logo xwin.pl

Fortuna Early Cash-out

Dodano: 31 października 2018

|| Aktualizacja: 31 października 2018

Brak komentarzy
fortuna cash out logo

Czy wiesz, że możesz wypłacić pieniądze z postawionego kuponu w trakcie meczu, nie czekając na rozstrzygnięcie wszystkich zdarzeń? Bukmacher Fortuna daje taką możliwość dzięki funkcji Early Cash-out.

W tym artykule dowiesz się, jak wypłacać wygrane w Fortunie bez konieczności czekania na pełne rozliczenie kuponu. Poznasz funkcje Early Cash-out, która da ci dodatkowe możliwości w zakładach Fortuny.

Do tej pory sądziłeś, że zatwierdzony zakład u bukmachera jest jak amen w pacierzu, czyli nie jest możliwe jego anulowaniu lub zmiana typów? W zdecydowanej większości tak jest, ale narzędzie cash-out znacząco modyfikuje tego typu myślenie. Funkcja ta pozwala na „majstrowanie” przy kuponach pomiędzy rozgrywanymi meczami, a także w trakcie toczonego spotkania. To kontrola nad kuponem i możliwość reagowania na boiskowe zdarzenia.

Poniżej prezentujemy opis funkcji Cash-out w Fortunie.

Early Cash-out w Fortunie – co to jest?

Early Cash-out w wolnym tłumaczeniu znaczy „wcześniejsza wypłata„. Z angielskiego Early – wcześniej, cash-out – wypłata. Inaczej funkcja cash-out nazywana jest „zamknięciem kuponu” lub „odsprzepdaniem kuponu”. Słowem, to narzędzie, które pozwala na wypłatę wygranej przed całkowitym rozliczeniem kuponu.

Funkcja Cash-out w Fortunie dostępna jest w zakładach internetowych i w punktach stacjonarnych.

Kupony, w których dostępny jest Cash-out

  • LIVE AKO oraz AKO z oferty przedmeczowej
  • bez przegranego zdarzenia,
  • z przynajmniej jednym wygranym zdarzeniem,
  • z nierozstrzygniętymi zdarzeniami znajdującymi się w aktualnej ofercie Fortuny

1. Przykład cash-out

Wytypowałeś w Fortunie „AKO” (zakład akumulowany) z 4 zdarzeniami (typami) na kuponie, gdzie 3 mecze rozgrywane są w sobotę, a 1 w niedzielę. W pierwszy dzień trafiłeś 3 spotkania. Dzięki funkcji Early Cash-out możesz wcześniej zamknąć zakład i odebrać wygraną nie czekając na rozstrzygnięcie pozostałych niedzielnych meczów.

2. Przykład cash-out

Postawiłeś w Fortunie kupon złożony z 2 meczów. Jedno spotkanie trafiłeś, a w drugim pojedynku twój faworyt do przerwy przegrywa 0:1. Korzystając z funkcji Cash-out możesz wypłacić wygraną nie czekając na rozstrzygnięcie aktualnie toczonego meczu.

Ważne! Ostateczną decyzje o przyjęciu i akceptacji Cash-out podejmuje bukmacher Fortuna. To oznacza, że nawet jeśli kupon kwalifikuje się do Cash-out to bukmacher może go nie przyjąć. Co więcej, w związku z postanowieniami ustawy hazardowej wygrana musi być wyższa niż stawka zakładu. To oznacza, że zwrot z Cash-out zawsze musi być wyższy niż stawka zakładu. Jeśli tak nie będzie – Cash-out nie może zostać wykorzystany.

Jak skorzystać z Cash-out?

Poniżej prezentujemy jak skorzystać z funkcji Cash-out na stronie internetowej Fortuny.

  • Informacje o możliwości „Cash-out” znaleźć możesz w zakładce „Moje kupony LIVE”..
Fortuna cash-out kupon

Fortuna cash-out kupon

  • ..lub na „podglądzie kuponu”
Fortuna cash-out podgląd kuponu

Fortuna cash-out podgląd kuponu

  • Po kliknięciu w przycisk „wypłać” wyświetli ci się okno, w którym należy potwierdzić chęć wcześniejszej wypłaty
Fortuna cash-out wypłata

Fortuna cash-out wypłata

  • Jeżeli Fortuna zaakceptuje możliwość Cash-out pojawi się komunikat o realizacji wypłaty, co jest równoznaczne z rozliczeniem kuponu.
Fortuna cash-out potwierdzenie

Fortuna cash-out potwierdzenie

Wypłata z Cash-out oznacza, że gracz traci prawo do wygranej, jaką otrzymałby w przypadku zwykłego kuponu AKO przed skorzystaniem z funkcji Cash-out.

Jak obliczana jest wygrana Cash-out?

Bukmacher oblicza wygraną Cash-out w oparciu o aktualne kursy, a te zależą od wyniku meczu, czasu do końca spotkania itp. Naturalnym jest, że rozliczając wcześniej kupon wypłata jest niższa niż pierwotnie przewidywana wygrana – w przypadku wszystkich trafionych zakładów.

W fachowym tłumaczeniu wygrana z  Cash-out liczona jest jako iloczyn współczynnika, wpłaconej stawki oraz ustalonego przez bukmachera kursu Cash-out.

Ocena wpisu
(3 opinii, 4.7 średnia)

Więcej o Fortunie

scroll top