logo xwin.pl

Fortuna kod promocyjny: bonus 515 zł

Dodano: 20 marca 2018

|| Aktualizacja: 1 grudnia 2018

10 komentarzy
Fortuna bonus - kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna umożliwia zdobycie dwóch bonusów na na start: 115 zł w zakładzie bez ryzyka i 400 zł od depozytu. To oferta skierowana tylko dla nowych graczy, którzy przy rejestracji konta wprowadzą bonusowy kod z naszej strony.

Znajdujesz się na stronie, gdzie zebraliśmy w całość bonusy powitalne dla nowych graczy i specjalne oferty dla stałych klientów. Poniżej znajdziesz sposób wykorzystania kodu promocyjnego, który zapewni ci udział w powitalnej promocji oraz metody odbioru bonusów od Fortuny.

Fortuna kod promocyjny | Grudzień 2018

Chcesz zarejestrować konto u bukmachera Fortuna? Wykorzystując nasz kod promocyjny XWIN zyskasz powiększone bonusy na start: zakład bez ryzyka 115 zł i bonus od wpłaty 400 zł. Jako nowy gracz Fortuny łącznie możesz odebrać 515 zł na początek gry u tego bukmachera.

Kod promocyjny XWIN pozwala zyskać u bukmachera Fortuna: bonus 515 zł. Kod ważny jest do 31 grudzień 2018.

Fortuna, tak jak większość bukmacherów, oferuje bonus powitalny, czyli promocję dla nowych klientów. Co wyróżnia ofertę Fortuny na tle konkurencji? Kod promocyjny, dzięki któremu gracz otrzymuje dwa bonusy powitalne:

 • Zakład bez ryzyka 115 zł
 • Bonus 100% od depozytu do 400 zł

Kod promocyjny – o ile więcej zyskuje?

Normalnie Fortuna oferuje zakład bez ryzyka za 100 zł, ale specjalnie dla użytkowników portalu xwin.pl bukmacher powiększył ofertę o 15 zł. Rejestrując konto z naszym kodem promocyjnym XWIN zyskasz większy bonus.

Kod promocyjny pozwala zyskać bonusy o łącznej wartości 515 zł! Rejestrując konto bez kodu otrzymasz 500 zł.

Jak użyć kod Fortuny?

Aby zdobyć więcej bonusowych pieniędzy należy rejestrując konto podać kod promocyjny XWIN. Gdzie go wpisać?

Po przejściu na stronę Fortuny w celu rejestracji konta należy wypełnić formularz rejestracyjny, gdzie podaje się podstawowe dane osobowe. Tam również w polu „kod promocyjny” należy wpisać XWIN – w ten sposób zyskasz prawo do wyższego bonusu.

Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Fortuna

Po wprowadzeniu kodu promocyjnego Fortuna dokończ proces rejestracji konta, na który składa się uzupełnienie formularza rejestracyjnego, aktywacja konta (poprzez link wysłany na pocztę e-mail) oraz ustawienie limitów na koncie. Wówczas staniesz się graczem bukmachera Fortuna, który będzie mógł skorzystać z oferty powitalnej.

Kody promocyjne pozostałych bukmacherów

Kod promocyjny dostępny jest nie tylko w Fortunie, ale również u pozostałych bukmacherów takich jak LVBET i Totolotek. Sprawdź, jaki kod bonusowy jest najlepszy na polskim rynku!

BukmacherBonusKod promocyjnyData ważności kodu
FortunaCashback 115 zł
100% od depozytu 400 zł
XWIN31.12.2018
TotolotekFreebet 20 zł
100% od depozytu 1000 zł
BONUSOWO31.12.2018
LVBETBez depozytu 20 zł
Bonus z mnożnikiem 1500 zł
PROMO201831.12.2018
STS100% od depozytu 1000 złbrakbrak
forBETBonus od depozytubrakbrak
Milenium100% bonus od depozytu 760 złbrakbrak
EtotoCashback 50 złbrakbrak
Kody promocyjne 2018

Poniżej prezentujemy opis bonusów, które zyskujesz rejestrując konto z kodem promocyjnym Fortuna.

Fortuna bonus: zakład bez ryzyka 115 zł

Pierwszy bonus z kodem promocyjnym Fortuna, to zakład bez ryzyka 115 zł. Co to oznacza? To że pierwszy zakład będzie ubezpieczony, czyli jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki do 115 zł.

Aby skorzystać z bonusu musisz posiadać własne środki pieniężne na koncie, czyli koniecznym jest dokonanie wpłaty na konto. Chcąc odebrać maksymalny bonus, należy wpłacić 115 zł.

Jak odebrać zakład bez ryzyka 115 zł?

 1. Przejdź na stronę Fortuny tutaj i w formularzu rejestracyjnym podaj kod promocyjny XWIN
 2. Aktywuj konto i dokończ proces rejestracji
 3. Wpłać po raz pierwszy pieniądze na konto w Fortunie (115 zł)
 4. Od momentu rejestracji konta masz 10 dni na postawienie pierwszego zakładu
 5. Aby postawić zakład wybierz interesujące cię zdarzenie i postaw kupon po stawce 115 zł
 6. Jeśli przegraszotrzymasz zwrot stawki 115 zł

Zakłady bez ryzyka to najlepsze promocje bukmacherskie, bo to jedyna okazja obstawienia kuponu bez ryzyka utraty pieniędzy. W tym przypadku można tylko wygrać, bo jeśli zakład przegra, bukmacher i tak zwróci stawkę. Na naszym koncie ponownie będzie 115 zł.

Przykład wykorzystania :

Zdarzenie: Manchester United – Liverpool

Typ: 2
Kurs: 2,52
Stawka: 115 zł
Wynik: 2:1
Status kuponu: przegrany
Zwrot wynikający z bonusu „zakład bez ryzyka 115 zł: 115 zł

Regulamin bonusu – zakład bez ryzyka

W przeciwieństwie do innych bonusów, oferta zakładu bez ryzyka w Fortunie jest bardzo przejrzysta. Regulamin z punktu widzenia gracza nie stanowi żadnego kłopotu. Brak wymogów obrotu bonusem oraz brak minimalnego kursu dla zakładu, to największe atuty promocji. Jedyna kwestia, na którą powinien zwrócić uwagę gracz, to okres 10 dni, w którym należy wykorzystać zakład bez ryzyka. Jeśli nie zmieścisz się w tym czasie, bonus przepadnie.

W przypadku problemów lub niejasności Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Gracz ma na to 74 dni od założenia iKonta. W zgłoszeniu wysyłanym na adres reklamacje@efortuna.pl podać należy imię i nazwisko, numer Klienta, rodzaj promocji i dokładny opis wraz z powodem reklamacji.

Zwrot stawki (w przypadku przegrania pierwszego zakładu) nie podlega warunkom obrotu. Co to oznacza? To że możesz dowolnie dysponować bonusowymi pieniędzmi. Czyli grać dalej, wypłacić je, lub skorzystać z drugiego bonusu, czyli 100% od wpłaty do 400 zł.

Fortuna bonus: 100% od depozytu 400 zł

Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka, nowy gracz Fortuny (rejestrujący konto z kodem promocyjnym) może odebrać kolejny bonus. Warunkiem jest dokonanie dodatkowej wpłaty na konto. Bonus jest uzupełnieniem promocji „zakład bez ryzyka 115 zł” i stanowi 100% od depozytu do 400 zł.

Dodatkowe środki otrzymają gracze, którzy w ciągu 10 dni od daty rejestracji iKonta wykonają przelew, zasilając swoje konto gracza, a następnie w ciągu 60 dni od wykonania wpłaty zagrają za 4-krotność pierwszego depozytu. Liczą się tylko zakłady AKO, które składają się z minimum 3 zdarzeń oraz z minimalnym kursem całkowitym 1,90. Obrót liczy się tak samo w przypadku zakładów przedmeczowych, jak i zakładów LIVE.

Przy obrocie pod uwagę brane są wartości równe kwotom zakładu, co oznacza, że przy kuponie zagranym za 10 zł, do obrotu zalicza się 8,80 zł. Poza tym dzienny limit obrotu wynosi tu 10% maksymalnej do otrzymania kwoty. Oznacza to, że przy wpłacie 400 zł lub większej, która uprawnia do ubiegania się o bonus 400 zł, do obrotu liczone są zakłady spełniające warunki (min. 3 zdarzenia na kuponie AKO z kursem minimalnym 1,90) do kwoty maksymalnej 40 zł dziennie. Inne złożone w tym dniu zakłady nie zaliczają się na poczet obrotu.

Aby odebrać bonus od depozytu należy dokonać drugiej wpłaty na konto (pierwsza związana była z zakładem bez ryzyka). Co jednak pozytywne, spełniając warunki zakładu bez ryzyka, spełniasz wymogi bonusu od depozytu. Wpłata na zakład bez ryzyka liczy się również do bonusu 400 zł.

Jak odebrać bonus 100% od depozytu 400 zł?

 1. Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka dokonaj dodatkowej wpłaty na konto (aby odebrać maksymalny bonus łącznie wpłać 400 zł)
 2. W ciągu 60 dni obróć wpłaconą kwotą, zawierając kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1,90. Pamiętaj, że dzienny limit zaliczany na poczet obrotu to 10% pierwszej wpłaty
 3. Jeśli uda ci się spełnić warunki obrotu, otrzymasz bonus 100% od depozytu do 400 zł

Bonus od wpłaty należy do trudniejszej promocji niż zakład bez ryzyka. Gracz w tym przypadku inwestuje swoje pieniądze, aby w przyszłości odebrać bonus. Skorzystanie z promocji wiąże się ze spełnieniem warunków obrotu w przeciągu 60 dni.

Przykład

Przy wpłacie 400 zł ubiegasz się o maksymalny bonus 100% od depozytu, czyli 400 zł. Chcąc obrócić depozytem, łącznie zagrać musisz za 1600 zł, pamiętając o warunkach obrotu (kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 1,90; obrót dzienny do 10% pierwszej wpłaty, czyli 40 zł).

400 zł (depozyt) x 4 (obrót) = 1600 zł

Aktualizacja: Zmiana warunków bonusu 100% do 400 zł

W sierpniu 2018 roku Fortuna zdecydowała się na zmianę regulaminu bonusu 100% od wpłaty do 400 zł. Co pozytywne, zyskają gracze!

Fortuna wyszła naprzeciw oczekiwaniom początkujących graczy i znacząco uprościła warunki bonusu od depozytu. Nowy regulamin promocji jest łatwiejszy i bardziej przejrzysty. Bukmacher pomyślał o interesie gracza.

Jak było:

Do tej pory gracz, który chciał zyskać bonus od depozytu musiał w okresie 60 dni od wpłaty dokonać obrót na łączną wartość czterokrotności depozytu. Np. klient, który wpłacił 400 zł musiał postawić zakłady (z minimum 3 zdarzeniami po kursie minimalnym 1.90) na kwotę 1600 zł, by zyskać pełny bonus 400 zł.

Wówczas bonus przyznawany był w dwóch ratach:

 • 20% bonusu wypłacane było po dokonaniu 20% wymaganego obrotu
 • kolejne 80% bonusu przyznawane było po spełnieniu 100% wymaganego obrotu

Co więcej, maksymalny dzienny limit kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu wynosił 10%. Np. jeśli ktoś w jednym dniu zagrał za 400 zł, to 40 zł szło na poczet obrotu (10%).

Jak jest teraz (po zmianie):

Od sierpnia obowiązuje nowy regulamin zgodnie z którym, aby zyskać bonus należy dokonać obrotu na czterokrotność pierwszej wpłaty w przeciągu 30 dni (od złożenia depozytu). Zakłady kwalifikujące się do obrotu, to kupony z minimum 3 zdarzeniami po kursie minimalnym 1.90.

Bonus w całości zostanie przyznany automatycznie po dokonaniu obrotu w przeciągu 48 godzin. Bukmacher zrezygnował również z dziennego limitu kwoty zaliczanej do obrotu.

Ocena kodu bonusowego Fortuna

Gracz, który chce zarejestrować konto na stronie efortuna.pl powinien przy rejestracji konta wpisać kod bonusowy, bo to szansa na dodatkowe pieniądze. Dla początkujących typerów bardziej atrakcyjną promocją jest zakład bez ryzyka za 115 zł, ponieważ nie posiada tak rozbudowanego regulaminu, jak drugi z bonusów (100% od depozytu 400 zł). Co ważne, wykorzystując nasz kod promocyjny dodatkowo otrzymasz 15 zł w zakładzie bez ryzyka (bez kodu bonus wynosi 100 zł).

 • Przy zakładzie bez ryzyka zwróć uwagę na okres 10 dni, w którym należy skorzystać z promocji.
 • Przy bonusie od depozytu skoncentruj swoją uwagę na postanowienia związane z obrotem wpłaty.

Porównując kod promocyjny Fortuna do pozostałych bukmacherów – w Totolotek i LVBET można zyskać więcej na start!

Fortuna Klub Plus

Fortuna oferuje swoim klientom zbieranie punktów, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody – w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus.

Fortuna Klub Plus

Fortuna Klub Plus

Jak dołączyć do Fortuna Klub Plus?

 1. Załóż konto online w Fortunie.
 2. Obstawiaj zakłady, punkty będą dopisywane do twojego konta
 3. Odbieraj nagrody.

Za każdy postawiony zakład klient otrzymuje punkty (za każde 2 zł postawione użytkownik otrzymuje 1 pkt). Maksymalnie w ciągu doby gracz może zdobyć 300 punktów. Punkty można wykorzystać w trzy różne sposoby: zamienić na bonusy z katalogu, bonusy kursowe, lub darmowe zakłady. Dla klientów zarejestrowanych w klubie są organizowane różnego rodzaju promocje.

Do klubu dołączyć może każdy, kto zarejestruje się na stronie lub wypełni formularz i zaniesie go do punktu stacjonarnego (formularz można pobrać w tym miejscu). Promocja nie ma ograniczeń czasowych.

Aktualne bonusy

Poniżej prezentujemy aktualne bonusy Fortuny dla stałych graczy. Codziennie przeglądamy ofertę Fortuny w poszukiwaniu nowych promocji. Jeśli na dany dzień nie wyświetla się żaden z bonusów, to znaczy, że wtedy nie można skorzystać z żadnej specjalnej oferty.

(18 opinii, 4.6 średnia)

RANKING BUKMACHERÓW

SOCIAL MEDIA

WYSZUKIWARKA

NEWSLETTER

Chcesz wiedzieć jak grać u bukmachera, by wygrywać? Zapisz się i bądź na bieżąco!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

POPULARNE WPISY

scroll top