logo xwin.pl

forBET płatności – wpłaty i wypłaty

Dodano: 26 października 2018

|| Aktualizacja: 26 października 2018

Brak komentarzy
forbet logo

Obstawianie zakładów w forBET, jak i odbiór bonusu powitalnego wiąże się z realizacją wpłaty na konto. Jak bezpiecznie i szybko przelać pieniądze do forBET? A jak po udanej grze wypłacić środki z konta bukmachera? Sprawdź metody płatności w forBET!

W tym artykule dowiesz się:

Jak wpłacić pieniądze na konto forBET? | Jak wypłacić wygrane z konta forBET?

forBET to bukmacher z licencją Ministra Finansów, który nie może pozwolić sobie na niedopatrzenia w zakresie przyjmowania wpłat od klientów, jak i realizacji wypłat. To firma, która współpracuje tylko z zaufanymi i bezpiecznymi pośrednikami w płatnościach, których znasz m.in. z innych opłat internetowych (zakupy, abonament itp.)

Bukmacher forBET działa w Polsce od 2016 roku, a w tym czasie klienci nie zgłaszali problemów z wpłatą czy wypłatą środków finansowych. To oznacza, że przelewy zawsze docierają celu, czyli naszego konta.

Wpłaty

Pieniądze na konto w forBET można wpłacić za pośrednictwem przelewu bankowego, karty kredytowej/debetowej oraz przy użyciu kart przedpłaconych. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł. Co ważne, bukmacher, jak i firma pośrednicząca w przelewie nie pobiera prowizji. To oznacza, że gracz, który przeleje 100 zł na koncie będzie miał taką samą kwotę.

Wpłaty na ogół realizowane są błyskawicznie. Bukmacher zaleca, że w przypadku, gdy wpłata nie została zaksięgowana na koncie do 15 minut – należy wylogować się i ponownie zalogować na konto, co może rozwiązać problem.

Najpopularniejszą formą wpłaty pieniędzy na konto w forBET są przelewy bankowe realizowane całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Mowa tu o wpłatach za pośrednictwem PayU, dotpay czy tpay.com.

forBET - wpłaty PayU, tpay i dotpay

forBET – wpłaty PayU, tpay i dotpay

forBET obsługuje transakcje z ponad 30 banków.

Poza wpłatami przez PayU, dotpay i tpay.com pieniądze przelać można korzystać z Paysafecard i SkyCash.

Dodatkowo bukmacher oferuje również przelew przy użyciu karty kredytowej i debetowej. Wpłata tą metodą wiąże się z podaniem takich danych jak numer karty, data jej ważności oraz numer weryfikacyjny (CVN).

Jak wpłacić pieniądze na konto forBET?

  • Jeśli jesteś zalogowany przejdź do zakładki „wpłata”
  • Wybierz kwotę wpłaty (minimum 1 zł)
  • Zdecyduj, jaką metodą chcesz dokonać przelewu
  • W zależności od metody postępuj zgodnie z wytycznymi pośrednika/banku
  • Po realizacji wpłaty pieniądze w przeciągu kilku minut pojawią się na twoim koncie

Tak naprawdę wpłacanie pieniędzy do forBET przypomina inne internetowe płatności, jak zapłata za zakupy w allegro czy kupno abonamentu w serwisie Netflix.

Wypłaty

O ile metod wpłat w forBET jest wiele o tyle wypłaty realizowane są tylko za pośrednictwem przelewu na rachunek bankowy.

W tym względzie forBET nie jest wyjątkiem, bo podobnie jest u innych legalnych bukmacherów. Po prostu tak stanowi prawo hazardowe, by wypłaty z internetowych bukmacherów były realizowane na rachunek bankowych klienta.

Minimalna kwota wypłaty w forBET to 1 zł. Przelewy realizowane są na dystansie 1-3 dni roboczych. Bukmacher, ani bank nie pobiera prowizji. Wypłacając np. 100 zł na koncie gracza pojawi się 100 zł.

Pamiętaj! Wypłaty realizowane są tylko na rachunek gracza podany przy rejestracji konta. Nie można wypłacić pieniędzy na cudze konto. W przypadku, gdy rachunek bankowy podczas rejestracji został błędnie wprowadzony lub konto jest nieaktywne – skontaktuj się działem obsługi klienta.

Jak wypłacić pieniądze z forBET?

  • Jeśli jesteś zalogowany przejdź do zakładki „wypłata”
  • Uzupełnij dane do przelewu (podając numer konta i nazwę banku)
  • Zatwierdź wypłatę – pieniądze pojawią się na twoim koncie do 3 dni roboczych

Ocena wpisu
(1 opinii, 4 średnia)

scroll top