logo xwin.pl

Etoto Cash-out

Dodano: 22 marca 2019

|| Aktualizacja: 22 marca 2019

Brak komentarzy
Etoto cash-out

Etoto wprowadził do swojej oferty usługę Cash-out, która pozwala na kontrolowanie kuponu tj. wypłatę wygranej bez czekania na rozstrzygnięcie wszystkich wytypowanych zdarzeń.

Etoto to kolejny z legalnych bukmacherów, który wprowadził narzędzie Cash-out do swoich zakładów. Funkcja ta cieszy się sporą popularnością wśród typerów, ponieważ pozwala ingerować w kupon w trakcie trwania rozgrywanych zdarzeń. Słowem, gracz zyskuje kontrolę nad obstawionymi zdarzeniami i w przypływie emocji lub niekorzystnych boiskowych rozstrzygnięć może rozliczyć kupon.

Co to jest Etoto Cash-out?

Postawiłeś kupon, ale czujesz, że typy mają nikłą szanse wejścia i chciałbyś zmienić swoją decyzję? Funkcja Cash-out pozwoli ci to zrealizować! Cash-out z angielskiego oznacza wypłatę. W zakładach bukmacherskich, w tym u bukmachera Etoto, Cash-out to możliwość rozliczenia kuponu przed jego zakończeniem tj. w trakcie trwania meczu lub w sytuacji, gdy nie wszystkie postawione spotkania zostały zakończone.

W Etoto z funkcji Cash-out skorzystać można w zakładach przez komputer i z mobilnej aplikacji.

Kiedy można użyć Cash-out?

  • W zakładach przedmeczowych i live
  • W zakładach pojedynczych (solo) i wielokrotnych (ako)
  • Jeśli wygrywasz, ale bez czekania na koniec meczu chcesz odebrać wygraną
  • Jeśli na kuponie żadne zdarzenie nie jest rozstrzygnięte jako przegrane

Przykład Cash-Out

Gracz wytypował w Etoto kupon AKO złożony z 4 zdarzeń. W 2 spotkaniach rozgrywanych w sobotę poprawnie wytypował wynik i czeka na niedzielne pojedynki. W takiej sytuacji może skorzystać z funkcji Cash-Out, czyli bez oglądania się na wyniki w dwóch pozostałych meczach odebrać wygraną. Wówczas gracz rozliczy kupon nie uwzględniając ostatnich spotkań – otrzyma pewną wygraną z pozostałych meczów.

Wygraną pochodzącą z Cash-out oblicza bukmacher według aktualnych kursów. Zgodnie z regulaminem kwota zwrotu nie może być niższa niż postawiona stawka na zakład. To oznacza, że zwrot Cash-out nie służy do redukcji strat, ponieważ jego wartość jest zawsze większa niż stawka. Jeśli jest inaczej – Cash-out nie może zostać zrealizowany.

Jak skorzystać z Cash-out w Etoto?

Obstawiając w Etoto wszystkie zawarte zakłady znajdują się w zakładce „Moje zakłady”. Przy kuponach, w których Cash-out będzie możliwy do wykorzystania znajdować się będzie komunikat. Zlecając zwrot bukmacher najpierw poinformuje gracza o proponowanej wygranej, a potwierdzając Cash-out wygrana trafi na konto klienta.

Dla aktywnych graczy, którzy stawiają dużą ilość kuponów Etoto dał możliwość filtrowania zdarzeń, w których możliwy jest Cash-out. Wystarczy zaznaczyć pole „Pokaż tylko zakłady Cash-out”.

(1 opinii, 4 średnia)

Cash-Out u pozostałych bukmacherów:

scroll top