logo xwin.pl

Konto tymczasowe w Fortuna

Dodano: 4 grudnia 2018

|| Aktualizacja: 4 grudnia 2018

Brak komentarzy
Fortuna rejestracja

Od teraz rejestracja konta u bukmachera Fortuna zajmuje dosłownie 1-2 minuty! Wszystko dzięki wprowadzeniu modelu tzw. konta tymczasowego, który obowiązuje m.in. w Totolotek i TOTALbet.

Legalni bukmacherzy respektując prawo polskie są zobligowani do pełnej weryfikacji swoich klientów. To wiązało się niekiedy z uciążliwym procesem rejestracji, który wymagał od graczy podania danych osobowych, numeru PESEL, rachunku bankowego i dodatkowo skanu/zdjęcia dokumentu tożsamości. Ci, którzy chcieli szybko założyć konto u bukmachera, by postawić zakład – niekiedy nie zdążali uporać się z rejestracją.

Do tej pory gracz, który zakładał konto na stronie efortuna.pl przechodził przez proces rejestracji i weryfikacji danych osobowych. Od teraz (dnia 4 grudnia 2018) procedury zostały bardzo uproszczone i konto w Fortuna założyć można w 1-2 minuty.

Tymczasowe konto

Tymczasowe konto to rozwiązanie dla graczy, którzy podczas rejestracji nie chcą przechodzić przez pełną weryfikację. Zakładając takie konto nowy klient musi podać podstawowe dane osobowe i kod promocyjny, dzięki czemu będzie mógł skorzystać z bonusu powitalnego. Resztę czynności, czyli weryfikacje konta i dopisanie pozostałych danych można zrobić w późniejszym terminie.

Konto tymczasowe w Fortuna uprawnia do:

  • Odbioru bonusu powitalnego
  • Realizacji wpłat
  • Obstawiania zakładów
  • Korzystania z wszystkich funkcji w zakładach

Konto tymczasowe w Fortuna ważne jest 28 dni od momentu jego założenia. W tym czasie należy dokończyć rejestracje, czyli w dowolnej chwili przesłać skan/zdjęcie dokumentu tożsamości, ustalić limity na grę i uzupełnić dane osobowe. Wówczas zostanie zmieniony status konta z tymczasowego na konto stałe.

Ograniczenia konta tymczasowego:

  • Limit wygranej do 2279,99 zł na pojedynczy zakład
  • Maksymalny depozyt to 5000 zł
  • Brak możliwości wypłaty środków z iKonta w Fortuna

Formularz rejestracyjny

Zakładając konto tymczasowe w Fortuna trzeba wypełnić formularz rejestracyjny podając takie dane: imię, nazwisko, pseudonim/login, adres e-mail, PESEL, adres zamieszkania i kod promocyjny.

Konto tymczasowe w Fortuna

Formularz: Konto tymczasowe w Fortuna

scroll top