logo xwin.pl

LVBET – kod promocyjny PROMO2018: darmowe 20 zł + 1000 zł

Dodano: 17 kwietnia 2018

|| Aktualizacja: 23 maja 2018

3 komentarze
LVBET logo

Rejestrując konto w LVBET z naszym kodem promocyjnym PROMO2018 otrzymasz od bukmachera darmowe 20 zł. Jak skorzystać z promocji?

Jeśli chcesz założyć konto w LVBET, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Specjalnie dla klientów portalu xwin.pl bukmacher oferuje kod, dzięki któremu zyskasz dwa bonusy na start:

Aby odebrać bonusy od LVBET w formularzu rejestracyjnym w polu „kod promocyjny” wprowadź PROMO2018. Kontynuując rejestrację z naszym kodem – masz pewność, że będziesz mógł skorzystać ze specjalnej oferty dla nowych graczy.

Kod PROMO2018

Rejestracja konta w LVBET z kodem promocyjny PROMO2018 przypisuje cię do grupy graczy poleconych z portalu xwin.pl. Co to oznacza? To że będziesz mógł skorzystać z oferty przygotowanej dla klientów xwin.pl. Najpierw otrzymasz od bukmachera bonus bez depozytu (darmowe 20 zł), następnie po dokonaniu wpłaty na konto bonus z mnożnikiem kursu x100 do 1000 zł. (Klikając w powyższe odnośniki poznasz szczegółowe wykorzystaniu obu bonusów).

Jak użyć kod?

Kod należy wprowadzić już na początkowym etapie rejestracji konta w LVBET. W formularzu musisz podać imię, nazwisko, adres, PESEL, numer konta bankowego oraz załączyć zdjęcia dokumentu tożsamości. Wtedy także wprowadź kod promocji PROMO2018.

Poniżej prezentujemy formularz rejestracyjny LVBET, w którym należy wpisać kod promocyjny:

Formularz rejestracyjny LVBET, gdzie należy wprowadzić kod promocyjny

Po zarejestrowaniu konta otrzymasz wiadomość e-mail od LVBET o takiej treści:

Drogi Graczu,

Twoje konto zostało pozytywnie zweryfikowane!
Już teraz możesz zacząć obstawiać zakłady online w LV BET!
Wystarczy się tylko zalogować na www.lvbet.pl, dokonać wpłaty i dać się ponieść sportowym emocjom.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania porozmawiaj z nami na czacie, codziennie w godzinach od 09:00 do 22:00 lub wyślij do nas e-mail na adres pomoc@lvbet.pl.

Trzymamy kciuki i powodzenia!

Zespół LVBET

Po zakończeniu rejestracji z kodem PROMO2018 wyślij na adres promocje@lvbet.pl wiadomość wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”. W przeciągu 48 godzin otrzymasz od bukmachera darmowe 20 zł – zgodnie z warunkami oferty.

Czy artykuł okazał się pomocny?
(4 opinii, 4.8 średnia)

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top