logo xwin.pl

Milenium bonus: 760 zł dla nowych graczy | Kod promocyjny

Dodano: 22 października 2018

|| Aktualizacja: 1 grudnia 2018

Brak komentarzy
milenium logo bukmacher

Zakłady bukmacherskie Milenium  oferują nowym klientom bonus od pierwszego depozytu. Ile można zyskać? Maksymalnie 760 złotych doładowania. Dodatkowo Milenium oferuje również specjalne oferty także dla stałych graczy.

Znajdujesz się na stronie, gdzie zebraliśmy w całość bonusy powitalne i promocje dla stałych klientów Milenium. Poniżej znajdziesz sposoby odbioru bonusu powitalnego, poznasz kod promocyjny oraz pozostałe promocje tego bukmachera.

Milenium bonus powitalny 760 zł

Milenium oferuje bonus  od pierwszej wpłaty o wartości 100% depozytu. To oznacza, że bukmacher podwoi kwotę pierwszej wpłaty maksymalnie do 760 zł. Aby odebrać Milenium bonus powitalny podstawowym krokiem jest rejestracja konta, wpłata środków finansowych i obrót depozytem.

Internetowe konto w Milenium zarejestrować mogą tylko pełnoletni gracze. Co więcej, bonus powitalny przysługuje tylko nowym klientom, którzy do tej pory nie posiadali konta u bukmachera Milenium.

Rejestracja konta w Milenium – kod promocyjny

Bonus powitalny w Milenium nie wiąże się z wprowadzeniem specjalnego kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Do promocji nie jest potrzebny bonusowy kod Milenium, ale żeby z niej skorzystać należy przy rejestracji konta zaznaczyć pole „chcę otrzymać BONUS NA START”. Jeśli nie złożysz przy rejestracji deklaracji o chęci odebrania bonusu, to promocja przepada.


Milenium kod promocyjny (grudzień 2018): niedostępny


Milenium bonus 760 zł

Milenium bonus 760 zł

Proces rejestracji konta w Milenium, tak jak u innych legalnych bukmacherów, polega na podaniu danych osobowych, adresowych, numeru PESEL i skanu/zdjęcia dokumentu tożsamości, co pozwoli na pozytywną weryfikacje.

Pierwszy depozyt

Po rejestracji konta gracz chcący odebrać Milenium bonus musi dokonać pierwszej wpłaty na konto (w przeciągu 10 dni). Depozyt w Milenium można złożyć za pośrednictwem systemu płatniczego PayU, tpay lub BLIK (pieniądze na koncie pojawią się błyskawicznie). Aby uzyskać maksymalny bonus należy wpłacić 760 zł lub więcej.

Jak odebrać bonus Milenium?

 1. Zarejestruj się w Milenium zaznaczając w formularzu „chcę otrzymać BONUS NA START”.
 2. Po weryfikacji konta w terminie do 10 dni wpłać pieniądze na konto (760 zł lub więcej)
 3. W terminie 60 dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty na kuponach z minimum trzema zdarzeniami z kursem całkowitym wynoszącym przynajmniej 2.00
 4. Po dokonaniu obrotu wpłatą na 20% wymaganej kwoty otrzymasz 20% bonusu | Reszta 80% bonusu zostanie przyznana po realizacji pełnego obrotu
 5. Po spełnieniu warunków obrotu bonus 760 zł zostanie dopisany do konta gracza w przeciągu 3 dni

Warunek obrotu depozytem

W regulaminie bonusu powitalnego Milenium znajdują się zapisy:

3. Kwota obrotu jest to kwota równa:

a) 4-krotności kwoty pierwszego wpłaconego depozytu – jeżeli kwota pierwszego
wpłaconego depozytu nie przekracza 760 zł,
b) 3040 zł, jeżeli kwota pierwszego wpłaconego depozytu przekracza 760 zł.

4. Aby otrzymać bonus, klient musi w terminie 60 dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta
gracza zawrzeć, jednokrotnie lub wielokrotnie, zakłady bukmacherskie przez Internet za
łączną kwotę równą lub większą kwocie obrotu z kursem ogólnym każdego zakładu nie
mniejszym niż 2,00, z zastrzeżeniem ust. 5.

5. Po zawarciu w terminie 60 dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta gracza zakładów
bukmacherskich przez Internet za łączną kwotę równą 20% kwoty obrotu z kursem ogólnym
każdego zakładu nie mniejszym niż 2,00, klient otrzyma 20% bonusu. Pozostałe 80%
bonusu zostanie przyznane po spełnieniu wszystkich warunków określonych w ust. 4.

Jak wygląda sytuacja tłumacząc regulamin na bardziej przystępny język? Otóż gracz, który wpłacić mniej lub 760 zł musi obrócić depozytem cztery razy w zakładach z kursem ogólnym/całkowitym minimum 2.00 przy użyciu kuponów z co najmniej 3 zdarzeniami. Co to oznacza? To że przy wpłacie 760 zł łącznie musi postawić zakłady na kwotę 3040 zł. Wynika to z działania: 760 zł (wpłata) * 4 (obrót) = 3040 zł.

Zgodnie z regulaminem:

 • 20% bonusu zostanie przyznane po realizacji obrotu na 20% wymaganej kwoty
 • 80% bonusu pojawi się na koncie po dokonaniu pełnego obrotu

Co ważne, w 7. punkcie regulaminu jest informacje, że dziennie można dokonać 10% wymaganego obrotu – pozostałe kuponu zawarte w danym dniu i rozliczone nie będą kwalifikować się do obrotu, nawet jeśli spełnią warunek dotyczący kursu całkowitego (minimum 2.00).

Np. Przy wpłacie 760 zł dzienny maksymalny obrót 10% wynosi 76 zł. Czyli w danym dniu łączna suma stawek licząca się do obrotu to 76 zł.

To oznacza, że najszybszy obrót wpłatą można zrealizować na dystansie 10 dni (codziennie 10% obrotu).

Zakłady liczące się do obrotu

 • Kupon z minimum 3 zdarzeniami
 • Minimalny kurs dla pojedynczy zdarzeń 1.20
 • Minimalny kurs ogólny/całkowity 2.00
 • Zakłady zawarte z oferty przedmeczowej lub live

Do obrotu nie będą kwalifikować się zakłady: z Totalizatora, rozpisowe, Typ dnia, anulowane/unieważnione.

Masz wątpliwości odnośnie bonusu, regulaminu lub uważasz, że bukmacher postąpił niesłusznie? Zgłoś reklamacje do Milenium na adres: reklamacja@milenium.pl w terminie 30 dni od zdarzenia.

Ocena bonusu Milenium

Na tle innych bonusów powitalnych, oferta Milenium prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Co ważne, promocja posiada przejrzysty regulamin, a skorzystanie z bonusu wiąże się z kilkoma prostymi czynnościami. Bukmacher nie prezentuje się atrakcyjnie, ale jego bonus już tak. Dla łowców okazji, to dobra szansa na zdobycie pieniędzy na grę i postawienie kilku zakładów. Nawet jeśli w dłuższej perspektywie nie będą wiązać z Milenium przyszłości.

To bardzo wysoki bonus sięgający 760 zł. Co ważne, po jego otrzymaniu nie trzeba spełniać dodatkowych warunków obrotu. Dla porównania w promocji powitalnej od forBET należy obrócić kwotę pierwszej wpłaty i bonus (i to przy użyciu bardziej wymagających kuponów!). Bonus Milenium to jedna z lepszych promocji na rynku.

Bonusy powitalne pozostałych bukmacherów

Bonus powitalny w Milenium to 760 zł. A ile można zyskać u innych bukmacherów w Polsce? Sprawdź aktualne bonusy i kody promocyjne!

BukmacherRodzaj bonusuŁączna kwota bonusuMoment przyznania bonusuKod promocyjny
FortunaZakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
Bonus bez depozytu
1135 zł złPo pierwszej wpłacieXWIN
TotolotekDarmowy zakład
Bonus od depozytu
1020 złPo rejestracjiBONUSOWO
LVBETBonus bez depozytu
Bonus od depozytu
1520 złPo rejestracjiPROMO2018
STSDarmowy zakład
Bonus od depozytu
1027 złPo pierwszej wpłacieBONUSVIP
forBETBonus od depozytu1200 złPo pierwszej wpłacieKASAVIP
MileniumBonus od depozytu760 złPo pierwszej wpłaciebrak
EtotoZakład bez ryzyka50 złPo pierwszej wpłaciebrak
TOTALbetFreebet
Bonus od depozytu
525 złPo pierwszej wpłaciebrak
Bonusy powitalne od bukmacherów

Bonusy dla stałych graczy

Milenium oferuje nie tylko bonus powitalny, ale również promocje dla wiernych klientów. Bukmacher przy okazji wydarzeń sportowych organizuje konkursy, w których można powiększyć wygraną lub zdobyć dodatkowe nagrody. Poniżej prezentujemy aktualne bonusy dla stałych graczy.

Darmowy zakład 10 zł

Będąc zarejestrowanym graczem Milenium można zapisać się w programie lojalnościowym Liga Mistrzów i postawić darmowy zakład o wartości 10 zł (bonus freebet).

Milenium bonus: darmowy zakład 10 zł

Milenium bonus: darmowy zakład 20 zł

Liga Mistrzów Milenium to program lojalnościowy, gdzie za każdy postawiony zakład zdobywa się punkty, które następnie można wymienić na kredyty lub nagrody rzeczowe. W zależności od aktywności gracza można ubiegać się o 4 rodzaje kart: czerwona, srebrna, złota i platynowa. Status gracza (im wyższy tym lepiej) uprawnia do korzystania ze specjalnych ofert i bonusów.

Zapisując się do programu Liga Mistrzów Milenium każdy nowy gracz może postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 10 zł. Jeśli przegra, bukmacher zwróci równowartość zakładu, ale nie w formie pieniędzy tylko punktów w programie lojalnościowym.

Happy Hour – granie bez podatku

Stałą i rozpoznawalną ofertą Milenium jest promocja Happy Hour (szczęśliwa godzina), dzięki której codzienne bukmacher daje szanse postawienia kuponu bez 12% podatku!

Milenium bonus: Happy Hour

Bonus Happy Hour

W ramach oferty Milenium każdego dnia wybiera punkty stacjonarne i internetowe zakłady, w których można zagrać bez podatku o konkretnych godzinach. Dzięki temu współczynnik kuponów nie wynosi 0.88 tylko 1.00 co pozwala osiągnąć wyższe wygrane.

Informacje o Happy Hour (gdzie, kiedy i o której) można znaleźć na stronie Milenium i za pośrednictwem mediów społecznościowych bukmachera (twitter, facebook).

(2 opinii, 4.5 średnia)

scroll top