Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Fortuna


Fortuna oferuje atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy i szeroką ofertę zarówno zakładów przedmeczowych, jak i LIVE. Wśród zarejestrowanych w Polsce bukmacherów to jeden z najlepszych wyborów dla typera.

Fortuna to obok LVbet i Totolotka najpopularniejszy legalny bukmacher w Polsce oferujący zakłady wzajemne i prowadzący działalność na podstawie decyzji Ministra Finansów RP. O sile tego bukmachera i pędzie jego rozwoju najlepiej świadczy fakt, że od października 2010 roku akcje Fortuny notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Darmowe 100 PLN dla nowych graczy


Sama firma należy do grupy Fortuna Entertainment Group, która jest największą w Europie Środkowej i Wschodniej prowadzącą zakłady wzajemne. Na rynku w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech ma już ponad 20-letnie doświadczenie oferując swoim klientom coraz szerszą ofertę takich zakładów.

Na terenie Polski Fortuna posiada obecnie ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zatrudniając przy tym około tysiąca pracowników. Poza tym dbając o najwyższą jakość oferowanych usług i ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań, jako pierwsza w Polsce na podstawie decyzji Ministra Finansów zaoferowała graczom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE.

Fortuna nie odcina się również od sponsoringu i wspierania polskiego sportu. Od 1 stycznia 2014 jest głównym sponsorem Legii Warszawa – aktualnego mistrza Polski i uczestnika fazy grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2016/17. Poza tym partneruje również dwóm klubom I-ligowym, które walczą o powrót na boiska Lotto Ekstraklasy, a więc GKS-owi Katowice oraz Podbeskidziu Bielsko-Biała, jak i wspiera całe rozgrywki Nice 1. Ligi. Na koniec dodajmy, że sponsoruje również piłkę sześcioosobową, wspierając rozgrywki Play Arena.

Niedawno ambasadorem Fortuny stał się znany sportowy dziennikarz, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego, Michał Pol.

Strona efortuna.pl według analiz rankingu Alexa jest drugą po lvbet.pl najczęściej odwiedzaną stroną spośród polskich legalnych bukmacherów.

Zakłady Sportowe Fortuna


Fortuna swoim klientom oferuje szerokie opcje gry. W ofercie firmy znajduje się od piętnastu do ponad dwudziestu dyscyplin sportowych w zależności od intensywności sezonu, które zawierają w sobie dobrze rozbudowane zakłady sportowe. Poza dyscyplinami takimi jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka z bukmacherem tym zakładać się można choćby w zakładach e-sportu bądź darta.

Szeroko rozbudowana jest również platforma zakładów LIVE, zawierająca w sobie nie tylko zdarzenia najpopularniejsze na świecie, ale również i wiele zawodów niższej rangi, jak choćby turnieje ITF w tenisie ziemnym.

W Fortunie zakłady sportowe możemy zdawać jako zakłady pojedyncze - SOLO składające się tylko z jednego zdarzenia, złożone - AKO, kiedy na kuponie mamy dwa lub więcej zdarzeń oraz MAXI KOMBI, przez co rozumiemy zakłady kombinacyjne składające się nawet z 13 grup (A-M) oraz grupy pewniaków (P). Rozstrzygnięcia kuponów zagranych w punktach stacjonarnych można sprawdzać z poziomu strony internetowej, wpisując w odpowiednim miejscu jego numer. Poza tym kupony zdawane w punktach stacjonarnych tworzyć można w sieci poprzez tak zwany e-kupon.

Średnia marża w Fortunie wynosi 7-8% i jest ona niższa niż chociażby w Totolotku, co pozwala na osiąganie wyższych kursów. Minimalna stawka zakładu wynosi 2 PLN.

Średnio kursy w Fortunie należą do najwyższych na rynku spośród legalnych bukmacherów


Porównaliśmy kursy Fortuny z innymi bukmacherami na przykładzie trzech meczów piłki nożnej:

Mecz Schalke - Bayern
Bukmacher 1 X 2
Fortuna 8,20 5,00 1,40
LVbet 7,80 4,90 1,40
forBET 6,75 4,80 1,40
Totolotek 6,75 4,80 1,40

 

Mecz FC Barcelona - Eibar
Bukmacher 1 X 2
Fortuna 1,12 10,50 18,50
LVbet 1,16 8,10 16,00
forBET 1,12 8,25 15,50
Totolotek 1,12 8,25 15,50

 

Mecz Bologna - Inter
Bukmacher 1 X 2
Fortuna 5,90 4,30 1,55
LVbet 5,50 4,20 1,59
forBET 5,25 4,15 1,55
Totolotek 5,25 4,15 1,55

 

Fortuna swoim klientom przygotowała kilka dodatkowych opcji rozstrzygania złożonych kuponów. Jedną z takich funkcji jest Early Cash-out dająca możliwość zamknięcia kuponu i wypłacenia ewentualnej wygranej przed końcowym rozstrzygnięciem wszystkich znajdujących się na nim zdarzeń. Wygrana jest wówczas pomniejszona w stosunku do początkowej planowanej wygranej i zależna od zdarzeń pozostałych do rozstrzygnięcia oraz wyników toczących się pojedynków.

Fortuna, podobnie jak bukmacher Totolotek, określa remis w umownym oznaczeniu jako 0, a nie jako X. Pozostałe oznaczenia, czyli 1 - gospodarz, 2 - gość są niezmienione, czyli:

 • 1 - gospodarz
 • 0 - remis
 • 2 - gość


Zakłady w Fortunie obłożone są podatkiem w wysokości 12-procent, co pomniejsza nasze wygrane. Każde 100 PLN postawione w Fortunie w rzeczywistości oznacza grę za 88 PLN. Dotyczy to wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

Bukmacher  Fortuna oferuje najwyższy limit wygranej w Polsce. Obstawiając dowolny zakład akumulowany w Fortunie maksymalnie wygrać można aż 601 tysięcy PLN!

Oferta Mecz+


Dzięki ofercie Mecz+ w Fortunie można na jednym kuponie obstawić aż 4 zdarzenie z tego samego meczu. To idealna opcja dla kibiców, którzy doskonale znają swoje drużyny i potrafią przewidzieć przebieg spotkania, czyli wynik, strzelców, a nawet kartki. W ten sposób można stworzyć kupon akumulowany w obrębie jednego meczu!

Zakłady w ramach oferty Mecz+ zostały podzielone na 4 grupy (z każdej można wybrać po jednym zdarzeniu):

 • główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
 • kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
 • rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych, 1. drużyna wykona X rzutów rożnych, 2. drużyna wykona X rzutów rożnych;
 • spalone: liczba spalonych;

 

By obstawić zakład w ramach oferty Mecz+ z każdej grupy należy wybrać po jednym zdarzeniu. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN.


Fortuna bonusy zakład bez ryzyka 100 PLN + 100% do 400 PLNChcąc zachęcić do gry w swojej firmie, Fortuna nowym klientom przygotowała aż dwa bonusy powitalne w formie zakładu bez ryzyka oraz dodatkowo bonus od pierwszego depozytu.

Zakład bez ryzyka do 100 PLN


Rejestrując się w Fortunie, pierwszy Wasz zakład jest zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz, dostaniesz zwrot stawki za kupon do 100 PLN! Chcąc ewentualnie otrzymywać zwrot całości, stawka na zakład wynosić musi 114 PLN.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz zakład bez ryzyka 100 PLN!


100% bonus od depozytu do 400 PLN


Nowi klienci mogą liczyć również na podwajający wpłatę 100% bonus od pierwszego depozytu do kwoty 400 PLN! Wystarczy w terminie 10 dni od rejestracji iKonta, wykonać przelew internetowy zasilając je jakąś kwotą i w ciągu następnych 60 dni zagrać za 4-krotność pierwszej wpłaty. Zliczane są tutaj kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym @1,90. Po spełnieniu tych warunków otrzymacie od Fortuny bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, do wysokości 400 PLN.

Jak odebrać bonus 100% bonus od depozytu od Fortuny?

 1. Zarejestruj się w serwisie efortuna.pl.
 2. Zaloguj się na konto.
 3. Dokonaj pierwszego depozytu.
 4. Zagraj za 4-krotność pierwszej wpłaty w postaci kuponów z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90.


Co ważniejsze oba bonusy działają jednocześnie, a więc spełniając warunki zakładu bez ryzyka, spełniacie część wymogów bonusu od pierwszej wpłaty.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz bonus powitalny!

 

Fortuna to bukmacher, który oferuje najwyższy darmowy zakład spośród legalnych bukmacherów


Darmowe zakłady bukmacherskie dla nowych graczy
Fortuna Darmowy zakład bez ryzyka 100 PLN + 400 PLN
LVbet Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN + 1000 PLN
Totolotek Darmowy zakład 20 PLN + 500 PLN
STS Darmowy zakład 20 PLN + 500 PLN

 

Bonusy dla stałych graczy w Fortunie


Poza bonusami dla nowych graczy Fortuna oferuje także promocje dla stałych graczy. Atrakcyjną ofertą jest Ekspert Fortuny, gdzie typujący wyniki spotkań można zyskać dodatkowo 5000 PLN.

 • Ekspert+ Fortuny - postaw na stronie bukmachera kupon za minimum 5 PLN złożony z wyników 1X2 meczów Premier League, Bundesligi, Ekstraklasy bądź Ligi Mistrzów. Jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie rezultaty, dodatkowo zyskasz od bukmachera bonus 5000 PLN oraz:

 

11% od wygranej, jeśli trafisz 8 wyników

22% od wygranej, jeśli trafisz 10 wyników

33% od wygranej, jeśli trafisz 12 wyników

 

W ofercie biorą mecze piłki nożnej i hokeja na lodzie. Aktualne spotkania z oferty do typowania w ramach promocji "Ekspert" dostępne są na stronie Fortuny.

 • HIT DNIA - zakłady o podwyższonym kursie (0.10) na wyniki 1X2 wybranych przez bukmachera zdarzeń sportowych. W ten sposób obstawiając taki mecz gracz może zwiększyć wygraną poprzez wyższe kursy. Z oferty HIT DNIA można wybrać tylko jeden mecz i obstawić za maksymalną stawkę 600 PLN.

 

 • SUPEROFERTA - czyli kilka zakładów, gdzie kursy są mocno zawyżone. Można postawić aż 3 zakłady na kuponie z Superoferty, ale trzeba pamiętać o warunkach promocji:

 

* jeżeli na kuponie chcesz mieć 1 spotkanie z SUPEROFERTY, musisz dodać 4 spotkania z aktualnej oferty z minimalnym kursem 1,10, otrzymasz kupon 5AKO
 

*jeżeli na kuponie chcesz mieć 2 spotkania z SUPEROFERTY, musisz dodać 6 spotkań z aktualnej oferty z minimalnym kursem 1,10, otrzymasz kupon 8AKO
 

*jeżeli na kuponie chcesz mieć 3 spotkania z SUPEROFERTY, musisz dodać 9 spotkań z aktualnej oferty z minimalnym kursem 1,10, otrzymasz kupon 12AKO

Fortuna Mobile


Swoim klientom Fortuna oferuje również grę z poziomu urządzeń mobilnych przez specjalnie stworzoną w tym celu aplikację dostępną na urządzenia z systemami iOS, Android oraz Windows Phone.

Jeśli natomiast nie chcecie instalować aplikacji i macie urządzenie mobilne z systemami iOS, Android, Windows Phone czy BlackBerry, skorzystać możecie ze strony przeznaczonej tabletom i smartfonom mob.efortuna.pl, która oferuje dostęp do konta i jest w pełni funkcjonalna.

Mobilna aplikacja Fortuny pozwala na:

 • pełny dostęp do konta
 • ofertę zakładów przedmeczowych i live
 • statystyki i wyniki "na żywo"
 • match tracker, czyli wizualizacje spotkań live
 • streamy video

Mobilna wersja Fortuny należy do najlepiej przygotowanych aplikacji na rynku zakładów bukmacherskich poprzez ofertę i technologiczne rozwiązania.

Fortuna cash-out


Early Cash-out - z ang. wczesna wypłata. Funkcja, która pozwala wypłacić wygraną z kuponu przed jego pełnym rozliczeniem. Często nazywana przez typerów jako "zamknięcie zakładu".

Postawiłeś kupon, gdzie kilka zakładów okazało się wygranych, a boisz się o rozstrzygnięcie innych typów? Fortuna daje możliwość wypłacenia wygranej bez konieczności czekania na wyniki pozostałych wydarzeń zawartych na kuponie. Funkcja Early Cash-out działa zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i LIVE.

 

Sporty wirtualne


 

Sporty wirtualne to stała dawka emocji, bo dostępna 24/h, ale także szybka szansa na wygranie bądź przegranie pieniędzy. Dzięki komputerowym animacjom na stronach Fortuny odbywa się wirtualna rywalizacja w takich dyscyplinach jak piłka nożna, tenis, wyścigi konne, psów czy samochodowe. Co chwilę można obstawiać wyniki interesujących cię dyscyplin i śledzić rywalizacje.

Czas na zawarcie zakładu upływa 10 sekund przed startem meczu bądź wyścigu. Minimalna stawka zakładu wynosi 2 PLN. Dla każdego zdarzenia bukmacher zapewnia atrakcyjne kursy.


Wpłaty i wypłaty w Fortunie


Wpłat na konto w Fortunie dokonywać możemy przez internetowy przelew bankowy, który w przypadku wyboru jednego z obsługiwanych banków na konto gracza realizowany jest w przeciągu kilku minut. W innym wypadku wybrać trzeba przelew zwykły, choć wówczas zdeponowanie środków na koncie gracza potrwać może nawet trzy dni. Nie ma minimalnej kwoty wpłaty, choć najmniejsza stawka na zakład to 2 PLN.

Dzięki systemowi PayU gracz ma możliwość realizowania wpłat 24/h przez siedem dni w tygodniu. Dodatkowo bukmacher obsługuje także aplikacje BLIK.

Wpłaty w Fortunie:

 • PayU
 • Blik
 • Karty kredytowe/debetowe


Nie ma minimalnej kwoty wypłaty, a więc wypłacić można każdą zawartość swojego konta. Przelew realizowany jest do trzech dni roboczych, a przelewy wychodzące księgowane raz dziennie w południe.


Zalety i wady Fortuny


Zalety:

 • legalność - bukmacher legalny działający na podstawie decyzji Ministra Finansów RP,
 • szeroka oferta - Szeroka oferta na zakłady sportowe i wydarzenia społeczno-kulturalne,
 • LIVE - szeroka oferta do gry "na żywo",
 • aplikacja i wersja mobilna - możliwość korzystania z aplikacji mobilnej na smartfonach i tabletach lub mobilnej wersji strony,
 • dwa bonusy powitalny - bonus 100% od pierwszego depozytu do kwoty 400 PLN oraz zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN w formie bonusu dla nowych graczy,
 • strona www - przejrzysta strona internetowa,
 • dodatkowe promocje - dodatkowe promocje zwiększające wygrane lub pozwalające otrzymać darmowe środki,
 • support - wsparcie supportu w języku polskim niemal 24h/dobę,
 • szybkie wpłaty wypłaty - wpłaty i wypłaty na konto bankowe w przeciągu nawet kilkunastu minut,
 • funkcje dodatkowe - możliwość zamykania i ubezpieczenia zakładów.


Wady:

 • podatek - wysoki 12-procentowy podatek od zakładów,
 • wpłaty - wpłaty tylko przez przelew internetowy,
 • wypłaty - wypłaty jedynie na konto w banku.


Kontakt


Z supportem Fortuny skontaktować się można poprzez:

- formularz kontaktowy,
- LIVE chat,
- telefon +48 33/ 858 21 43,
- fax +48 33/ 858 21 42,

Firma ma także swoje profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter.


Adres spółki:
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.,
ul. Bielska 47,
43-400 Cieszyn.


Nasza opinia o Fortunie


Bez wątpienia Fortuna to jeden z lepszych legalnych bukmacherów w naszym kraju, który obok firm forBET, LVbet czy Totolotek umożliwia bezpieczną, bezstresową grę w zakładach wzajemnych bez groźby kary ze strony organów kontrolnych. Siłą tego bukmachera jest przejrzystość oferty, wysoki bonus powitalny oraz funkcje dodatkowe, jak choćby ubezpieczenie czy zamykanie zakładów.

Zobacz jak wygląda Fortuna


Opinie użytkowników o Fortuna


Korzystasz z usług bukmachera Fortuna? Podziel się z innymi swoją opinią.
Nie wiesz czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów.


Ocena:

Opinie użytkowników

genna w dniu 20.02.2018       Ocena:
5.00
najlepszy bukmacher w Polsce bez dwóch zdań...
...- bonusy palce lizać, mobilna aplikacja i do tego wysokie kursy...fajnie też działają na twitterze bo zawsze podsuną informacje o zakładzie lub konkursie..Fortuna jest OK dlatego u niej obstawiam
ciro di marzio w dniu 28.12.2017       Ocena:
4.50
fortuna ma najlepszy bonus dla nowych graczy...
...u polskich bukmacherów
winston w dniu 21.12.2017       Ocena:
5.00
dużo promocji, dobry bonus powitalny (zakład bez...
...ryzyka) a do tego najwyzsze kursy i transmisje z meczów..w Polsce legalnego bukmachera lepszego nie ma. Polecam!
wojewoda w dniu 10.12.2017       Ocena:
4.00
dobry cash out i oferta promocyjna dla...
...nowych graczy.. szkoda ze bukmacher pobiera podatek, bo jesli by tego nie robił to naprawdę możnaby u niego porządnie zarabiać przy skutecznych typach
rino G. w dniu 29.11.2017       Ocena:
5.00
mam nadzieje ze na mistrzostwa świata 2018...
...zorganizują kilka fajnych konkursów i promocji tak jak to było poprzednim razem..dla mnie zawsze pozytywny kontakt z obsługą fortuny i w ogole nigdy nie próbowali mnie okantować..wygraną wypłacają na czas, przestrzegaą regulaminów...nie szukają dziury w całym jak niektóre szemrane firmy...spokojnie można trzymać u nich kasę i nie bać się, że któegoś dnia po rejestracji na konto hajsów nie będzie
Rudi w dniu 28.11.2017       Ocena:
4.50
Fajna ofertę maja mecz+ gdzie na jednym...
...kuponie ten sam mecz można obstawić aż na 4 zdarzeniach np. Grałem dziś watford - Man utd i na kuponie miałem wynik, liczę goli, kartek i spalonych.., 4 zdarzenia na jedno spotkanie
nole w dniu 28.11.2017       Ocena:
4.00
Duży lajk za bonusy na start i...
...kursy, trochę gorzej wygląda już układ rynków przy rozwinięciu do meczów bo czasami się gubię i nie mogę znaleźć interesującego mnie zakładu..mam nadzieje ze to zostanie poprawione, bo nie wszyscy typerzy graja standardowe 1X2..
Urs meyer w dniu 27.11.2017       Ocena:
5.00
W Polsce obecnie nie ma lepszego Buka...
...do profesjonalnego obstawiania
pipi w dniu 24.11.2017       Ocena:
4.00
fajnie ze dają opcją cash-out bo na...
...przykład jak postawie sobie kupon w lvbet to tego mi brakuje dlatego częściej typuje w fortunie. zawsze na wcześniejszym zakładzie można zarobić jak sie widzi ze nie wszystkie mecze mogą w nim wejść
mateja w dniu 22.11.2017       Ocena:
4.00
Przeszedłem do fortuny z sts i nie...
...żałuję. Teraz mam lepsze kursy, stronkę i bonusy. Troche brakuje mi transmisji meczów z sts, ale i tak konto posiadam u buka po to zeby coś wygrywac a nie bawić się w telewizję ;) wśród tych buków co aktualnie zostali w Polsce najbardziej opłaca się grać w fortunie - licze ze niebawem pojawią sie nowi bukmacherzy tak zeby podkręcić konkurencje
Macier w dniu 18.11.2017       Ocena:
4.50
Fortuna to jak na nasze warunki najlepszy...
...buk. Zdecydowanie lepszy od tego szrotu forbet sts czy milenium ,.. jeśli grać w Polsce legalnie to tylko w fortunie
sikor w dniu 17.11.2017       Ocena:
4.00
szkoda że transmisje z meczów w fortunie...
...działają tylko na telefonach a na kompie ich nie ma ;/ dziwne bo jeśli mają prawa do pokazywania meczów to chyba na obu platormach ale ja na kompie nigdzie znaleźć ich nie mogę, ktoś coś?
frey w dniu 16.11.2017       Ocena:
5.00
najwyższe kursy i najlepsze bonusy dla nowych...
...graczy - dla mnie na polskim rynku nie ma lepszego buka (obecnie fortuna jest bezkonkurencyjna)
Didky w dniu 15.11.2017       Ocena:
3.50
Bonusy powitalne git ale dla stałych graczy...
...powinni poprawić promocje bo później wieje nuda
Stepinski w dniu 13.11.2017       Ocena:
4.00
Fajnie ze ostatnio zwiększyli limity stawek i...
...wygranych..dawnie na akumulowanym zakładzie z dwoma typami mozna było maksymalnie postawić tyle zeby wygrać kilkadziesiąt tysięcy a teraz mozna grać dowolnie bo powiększyli maksymalną ywgraną na dowolnych kuponach do 601 tysięcy złotych..widać ze buk się przesuwa w stronę profesjonalnych graczy którzy myślą na bukmcherce coś zarobić..szkoda tylko ze ten podatek jest niestety ;/ tak to fortuna moim zdaniem należy do europejskiej czołówki
interista w dniu 12.11.2017       Ocena:
4.50
ekstra bonusy na start (łącznie 500 zł)...
...a do tego najlepszy bukmacher pod kątem oferty i kursów. dodatko dobra aplikacja na telefony, dla mnie najlepszy bukmacher w Polsce
delpieri w dniu 09.11.2017       Ocena:
4.00
odebrałem zwrot stawki 100 złotych a teraz...
...jak wpłaciłem kolejny raz haj dostałem bonus 200 zł..na początek buk robi dobre wrazenie, a dodatkowo na jego stronach pojawią się analizy meczowe znanych dziennikarzy z przeglądu sportowego..oby tylko skutecznie obstawiać i będzie git!
ramos w dniu 06.11.2017       Ocena:
4.50
fortuna ma najlepsze bonusy bukmacherskie w sieci,...
...po tym jak expekt i betclic wycofali z PL to idealnie opłaca się założyć konto w fortunie dla zakładu bez ryzyka za 100 złotych...jak sie przegra buk zwraca hajs na konto i mozna nim dowolnie zarządzać. tego typu promocje uwielbiam najbardziej bo nie muszę się głowić z obrotem bonusem
Patrixxx w dniu 31.10.2017       Ocena:
4.00
CI którzy myślą jeszcze zarobić na bukmacherce...
...to na legalnych bukach mogą wygrać jeszcze coś tylko w fortunie dlatego ze ma zakład bez ryzyka na bonus powitalny i od wpłaty do 400 złotych. Grałem w STS i podatek wszystko pożerał bo kursy były opłakane, dlatego przerzuciłem się na fortunę i widać ze kursy sa na pewno wyższe a przez to łatwiej jakiś kupon akumulowany zbudować. Po ustawie trzeba jakoś w naszym kraju sobie radzić ;)
.k w dniu 30.10.2017       Ocena:
5.00
SPośród legalnych buków FORTUNA najlepsza. Srawdziłem forbet,...
...LV BET, Totolotek, STS i Milenium i powiem tak: bonus, szybkość stronki, wpłaty, opcje cash-out i strona najlepsze są w Fortunie. pozdro dla kumatych grajków

Ocena:
4.2 (40 głosów)
Bonus 400 PLN + Zakład bez ryzyka 100 PLN Otwórz konto i odbierz bonus!

Przydatne informacje

 • FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
 • ul. Bielska 47,
 • 43-400 Cieszyn

 • +48 33/ 858 21 43

Polska licencja:
tak
Android:
tak
iPhone:
tak
Windows:
tak
Zakłady na żywo:
tak
Język polski:
tak
Waluta polska:
tak

Przebywając na terytorium Polski możesz grać jedynie u bukmacherów posiadających polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Granie u nielegalnych firm podlega grzywnie zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej z 2017 roku. Korzystanie z serwisów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem uzależnienia od hazardu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy zaprzestań gry i skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w walce z nałogiem. 

Portal xwin.pl ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Nie nakłania do hazardu, ani go nie promuje.

 

Najlepsi bukmacherzy

 • Fortuna
 • forBET
 • Totolotek
 • STS
 • LVbet
 • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.