logo xwin.pl

Fortuna live – zakłady „na żywo” | livescore

Dodano: 10 października 2018

|| Aktualizacja: 10 października 2018

Brak komentarzy
Fortuna ikona bukmachera

Fortuna oferuje zakłady live, które można obstawiać w trakcie trwania sportowego wydarzenia. Jak obstawiać mecze „na żywo”? O tym poniższy artykuł.

Typowanie kuponów „na żywo” możliwe jest dzięki stronie internetowej efortuna live. Livebetting pojawił się wraz z wejściem na rynek internetowych bukmacherów. W punktach stacjonarnych Fortuny obstawianie zakładów live nie jest możliwe – to domena internetowej wersji bukmachera pod adresem efortuna.pl/pl/zaklady_live/. Z Fortuny live można korzystać również za pośrednictwem mobilnej aplikacji na telefony z systemem iOS i Android.

Zanim przejdziemy do opisu Fortuny live, na początek wyjaśnimy, co to są zakłady „na żywo”?

Zakłady „na żywo”/live – to formuła typowania sportowych wydarzeń w trakcie ich trwania. W momencie, gdy mecz trwa gracz może obstawiać zakłady live na wynik spotkania/połowy oraz bardziej szczegółowe rozstrzygnięcia takie jak: która drużyna strzeli kolejnego gola lub kto wygra następnego gema?

Grając „na żywo” gracz nie jest zmuszony czekać do końca meczu, by jego zakład został rozstrzygnięty. W zakładach live Fortuny w trakcie jednego spotkania można postawić dowolną ilość kuponów. To wiąże się z ryzykiem utraty kapitału (w przypadku przegranych) lub okazją do szybkich zwycięstw (wygrane kupony). Zakłady live mają to do siebie, że błyskawicznie można zyskać, ale i stracić.

Fortuna live – strona internetowa, zakłady „na żywo”

Fortuna live to platforma do zawierania zakładów „na żywo”. Gracz w jednym miejscu ma dostępne wydarzenia (które może typować), kursy, live tracker, statystyki oraz transmisje wideo, co poniektórych meczów.

W ten sposób gracz obstawiający zakłady live w Fortunie nie musi mieć w swojej przeglądarce otworzonych kilku okien, bo wszystko ma na jednej stronie.

Zakłady Live Fortuna

W Fortunie, tak jak u pozostałych bukmacherów, największą popularnością cieszą się zakłady na piłkę nożną. Tak w formule przedmeczowej, jak i live. Około 70% zawieranych zakładów dotyczy właśnie piłki kopanej. Ale..nie samym futbolem żyje człowiek – podobnie bukmacher. W ofercie Fortuny znaleźć można 30 dyscyplin sportowych, które w mniejszym lub większym stopniu są dostępne również w zakładach „na żywo”.

Codziennie w zakładach live dostępne są setki zdarzeń. Jak nie pogubić się w tym natłoku meczów? Po prostu na stronie bukmachera można skorzystać z wyszukiwarki interesującego nas spotkania lub posortować wydarzenia wg alfabetu, czasu lub dostępnych transmisji.

Ilość poszczególnych zakładów live różni się w zależności od dyscypliny. Dla przykładu mecz piłki nożnej można obstawiać live na kilkudziesięciu rynkach, z kolei siatkówkę na kilkunastu rynkach. Wszystko zależy od specyfiki dyscypliny oraz jej popularności.

Jak obstawiać live?

Mechanizm typowania zakładów live w Fortunie przypomina klasyczne obstawianie kuponu na zdarzenia przedmeczowe. Być może jedyną różnicą jest czas na podjęcie decyzji. O ile w zakładach przedmeczowych gracz ma wiele do namysłu, o tyle w zakładach live trzeba działać błyskawicznie, bo boiskowa sytuacja zmienia się z minuty na minutę.

W zakładach live można tworzyć kupony pojedyncze i akumulowane. De facto rytuał składania zakładu jest ten sam – trzeba wybrać zakład do kuponu, następnie wybrać stawkę i potwierdzić kupon.

Kupon Fortuna Live

Kupon live Fortuny

Przed postawieniem kuponu live należy zaznaczyć pole: Akceptuję zmiany kursu podczas wysyłania. Co to oznacza? To że kurs może ulec zmianie w momencie zawierania kuponu – wahania kursów determinowane są przez boiskowe wydarzenia, które błyskawicznie się zmieniają.

Livescore – wyniki „na żywo”

Będąc przy Fortunie live nie sposób nie wspomnieć o livescore, który dostępny jest na stronie tego bukmachera. To wyniki „na żywo” z aktualnie rozgrywanych meczów dostępne pod zakładką „livescore” na stronie efortuna.pl.

Livescore Fortuny to informacje o sportowych rezultatach sekunda po sekundzie, dostęp do aktualnych kursów i statystyk boiskowej rywalizacji. To w pełni zaufane źródło informacji, ponieważ wyniki udostępnia zewnętrzny operator Betradar, jeden z liderów na rynku.

Korzystając z livescore’a Fortuny można wyselekcjonować interesujące nas dyscypliny/ligi oraz włączyć funkcje powiadomień. W ten sposób o golu, kartce lub zmianie zostaniemy poinformowani dźwiękowym sygnałem.

Livescore Fortuna

Transmisje Live

Fortuna za pośrednictwem playera wideo pozwala na oglądanie wydarzeń sportowych „na żywo”.

W ofercie znajdują się bardzo atrakcyjne dyscypliny, ligi i mecze:

  • Primera Division
  • Serie A
  • Eredivisie
  • Tenis – turnieje ITF, ATP, WTA
  • NHL
  • NBA
  • Piłka ręczna
Jak korzystać z transmisji live w Fortunie? Szerzej wyjaśniamy to w artykule: Transmisje live Fortuny.

Live chat

W Fortunie funkcjonują dwa rodzaju live chatu: obsługi klienta i przy zakładach „na żywo”.

Live chat w dziale obsługi klienta służy graczom jako kontakt z bukmacherem. To szybka i bezpośrednia możliwość nawiązania rozmowy z przedstawicielem bukmachera w przypadku problemów z kontem lub pytań. Pracownik Fortuny służy pomocą, a gracz ma szanse na szybką interakcje w godzinach 9:00 – 22:00.

Live chat w zakładach „na żywo” to komunikator pomiędzy graczami Fortuny. Typerzy w ten sposób na bieżąco mogą dzielić się swoimi typami i opiniami odnośnie toczonej rywalizacji. To niczym nieskrępowana forma dyskusji 24 /7.

Pozostałe wpisy o Fortunie:

Ocena wpisu
(1 opinii, 4 średnia)

scroll top