logo xwin.pl

Dlaczego warto posiadać konta u kilku bukmacherów?

Dodano: 14 lutego 2018

|| Aktualizacja: 4 listopada 2018

Brak komentarzy

Nowi gracze są przekonani, że posiadanie wielu kont w różnych serwisach bukmacherskich jest niedozwolone. Jest odwrotnie – bez rejestracji w wielu miejscach trudno o maksymalizację zysków i dodatkowe korzyści.

Wiele osób, nie czytając regulaminów kolejnych firm bukmacherskich, myli pojęcia obowiązujące w świecie zakładów. Sporna sytuacja to posiadanie wielu kontu w różnych serwisach. Oczywiście, taka sytuacja jest zupełnie normalna oraz dozwolona. Graczowi nie wolno jedynie zakładać wielu kont u jednego bukmachera. Zawsze traktowane jest to jako złamanie obowiązujących zasad, próba oszustwa i kończy się zablokowaniem konta oraz konfiskatą środków.

Myśląc o zarabianiu na zakładach bukmacherskich gracz nie powinien się nawet zastanawiać się nad potrzebą rejestracji w wielu miejscach w siedzi. Dzięki temu ma dostęp do znacznie szerszej oferty. Może spokojnie poruszać się po sieci, szukając najlepszych oferty dla siebie, chcąc przy tym maksymalizować zyski.

Aktualnie w Polsce legalnie grać można u siedmiu bukmacherów, którzy posiadają licencje na oferowanie zakładów sportowych w internecie. To oznacza, że można u każdego z nich posiadać konto i korzystać z ich oferty.

By założyć konto u bukmachera należy być pełnoletnim.

Powód 1: Bogata oferta

Początkujący gracz musi zdać sobie sprawę, że wielkich pieniędzy nie zgarnie grając u jednego bukmachera. Nie ma takiego miejsca w sieci, które połączyłyby zalety wszystkich mniejszych firm. Nawet najlepsi posiadają luki, które mogą wypełnić potencjalnie słabsi bukmacherzy.

Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie polega na stawianiu najprostszych okazji. Największe pieniądze można zarobić szukając odpowiednich okazji na mniej popularnych zakładach. Posiadanie kont u wielu bukmacherów sprawia, że możliwość wyłapywania takich okazji jest większa.

Zarówno oferta zakładów przedmeczowych, jak i „na żywo” może być inna w zależności od bukmachera.

To że jeden zakład dostępny jest u bukmachera nr 1 nie oznacza, że będzie oferowany również u innych bukmacherów. 

Co istotne, bukmacherzy również różnią się pomiędzy sobą, jeśli chodzi o czas wystawienia oferty kursowej.

Powód 2: Przegląd kursów

Posiadanie wielu kont ma służyć przede wszystkim wyszukiwaniu ciekawych zakładów. Profesjonalni gracze odchodzą od typowania zakładów akumulowanych zawierających chociaż 4 zdarzenia. Ich zadaniem jest maksymalne wykorzystanie nadarzającej się okazji, jakim jest przeszacowanie kursu. Popularne „value” w języku bukmacherskim oznacza nadanie zdarzeniu kursu, który nie oddaje rzeczywistego.

Takim przykładem byłoby np. nadanie kursu 1,5 na zwycięstwo Niemiec z Gibraltarem. Wiadomo, że potencjał zespołów jest zgoła odmienny. Kurs na sukces mistrzów świata nie powinien być wyższy, niż maksymalnie 1,05.

Mając do czynienia z tak dużymi pomyłkami na korzyść gracza należy również zachowywać ostrożność. Bukmacherzy są wyczuleni na praktyki związane z ich błędami. Często w regulaminach zawierają punkty, które pozwalają anulować takie zakłady.

Wykorzystywanie oferty nawet nieznacznie lepszej od pozostałych firm wydaje się być mało opłacalne. Dopiero patrząc na zakłady na szeroką skalę widać różnicę. Wystarczy spojrzeć na kurs zakładu akumulowanego większego zaledwie o 0,03 w każdym z pięciu typowanych zdarzeń:

Kupon A: 2,00 x 1,50 x 1,20 x 1,65 x 1,12 = kurs 6,65

Kupon B: 2,03 x 1,53 x 1,23 x 1,68 x 1,15 = kurs 7,50

Różnica: 14,28%

Tylko w jednym, pokazanym wyżej przykładzie gracz ma szansę na zarobienie dodatkowych 15 procent. To tak, jakby w pierwszym zakładzie wytypował jeszcze jedno spotkanie o kursie 1,15, aby przy takiej samej stawce otrzymać taki sam kurs, jak w przypadku kuponu „B”.

Posiadanie kilku kont pozwala na grę zakładów po najwyższych kursach dostępnych na rynkach.

Powód 3: Bonusy i promocje

Dodatkowe gratyfikacje to atrakcyjny bodziec do założenia konta szczególnie dla nowych graczy, ale nie tylko oni lubią się skusić na pokaźne promocje.  Czy w taki sposób można zarobić wiele?

Lista bonusów bukmacherskich:​

  • Fortuna – darmowy zakład 100 zł + bonus 100% do 400 zł
  • forBET – bonus 100% do 600 zł
  • LVbet – bonus 100% do 1000 zł
  • STS – bonus 100% do 500 zł
  • Totolotek – bonus 100% do 500 zł + darmowy zakład 20 zł
  • Milenium – bonus 100% do 500 zł
  • E-toto – bonus 100% do 500 zł

Sumując te wszystkie bonusy, gracz może wzbogacić się o ponad 3000 zł! Wystarczy, że będzie rejestrował się w serwisie i postępował zgodnie z instrukcjami bukmachera. Istnieją trzy główne typy bonusów: od depozytu, cashback oraz freebet.

Pierwszy z nich trafia na konto gracza zazwyczaj od razu po dokonaniu wpłaty. Gracz otrzymuje ściśle określony przez regulamin czas na dokonanie zakładów na wielokrotność dokonanej wpłaty i/oraz otrzymanego bonusu. Musi uczynić to po określonych kursach, aby po zakończeniu okresu nie musieć oddawać bonusowych środków oraz pochodzących z ich tytułów wygranych.

Drugi typ bonusów to cashback, czyli zakłady bez ryzyka. W tym przypadku bukmacher nie czeka na liczne rozstrzygnięcia. Wystarczy postawić zakład, a jeśli zakończy się on niepowodzeniem, to stawka zostanie zwrócona.

Trzecim sposobem jest zakład freebet, czyli darmowy zakład. Stawka zakładu nie jest wliczana do ewentualnej wygranej.

Co istotne, bukmacherzy oferują szereg konkursów i promocji także dla stałych graczy przy okazji meczów piłki nożnej czy innych wydarzeń sportowych. Posiadając kilka kont można jednocześnie korzystać z tego typu okazji i zyskiwać bonusy, bądź gotówkę.

Podsumowanie

Posiadanie kont u wielu bukmacherów wiąże się tylko z korzyściami. Dzięki posiadaniu pieniędzy u wielu różnych bukmacherów rosną szansę na wygraną. Przede wszystkim mnogość kont poszerza możliwości znalezienia lepszych kursów u poszczególnych bukmacherów.  To sprawia także, że występują zakłady, które zakończą się z zyskiem dla gracza niezależnie od rezultatu pojedynku.

Każde nowe otwarte konto to także szansa na zgarnięcie bonusu od bukmachera. Większość z nich dają możliwość atrakcyjnego startu. W każdej firmie można otrzymać od 100 do nawet 1000 PLN na start.

Czy wpis okazał się pomocny?
(1 opinii, 5 średnia)

scroll top