Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

LVbet


LVbet to świeży gracz na polskim rynku zakładów sportowych działający w pełni legalnie w oparciu o licencje Ministerstwa Finansów. Dobra oferta, wysoki bonus powitalny i liczne promocje to znaki firmowe tego bukmachera.

Bonus 1200 PLN dla nowych graczy

LVbet oficjalnie na rynek wkroczył od września 2016 roku, choć zgodę od Ministra Finansów uzyskał już kilka miesięcy wcześniej, bo w maju. To że firma zarejestrowana jest w Polsce oznacza, że pobiera od każdej stawki postawionej na zakład 12% podatku.

Siedziba LVbet znajduje się w Katowicach i wchodzi w skład spółki napoju energetycznego Las Vegas, która jest jedną ze sponsorów polskiej reprezentacji piłkarskiej. To wpływa na wysoką wiarygodność bukmachera i jego wypłacalność, nawet jeśli nie jest notowany w rankingu SBR.

W celu propagowania swojej marki LVbet mocno inwestuje w marketing. Jest oficjalnym sponsorem Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Wisły Płock oraz portalu sportowego łączynaspasja.pl. Co więcej, od listopada 2017 roku LVbet stał się partnerem siatkarskiej Plus Ligi i kobiecej ligi siatkarskiej.

Przed startem bukmachera w promocyjnych filmach występowali m.in. Krzysztof Ignaczak czy Łukasz "Juras" Jurkowski.

 

 

Według analiz rankingu Alexa, który dostarcza informacji na temat generowanego ruchu na stronach internetowych, adres lvbet.pl generuje na przestrzeni ostatnich tygodni największy ruch w Polsce spośród legalnych bukmacherów działających w naszym kraju. Szczególnie zauważalny wzrost odwiedzin bukmachera LVbet jest po wejściu nowej ustawy hazardowej z 1 kwietnia 2017 roku.

Zakłady sportowe w LVbet


LVbet oferuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i live na te najbardziej popularne sporty (piłka nożna, tenis, hokej) oraz te bardziej niszowe (baseball, badminton, krykiet czy nawet szachy). W ofercie LVbet znajdują się także wydarzenia polityczne i e-sporty. Z miesiąca na miesiąc bukmacher poprawia swoją ofertę, która już w tym momencie jest wysokiej klasy. Dość powiedzieć, że na mecze piłkarskiej oferuje ponad sto różnych rynków.

LVbet jako jedyny bukmacher w Polsce oferuje rozbudowane rynki na handicapy azjatyckie i azjatycką sumę goli w meczach piłki nożnej.

Średnia marża w zakładach LVbet oscylująca w granicach 8-10% sprawia, że oferuje jedne z najwyższych kursów na rynku legalnych bukmacherów.


Porównanie kursów LVbet z innymi bukmacherami:

Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Bukmacher 1 X 2
LVbet 3,10 3,30 2,25
Fortuna 2,85 3,20 2,62
Totolotek 2,90 3,10 2,50
forBET 3,10 3,10 2,20

 

Minimalna stawka zakładu w LVbet to 1 PLN. Co pomocne dla gracza, to możliwość sprawdzenia limitu, czyli maksymalnej kwoty, jaką można postawić na konkretny zakład w oknie składania kuponu.

LVbet bonus powitalny 1000 PLN + 20 PLN


Nowi gracze LVbet rejestrując konto u bukmachera mają szanse odebrać rewolucyjny na rynku bonus powitalny do 1000 PLN. Bonus stanowi 1% od pierwszej wpłaty i daje możliwość mnożnika x100 kursu całkowitego kwalifikującego do promocji zakładu.

Dzięki bonusowi z mnożnikiem x100 gracz powiększa kurs całkowity swojego kuponu, a co za tym idzie ewentualną wygraną.

 

Specjalnie dla graczy rejestrujących konto z portalu xwin.pl LVbet oferuje dodatkowo bonus bez depozytu 20 PLN (mnożnik kursu x20)!

 • By odebrać bonus bez depozytu zarejestruj się w LVbet, a na twoim koncie pojawi się bonus 1 PLN z opcją mnożnika kursu całkowitego x20.
 • Następnie postaw zakład kombinacyjny złożony z minimum 3 zdarzeń na kuponie po minimalnym kursie łącznym 2,50
 • Zaznacz na kuponie opcję "chcę wykorzystać bonus" i mnożnik x20
 • Dzięki opcji mnożnika wygrasz o 20 PLN więcej!
 • Po odebraniu bonusu bez depozytu możesz zyskać kolejny bonus dokonując wpłaty na konto

 

Jak odebrać bonus od LVbet?


 1. Zarejestruj swoje konto w LVbet
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto minimum 100 PLN, zaznaczając "bonus z mnożnikiem"
 3. Na koncie pojawi się pierwsza wpłata oraz kwota 1% od depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego x100
 4. Postaw za środki bonusowe kupon kombi z minimum z 3 zdarzeniami (każde po kursie min. 1,25) z kursem łącznym minimum 2,50
 5. Aktywuj na kuponie mnożnik kursu całkowitego x100 i zatwierdź zakład
 6. Jeśli twój kupon wygra, otrzymasz powiększoną wygraną nawet o 1000 PLN dzięki mnożnikowi kursu x100

 

Z bonusu należy skorzystać w przeciągu 30 dni od chwili złożenia pierwszej wpłaty na konto. Kwota pierwszej wpłaty podlega czterokrotnemu obrotowi w zakładach po kursie min. 2,00 z trzema możliwymi zdarzeniami np. 1X2.

Zarejestruj się w LVbet i odbierz bonus powitalny!

 

Przykład bonusu LVbet

Gracz, który wpłaci 200 PLN otrzyma bonus 1% od wpłaty wynoszący w tym przypadku 2 PLN. A więc za 2 PLN będzie mógł postawić zakład z mnożnikiem kursu x100. Zatem jeśli na kuponie kombi zmieści przynajmniej 3 zdarzenia po kursie 1,50 uzyska kurs łączny 3,37 pomnożony dodatkowo o 100 będzie wynosił 337,00 * 2 PLN (stawka) = 674 PLN (ewentualna wygrana).

LVbet to bukmacher, który oferuje najwyższy bonus powitalny dla nowych graczy spośród legalnych bukmacherów


Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy 2017

LVbet Darmowe 20 PLN + Bonus 1000 PLN
Fortuna Zakład bez ryzyka 100 PLN + 100% do 400 PLN
forBET 100% do 600 PLN
Totolotek Darmowe 20 PLN + 100% do 500 PLN
STS Darmowe 20 PLN + 100% do 500 PLN
Milenium 100% do 500 PLN

 

Bonusy w LVbet


Zarejestrowani gracze po tym jak odbiorą bonus powitalny w dalszym etapie gry mogą liczyć na inne liczne promocje. Bukmacher oferuje bonusy na cykliczne wydarzenia sportowe takie jak ME U-21, Wimbledon czy Tour de France. Każde większe wydarzenia sportowe wyróżnione jest przez LVbet specjalną promocją, podobnie jak każdy mecz piłkarskiej reprezentacji Polski. To czyni z LVbet lidera na polskim rynku pod względem oferowanych bonusów i promocji.

Atrakcyjną ofertą LVbet są tzw. punkty LVbet. Każdy gracz za postawione minimum 25 PLN otrzymuje 1 punkt do promocji, w której to punkty wymienia się na pieniądze. 100 punktów = bonus 5 PLN. Gracz automatycznie kwalifikuje się do konkursu, a punkty wymienia na bonusy kiedy tylko chce.

Zgromadzone punkty nigdy nie wygasają, a bonusy nie podlegają warunkom obrotu.

 • Bonus cashback 50 PLN

Postaw zakład kombinacyjny złożony z minimum 5 zdarzeń na kuponie z kursem minimalnym 3,00 (minimalna stawka 20 PLN). Jeśli jedno zdarzenie okaże się przegrane, otrzymasz bonus w formie zwrotu stawki do 50 PLN. Co tydzień można odebrać jeden bonus.

 • Bonus nawet 1000 PLN w zakładach "kombi"

Do 3 września obstawiaj zakłady kombinacyjne złożone z dowolnych wydarzeń sportowych za minimum 10 PLN i po minimalnym kursie 3,00. 

 • jeśli trafisz kupon z 6 zakładami otrzymasz dodatkowo 10%
 • jeśli trafisz kupon z 7 zakładami otrzymasz dodatkowo 15%
 • jeśli trafisz kupon z 8 zakładami lub więcej otrzymasz dodatkowo 25%

Maksymalnie można zyskać 1000 PLN bonusu!

 • Bonus 50 PLN w promocji "bezpieczny kupon"

Wytypuj w LVbet zakład kombinacyjny złożony z minimum 5 zdarzeń z kursem łącznym 3,00. Otrzymasz zwrot stawki do 50 PLN, jeśli jedno zdarzenie na kuponie przegra. 

Jesienny Turniej LVbet z pulą 20 tysięcy PLN


Od 1 października do 18 grudnia obstawiając w LVbet zakłady zdobywasz punkty, które można wymienić co poniedziałek na bonusy 300 PLN, 200 PLN, 100 PLN i 50 PLN, a na koniec oferty 10 najlepszych graczy wygra:

 • 5000 PLN
 • 3000 PLN
 • 2000 PLN
 • 500 PLN
 • 150 PLN

Punkty zdobywać można poprzez wygrane i przegrane zakłady według wzoru:

 • wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
 • przegrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji x 0,20

 

Do promocji można dołączyć w każdej chwili, wystarczy być zarejestrowanym graczem LVbet i obstawiać zakłady. Aktualne rankingi turnieju dostępne są na stronach bukmachera.

Bonusy 300, 200 i 100 PLN na mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej (5-7 grudzień)


Wytypuj w LVbet zakład kombinacyjny "na żywo" złożony z meczów 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej za minimum 20 PLN. Trzech graczy, którzy postawią zwycięski zakład o najwyższym kursie całkowitym, otrzyma bonusy

 • 300 PLN
 • 200 PLN
 • 100 PLN

 

Oferta dostępna do 7 grudnia. Bonus należy obrócić 3 razy w zakładach po kursie minimalnym 1,75.

 

Wpłaty i wypłaty w LVbet


Bukmacher obsługuje dwa portfele elektroniczne Skrill i Paymenticon. W pierwszym przypadku minimalna wpłata wynosi 40 PLN, zaś w drugim 10 PLN i jest pozbawiona dodatkowych opłat. Podobnie wygląda sytuacja z wpłatami przez bankowość (Przelewy24, Dotpay, Tpay).

Wpłaty w LVbet
Metoda płatności Minimalna wpłata
Dotpay 10 PLN
Przelewy24 10 PLN
Tpay 10 PLN
Skrill 40 PLN
Paymenticon 10 PLN

 

Wypłaty realizować można tylko przez przelew bankowy, gdzie minimalną kwotą jest 25 PLN.

Kontakt


LVbet swoją siedzibę posiada w Katowicach pod adresem ul. Wańkowicza 3. Dodatkowo z bukmacherem można skontaktować się poprzez adres e-mail, formularz kontaktowy lub czat "na żywo". Support dostępny jest codziennie w godzinach w godzinach 9:00-22:00.

 • live czat
 • e-mail: pomoc@lvbet.pl
 • formularz kontaktowy na stronie lvbet.pl

 

Zalety i wady LVbet


Zalety

 • W pełni wiarygodny i legalny bukmacher
 • Bonus powitalny 1000 PLN
 • Liczne promocje i bonusy dla stałych graczy
 • Język polski na stronie
 • Niskie wpłaty
 • Wpłaty przez Skrill
 • Przyzwoita oferta zakładów
 • Rozbudowana oferta rynków na handicapy azjatyckie
 • Strona łatwa w nawigacji

 

Wady

 • 12% podatku od każdego kuponu

 

Nasza opinia o LVbet


LVbet znacznie ustępuje światowym potentatom na rynku bukmacherskim. Wśród polskich bukmacherów wyróżnia się nowym bonusem powitalnym stanowiącym 1% od depozytu, ale pozwalającym na mnożnik kuponu x100 przez co można zyskać dodatkowo nawet 1000 PLN. Bukmacher polecany rekreacyjnym graczom oraz łowcom promocji i bonusów, ponieważ LVbet regularnie, co sportową imprezę, oferuje nowe możliwości zyskania gotówki.

Zobacz jak wygląda LVbet


Opinie użytkowników o LVbet


Korzystasz z usług bukmachera LVbet? Podziel się z innymi swoją opinią.
Nie wiesz czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów.


Ocena:

Opinie użytkowników

karol1990 w dniu 29.11.2017       Ocena:
4.50
fajne promo od lvbet: typujecie dwóch rywali...
...przed losowanie MŚ 2018 dla Polaków a jak traficie to wygrywa sie bonus 100 złotych...buk lvbet może nieco odstaje od fortuny ale na pewno jesli chodzi o promocje bije ją na łeb przez to dla mnie jest najlepszym obecnie bukiem w PL. Coś podobnego co dawniej był expekt i betclic..idealny nie jest dlatego oceniam go na 4,5 a nie 5,00
Typmati w dniu 28.11.2017       Ocena:
5.00
Dobrze ze zmienili stronę bo grałem u...
...nich pare miesięcy temu ale stronka chodziła tak mało płynnie ze zaprzestałem obstawiania. Ostatnio sprawdziłem i zauważyłem ze zmienili grafikę No i na lepsze ! Teraz zdecydowanie lepiej się gra - szybciej ładują się zakłady a stronka śmiga błyskawicznie
robinho w dniu 27.11.2017       Ocena:
4.50
poważny bukmacher coś w stylu bet365 tylko...
...ze zachowując odpowiednie proporcje...mi sie wydaje ze w Polsce wyrośnie na największą firmę w internecie oby tylko ten cholerny podatek od stawki znieśli i bedzie mozna zarabiac na bukmacherce
erik w dniu 24.11.2017       Ocena:
4.00
dobry bukmacher ale bez mobilnej aplikacji co...
...zdecydowanie utrudnia obstawianie z telefonu a szkoda
stacy w dniu 23.11.2017       Ocena:
5.00
Ale fajnie w black friday można zyskać...
...od LVbet bonus bez depozytu 40 PLN to więcej o 20 PLN niż normalnie...Super mi się trafiło bo akurat chciałem założyć konto u tego buka,..teraz czekam do 00:01 i rejestruje sie odbieram darmowe 40 złotych! ha!
platon w dniu 22.11.2017       Ocena:
4.50
jako jedyni oferują jakiś bonus na mecze...
...Ligi Mistrzów! pozostałe buki to kompletne dno spotkania Juve - Barca czy Atletico - Roma a u nich bez żadnej promocji...dobrze ze chociąż lvbet trzyma poziom i ma konkurs z pulą 300 złotych..mam nadzieje ze jakas konkurencja w koncu bedzie wśród polskich buków i zaczną coś robić w stronę klienta
przemon w dniu 17.11.2017       Ocena:
5.00
skoki narciarskie ruszają a w ofercie LVbet...
...oczywiście są zakłady i promocja na start pucharu świata - jak zwykle bukmacher ten mnie nie zawodzi. dobrze że pojawił się na polskim rynku bo po ustawie nie byłoby gdzie grać a tak to lvbet europejska czołówka według mnie
miron w dniu 15.11.2017       Ocena:
4.50
Ten rzekomy bonus od depozytu 20 PLN...
...to taka sama promocja jak ten bonus 1000 PLN tylko ze za pierwszym razem za darmo mozna zagrać zakład za 1 PLN z mnożnikiem x20....i to jest ten darmowy zakład. Żeby skorzystać z bonusu 1000 PLN i mnożnika x100 trzeba już wpłacić hajs...na początku wygląda to może skomplikowanie ale mówię wam ze dzięki temu można sporo wygrać. Jest to zdecydowanie lepsze niż bonusy od depozytu bądź cashbacki u innych buków
milanista w dniu 12.11.2017       Ocena:
4.00
lvbet ma kilka plusów ale też minusów,...
...na pewno na plus jest bonus powitalny, dobre kursy, szeroka oferta i czeste promocje, z kolei na minus wolno śmigająca stronka internetowa i brak mobilnej apki na iPhone'a, poza tym moim zdaniem bukmacher powinien polepszyć zakłady live i dodać transmisje wzorem tego co jest np. w sts..ogolnie oceniam lvbet na 4/5
Miko w dniu 09.11.2017       Ocena:
4.50
Z legalnych buków najlepszy jest właśnie LV...
...BET fajna strona, wpłaty przez Skrill a do tego dobre kursy i regularne promocje. Dla przykładu w najbliższych dniach za poprawny zakład na mecze Polski z Urugwajem i Meksymie zyska się 10 złotych EKSTRA..z nowych rzeczy jakie lvbet powinien wprowadzić to na pewno większą ilość w zakładach live i mobilną aplikację, bo z telefonu obstawiać można ale tylko na zwykłej stronie internetowej co bywa czasami uciążliwe
boggie w dniu 07.11.2017       Ocena:
4.00
lvbet dobry buk ale ja wciąż czekam...
...na transmisje video - takie jakie sa w sts
ferguson w dniu 31.10.2017       Ocena:
3.50
LV BET zaczął ostro bo oferował sporo...
...bonusów i promocji ale od pewnego momentu zauważyłem ze bukmacher nieco obniżył loty jeśli chodzi o tego typu oferty...np dziś są mecze Ligi Mistrzów w piłce nożnej i brak jakieś promocji a wcześniej to co chwilę przy okazji takich wydarzeń były bonusy czy darmowa gotówką do zgarnięcia..No cóż oby to tylko chwilowe było
Mateo K w dniu 30.10.2017       Ocena:
4.50
W PL najlepszy buk - legalny, z...
...najwyższym bonusem, dobrymi kursami i mega czestymi promocjami na mecze czy turnieje albo inne imprezy sportowe, a dodatkowo szybkie przelewy z konta bankowego i Skrill..
MoneyMaker w dniu 28.10.2017       Ocena:
4.50
jak LV BET wprowadzi transmisje to bedzie...
...na skalę Polski najlepszy bukmacher - oferta, promocje, kursy, zdominuje rynek moim zdaniem, ale do tego potrzeba by wzorem zagranicznych buków wprowadził transmisje do meczów..
Ronaldu w dniu 19.10.2017       Ocena:
4.00
Legalny bukmacher z najwyższym bonusem na start...
...i cyklicznymi prmocjami na mecze piłki nożnej czy turnieje tenisa. Dla mnie LVbet całkowicie nakrył kapeluszem krajową konkurencję i obok Fortuny jest najlepszym bukiem u nas w kraju..
arni1989 w dniu 12.10.2017       Ocena:
4.50
Oferta na poziomie światowej czołówki przy zakładach...
...live i przedmeczowych, wysoki bonus na start do 1000 złotych a do tego błyskawiczne przelewy na konto bankowe. Na moje oko LV BET to dobry i pewny bukmacher
Coutinho w dniu 09.10.2017       Ocena:
4.00
Bukmacher jest wtedy dobry jak się obstawia...
...u niego i się wygrywa tyle w temacie. W LV bet po założeniu konta na razie wygrwam a bukmacher szybko rozstrzyga zakłady, na plus bonus powitalny i wpłaty przez Skrill. Kursy niższe niż w fortunie ale wyższe niż forbet i totolotku. Na razie oceniam wysoko LVbet, zobaczymy jak będzie dalej
RoKo 2017 w dniu 04.10.2017       Ocena:
4.50
W necie odnośnie lvbet znalazłem tylko pozytywne...
...opinie wiec założyłem u nich konto i kilka wniosków na początek:
szeroka oferta zakładów przedmeczowych
bonus bez depozytu łatwy w odbiorze
bonus z mnożnikiem też spoko promocja
stronka internetowa tez przejrzysta
na minus brak mobilnej apki
pzdr, zochan
Luki w dniu 03.10.2017       Ocena:
4.00
LVbet przypomina mi bardzo poziom zagranicznych buków...
...które swego czasu działali na naszym rynku...szeroka oferta, duuuzo promocji i bonusów i marketing. Widać ze bukmacher ma ochotę podbić nasz rynek ale jego duzym minusem jest brak mobilnej aplikacji czy to na Androida czy iPhone'a. Dla przykłada fortuna czy totolotek mają mega wypasione apki dzieki którym mozna wszystko ogarniać z telefonu: zakłady wpłaty i wypłaty...dlatego nie mogę ocenić lvbet na maksymalna ocene, ale buk jest całkiem w porządku
kombinator13 w dniu 21.09.2017       Ocena:
4.50
Kursy na podobnym poziomie co w fortunie...
...czyli na polskim rynku wyzszych nie uświadczysz. Duzo bonusów i knkursów, przejrzysta oferta na zakłady z piłki nożnej...gdyby jeszcze wprowadzili transmisje live wideo to poza podatkiem od stawki bukmacher najwyzsza półka dlatego oceniam na 4,5 a nie 5,0

Ocena:
4.1 (33 głosów)
Bonus dla nowych graczy do 1000 PLN Otwórz konto i odbierz bonus!

Przydatne informacje

 • LVbet
 • Katowice ul. Wańkowicza 3

 • b/d

Polska licencja:
tak
Android:
nie
iPhone:
nie
Windows:
nie
Zakłady na żywo:
tak
Język polski:
tak
Waluta polska:
tak

Przebywając na terytorium Polski możesz grać jedynie u bukmacherów posiadających polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Granie u nielegalnych firm podlega grzywnie zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej z 2017 roku. Korzystanie z serwisów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem uzależnienia od hazardu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy zaprzestań gry i skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w walce z nałogiem. 

Portal xwin.pl ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Nie nakłania do hazardu, ani go nie promuje.

 

Najlepsi bukmacherzy

 • Fortuna
 • forBET
 • Totolotek
 • STS
 • LVbet
 • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.