logo xwin.pl

Jak grać w Totolotku?

Dodano: 15 marca 2018

|| Aktualizacja: 15 marca 2018

Brak komentarzy
Totolotek logo

Trafiłeś na tą stronę, a to oznacza, że twoją uwagę przykuł bukmacher Totolotek. Jeśli jesteś początkującym graczem w poniższym artykule poznasz podstawowe czynności, które pozwolą ci na obstawianie zakładów w Totolotku.

Jak grać w Totolotku? To pytanie, które można rozumieć dwojako. Może w nim chodzić o działanie bukmachera, ale także o zarabianie na zakładach Totolotka. My zajmiemy się pierwszym zagadnieniem, czyli objaśnieniem kilku kroków, jakie należy przejść, by w pełni korzystać z usług tego bukmachera.

Poniżej prezentujemy coś na wzór instrukcji obsługi Totolotka, dzięki której dowiesz się:

 • Jak założyć konto w Totolotku?
 • Jak stawiać zakłady?
 • Jak dokonywać płatności?

Totolotek to legalny bukmacher w Polsce, który posiada około 10% udziałów w całym rynku. To oznacza, że co 10 gracz wybiera Totolotka na swojego bukmachera. W naszym rankingu Totolotek plasuje się w czołówce bukmacherów.

Rejestracja konta

Totolotek oferuje zakłady przez Internet i w punktach stacjonarnych. By obstawiać online należy zarejestrować konto u bukmachera. Można tego dokonać na dwa sposoby:

 • na stronie internetowej Totolotka wypełniając formularz rejestracyjny
 • w dowolnym punkcie stacjonarnym

Aby założyć konto w Totolotku należy posiadać minimum 18 lat. Do procesu rejestracji potrzebny będzie dowód osobisty (lub paszport) i numer rachunku bankowego.

Poniżej opiszemy, jak wygląda proces rejestracji na stronie bukmachera.

Rejestracja w Totolotku przez stronę internetową:

 1. Przejdź na stronę Totolotka i wypełnij formularz rejestracyjny, w którym należy podać dane osobowe, adres, datę urodzenia, PESEL, nazwę użytkownika, hasło, numer rachunku bankowego i kod promocyjny
 2. W celu weryfikacji konta do formularzu wstaw załączniki ze skanami/zdjęciami dowodu osobistego lub paszportu
 3. Na adres e-mail podany w formularzu otrzymasz link aktywujący konto
 4. Zaloguj się używając loginu i hasła wybranego w procesie rejestracji

Podając w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny BONUSOWO każdy nowy gracz otrzyma bonusy – darmowy zakład 20 zł i 100% bonus od wpłaty 500 zł.

Pierwsza wpłata

Zakłady bukmacherskie to inwestycja. Aby tworzyć kupony należy posiadać pieniądze na koncie. Jak wpłacić środki finansowe na konto w Totolotku?

Zasilić konto w Totolotku można na kilka sposobów:

 • Przelew Dotpay – 30 banków (min. wpłata 1 zł)
 • Przelew TPAY – 30 banków (min. wpłata 1 zł)
 • Paysafecard
 • Skrill

Błyskawiczne przelewy Dotpay obsługują ponad 30 banków:

Wpłata pieniędzy w Totolotku:

 • Zaloguj się na konto w Totolotku
 • W górnej części strony kliknij w zakładkę „wpłaty/wypłaty”
 • Następnie kliknij w pole „wpłać na konto”
 • Wybierz odpowiadającą ci metodę wpłaty i postępuj zgodnie z wytycznymi operatora

Zobacz na filmie jak wpłacić pieniądze za pośrednictwem Dotpay i TPAY:

Wypłata

Pieniądze z konta Totolotka możesz wypłacić o dowolnej porze. Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji. Wypłaty realizujesz w podobny sposób, co wpłaty (ta sama zakładka na stronie Totolotka „wpłaty/wypłaty”).

Czas oczekiwania na realizację wypłaty wynosi maksymalnie do 3 dni roboczych. Pieniądze możesz wypłacić tylko na rachunek bankowy (podany przy rejestracji), albo konto Skrill.

Jak obstawiać zakłady?

Totolotek oferuje zakłady przez internet i w punktach stacjonarnych. Zakłady internetowe można obstawiać na stronie bukmachera oraz za pośrednictwem mobilnej aplikacji. To prowadzi do konkluzji, że bukmacher posiada trzy kanały oferujące zakłady sportowe:

 • strona internetowa (należy posiadać konto)
 • mobilna aplikacja (należy posiadać konto)
 • punkty naziemne (brak konieczności posiadania konta)

W dobie Internetu szczególną popularnością cieszą się zakłady przez stronę internetową i mobilną aplikację. W ostatnich latach pojawia się trend, że coraz więcej zakładów obstawianych jest przy użyciu telefonu.

W Totolotku można obstawiać zakłady przedmeczowe i „na żywo”.  Kupony mogą być pojedyncze SOLO (typ na jedno zdarzenie), akumulowane AKO (więcej niż jedno zdarzenie) i kombinacyjne KOMBI.

Zobacz instruktażowy film, jak tworzyć kupony w Totolotku:

Minimalna stawka kuponu w Totolotku wynosi 1 zł. Jeśli twój kupon okaże się zwycięski, wygrane pieniądze pojawią się na twoim koncie w przeciągu kilku minut od rozstrzygnięcia zakładów.

Najtrudniejszy pierwszy krok

Rejestracja konta w Totolotku, pierwsza wpłata czy stawianie kuponów należą do prostych czynności dla osób, które już wcześniej logowały się w podobnych serwisach czy dokonywały płatności w internecie np. na allegro. W zasadzie każdy krok można realizować intuicyjnie, bo wszystko dokładnie jest opisane na stronie bukmachera w języku polskim.

Mamy nadzieje, że artykuł okazał się pomocny dla użytkowników mniej zorientowanych w temacie, którzy stawiają pierwsze kroki w bukmacherce online. Powyższe porady powinny znacznie usprawnić twoje początki z Totolotkiem.

Czy artykuł okazał się pomocny? 
(1 opinii, 5 średnia)

scroll top