logo xwin.pl

Etoto bonus: 550 zł dla nowych graczy | Kod promocyjny

Dodano: 9 sierpnia 2018

|| Aktualizacja: 26 stycznia 2019

Brak komentarzy
Etoto bonus 550 zł

Etoto oferuje dwa bonusy powitalne: kasozwrot do 50 zł lub bonus od wpłaty do 500 zł. Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja konta na stronie etoto.pl i dokonanie depozytu.

Etoto na starcie daje możliwość wyboru bonusu powitalnego. Nowy gracz może zdecydować się na grę ofensywną, czyli bonus 100% od wpłaty lub grę defensywną, a więc zakład bez ryzyka 50 zł.

Poza bonusem powitalnym, Etoto oferuje liczne promocje dla stałych klientów. W poniższym artykule znajdziesz wszystkie informacje na temat bonusów w Etoto – warunków odbioru, regulaminu i sposobu wykorzystania. Zacznijmy po kolei, czyli od bonusów dla nowych graczy…

Etoto bonus 550 zł – rejestracja i kod promocyjny

Oferta Etoto bonus 550 zł to możliwość wyboru pomiędzy dwoma bonusami na start. Obie promocje bukmacher zatytułował grą ofensywną i defensywną. Co jest atakiem, a co obroną w przypadku bonusów Etoto?

 • Gra ofensywna: bonus 100% od wpłaty do 500 zł
 • Gra defensywna: zakład bez ryzyka do 50 zł

Przechodząc na stronę etoto.pl i rejestrując konto gracz musi zdecydować się, o który bonus chce się ubiegać. Obie promocje są zgoła różne i posiadają odmienny regulamin. Co ważne z punktu widzenia gracza – oba bonusy to dobre oferty, które pozwolą na zyskanie dodatkowych pieniędzy na grę.

Pierwszym krokiem, aby skorzystać z bonusów Etoto jest rejestracja konta na etoto.pl, która polega na wypełnieniu formularza z danymi osobowymi, a następnie na weryfikacji konta. Następnie gracz musi dokonać wpłatę – wówczas bonus zostanie aktywowany.


Aby odebrać bonus od Etoto w trakcie rejestracji nie jest potrzebny kod promocyjny.

Etoto kod promocyjny (grudzień 2018): niedostępny


Poniżej przedstawimy bonus od depozytu i zakład bez ryzyka.

Bonus 100% od depozytu do 500 zł

Co oznacza bonus od depozytu? W skrócie: jeszcze więcej pieniędzy! Jeśli zdecydowałeś się na bonus w grze ofensywnej, to wszystko co musisz zrobić, by otrzymać dodatkowe pieniądze, to dokonać wpłaty na konto! Etoto po tym jak zaksięguje twój depozyt – przyzna bonus 100% od depozytu, czyli podwoi kwotę depozytu do maksymalnej kwoty 500 zł.

Jak odebrać bonus Etoto w trzech krokach?

 1. Zarejestruj się na stronie Etoto i wybierz bonus 500 zł w grze ofensywnej
 2. Dokonaj wpłaty na konto (minimum 1 zł, max 500 zł)
 3. Na twoim koncie pojawi się kwota wpłaty + bonus 100% od wpłaty

Rejestracja konta i wpłata z reguły trwa kilka minut. Po tak krótkim czasie bonusowe pieniądze trafią na twoje konto!

W bonusach od wpłaty stałym punktem regulaminu są tzw. warunki obrotu, które określają, co gracz musi zrobić przed możliwością wypłaty bonusowych środków.

Regulamin bonusu 500 zł

W regulaminie bonusu Etoto czytamy, że kwota pierwszej wpłaty, jak i bonusu podlega czterokrotnemu obrotowi w przeciągu 60 dni. To oznacza, że w tym czasie należy łącznie zagrać za kwotę wpłaty i bonusu.

W przypadku ubiegania się o najwyższy bonus 500 zł, gracz musi wpłacić 500 zł. W takim przypadku na koncie będzie posiadał 1000 zł. By spełnić warunki obrotu będzie zobligowany do zagrania zakładów na łączną kwotę 4000 zł. Wynika to z prostego rachunku matematycznego:

500 zł (wpłata) + 500 zł (bonus) = 1000 zł * 4 (obrót) = 4000 zł.

Na co należy zwrócić uwagę, to zakłady, które kwalifikują się do obrotu. Bukmacher w regulaminie bonusu zastrzega, że do obrotu będą brane zakłady po minimalnym kursie 2.20.

Aby zakład liczył się do obrotu musi spełniać następujące warunki:

 • Przedmeczowy lub „na żywo”
 • Zakład pojedynczy z kursem minimalnym 2.00
 • Zakład wielokrotny z kursem łącznym minimum 2.20
 • Zakład musi zostać rozliczony

Ważny punkt regulaminu:

13. Bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na IKK.

Opłacalność bonusu 500 zł

Bonus Etoto na tle innych bonusów bukmacherskich nie wyróżnia się in minus. Regulamin nie jest tak mocno restrykcyjny jak w przypadku bonusu forBET. Generalnie warunki obrotu należą do standardowych czynności w tego typu promocjach. Wczytując się w regulamin bonusu nie znaleźliśmy punktów spornych. O czym należy pamiętać? By na czas spełnić warunki obrotu. Gracz, który nie zdąży obrócić bonusu i wpłaty – utraci bonus.

Bonus – zakład bez ryzyka 50 zł

Gracz, który zdecyduje się na grę defensywną, może odebrać niższy bonus, ale znacznie prostszy w wykorzystaniu. W ofercie „Kasozwrot” klient otrzymuje zakład bez ryzyka do 50 zł. Co to oznacza? To że gracz po rejestracji konta może postawić pierwszy zakład bez ryzyka – jeśli przegra bukmacher wypłaci mu zwrot stawki!

Jak odebrać zakład bez ryzyka 50 zł w trzech krokach?

 1. Zarejestruj się w Etoto i wybierz bonus „Kasozwrot”
 2. Dokonaj wpłaty na konto o wartości 50 zł
 3. Postaw dowolny zakład z trzema możliwymi wynikami (np. mecz piłki nożnej 1X2) – jeśli przegrasz, otrzymasz od Etoto zwrot stawki 50 zł!

Aby otrzymać zwrot stawki skontaktuj się z bukmacherem wysyłając wiadomość na adres pomoc@etoto.pl lub korzystając z live czatu dostępnego na stronie etoto.pl

Zwrot stawki zostanie przyznany tylko w przypadku przegrania zakładu (do 24 godzin od zgłoszenia). Co jeśli wygrasz? Wówczas otrzymasz wygraną na konto, bez dodatkowych formalności.

Zakłady, które kwalifikują się do promocji „Kasozwrot”:

 • Przedmeczowe lub „na żywo”
 • Pojedyncze lub wielokrotne
 • O dowolnym kursie
 • Zakład na zdarzenia z przynajmniej trzema możliwymi wynikami np. 1X2 w meczu piłki nożnej

Ocena zakładu bez ryzyka 50 zł

Oferta „Kasozwrot” należy do bardzo atrakcyjnych promocji, ponieważ bonus nie jest obwarowany warunkami obrotu. Gracz jeśli wygra przy użyciu zakładu bez ryzyka – odbierze wygraną, a jeśli przegra – otrzyma zwrot stawki. W obu przypadkach ma dowolność zarządzania pieniędzmi tj. może grać dalej lub wypłacić środki.

Bonusy pozostałych bukmacherów

BukmacherRodzaj bonusuŁączna kwota bonusuMoment przyznania bonusuKod promocyjny
FortunaZakład bez ryzyka
Bonus od depozytu
Bonus bez depozytu
1135 zł złPo pierwszej wpłacieXWIN
TotolotekDarmowy zakład
Bonus od depozytu
1020 złPo rejestracjiBONUSOWO
LVBETBonus bez depozytu
Bonus od depozytu
1520 złPo rejestracjiPROMO2018
STSDarmowy zakład
Bonus od depozytu
1027 złPo pierwszej wpłacieBONUSVIP
forBETBonus od depozytu1200 złPo pierwszej wpłacieKASAVIP
MileniumBonus od depozytu760 złPo pierwszej wpłaciebrak
EtotoZakład bez ryzyka50 złPo pierwszej wpłaciebrak
TOTALbetFreebet
Bonus od depozytu
525 złPo pierwszej wpłaciebrak
Bonusy powitalne od bukmacherów

Bonusy dla stałych graczy

Odebrałeś od Etoto bonus powitalny? To nie koniec promocji, jakie czekają cię u tego bukmachera! Etoto oferuje specjalne bonusy także dla zarejestrowanych klientów, którzy na co dzień zawierają zakłady bukmacherskie. Sprawdź, co aktualnie możesz zyskać:

Bonus mobile – freebet 25 zł

Etoto oferuje promocje dla graczy, którzy obstawiają zakłady przy użyciu telefonu. Dla nich czeka bonus w formie darmowego zakładu za 25 zł.

Etoto bonus mobile

Aby odebrać bonus mobile należy postawić, przez telefon lub tablet, zakład w Etoto spełniający warunki:

 • Pojedynczy zakład na wydarzenia „na żywo”
 • Minimalna stawka 50 zł
 • Minimalny kurs 1.95

Po rozliczeniu zakładu na telefonie pojawi się „pop-up”, gdzie należy kliknąć „zatwierdź”, a freebet 25 zł zostanie dopisany do konta w przeciągu 10 minut!

Bonus freebet 25 zł należy wykorzystać w dowolnych zakładach mobile.

Typuj Naszą – bonus freebet 50 zł

Etoto dla stałych graczy oferuje bonus freebet 25 zł na mecze polskich lig piłkarskich – od Ekstraklasy po 4. ligę.
Postaw w Etoto zakład akumulowany złożony z meczów polskich lig za minimum 100 zł. Jeśli przegrasz, otrzymasz bonus freebet o wartości 25 zł!

Jakie zakłady biorą udział w grze?

 • Zakłady akumulowane przedmeczowe złożone z minimum 3 meczów polskich lig
 • Minimalna stawka kuponu to 100 zł
 • Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie 1.40

Po rozliczeniu kuponu na stronie etoto.pl pojawi się „pop-up”, gdzie należy kliknąć „zatwierdź”, a freebet 25 zł zostanie dopisany do konta w przeciągu 30 minut!

Git typ – bonus 50 zł

Postaw zakład live na wybrane zdarzenie przez Etoto, a jeśli przegrasz otrzymasz bonus freebet 50 zł.

Codziennie w ofercie „Git typ” bukmacher udostępnia jeden mecz, dzięki któremu można zyskać freebet 50 zł. Aby zakład kwalifikował się do oferty musi spełnić warunki:

 • Pojedynczy live
 • Minimalna stawka 100 zł
 • Minimalny kurs 1.95

Po rozliczeniu kuponu na stronie etoto.pl pojawi się „pop-up”, gdzie należy kliknąć „zatwierdź”, a freebet 25 zł zostanie dopisany do konta w przeciągu 30 minut! Każdego tygodnia można odebrać jeden freebet.

Nocne Granie – freebet 50 zł

Obstawiając w Etoto sporty amerykańskie i takie ligi jak NBA, NHL, NFL, MLS i MLB możesz zyskać bonusy freebet po 50 zł!

Nocne Granie Etoto

Nocne Granie Etoto

Zarywasz nocki, by śledzić rywalizacje w USA? Promocja Etoto jest właśnie dla ciebie! Bukmacher w razie przegrania zakładu przyzna na twoje konto darmowy zakład 50 zł.

Jak odebrać 50 zł?

 • Postaw pojedynczy zakład live na któryś z meczów NBA, NHL, NFL, MLS lub MLB
 • Minimalna stawka zakładu 100 zł, minimalny kurs 1.95
 • Jeśli przegrasz na twoim koncie pojawi się powiadomienie pop-up, kliknij „zatwierdź”, a darmowy zakład 50 zł zostanie dopisany do twojego konta

Co tydzień można odebrać jeden bonus w ramach oferty „Nocne Granie”.

(1 opinii, 4 średnia)

scroll top