logo xwin.pl

Etoto – wpłaty i wypłaty

Dodano: 29 października 2018

|| Aktualizacja: 29 października 2018

Brak komentarzy
etoto logo

Chcesz wpłacić pieniądze na konto bukmachera Etoto? A może potrzebujesz wypłacić wygraną? W tym artykule dowiesz się: jak wpłacić pieniądze na konto Etoto i jak je wypłacić.

W Etoto obstawiać można, tak jak u pozostałych polskich bukmacherów, w jednej walucie, czyli złotym (zł). Za każdy postawiony zakład musimy opłacić stawkę z własnej kieszeni, a do tego potrzebujemy środków finansowych na koncie. To sprowadza nas do zagadnienia, jakie metody płatności oferuje Etoto?

Etoto to legalny bukmacher z licencją Ministra Finansów, a to daje gwarancje bezpieczeństwa naszych funduszy i danych osobowych. Przelewając środki do Etoto i z powrotem mamy pewność, że pieniądze nie zaginą w niewyjaśnionych okolicznościach. Bukmacher współpracuje tylko z zaufanymi podmiotami pośredniczącymi we wpłatach i wypłatach.

Marka Etoto w Polsce działa już od kilku lat, a w tym czasie klienci nie zgłaszali nieprawidłowości w przelewach.

Wpłaty

Etoto to bukmacher, który notuje progres. Do niedawna wpłatę realizować można było tylko za pośrednictwem jednej metody – serwisu Przelewy24. Dziś w ofercie płatności znajdują się już cztery możliwości od błyskawicznego przelewu przez karty kredytowe aż po system płatności mobilnych.

Minimalna kwota wpłaty w Etoto to 1 zł. Zazwyczaj pieniądze trafiają na konto gracza w przeciągu kilku minut, choć bukmacher w regulaminie daje sobie czas do 60 minut na zaksięgowanie przelewu. Co ważne, wpłaty w Etoto nie podlegają prowizji. Np. wpłacając 100 zł – tyle samo trafi na twoje konto bukmachera.

Metody wpłaty w Etoto:

Przelewy 24 – błyskawiczny system przelewów elektronicznych, który obsługuje ponad 30 banków | Minimalna wpłata 1 zł | Prowizja 0% | Czas realizacji: kilka minut

Karta kredytowa/debetowa VISA i mastercard – do wpłaty należy podać numer karty, datę jej ważności oraz numer weryfikacyjny (CVN) | Minimalna wpłata 1 zł | Prowizja 0% | Czas realizacji: kilka minut

BLIK – system mobilnych płatności, który umożliwia doładowanie konta telefonem | Minimalna wpłata 1 zł | Prowizja 0% | Czas realizacji: kilka minut

Etoto w porównaniu do większych bukmacherów w Polsce, czyli Fortuny, Totolotka czy LVBET nie współpracuje m.in. z popularnymi serwisami dotpay czy PayU, które działają na podobnej zasadzie, co Przelewy 24. W ofercie płatności Etoto brakuje również m.in. portfeli elektronicznych Skrill i Neteller oraz kart przedpłaconych Paysafecard.

Jak wpłacić pieniądze na konto Etoto?

  1. Po zalogowaniu się na swoje konto wejdź w zakładkę „wpłata”
  2. Wybierz metodę wpłaty i kwotę depozytu
  3. Zatwierdź wpłatę, a zostaniesz przekierowany na stronę banku w celu realizacji przelewu
  4. Pieniądze na koncie powinny pojawić się w przeciągu kilku minut

Wypłaty

Etoto, tak jak inni legalni bukmacherzy, oferuje tylko jedną możliwość wypłaty pieniędzy z konta – za pośrednictwem przelewu bankowego. To obligatoryjna metoda wynikająca z zapisów ustawy hazardowej. Internetowi bukmacherzy nie mogą wypłacać pieniędzy inaczej niż przelewem.

Co ciekawe, w Etoto nie obowiązuje kwota minimalnej wypłaty. De facto można podjąć środki z konta o wartości 1 zł. Oczywiście tak jak nie było pobieranej prowizji przy wpłatach, tak i nie ma jej również przy wypłatach.

Aby wypłacić pieniądze od Etoto należy wejść w zakładkę „moje konto” – – > „wypłata” i postępować zgodnie z wytycznymi, czyli określić kwotę wypłaty i podać numer rachunku bankowego. Po akceptacji wypłaty przez dział płatności Etoto pieniądze zostaną przelane na konto klienta. Zazwyczaj wszystko odbywa się w tym samym dniu.

Czas realizacji wypłaty nie zależy tylko od Etoto, ale również banku i jego wewnętrznych procedur księgowania przelewów. Dlatego pieniądze mogą pojawić się na koncie gracza w przeciągu jednego lub kilku dni roboczych.

Ocena wpisu
(2 opinii, 4.5 średnia)

scroll top