Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Bożydar Iwanow ambasadorem forBET


forBET związał się roczną umową z dziennikarzem Polsatu Sport, Bożydarem Iwanowem. Po Arturze Borucu i Karolinie Kowalkiewicz to kolejne duże nazwisko związane z marką bukmachera.

forBET kontynuuję marketingową kampanię i wraz z początkiem lutego zaprezentował nowego ambasadora. Bożydar Iwanow to jeden z najlepszych komentatorów piłkarskich od lat związany ze stacją Polsat Sport. 

Dziennikarz podpisał z forBET roczną umowę na mocy której bukmacher będzie mógł wykorzystywać jego wizerunek w internetowych kampaniach. Co więcej, Iwanow specjalnie dla graczy forBET będzie publikował felietony oraz zapowiedzi wydarzeń sportowych.

Zobacz kulisy sesji zdjęciowej Bożydara Iwanowa dla forBET:

Opublikowano: 02.02.2018; 09:10

Opinie użytkowników

Bukmacherzy

Przeanalizowaliśmy ofertę oraz promocje 28 bukmacherów.

zobacz pełny ranking

Mecze na żywo

zobacz pełny kalendarz live

Ranking typerów

Aby zacząć typować wyniki zaloguj sięPrzebywając na terytorium Polski możesz grać jedynie u bukmacherów posiadających polską licencję na oferowanie zakładów sportowych. Granie u nielegalnych firm podlega grzywnie zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej z 2017 roku. Korzystanie z serwisów bukmacherskich wiąże się z ryzykiem uzależnienia od hazardu. Jeśli zauważyłeś u siebie niepokojące objawy zaprzestań gry i skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w walce z nałogiem. 

Portal xwin.pl ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Nie nakłania do hazardu, ani go nie promuje.

 

Najlepsi bukmacherzy

  • Fortuna
  • forBET
  • Totolotek
  • STS
  • LVbet
  • Milenium
Copyright © xwin.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.