logo xwin.pl

LVBET – aplikacja mobilna na iOS i Android

Dodano: 18 lipca 2018

|| Aktualizacja: 10 sierpnia 2018

Brak komentarzy
lvbet aplikacja na android

LVBET mobile to rozwiązanie dla graczy, którzy lubią obstawiać przez telefon. Bukmacher oferuje dedykowaną aplikacje, która umożliwia typowanie zakładów i obsługę konta bukmacherskiego. Gracz przy użyciu telefonu lub tabletu na wyciągnięcie ręki ma pełny dostęp do oferty LVBET.  Sprawdź – jak korzystać z LVBET mobile!

Tak jak do lamusa odchodzą bukmacherskie punkty stacjonarne, które zostały wyparte przez internetowe zakłady, tak coraz to bardziej na znaczeniu zyskują kanały mobilne. Szacuje się, że ponad połowa zakładów obstawionych u internetowych bukmacherów pochodzi z telefonów. To oznacza, że gracze z taką samą częstotliwością obstawiają przez komputer, jak i telefon.

Szukasz bukmacherskich aplikacji? Sprawdź mobilną aplikację od Fortuny dostępną na urządzenia z system iOS i Android.

LVBET długo kazał czekać na mobilną aplikacje. Po wejściu na polski rynek (2016 rok) dopiero niedawno „odpalił” specjalną aplikacje dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Posiadacze telefonów z systemem Windows mogą korzystać z mobilnej wersji strony bukmachera dostępnej pod adresem lvbet.pl.

Dzięki mobilnej aplikacji gracz ma możliwość obstawiania wydarzeń sportowych z dowolnych miejsc na świecie. Do złożenia zakładu wystarczy telefon z internetem.

Jak zainstalować aplikacje?

Poniżej przedstawimy sposoby instalacji aplikacji dla telefonów z systemem iOS i Android.

Aplikacja na iPhone

  • Jeśli posiadasz telefon z systemem iOS, a więc iPhone’a wyszukaj aplikację LVBET w App Store – pobierz ją, a następnie zainstaluj lub skorzystaj bezpośrednio z tego linka.

Aplikacja na Android

Z powodu ograniczeń Google, aplikacja LVBET nie jest dostępna w Google Play. To oznacza, że przed instalacją oprogramowania LVBET należy w swoim telefonie zmodyfikować ustawienia bezpieczeństwa.

Aby włączyć instalację aplikacji z nieznanego źródła w swoim telefonie przejdź w następujące zakładki: USTAWIENIA > ZABEZPIECZENIA > NIEZNANE ŹRÓDŁA/inne źródła niż Google Play.

Aplikacja LVBET jest w pełni bezpieczna, ale przez obostrzenia Google dotyczące aplikacji bukmacherskich, nie jest ona dostępna u tego operatora. Stąd modyfikacja ustawień w telefonie.

Po zmianie ustawień, należy pobrać aplikacje ze strony http://lvbet.pl/mobile/lvbetpl.apk i dokonać instalacji.

Instalacja aplikacji w czterech krokach:

  • W zabezpieczeniach telefonu zezwól na instalacje aplikacji z „nieznanych źródeł”
  • Pobierz aplikacje ze strony LVBET: http://lvbet.pl/mobile/lvbetpl.apk
  • W centrum powiadomień telefonu wybierz LVBET.APK
  • Aplikacja zostanie zainstalowana

Aby aplikacja działała bez problemów, konieczna jest minimalna wersja Android 5.0.

Co oferuje aplikacja?

W skrócie: za pośrednictwem mobilnej aplikacji LVBET zrobisz wszystko to, co mógłbyś przy użyciu komputera. Słowem, logując się do LVBET przez telefon masz pełny dostęp do swojego konta i oferty bukmachera. A co więcej – LVBET oferuje specjalne promocje dostępne tylko w mobilnej aplikacji!

  • Zakłady przedmeczowe i „na żywo” – pełna oferta zakładów
  • Match tracker – graficzna wizualizacja wydarzeń sportowych
  • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty – możliwość doładowania konta i wypłat w przeciągu kilku minut
  • Funkcja cash-out – szansa rozliczenia zakładu przed jego zakończeniem
  • Specjalne promocje – np. niższy podatek w zakładach mobilnych wynoszący 6%

Czego brakuje w aplikacji LVBET? Powiadomień „PUSH”, dzięki którym bez logowania się do bukmachera masz informacje o swoich zakładach czy wynikach „na żywo”.

Promocje w aplikacji

LVBET zachęca klientów do korzystania z aplikacji oferując im specjalne promocje na zakłady mobilne. Często praktyką bukmachera jest obniżanie podatku w LVBET mobile. Co to oznacza? To że obstawiając zakłady za pośrednictwem mobilnej aplikacji możemy odnieść wyższą wygraną, ponieważ w mobile podatek wyniesie 6%, a przez komputer 12%.

Przykład promocji:

W dniach 20 – 23 lipca 2018 stawiając zakłady przez aplikacje na inauguracyjne mecze Ekstraklasy – gracze zapłacą tylko 6% podatku, a nie 12%. Jedynym warunkiem oferty jest postawienie kuponu z mobilnej aplikacji.

Dla graczy, którzy posiadają konto w LVBET mobilna aplikacja jest dodatkowym ułatwieniem w grze. Co więcej, od czasu do czasu, mogą liczyć na promocje, dzięki którym zyskają atrakcyjniejsze wygrane.

Ocena aplikacji 

scroll top