logo xwin.pl

LVBET Cash-Out

Dodano: 2 listopada 2018

|| Aktualizacja: 2 listopada 2018

Brak komentarzy
Lvbet logo

W LVBET nie musisz czekać na rozstrzygnięcie zakładów, by wypłacić wygraną z kuponu! Brzmi niewiarygodnie? Może, ale faktycznie tak jest. Wszystko za sprawą funkcji Cash-Out, która dostępna jest w zakładach tego bukmachera.

W klasycznym regulaminie bukmacherów pryncypialną zasadą jest, że kupon uważa się za rozstrzygnięty, gdy wszystkie wytypowane mecze zostaną zakończone. Wówczas staje się on dowodem do wypłaty wygranej (jeśli gracz trafi wsystkie typy). Cash-out rewolucjonizuje taki stan postrzegania zakładów, bo daje możliwość reakcji na aktualnie toczone się wydarzenia.

Cash-Out to metoda, która pozwala osiągnąć pewny zysk w zakładach nie czekając na pełne rozstrzygnięcia meczów.

Cash-Out w LVBET – co to jest?

Cash-Out z angielskiego tłumaczony to „wypłata„. W zakładach bukmacherskich ten termin oznacza się często jako „wcześniejsza wypłata” lub „zamknięcie kuponu”. To funkcja, która pozwala wypłacić wygraną z kuponu, bez czekania na wyniki wszystkich typowanych spotkań.

To idealne narzędzie do kontroli swoich kuponów. Funkcja Cash-Out pozwala zniwelować ryzyko porażki oraz daje możliwość zmiany decyzji po obstawieniu kuponu.

Funkcja Cash-Out w LVBET dostępna jest na stronie internetowej lvbet.pl i mobilnej aplikacji.

Kiedy można skorzystać z Cash-Out?

Narzędzie Cash-Out dostępne jest w zakładach:

  • SINGIEL i KOMBI przedmeczowych i live
  • Gdy na kuponie nie ma przegranego zdarzenia
  • Gdy na kuponie jest minimum jedno trafione zdarzenie
  • Gdy zdarzenie na kuponie wciąż jest dostępne w ofercie LVBET

Regulamin Cash-Out w LVBET stanowi, że funkcji tej nie można wykorzystywać przy obrocie bonusem powitalnym (w zakładach za bonusowe środki).

Ile wynosi Cash-Out?

Wartość wypłaty Cash-Out przelicza bukmacher w oparciu o aktualne kursy (przedmeczowe lub live). Wcześniejsze zamknięcie zakładu oznacza oczywiście niższą kwotę wygranej niż w przypadku normalnie rozliczonego kuponu. Wynika to z sytuacji, że przy wypłacie Cash-Out kursy nierozstrzygniętych spotkań nie są brane pod uwagę.

Przykład Cash-Out

Wytypowałeś w LVBET zakład „KOMBI” z 5 zdarzeniami (typami) na kuponie, gdzie 3 mecze rozgrywane są w sobotę, a 2 w niedzielę. W pierwszy dzień trafiłeś 3 spotkania. Dzięki funkcji Cash-Out możesz wcześniej zamknąć zakład i odebrać wygraną nie czekając na rozstrzygnięcie pozostałych niedzielnych meczów.

Z Cash-Out można skorzystać także w trakcie trwania, któregoś z meczów. Np. Gdy twój faworyt przegrywa do przerwy 0:1..

Jak odebrać Cash-Out?

Poniżej prezentujemy jak skorzystać z funkcji Cash-out na stronie internetowej LVBET.

  • O możliwości Cash-Out gracz zostaje poinformowany pod zakładką „moje zakłady”, gdy wyświetla się czerwony banner „Cash-Out”. Jeśli Cash-Out nie jest dostępny – poczekaj kilka minut, bo po zmianie kursów może zostać ponownie aktywowany
LVBET cash-out

LVBET cash-out

  • Po rozwinięciu zakładki Cash-Out pojawią się twoje kupony, gdzie będzie informacja o możliwości wcześniejszej wypłaty wraz z kwotą Cash-Out
LVBET cash-out wypłata

LVBET cash-out wypłata

  • Chcąc zrealizować Cash-Out wystarczy przejść do odpowiedniego zakładu i zaznaczyć „Wypłać”
LVBET cash-out wypłać

LVBET cash-out wypłać

Gracz, który zleci wypłatę z Cash-Out otrzyma pieniądze na konto. Jednoczenie traci prawo do ubiegania się o wygraną z kuponu, jeśli ten w rozstrzygnięciu pozostałych meczów okazałby się wygrany.

Przez wzgląd na polską ustawę hazardową wygrana musi być wyższa niż stawka zakładu. To oznacza, że zwrot z Cash-Out zawsze musi być wyższy niż stawka zakładu. Jeśli nie będzie, to funkcja Cash-Out dla takiego zakładu nie może zostać wykorzystana.

Ocena wpisu
(1 opinii, 4 średnia)

Fortuna Early Cash-Out – sprawdź „wcześniejszą wypłatę” u najwyżej ocenianego bukmachera!

scroll top