanotowano zgłoszeń o nielegalnych praktykach przy płatnościach do bukmachera.

Wpłaty

Minimalna kwota wpłaty w Milenium zaczyna się już od symbolicznego 1 zł. Depozyty składać można za pośrednictwem elektronicznej bankowości i mobilnych płatności.

Pieniądze z banku na konto Milenium zazwyczaj wędrują raptem kilka minut. Co ważne, bukmacher, jak i pośrednicząca firma w przelewie, nie pobierają prowizji od wpłaty. Np. wpłacając 100 zł – na koncie pojawi się taka sama kwota.

Milenium przy wpłatach współpracuje z renomowanymi i znanymi operatorami płatności.

Metody wpłaty

PayU – system błyskawicznych przelewów obsługujący ponad 30 banków | Minimalna wpłata 1 zł | Prowizja 0% | Czas realizacji: kilka minut

tpay (transferuj.pl) – system błyskawicznych przelewów obsługujący ponad 30 banków banków | Minimalna wpłata 1 zł | Prowizja 0% | Czas realizacji: kilka minut

BLIK – system mobilnych płatności, który umożliwia doładowanie konta telefonem | Minimalna wpłata 1 zł | Prowizja 0% | Czas realizacji: kilka minut

Czyniąc długą historię krótką – każdy kto posiada rachunek bankowy bez problemowo wpłaci pieniądze na konto Milenium. Na chwilę obecną największym minusem w płatnościach Milenium jest brak kart kredytowych/debetowych.

Jak wpłacić pieniądze do Milenium?

  • Po zalogowaniu się na konto w Milenium wejdź do panelu „Wpłaty”
  • Wybierz kwotę depozytu i metodę transferu
  • Zostaniesz przekierowany na stronę banku, aby sfinalizować przelew
  • Pieniądze trafią na twoje konto po kilku minutach

Jak zaznacza bukmacher najczęstszym błędem, który może prowadzić do braku wpłaty są błędnie wypełnione pola z numerem konta lub tytułem przelewu. Dlatego zalecamy ostrożność.

Co ciekawe, Milenium na terenie Polski posiada punkty stacjonarne, ale w przeciwieństwie do Fortuny czy STS nie umożliwia dokonania wpłaty w swoim lokalu.

Wypłaty

Zgodnie z ustawą hazardową wypłaty od internetowych bukmacherów muszą być realizowane na rachunek bankowy. Prawne regulacje sprawiają, że wygrane od legalnych bukmacherów można wypłacić za pośrednictwem jednej metody – przelewu bankowego. I tak jest również w Milenium.

Aby wypłacić pieniądze od Milenium należy wejść w zakładkę „Wypłaty” i uzupełnić dane do przelewu, czyli podać rachunek bankowy i kwotę wypłaty. Minimalna wartość wypłaty to 1 zł.

Milenium realizuje wypłaty trzy razy dziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8:00 – 9:00, 12:00 – 13:00 i 16:00.

W zależności od banku i jego procedur księgowania wypłata od Milenium pojawi się na koncie gracza na dystansie 1-3 dni roboczych.

Ocena wpisu
(1 opinii, 4 średnia)

scroll top