logo xwin.pl

Fortuna wyniki – sprawdź kupon

Dodano: 3 października 2018

|| Aktualizacja: 3 października 2018

Brak komentarzy
Fortuna logo

Fortuna ułatwia życie graczom punktów stacjonarnych. Postawiłeś kupon i chcesz sprawdzić jego wynik? Sprawdź, jak szybko to zrobić na stronie bukmachera!

Obstawiasz zakłady w lokalach Fortuny, a nie przez Internet? Pewnie po zakończonych meczach chciałbyś poznać wszystkie wyniki zakładów, które postawiłeś na kuponach? O ile gracze obstawiający kupony pojedyncze nie mają problemów ze znalezieniem wyników zakładów, o tyle typerzy grający kupony akumulowany i szeroko rozbudowane (nie tylko na standardowe rynki) muszą sprawdzić wiele spotkań, by poznać rozstrzygnięcia swoich zakładów.

Jest kilka sposobów, by poznać wyniki kuponów postawionych w Fortunie:

  • W oparciu o wyniki meczów samemu przeanalizować trafność zakładów
  • Sprawdzić wyniki zakładów na stronie Fortuny
  • Wpisać na stronie Fortuny numer kuponu, a system da błyskawiczną odpowiedź czy kupon wygrał, czy nie

Poniżej opisujemy szerzej możliwość sprawdzenia wyników na stronach Fortuny.

Wyniki na stronie efortuna.pl

Na stronie Fortuny (efortuna.pl) pod zakładką „wyniki” znajduje cała gama rozstrzygniętych wydarzeń z oferty bukmachera. Gracz ma możliwość sprawdzenia dowolnego wydarzenia z wczoraj, sprzed tygodnia, a nawet sprzed miesiąca. Na stronie z wynikami, Fortuna udostępnia rozstrzygnięcia dla każdego zakładu – w ten sposób gracz ma pewność, który typ na jego kuponie wszedł, a który przegrał.

Wyniki dostępne są na wszystkie dyscypliny, które można obstawiać w Fortunie. Poszczególne rezultaty można sortować wg dyscypliny i daty. Na stronie znajduje się również wyszukiwarka, gdzie można wpisać interesujące nas zdarzenie.

Fortuna wyniki - strona

Jak sprawdzić wyniki na stronie efortuna.pl?

Wystarczy znaleźć interesujące nas wydarzenie i wejść w rozwinięcie meczu, a tam Fortuna do każdego zakładu prezentuje wynik i trafiony typ.

Prawidłowe typy, które widnieją na stronie Fortuny należy porównać z typami na swoim kuponie. Jeśli jest zgodność, to oznacza, że twój kupon jest wygrany!

Fortuna wyniki - mecze

Bukmacher Fortuna codziennie na stronie z wynikami podaje poprawne typy w pliku tekstowym, który można pobrać pod tym linkiem.

Sprawdź kupon

Błyskawiczną i przyjemną metodą sprawdzenia wyników zakładów jest funkcja dostępna na stronie Fortuny zatytułowana „Kontrola Kuponu”. Gracze, którzy zawarli kupon w punkcie stacjonarnym w ten sposób mogą sprawdzić status swoich zakładów i poznać poszczególne rezultaty meczów.

Sprawdzić kupon przy pomocy funkcji „Kontrola Kuponu” jest banalnie prosto. Wystarczy uzupełnić dwa pola:

  • numer kuponu
  • kod kontrolny kuponu

Obie informacje znajdziesz na kuponie z zakładami, który otrzymałeś w punkcie Fortuny obstawiając kupon.

Opcja „kontroli kuponu” dostępna jest na stronie efortuna.pl w lewym dolnym rogu.

Wyniki live

Na stronie Fortuny, ale również za pośrednictwem mobilnej aplikacji gracz ma dostęp do wyników live i szeroko rozbudowanych kursów „na żywo” i statystyk. Livescore Fortuny działa błyskawicznie i odzwierciedla co do sekundy boiskowe wydarzenia.

Wyniki live na stronie efortuna.pl w niczym nie ustępują najpopularniejszej aplikacji flashscore.pl. Gracz śledząc wyniki „na żywo” w jednym miejscu ma rezultat, aktualne kursy, tabele i szczegóły spotkania.

Platforma z wynikami live obsługiwana jest przez światowego giganta, firmę Sportradar AG, która zapewnia dane statystyczne bukmacherom, sportowym federacjom i klubom. Dość powiedzieć, że Sportradar dostarcza wyniki i kurs m.in. takim potentatom w dziedzinie zakładów bukmacherskich jak Bet365 czy William Hill. W gronie swoich klientów ma około 450 bukmacherów w tym Fortunę! To daje gwarancje jakości i pewności wyników.

Interesują cię wyniki live w Fortunie? Sprawdź jak oglądać mecze „na żywo” u tego bukmachera: Transmisje live w Fortunie.

Ocena wpisu
(2 opinii, 3.5 średnia)

scroll top