logo xwin.pl

Jak grać w LVBET? Pierwsze kroki u bukmachera

Dodano: 26 marca 2018

|| Aktualizacja: 26 marca 2018

1 komentarz
LVBET logo

Co musisz wiedzieć, by rozpocząć obstawienia w LVBET? W poniższym artykule poznasz pierwsze kroki, które trzeba postawić, by zostać graczem LVBET oraz dowiesz się jak wpłacić pieniądze i postawić kupon.

LVBET to bukmacher o krótkiej, nieco ponad 3-letniej historii, który na terenie całego kraju posiada ponad 30 punktów stacjonarnych. LVBet umożliwia też zawieranie zakładów za pośrednictwem strony internetowej lvbet.pl. Jej alternatywne adresy to m.lvbet.pl (strona mobilna) czy highcontrast.lvbet.pl (strona o wysokim kontraście dla Klientów niedowidzących).

Poniżej prezentujemy instrukcję obsługi bukmachera, czyli ściągawkę dla początkujących graczy, którzy szukają informacji o początkach z LVBET. Sprawdź – jak grać w LVBET?

Rejestracja

Zawieranie zakładów przez stronę lvbet.pl możliwe jest po założeniu LVkonta Klienta, które jest równoznaczne z akceptacją regulaminu bukmachera oraz potwierdzeniem pełnoletności. Zakładając LVkonto na stronie lvbet.pl, użytkownik podać musi:

 • dane personalne (imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania z kodem pocztowym, kraj, narodowość, numer PESEL)
 • dane kontaktowe (adres e-mail, telefon)
 • czytelny skan dwóch stron dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • numer konta bankowego
 • dane LVkonta  (login i hasło na użytek gry w LVBET)
Zakłady zawierać można po zakończeniu procesu rejestracji i weryfikacji LVkonta przez pracowników LVBET, które weryfikowane jest w ciągu 15 minut od przesłania skanów lub fotografii dokumentu tożsamości.

Alternatywą dla założenia LVkonta przez internet jest rejestracja w punkcie stacjonarnym, gdzie wypełnić trzeba drukowany formularz rejestracji, potwierdzając zawarte w nim dane okazanym dokumentem tożsamości.

Zamknięcie konta

W każdej chwili Klient może wystąpić o zamknięcie konta w LV BET bez podania przyczyny. Przed jego zamknięciem z konta gracza wypłacone muszą zostać wszystkie środki.Przy złamaniu przez gracza regulaminu lub innych wątpliwości ze strony bukmachera LVkonto zamknięte może być też na wniosek LV BET. Pozostawione na takim koncie środki automatycznie są wówczas przed zamknięciem wypłacane na konto bankowe gracza podane przez niego w procesie rejestracji.

Strona internetowa vs punkty stacjonarne

Zakłady w LVBET zawierane mogą być na dwa sposoby:

 • w jednym z ponad 30 punktów naziemnych (nie ma konieczności posiadania LVkonta)
 • przez stronę lvbet.pl, m.lvbet.pl lub highcontrast.lvbet.pl (wymóg posiadania LVkonta)

Niestety do chwili obecnej bukmacher LVBET nie stworzył aplikacji mobilnej dedykowanej urządzeniom mobilnym typu smartfon czy tablet z systemami operacyjnymi Android, iOS oraz Windows Phone. Nie jest wykluczone, że aplikacja taka powstanie w przyszłości, o czym zresztą firma zdaje się zapewniać. Na razie użytkownicy korzystający z LVBET na urządzeniach mobilnych korzystać mogą z mobilnej wersji strony dostępnej pod adresem m.lvbet.pl. Jest to strona rozdzielczością dostosowana do mniejszych urządzeń, dająca dostęp do wszystkich funkcji klasycznej strony bukmachera z dostępem i pełną obsługą oraz funkcjonalnością LV konta włącznie.

Pierwsza wpłata

Zasilenia LVkonta dokonać można na kilka sposobów, wpłacając środki przez:

 • portfel internetowy Skrill (min. wpłata 40 zł)
 • system płatności internetowych Przelewy24
 •  system szybkich płatności online Tpay
 • system płatności online Dotpay
 • elektroniczny portfel Paymenticon (LV BET tę formę wpłaty oferuje jako jedyny bukmacher w Polsce)
Niezależnie od wyboru metody płatności (poza portfelem Skrill) minimalna kwota zasilenia LVkonta to 10 zł. Wszystkie wpłaty są bezpłatne i realizowane w ciągu maksymalnie kilkunastu minut.

Zasilenie LVkonta krok po kroku:

 1. Zaloguj się na swoje LVkonto
 2. Kliknij przycisk „Płatności”
 3. Wybierz z listy zdefiniowaną płatność
 4. Dokonaj płatności

Wypłata

Polecenia wypłaty zgromadzonych na Koncie Gracza środków dokonać należy za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej lvbet.pl. Środki w zależności od sposobu wpłaty wypłacane są na konto bankowe podane podczas rejestracji lub na elektroniczny portfel Paymenticon. Minimalna kwota wypłaty to 25 zł.

Wpłaty i wypłaty dokonywane mogą być jedynie w polskich złotych.

LVBET zastrzega sobie, że czas przetwarzania wypłaty wynieść może maksymalnie 7 dni roboczych liczonych od następnego dnia od jej zlecenia. Jeśli wypłata nie została jeszcze przetworzona, Klient ma możliwość jej anulowania. Wystarczy zalogować się na swoje LVkonto, wejść w zakładkę „Oczekujące Wypłaty” i kliknąć opcję „Anuluj”.

LV BET może odmówić wypłaty środków, jeżeli:

– zachodzi podejrzenie korzystania z LVkonta przez osobę nieuprawnioną,
– zachodzi podejrzenie korzystania z LVkonta przez osobę, która popełniła przestępstwo lub wykroczenie karne,
– Klient naruszył postanowienia Ustawy lub niniejszego Regulaminu,
– Klient nie wykorzystał co najmniej 50% wpłaconych środków.

Obstawianie zakładów

Minimalna stawka na zakład w LV BET wynosi 0,50 zł. Maksymalna wygrana przypadająca na jeden kupon to natomiast 300 000 zł. LVBET to legalny bukmacher, a to oznacza, że każdy kupon obłożony jest u niego 12-procentowym podatkiem. Grając np. 100 zł zakład w rzeczywistości obstawiamy za 88 zł, bo 12 zł idzie na podatek.

LVBET swoim Klientom oferuje kilka rodzajów zakładów:

 • zakłady 2-drogowe („1” lub „2”)
 • zakłady 3-drogowe („1”, „X”, „2”, „1X”, „X2”, lub „12”)
 • zakłady typu „Outright” (np. na zwycięstwo zawodników, zespołów, kandydatów na funkcje polityczne itp.)
 • zakłady na miejsca zawodników
 • zakłady na zdarzenia wirtualne (wyścigi koni, wyścigi psów, żużel, kolarstwo, kłusaki, tenis i piłka nożna)
 • zakłady bezpośrednio związane z postacią wyników sportowych lub innymi przedsięwzięciami scharakteryzowanymi (dokładny wynik, różnica zwycięstwa itp.)
 • zakłady Na Żywo

Zakłady w LV BET zawierać można w trzech formach:

 • zakład pojedynczy (Singiel) zawierający tylko jedno wydarzenie
 • zakład akumulowany (Kombi) zawierający minimum dwa niezależne wydarzenia
 • zakłady systemowe (System) zawierające różne kombinacje zakładów pojedynczych i zakładów zakumulowanych

Granie w LVBET – ocena

Generalnie obstawianie zakładów w LVBET w niczym nie różni się od pozostałych bukmacherów – zachowane są standardowe czynności przy rejestracji konta, wpłacie i tworzeniu kuponów.

Komfort gry w LVBET jest na pewno gorszy niż u czołowych bukmacherów w Polsce (Fortuna, Totolotek), ponieważ strona internetowa lvbet.pl jest mało czytelna i długo się ładuje, a co bardziej istotne – LVBET nie posiada mobilnej aplikacji. W dobie, gdy zakłady mobile cieszą się coraz większą popularnością, to duży brak w ofercie tego bukmachera.

Czy artykuł okazał się pomocny? 
(2 opinii, 4.5 średnia)

scroll top