logo xwin.pl

LVBET płatności – wpłaty i wypłaty

Dodano: 15 października 2018

|| Aktualizacja: 15 października 2018

Brak komentarzy

Jak wpłacić pieniądze na konto w LVBET? Jak wypłacić wygrane od bukmachera? W tym artykule poznasz wszystkie metody płatności w LVBET, czyli sposoby wpłaty i wypłaty.

Co prawda LVBET oferuje darmowe 20 zł jako bonus powitalny, ale żeby zawierać kolejne zakłady i odebrać wyższy bonus 1000 zł należy dokonać wpłaty własnych środków na konto bukmacherskie. W tym miejscu warto zaznaczyć, że LVBET należy do grona legalnych bukmacherów z licencją Ministra Finansów – to daje gwarancje bezpieczeństwa pieniędzy, które nie znikną z konta w niewyjaśnionych okolicznościach.

Na początku zaznaczamy, że płatności w LVBET obsługują renomowani i sprawdzeni pośrednicy doskonale każdemu znani. No bo kto z nas nie korzystać z systemu wpłat przez dotpay lub Przelewy 24?

Wpłata

Pieniądze na konto LVBET wpłacić można na kilka sposobów. Minimalna kwota, którą można zdeponować to 10 zł.

Wpłaty realizuje się za pośrednictwem klasycznych przelewów, błyskawicznych transakcji elektronicznych i kart kredytowych. Zazwyczaj czas realizacji wpłaty to kilka minut – po tej chwili pieniądze lądują na koncie gracza, który może dowolnie nimi zarządzać.

Poniżej przedstawiamy zestaw wpłat w LVBET oraz informacje odnośnie minimalnej i maksymalnej wpłaty:

LVBET - wpłaty

LVBET – wpłaty

Niedawno LVBET wprowadził dodatkowe metody wpłaty przy użyciu:

  • Karty kredytowej VISA/MasterCard
  • PaysafeCard

Szeroka gama płatności sprawia, że gracz, który posiada rachunek bankowy nie będzie miał problemów ze zrealizowaniem wpłaty w LVBET.

Co ważne, LVBET i pośrednicy nie pobierają żadnych prowizji od realizacji wpłat. Co to oznacza? To że jeśli wpłacasz np. 100 zł to na twoim koncie LVBET pojawi się taka sama kwota, czyli 100 zł.

Jak wpłacić pieniądze na konto LVBET?

  1. Jeśli jesteś zalogowany przejdź do zakłady „wpłaty”
  2. Wybierz kwotę wpłaty (waluta zł) i metodę jej realizacji
  3. Potwierdź wpłatę – system przekieruje Cię na stronę banku, by zatwierdzić przelew

Przelew powinien pojawić się na koncie natychmiast lub po kilku minutach. Wpłaty można realizować codziennie od poniedziałku do niedzieli całodobowo.

Wypłaty – Rapid Pay

LVBET oferuje własny system wypłat Rapid Pay, który pozwala na podjęcie wygranej z konta w przeciągu kilku-kilkunastu minut! To najszybsza możliwość wypłat wśród legalnych bukmacherów. Minimalna wypłata w LVBET to 25 zł.

Ekspresowe wypłaty od LVBET to bez prowizyjna i w pełni bezpieczna usługa, dzięki której w znacznie szybszy sposób można zrealizować wypłatę z konta. Normalnie wypłata od bukmacherów realizowana jest na dystansie 1-3 dni roboczych. W LVBET to kwestia minut!

Wypłaty Rapid Pay realizowane są 17 godzin na dobę (od 8:00 do 1:00), 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku!

Poniższa grafika przedstawia mechanizm działania błyskawicznych wypłat w LVBET:

LVBET - wypłaty

LVBET – wypłaty RAPID PAY

Wypłaty Rapid Pay obsługują banki: mBank, inteligo, iPKO, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, nest Bank, Idea Bank.

Jeśli posiadasz konto w innym banku, to możesz zlecić standardową wypłatę, która realizowana jest w czasie 1-3 dni robocze. Bukmacher w regulaminie zastrzega, że w niektórych wyjątkowych przypadkach wypłata może być realizowana do 7 dni.

Ocena wpisu
(3 opinii, 4.7 średnia)

Pozostałe wpisy o LVBET:

scroll top