Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Milenium


Milenium to legalny polski bukmacher, który najpierw oferował swoje zakład w punktach stacjonarnych, a od kilku lat robi to także w internecie. Szczególnie atrakcyjnym wydaje się bonus dla nowych graczy o wartości 100% od pierwszego depozytu do 500 PLN.

Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium, a więc Milenium to legalnie działający w Polsce bukmacher, który posiada licencje od Ministra Finansów RP. Podobnie jak forBET, LVbet, STS, Totolotek czy Fortuna.

Przez wzgląd, że Milenium zarejestrowany jest w Polsce, to każdy zakład obarczony jest 12-procentowym podatkiem od stawki oraz dodatkowymi 10-procentami od wygranej powyżej 2280 PLN.

Milenium to bukmacher o pond 10-letniej historii, który swoją działalność rozpoczął 18 października 2004 roku. Początkowo grę oferował on w piętnastu punktach stacjonarnych. Dziś jest ich już ponad dwieście, a poza zakładami stacjonarnymi z firmą zakładać się w zakładach wzajemnych można również za pośrednictwem strony internetowej milenium.pl.

Firma angażuje się również w działania sponsorskie. Jest między innymi oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin - klubu grającego na szczeblu Lotto Ekstraklasy. Poza tym w przeszłości współpracowała ona z Tauron Basket Ligą oraz federacją MMA-ATACK. Od lat wspiera również zaangażowaną w sport młodzież.

Zakłady sportowe Milenium


Milenium graczy przyciąga również bardzo szeroką ofertą, która sprowadza się do ponad 10 tysięcy zdarzeń każdego dnia. W jej skład wchodzą nie tylko tak popularne dyscypliny, jak piłka nożna czy tenis, ale również bardziej egzotyczne. Są to na przykład futbol australijski, lotki czy bardzo popularny ostatnio e-sport.

To samo tyczy się szerokiej oferty zakładów LIVE, choć ta w głównej mierze skupia w sobie wydarzenia z piłki nożnej, tenisa, koszykówki czy siatkówki.

Średnia marża oscyluje w granicach 10%, co przy podatku od stawki wpływa na znacznie niższe kursy i wygrane niż u innych legalnych bukmacherów jak Fortuna czy LVbet.

Minimalna stawka na zakład w Milenium to 2 PLN, podczas kiedy maksymalna wygrana wynieść tutaj może aż 100 000 PLN. Gracze zakłady składać mogą w dwóch formach - jako zakłady proste oraz systemowe. W ramach tych pierwszy wyróżniamy zakład pojedynczy, który zawiera tylko jedno zdarzenie na kuponie oraz złożony, na którym znajdziemy od 2 do 32 zdarzeń. Dodatkowo premiuje się tutaj zawodników grających wysokie kursy. Jeśli na kuponie gracza znajduje się minimum pięć spotkań z kursem równym lub wyższym od 2,00 to wygrana takiego zakładu jest powiększana o 20 proc. w ramach kuponu GRAND.

Również w zakładach systemowych maksymalna liczba zdarzeń to 32. Te dodatkowo można dzielić tutaj na grupy, tworząc różne kombinacje.

Poza zakładami sportowymi Milenium swoim klientom przygotował Totalizator w trzech formach - TOTALIZATOR BRAKOWY, PEWNIAKI oraz LIGOWA 16.

TOTALIZATOR BRAMKOWY to zestaw 14 pojedynków, w których typuje się bramki zgodnie z zasadą:

- typ A - oznacza którykolwiek z wyników: 0:0, 2:1, 1:2, 3:0, 0:3, 3:3, 4:2, 2:4 i każdy inny wynik, gdzie oba zespoły strzeliły 0,3 6, 9, 12, ... goli,
- typ B - oznacza którykolwiek z wyników 1:0, 0:1, 2:2, 3:1, 1:3, 4:0, 0:4, 4:3 i każdy inny wynik, gdzie oba zespoły strzeliły 1,4, 7, 10, 13, ... goli,
- typ C - oznacza którykolwiek z wyników 1:1, 2:0, 0:2, 3:2, 2:3, 4:1, 1:4, 5:0 i każdy inny wynik, gdzie oba zespoły strzeliły 2, 5, 8, 11, ... goli.

Minimalnie obstawić trzeba co najmniej dwie pozycje z przygotowanej przez bukmachera listy.

PEWNIAKI to totalizator, gdzie obstawić trzeba minimum 10 z 20 spotkań znajdujących się na przygotowanej liście według zasady:

- typ 1 - oznacza zwycięstwo zespołu gospodarzy, czyli drużyny wymienionej jako pierwszej w parze,
- typ X - oznacza remis,
- typ 2 - oznacza zwycięstwo zespołu gości, czyli drużyny wymienionej jako drugiej w parze.

LIGOWA 16 to szesnaście wybranych przez Milenium meczów, z których wytypować trzeba minimum osiem według zasady:

- typ 1 - oznacza zwycięstwo zespołu gospodarzy, czyli drużyny wymienionej jako pierwszej w parze,
- typ X - oznacza remis,
- typ 2 - oznacza zwycięstwo zespołu gości, czyli drużyny wymienionej jako drugiej w parze.

W każdej grze totalizatora można składać zakłady proste A,B,C (1,X,2) lub złożone AB, AC, BC, ABC (1X, 12, X2, 1X2).

Milenium bonus powitalny 500 PLN


Nowym klientom Milenium przygotował bonus powitalny w wysokości 100% do kwoty 500 PLN. Aby się o niego ubiegać, przy rejestracji konta na milenium.pl zaznaczyć trzeba pole „Chcę otrzymać BONUS NA START”.

Następnie w ciągu 10 dni zasilić należy konto i w ciągu 60 następnych zagrać za trzykrotność depozytu w zakładach po kursach 2,00 lub wyższych i zawierających w sobie minimum trzy zdarzenia na kuponie. Po spełnieniu tych warunków bonus zostanie dopisany do konta gracza. Zasady obrotu bonusem są identyczne co obrotu depozytem.


Jak odebrać bonus od Milenium?


 1. Zarejestruj się w serwisie Milenium
 2. Przy rejestracji zaznacz pole „Chcę otrzymać BONUS NA START”
 3. Zaloguj się na konto
 4. Dokonaj pierwszego depozytu
 5. W ciągu 60 dni obróć nim 3-krotnie w zakładach z minimalną liczbą 3 zdarzeń na kuponie i kursem ogólnym 2,00 lub wyższym.
 6. Bonus zostanie dopisany do konta i będzie podlegał 3-krotnemu obrotowi w zakładach z minimalną liczbą 3 zdarzeń na kuponie i kursem ogólnym 2,00 lub wyższym.

Milenium mobile


Milenium swoim klientom przygotowało również stronę mobilną m.milenium.pl, na której można wykonywać wszystkie operacje, które wykonuje się na stronie klasycznej, a w tym:

- przeglądać ofertę,
- zawierać zakłady,
- realizować wpłaty i wypłaty.

Jak na razie bukmacher nie oferuje dedykowanych aplikacji na systemy takie jak Android czy iOS.

Bonusy dla stałych graczy


Poza bonusem powitalnym Milenium nagradza klientów za polecanie swoich znajomych. Za każdego poleconego gracza otrzymujemy punkty, które następnie możemy wymienić na grę. Zasady podziału są następujące:

- od 1 do 5 nowych graczy - za każdego otrzymujemy 1200 punktów,
- od 6 do 10 nowych graczy - za każdego otrzymujemy 1800 punktów,
- 11 i więcej graczy - za każdego otrzymujemy 2400 punktów.

Co istotne, aby bonusowe punkty trafiły na konto gracza, polecana osoba w przeciągu 60 dni musi zawrzeć zakłady na łączną kwotę minimum 50 PLN.

Milenium oferuje graczom również możliwość negocjacji kursów. W tym przypadku zakład musi być składany jednak za minimum 2000 PLN. Chcąc skorzystać z tej opcji, wpisuje się w odpowiednim polu proponowaną stawkę i czeka na jej akceptację.

Happy Hour to z kolei promocja obowiązująca jedynie w punktach stacjonarnych. Jest to wybrana godzina, w której zdanie kuponu jest równoznaczne z powiększeniem ewentualnej wygranej według zasady:

- o 5% dla zakładu Wielokrotnego, który się składa z co najmniej 5 zdarzeń z kursem min. 1,20,
- o 10% dla zakładu Wielokrotnego, który się składa z co najmniej 10 zdarzeń z kursem min. 1,20,
- o 15% dla zakładu Wielokrotnego, który się składa z co najmniej 15 zdarzeń z kursem min. 1,20.

Promocja przeznaczona jest dla członków programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.

Dodatkowo Milenium prowadzi program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium, w którym zdobyte za zawierane zakłady punkty następnie wymieniać można na nagrody, kredyty bądź bilety na wydarzenia sportowe.

Wpłaty i wypłaty w Milenium


Zasilenie konta gracza odbywa się przez pośrednika transferuj.pl. Wpłaty poprzez dostępne banki są realizowane do trzech minut. W przypadku innych banków może to potrwać dłużej.

Wypłaty z kolei realizowane są na konto bankowe, a czas ich realizacji sprowadza się maksymalnie do trzech dni roboczych.

Zalety i wady Milenium


Zalety:

- legalność - bukmacher, który na polskim rynku działa w pełni legalnie,
- ciekawa oferta - nawet 10 tys. zdarzeń dziennie, również na dyscypliny niszowe,
- wersja mobilna - mobilna wersja strony m.milenium.pl,
- bonus powitalny - aż 500 PLN dla nowych graczy w ramach bonusu powitalnego,
- dodatkowe promocje - kilka dodatkowych promocji dla stałych graczy i nagradzanie ich w programie lojalnościowym,
- support - prosty kontakt z supportem w języku polskim,
- negocjacja kursów - możliwość negocjacji kursów przy stawce minimum 2000 PLN na zakład,
- szybkie wpłaty - zasilenie konta babkowego już w 3 minuty.

Wady:

- podatek - 12-procentowy podatek od zakładów,
- przetwarzanie danych - dane gracza mogą być wykorzystywane przez inne organy,
- wpłaty - wpłaty tylko przez przelew bankowy,
- warunki obrotu bonusem - trudne do spełnienia warunki obrotu depozytem i bonusem,
- wypłaty - wypłaty jedynie na rachunek w banku.

Kontakt


Kontakt z działem technicznym, reklamacyjnym czy sportowym możliwy jest poprzez LIVE chat. Milenium ma również swój profil na portalu społecznościowym Facebook.


Adres spółki:
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.,
ul. Kręta 5,
65-770 Zielona Góra

Nasza opinia o Milenium


Milenium wydaje się być słabszym bukmacherem w porównaniu do innych zarejestrowanych w Polsce takich jak forBET, STS, Fortuna czy Totolotek. Firma ta odstaje technologicznie od swoich krajowych konkurentów. Nowych graczy kusi przede wszystkim wysokim bonusem powitalnym.

Zobacz jak wygląda Milenium


Opinie użytkowników o Milenium


Korzystasz z usług bukmachera Milenium? Podziel się z innymi swoją opinią.
Nie wiesz czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów.


Ocena:

Opinie użytkowników

zico w dniu 29.11.2017       Ocena:
3.00
fajnie że w swojej ofercie mają sporty...
...wirtualne
eri w dniu 27.11.2017       Ocena:
4.00
milenium dobry tylko do podstawowych zakładów do...
...poważniejszego grania zdecydowanie sie nie nadaje..ale rozyrwkowe kupony mozna u niego grać..poza tym wysoki bonus powitalny. Profesjonalnym graczom polecam Fortunę i LV BET
owen w dniu 31.10.2017       Ocena:
3.00
Od Milenium wole obstawiać w forBET -...
...jest szersza oferta i lepszy bonus powitalny był. Poza tym Milenium to według mnie taki trochę "zacofany" bukmacher. No chyba że z czasem sie rozwinie ale na ten moment bardziej polecam granie w forBET. pozdr
pacho w dniu 19.09.2017       Ocena:
4.00
Jak na legalne granie całkiem przyzwoita oferta...
...i dobry bonus na start...dodatkowo przjerzysta stronka w ktorej mozna zmieniać tło na białe i czarne ;) ciekawa opcja nigdzie wcześniej tego nie spotkałem ;)
bondanowski w dniu 25.07.2017       Ocena:
1.50
Kiepska oferta zakładów live a przy tym...
...niskie kursy w zakłada pre-match moim zdaniem eliminują poważne granie w Milenium. Chcąc grać regularnie znacznie bardziej opłaca się konto w totolotku czy lvbet gdzie jest szersza oferta, wyzsze kursy i ciekawsze promocje. Nie ma sensu wybierać Milenium bo sa lepsze buki
madi w dniu 09.05.2017       Ocena:
4.00
Z legalnych buków zdecydowanie lepszą alternatywą jest...
...Fortuna, Forbet czy LVbet mają lepsze promocje na start i ciekawszą ofertę..dla mnie milenium jest dosc spoko ale nieco przestarzało wygląda na tle konkurencji

Ocena:
3.3 (6 głosów)
100% bonus dla nowych graczy do 500 PLN Otwórz konto i odbierz bonus!

Przydatne informacje

 • Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.,
 • ul. Kręta 5,
 • 65-770 Zielona Góra

 • b/d

Android:
nie
iPhone:
nie
Windows:
nie
Zakłady na żywo:
tak
Język polski:
tak
Waluta polska:
tak
Przebywając na terytorium Polski możesz grać jedynie u bukmacherów posiadających polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Granie u nielegalnych firm podlega grzywnie zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej z 2017 roku. Korzystanie z serwisów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem uzależnienia od hazardu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy zaprzestań gry i skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w walce z nałogiem. 

Portal xwin.pl ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Nie nakłania do hazardu, ani go nie promuje.

 

Najlepsi bukmacherzy

 • Fortuna
 • forBET
 • Totolotek
 • STS
 • LVbet
 • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.