logo xwin.pl

LVBET bonus: 1520 zł | Aktualny kod promocyjny na Grudzień 2018!

Dodano: 27 marca 2018

|| Aktualizacja: 1 grudnia 2018

2 komentarze
LVBET bonus

Bonusy w LVBET stanowią główny atut tego bukmachera, który słynie z atrakcyjnych promocji. Nowi gracze wpisując unikalny kod promocyjny mogą zyskać bonus bez depozytu 20 zł i bonus z mnożnikiem do 1500 zł. Stali klienci LVBET mogą liczyć na cykliczne promocje związane z wybranymi meczami piłki nożnej i innymi wydarzeniami sportowymi.

Znajdujesz się na stronie, gdzie zebraliśmy w całość bonusy powitalne LVBET i promocje dla stałych klientów. Poniżej dowiesz się jak wykorzystać kod promocyjny, który zapewni ci udział w powitalnej promocji oraz metody odbioru bonusów od LVBET.

Rejestracja – kod promocyjny LVBET

Jeśli chcesz założyć konto w LVBET, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Specjalnie dla klientów portalu xwin.pl bukmacher oferuje kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz dwa bonusy na start:

 • Bonus bez depozytu 20 zł
 • Bonus z mnożnikiem do 1000 zł
Aby odebrać LVBET bonus w formularzu rejestracyjnym w polu „kod promocyjny” wprowadź PROMO2018. Kontynuując rejestrację z naszym kodem – masz pewność, że będziesz mógł skorzystać ze specjalnej oferty dla nowych graczy. Bonusowy kod LVBET ważny jest do 31 grudnia 2018.

Rejestracja konta w LVBET z kodem promocyjny PROMO2018 przypisuje cię do grupy graczy poleconych z portalu xwin.pl. Co to oznacza? To że będziesz mógł skorzystać z oferty przygotowanej dla klientów xwin.pl. Najpierw otrzymasz od bukmachera bonus bez depozytu (darmowe 20 zł), następnie po dokonaniu wpłaty na konto bonus z mnożnikiem kursu x100 do 1000 zł.

Jak użyć LVBET kod?

Kod promocyjny LVBET należy wprowadzić już na początkowym etapie rejestracji konta na stronie lvbet.pl. W formularzu musisz podać imię, nazwisko, adres, PESEL, numer konta bankowego oraz załączyć zdjęcia dokumentu tożsamości. Wtedy także wprowadź kod promocji PROMO2018.

Poniżej prezentujemy formularz rejestracyjny LVBET, w którym należy wpisać kod promocyjny:

LVBET bonus - formularz, gdzie należy wprowadzić kod promocyjny

LVBET kod promocyjny

Po zarejestrowaniu konta otrzymasz wiadomość e-mail od LVBET o takiej treści:

Drogi Graczu,

Twoje konto zostało pozytywnie zweryfikowane!
Już teraz możesz zacząć obstawiać zakłady online w LV BET!
Wystarczy się tylko zalogować na www.lvbet.pl, dokonać wpłaty i dać się ponieść sportowym emocjom.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania porozmawiaj z nami na czacie, codziennie w godzinach od 09:00 do 22:00 lub wyślij do nas e-mail na adres pomoc@lvbet.pl.

Trzymamy kciuki i powodzenia!

Zespół LVBET

Po zakończeniu rejestracji z kodem PROMO2018 wyślij na adres promocje@lvbet.pl wiadomość wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”. W przeciągu 48 godzin otrzymasz od bukmachera darmowe 20 zł – zgodnie z warunkami oferty.

Porównanie kodów promocyjnych

LVBET to nie jedyny bukmacher, który oferuje bonus powitalny i kod promocyjny. Inni czołowi bukmacherzy tacy jak Fortuna i Totolotek również w swojej ofercie posiadają kod bonusowy, co uprawnia do odebrania wyższych bonusów na start.

Sprawdź, co możesz zyskać wpisując inne kody promocyjne!

BukmacherRodzaj bonusuŁączna kwota bonusuMoment przyznania bonusuKod promocyjny
FortunaZakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
515 złPo pierwszej wpłacieXWIN
TotolotekDarmowy zakład
Bonus od depozytu
1020 złPo rejestracjiBONUSOWO
LVBETBonus bez depozytu
Bonus od depozytu
1020 złPo rejestracjiPROMO2018
STSBonus od depozytu1000 złPo pierwszej wpłaciebrak
forBETBonus od depozytu1200 złPo pierwszej wpłaciebrak
MileniumBonus od depozytu760 złPo pierwszej wpłaciebrak
EtotoZakład bez ryzyka50 złPo pierwszej wpłaciebrak
TOTALbetFreebet
Bonus od depozytu
525 złPo pierwszej wpłaciebrak
Bonusy powitalne od bukmacherów

LVBET bonus bez depozytu 20 zł

LVBET bonus bez depozytu to inaczej darmowy zakład o wartości 20 złotych. Co to oznacza? W skrócie – za rejestrację konta u tego bukmachera otrzymasz za darmo 20 zł. Sprawdź jak skorzystać z tej promocji!

Jak odebrać bonus 20 zł?

 1. Przejdź na stronę LVBET tutaj i wypełnij formularz rejestracyjny
 2. Wyślij na adres promocje@lvbet.pl wiadomość wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”
 3. Otrzymasz na swoje konto bonus 1 zł i mnożnik kursu całkowitego x20 (maksymalny czas oczekiwania na bonus to 48 h, ale z reguły pojawia się on na koncie po kilku minutach)

Na twoim koncie pojawiło się 1 zł i możliwość pomnożenia kursu kuponu x20. Teraz należy wykorzystać bonus, czyli postawić pierwszy zakład przy użyciu mnożnika x20.

Oferta bonusu bez depozytu 20 zł dostępna jest tylko dla nowych graczy LVBET (pełnoletnich), którzy nie posiadają konta u tego bukmachera. To pierwszy podstawowy warunek promocji.

Bonus bez depozytu – to pieniądze, które można zyskać od bukmachera bez konieczności realizowania wpłaty (depozytu). Słowem, nie musisz nic wpłacać, by odebrać bonus (pieniądze).

Tego typu promocja, jak bonus bez depozytu, dostępna jest u legalnego bukmachera w Polsce LVBET. To atrakcyjna i popularna oferta wśród początkujących graczy, ponieważ otrzymujemy możliwość postawienia darmowego zakładu (w tym przypadku za 20 zł). Czyniąc długą historię krótką – LVBET daje na start 20 zł, które możesz wykorzystać w jego zakładach.

Bonusy bez depozytu to skuteczny atrybut bukmacherów w pozyskiwaniu nowych klientów. Taki cel ma LVBET, który oferuje darmowe 20 zł licząc, że w ten sposób powiększy grono swoich graczy. Korzystając z każdej promocji bukmacherskiej pamiętaj o stosowaniu się do regulaminu oferty. Z reguły bukmacher uwypukla kwotę, która ma oddziaływać na świadomość gracza, a w poniższych punktach regulaminu zawiera zapisy działające na niekorzyść uczestnika promocji.

Co warto wiedzieć o bonusie bez depozytu 20 zł?

LVBET wypłaca bonus w formie mnożnika kursu całkowitego x20. Jak to wygląda? Po rejestracji konta otrzymasz od bukmachera 1 zł oraz możliwość pomnożenia kursu całkowitego wytypowanego kuponu x20. To łącznie daje 20 zł, bo 1 * 20 = 20.

Zatem jeśli zakładałeś, że otrzymasz od bukmachera 20 zł widoczne na koncie, to tak nie jest. Bonus zostanie przyznany jako 1 zł na konto i mnożnik x20. W gruncie rzeczy będzie to 20 zł, ale w innej formie.

Co istotne, bonus bez depozytu 20 zł LVBET dostępny jest tylko dla użytkowników portalu xwin.pl. Wchodząc na stronę bukmachera z innego miejsca niż nasza strona – bonus 20 zł nie obowiązuje.

Jak wykorzystać bonus 20 zł?

LVBET określił w regulaminie na jakie zakłady można wykorzystać bonus 20 zł:

Aby postawić zakład z mnożnikiem x20 (czyli wykorzystać bonus) należy wytypować kupon kombinacyjny złożony z minimum 3 zdarzeń po łącznym kursie minimalnym 2,50. 

Co istotne, bonus należy wykorzystać w przeciągu 30 dni od momentu jego przyznania. Jeśli w tym czasie nie postawisz kuponu, zgodnego z warunkami oferty, utracisz bonus z mnożnikiem x20.

Wygrałeś kupon przy użyciu bonusu? Czeka cię obrót

Jeśli kupon przy użyciu bonusu 20 zł okaże się zwycięski – będziesz musiał spełnić warunki obrotu wygraną. W tym przypadku kwota wygranej podlega dwukrotnemu obrotowi w zakładach z kursem minimalnym 2,00.

W zależności od wygranej kwoty będziesz musiał postawić zakłady na łączną sumę stawek równą: wygrana x2.

Przykład obrotu wygranej

Jeśli wygrasz 100 zł przy użyciu bonusu bez depozytu, to będziesz musiał postawić zakłady na łącznie 200 zł, aby spełnić warunki obrotu. Wynika to z działania 100 zł (wygrana) * 2 (obrót) = 200 zł.

Przy realizacji obrotu wygraną należy pamiętać, że kwalifikujący kupon to ten po minimalnym kursie 2,00.

Gracz, który przegrał pierwszy zakład za bonusowe pieniądze nie podlega dodatkowym warunkom. Oznacza to, że może dowolnie korzystać z oferty bukmachera, bez konieczności oglądania się na regulamin, który przestaje obowiązywać.

Czy bonus 20 zł od LVBET się opłaca?

LVBET oferuje darmowe 20 zł – to fakt. Schody zaczynają się wtedy, jeśli przy użyciu bonusu wygramy kupon – wówczas kwotę wygranej musimy obrócić 2 razy. To jest ten element regulaminu promocji, który jest korzystny dla bukmachera, a który dla gracza oznacza konieczność dalszej gry i ryzyko utraty pieniędzy. Co pozytywne – pieniądze nigdy nie były nasze, bo otrzymaliśmy je od LVBET za darmo (prawie za darmo, bo konieczna była rejestracja). Mechanizm ten jednak pokazuje, że bukmacher, w tym przypadku LVBET, dając bonus zawsze oczekuje czegoś w zamian 😉

Oferta dla początkujących graczy jest dobra, bo pozwala bez inwestowania własnych środków poznać zakłady LVBET.

LVBET Bonus 1000 zł + 500 zł | mnożnik kursu x100

Po odebraniu bonusu bez depozytu, możesz odebrać kolejny bonus – mnożnik kursu x100, dzięki któremu  można zyskać nawet 1000 zł. Następnie można sięgnąć po kolejny bonus od depozytu – 500 zł, co łącznie daje 1500 zł!

LVBET oferuje nowym graczom bonus z mnożnikiem kursu całkowitego x100, który pozwala na zyskanie od bukmachera maksymalnie 1000 zł ekstra. Jak skorzystać z promocji? O tym poniższy artykuł.

Bonus z mnożnikiem to pionierska oferta LVBET niespotykana u innych bukmacherów. Na starcie musimy zaznaczyć, że to dość skomplikowana promocja, która może sprawić kłopoty początkującym graczom. Bonusowe środki stanowi 1% od depozytu oraz mnożnik kursu x100. Chcąc odebrać maksymalny bonus należy wpłacić na konto w LVBET 1000 zł.

Odbiór bonusu i realizacja regulaminowych postanowień to złożony proces, który zajmuje kilka kroków. Poniżej prezentujemy instrukcję, dzięki której będziesz wiedział jak skutecznie skorzystać z promocji.

Co to jest bonus z mnożnikiem?

Na początek warto wyjaśnić, co to znaczy bonus z mnożnikiem. Na ten termin składają się dwa pojęcia: bonus i mnożnik kursu:

 • bonus – pieniądze od bukmachera
 • mnożnik kursu – powiększona wartość kursu całkowitego kuponu, która pozwala na wyższe wygrane

Jeśli LVBET oferuje bonus z mnożnikiem kursu x100, to można to czytać tak: bukmacher daje pieniądze oraz możliwość powiększenia kursu całkowitego kuponu. Tak w istocie jest.

Np. Postawisz zakład za bonus z kursem łącznym 3,75. Dzięki mnożnikowi kursu x100 powiększysz kurs do 375,00. To wpłynie na znacznie większą wygraną!

W tym konkretnym przypadku LVBET oferuje bonus stanowiący 1% od pierwszej wpłaty i mnożnik kursu x100. Co to oznacza? Gracz, który wpłaci 100 zł otrzyma bonus o wartości 1 zł i możliwość pomnożenia kursu x100, co w łącznym rachunku daje 100 zł (1 * 100 = 100). Stawiając kupon za bonus, czyli 1 zł wykorzystując mnożnik x100 w rzeczywistości obstawi za 100 zł.

Już wiesz jak działa bonus z mnożnikiem? Jeśli tak, to możesz przejść do dalszej części artykułu.

Bonus z mnożnikiem x100, czyli 1000 zł do zyskania

Dzięki bonusowi z mnożnikiem maksymalnie można odebrać 1000 zł od LVBET. Aby tak się stało należy wpłacić na konto 1000 zł, ponieważ:

 • 1% z 1000 zł = 10 zł
 • 10 zł * 100 (mnożnik) = 1000 zł
Jeśli chcesz skorzystać z bonusu z mnożnikiem x100 musisz wpłacić na konto minimum 50 zł. Wówczas otrzymasz bonus 1% od wpłaty oraz mnożnik kursu x100. Nie posiadasz takich środków na grę? Dla „biedniejszych graczy” LVBET oferuje bonus z mnożnikiem kursu x10 dla wpłat poniżej 50 zł (wykorzystanie bonusu jest identyczne, co z mnożnikiem x100)

Oferta LVBET dostępna jest tylko dla nowych graczy. Aby odebrać bonus należy zarejestrować konto u bukmachera – to mogą uczynić tylko pełnoletni użytkownicy.

Sprawdź poniższy film tłumaczący: jak odebrać LVBET bonus 1000 zł:


Poniżej prezentujemy wykorzystanie bonusu na przykładzie wpłaty o wartości 1000 zł. W takim przypadku gracz otrzyma 10 zł bonusu i mnożnik kursu x100, co łącznie da 1000 zł na grę.

Jak odebrać bonus z mnożnikiem x100?

 1. Przejdź na stronę LVBET i zarejestruj się
 2. Wpłać 1000 zł na konto wybierając pole „bonus z mnożnikiem”
 3. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie pojawi się 1000 zł oraz bonus stanowiący 1% od wpłaty, czyli 10 zł z mnożnikiem kursu x100

Gracze po tym, jak wykorzystają pierwszy bonus od depozytu (bonus z mnożnikiem x100) mogą skorzystać z powiększonego bonusu LVBET, czyli mnożnika kursu x50 do 500 zł. Analogicznie, co przy bonusie 1000 zł należy dokonać depozyt na kwotę 500 zł, a na konto zostanie przyznany bonus 1% od depozytu i mnożnik kursu całkowitego x50. Bonus należy wykorzystać w zakładach „kombi” złożonych z minimum 3 zdarzeń po kursie minimalnym 2,50. (Identycznie jak w bonusie 1000 zł).[/color-box]

Po tym jak na koncie pojawi się kwota pierwszej wpłaty, bonus oraz mnożnik kursu x100 należy użyć bonus z mnożnikiem. Co to oznacza? W tym przypadku postawienie zakładu zgodnego z warunkami promocji w przeciągu 30 dni.

Jak wykorzystać bonus z mnożnikiem?

Wpłaciłeś 1000 zł? Jeśli tak, to na twoim koncie znajduje się: 1000 zł (wpłata) oraz bonus 10 zł z możliwością mnożnika x100. Kolejnym etapem realizacji oferty LVBET jest wykorzystanie bonusu, czyli postawienie zakładu za kwotę bonusu i użycie mnożnika kursu x100. Jak tego dokonać?

Aby zagrać za bonus z mnożnikiem należy przygotować kupon kombinacyjny złożony z minimum 3 zdarzeń (meczów):

 • minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,25
 • minimalny kurs łączny kuponu to 2,50

W celu zatwierdzenia kuponu należy aktywować na kuponie mnożnik kursu x100. W ten sposób kurs całkowity kuponu zostanie pomnożony x100, co da znacznie wyższe wygrane.

Przykład wykorzystania bonusu

Wykorzystując bonus LVBET zdecydowaliśmy się obstawić mecze piłki nożnej podczas najbliższego weekendu. Zakładając, że zgodnie z regulaminem minimalny kurs zdarzeń musi wynieść 1,25 obstawiliśmy mecze:

 • Sevilla – Barcelona typ: 2 | kurs: 1,70
 • Crystal Palace – Liverpool typ: 2 | kurs: 1,45
 • Arka Gdynia – Legia Warszawa typ: 2 | kurs: 2,20

Każde zdarzenie spełnia warunek regulaminu i jest po wyższym kursie niż 1,25. Kurs łączny naszego kuponu wynosi 1,70 * 1,45 * 2,20 = 5,42.

Stawiając zakład za bonus, czyli 10 zł aktywujemy mnożnik kursu x100 i otrzymujemy kurs łączny naszego kuponu nie 5,42 tylko 542,00. Obstawiając zakład za 10 zł (8,80 – 12% podatek od stawki) możemy otrzymać wygraną 4769,6 zł.

Normalnie bez mnożnika x100 wygrana wyniosłaby tylko 47,69 zł.

Jeśli twój kupon przy użyciu mnożnika x100 okaże się zwycięski – wygrana kwota trafi na twoje konto. Jeśli przegrasz – utracisz bonus. Bez względu na rozstrzygnięcie zakładów będziesz musiał spełnić ostatni warunek regulaminu oferty, czyli dokonać obrotu depozytem (wpłatą).

Obrót wpłatą

Po tym jak gracz wykorzysta bonus – będzie musiał spełnić ostatni punkt regulaminu, czyli dokonać obrotu wpłatą. W tym przypadku: aby spełnić obrót należy zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty w zakładach z kursem minimalnym 2,00.

Jeśli wpłaciłeś 1000 zł, aby odebrać maksymalny bonus będziesz musiał łącznie zagrać za 4000 zł kupony z kursem min. 2,00 – żeby wypełnić postanowienia obrotu. Wynika to z działania: 1000 zł (wpłata) * 4 (obrót) = 4000 zł.

Na czas realizacji obrotu wpłatą wygrane pieniądze pochodzące z bonusu zostaną „zamrożone” i będą mogły zostać użyte dopiero po spełnieniu obrotu.

Kiedy zostanie spełniony warunek obrotu wpłatą?

W dwóch przypadkach:

 • Jeśli dokonasz zakładów na łączną kwotę 4000 zł – w przypadku wpłaty 1000 zł
 • Jeśli przegrasz kwotę wpłaty (depozytu)

Wtedy wywiążesz się z postanowień regulaminu i będziesz mógł dowolnie zarządzać swoim kontem i wygraną pochodzącą z bonusu.

Bonus z mnożnikiem – plusy i minusy

Zaletą oferty LVBET bonus z mnożnikiem kursu jest wysoka bonifikata sięgająca 1000 zł (a przy kolejnej wpłacie 500 zł) i stosunkowo nietrudne warunki dotyczące wykorzystania kuponu z mnożnikiem kursu x100 (minimalny kurs 1,25). To rodzi duże szanse powodzenia kuponu i zyskania znacznie wyższej wygranej.

Niestety, aby nie było tak kolorowo, bukmacher wymaga obrotu kwotą pierwszej wpłaty, co może spowodować utratę depozytu. Jak zawsze w promocjach bukmacherskich mamy coś za coś 😉

Bonusy dla stałych graczy

Zarejestrowani gracze po tym jak odbiorą bonus powitalny w dalszym etapie gry mogą liczyć na inne liczne promocje. Bukmacher oferuje bonusy na cykliczne wydarzenia sportowe takie jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Wimbledon czy Tour de France. Każde większe wydarzenia sportowe wyróżnione jest przez LVBET specjalną promocją, podobnie jak każdy mecz piłkarskiej reprezentacji Polski. To czyni z LVbet lidera na polskim rynku pod względem oferowanych bonusów i promocji.

LVBET bonusy dla stałych graczy

LVBET bonusy

Dla aktywnych graczy ciekawą ofertą są tzw. punkty LVBET. Każdy gracz za postawione minimum 25 zł otrzymuje 1 punkt do promocji, w której to punkty wymienia się na pieniądze. 100 punktów = bonus 5 zł. Gracz automatycznie kwalifikuje się do konkursu, a punkty wymienia na bonusy kiedy tylko chce.

Zgromadzone punkty nigdy nie wygasają, a bonusy nie podlegają warunkom obrotu.

Bezpieczny kupon 50 zł

Postaw zakład kombinacyjny złożony z minimum 5 zdarzeń na kuponie z kursem minimalnym 3,00 (minimalna stawka 20 zł). Jeśli jedno zdarzenie okaże się przegrane, otrzymasz bonus w formie zwrotu stawki do 50 zł. Co tydzień można odebrać jeden bonus.

Multikozak 1000 zł

Co tydzień (od poniedziałku do niedzieli) obstawiaj zakłady kombinacyjne złożone z dowolnych wydarzeń sportowych za minimum 10 zł i po minimalnym kursie 3,00.

jeśli trafisz kupon z 4 zakładami otrzymasz dodatkowo 7,5%
jeśli trafisz kupon z 5 zakładami otrzymasz dodatkowo 10%
jeśli trafisz kupon z 6 zakładami otrzymasz dodatkowo 15%
jeśli trafisz kupon z 7 zakładami otrzymasz dodatkowo 20%
jeśli trafisz kupon z 8 zakładami lub więcej otrzymasz dodatkowo 25%

Maksymalnie można zyskać 1000 zł bonusu w każdym tygodniu trwania promocji.

Bonus 50 zł za karnet

Promocja dla kibiców: Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Widzewa Łódź i Piasta Gliwice.

Kibice wymienionych wyżej klubów, jeśli posiadają karnety na sezon 2018/19 mogą odebrać od bukmachera bonusy po 50 zł.

(2 opinii, 4.5 średnia)

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top