logo xwin.pl

Kody promocyjne u bukmacherów

Dodano: 6 lutego 2019

|| Aktualizacja: 7 lutego 2019

5 komentarzy
kody promocyjne logo

Co daje ci rejestracja konta u bukmachera z użyciem kodu promocyjnego? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule.

Rejestrując konto u bukmachera przy wypełnianiu formularzu trafiasz na pole: kod promocyjny? Pewnie tak, bo pięciu z ośmiu legalnych bukmacherów w Polsce oferuje kody promocyjne. Na czym one polegają?

Bukmacherzy kuszą nowych graczy bonusami powitalnymi. Natomiast, strony internetowe promujące bukmacherów oferują tzw. kody promocyjne, dzięki którym można zdobyć lepsze bonusy. Tego typu oferty mają dwóch wygranych – portal zyskuje poleconego gracza, a Ty atrakcyjniejszą promocję 😉

Rejestrując konto u bukmachera z konkretnym kodem promocyjnym przypisujesz się do poleconych graczy określonej strony internetowej. Taka strona, w zależności od umowy z bukmacherem, korzysta z wynagrodzenia prowizyjnego (od wygenerowanego zysku), albo ma płacone od każdego pojedynczego gracza.

Zatem, podając kod promocyjny korzystasz ze specjalnej oferty, ale mniej świadomość, że inni także mogą czerpać z tego zyski (prowizje itp.) To temat tabu wśród portali internetowych, które promują zakłady bukmacherskie. Prawdopodobnie jesteśmy pierwsi, którzy głośno o tym piszą 😉

Co daje kod promocyjny?

Tak jak w sklepach internetowych z odzieżą, sprzętem AGD/RTV czy wszelakich eventach, tak i u bukmacherów dostępne są kody promocyjne, dzięki którym możesz albo zaoszczędzić, albo zarobić.

Znasz portal Groupon.pl? Codziennie oferuje on specjalne kody rabatowe na różne produkty typu wejściówki, pizza lub odzież. Podobnie działają kody promocyjne u bukmacherów, które wiążą się z dodatkową bonifikatą.

Kod promocyjny u bukmachera to:

  • lepsza promocja
  • wyższy bonus
  • darmowy zakład

Gdzie wprowadzić kod promocyjny?

Polscy bukmacherzy z reguły oferują kody promocyjne tylko dla nowych graczy. Co to oznacza? To że specjalny kod można wykorzystać w momencie rejestracji konta. Zazwyczaj promocyjny kod należy wpisać w formularzu rejestracyjnym w polu: kod promocyjny.

Kody promocyjne różnią się między sobą. W zależności od kodu otrzymasz bonifikatę związaną z promocją.

Przykład kodu promocyjnego XWIN

Nasza strona przy współpracy z bukmacherem oferuje Fortuna kod promocyjny: XWIN. Co daje ta oferta i jak z niej skorzystać?

Kod promocyjny XWIN pozwoli ci na odebranie dwóch bonusów od Fortuny:

  • Zakładu bez ryzyka 115 zł
  • Bonusu 100% od wpłaty do 400 zł

Normalnie Fortuna oferuje zakład bez ryzyka za 100 zł, ale specjalnie dla użytkowników portalu xwin.pl bukmacher powiększył ofertę o 15 zł.

Jak użyć kod XWIN?

Przechodząc na stronę Fortuny po wejściu w rejestracje pojawi się formularz, w którym należy podać dane osobowe. Tam również znajduje się pole, w którym należy wprowadzić kod XWIN.

Poniżej przedstawiamy formularz Fortuny, gdzie należy wprowadzić kod XWIN

Dokańczając rejestrację w Fortunie przy użyciu kodu XWIN otrzymasz zakład bez ryzyka 115 zł i bonus od wpłaty do 400 zł.

Aktualne kody promocyjne u bukmacherów (luty 2019)

Poniżej prezentujemy kody promocyjne, jakie oferują legalni bukmacherzy. Wybraliśmy trzy najlepsze oferty dla nowych graczy.

Rejestrując konto w Fortunie z użyciem kodu XWIN zyskasz od bukmachera zakład bez ryzyka 115 zł i bonus 400 zł.

  • Totolotek – kod promocyjny BONUSOWO

Jeśli zarejestrujesz się w Totolotku z kodem promocyjnym BONUSOWO otrzymasz od bukmachera darmowy zakład 20 zł + bonus od wpłaty do 500 zł.

  • LVBET – kod promocyjny PROMO2018

Zakładając konto w LVBET z kodem promocyjnym PROMO2018 otrzymasz bonus bez depozytu 20 zł + bonus z mnożnikiem do 1000 zł.

Rejestrować się z kodem, czy bez kodu?

Oczywiście, że z punktu widzenia klienta lepiej zarejestrować się z kodem promocyjnym, bo dzięki temu zyskujemy lepszą ofertę powitalną. Warto pamiętać, że zawsze można zarejestrować się u bukmachera bez kodu promocyjnego – wówczas korzystamy z podstawowego bonusu dla nowych graczy.

(6 opinii, 4.7 średnia)

scroll top