logo xwin.pl

Etoto – mobilna aplikacja na iOS i Android

Dodano: 22 października 2018

|| Aktualizacja: 22 października 2018

Brak komentarzy
etoto logo

Etoto to bukmacher, u którego zakłady sportowe możesz obstawiać przy użyciu telefonu. Jak na razie w ofercie firmy brakuje dedykowanej aplikacji, ale do czasu debiutu Etoto mobile na iOS i Android można korzystać z mobilnej wersji bukmachera!

Z usług Etoto możesz korzystać nie tylko przez komputer, ale również z telefonem lub tabletem w ręku. Etoto mobile to zakłady dostępne całodobowo, z każdego zakątku świata. Jedynym warunkiem jest mobilne urządzenie i dostęp do internetu.

Mobilne zakłady w Etoto nie wymagają pobierania aplikacji. Aby skorzystać z oferty bukmachera wystarczy przy pomocy telefonu lub tabletu wejść na stronę etoto.pl, gdzie dostępne są wszystkie funkcje, których potrzebuje typer:

  • Dostęp do konta: wpłaty, wypłaty
  • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i „na żywo”
  • Specjalne bonusy i promocje mobile

Etoto na Android i iOS

Mobilna aplikacja Etoto na najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android i iOS wciąż jest w przygotowaniu. Dlatego chcąc korzystać z tego bukmachera przy pomocy telefonu jesteśmy skazani na mobilną wersje strony, która dostosuje się do twojego urządzenia.

Szukasz aplikacji bukmacherskiej na Android i iOS? Sprawdź:

Kiedy Etoto uruchomi aplikacje na systemy Android i iOS poinformujemy Cię o tym! Już teraz możemy zdradzić, że instalacja aplikacji będzie wyglądać następująco:

  • Dla telefonów z systemem iOS aplikacje Etoto będzie można pobrać z App Store
  • Dla telefonów z systemem Android przed pobraniem będzie trzeba w zabezpieczeniach telefonu zezwolić na instalacje oprogramowania z „nieznanych źródeł” (innych niż Google Play).

To standardowa czynność przy bukmacherskich aplikacjach, które nie są dostępne w Google Play.

Bonus mobile 25 zł

Etoto oferuje bonus na zakłady przez telefon. Stawiając kupon z Etoto mobile można zyskać darmowy zakład o wartości 25 zł!

Etoto bonus mobile

Etoto bonus mobile 25 zł

Jak odebrać bonus mobile?

  1. Postaw pojedynczy zakład live z Etoto mobile
  2. Zakład za minimum 50 zł, po minimalnym kursie 1.95
  3. Po rozliczeniu kuponu na twoim telefonie pojawi się powiadomienie pop-up, gdzie należy kliknąć „zatwierdź”, a do twojego konta zostanie dopisany bonus 25 zł

Bonus 25 zł (darmowy zakład) należy wykorzystać w całości w mobilnych zakładach Etoto.

Ocena wpisu
(1 opinii, 4 średnia)

scroll top